مقایسه استقامت ps2 با xbox 180 و گیم کیوب

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
آقا واس چی از خودت فتوا صادر میکنی؟کی گفته به اولین Xbox میگفتن Xbox 180؟؟

سایت های خارجی اکثرا میگن Xbox Original.

شما اگر قصد مسخره کردن این کنسول رو داری اون یه بحث دیگست وگرنه من هیچ جا نشنیدم بگن Xbox 180!!!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
آقا واس چی از خودت فتوا صادر میکنی؟کی گفته به اولین Xbox میگفتن Xbox 180؟؟

سایت های خارجی اکثرا میگن Xbox Original.

شما اگر قصد مسخره کردن این کنسول رو داری اون یه بحث دیگست وگرنه من هیچ جا نشنیدم بگن Xbox 180!!!

بله بهش میگفتن Xbox Original البته نه توی ایران بلکه توی کشورهای دیگه
من خودم یادمه سال 82 که خریدم همه بهش میگفتن xbox حتی مغازه دارها ولی نه کسی بهش Xbox Original میگفت نه Xbox 180
و در اخر واقعا این بحث که انجام میدید واقعا بیخود هست هم اعصاب خودتون رو خورد میکنید هم دیگران
موفق باشید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اول اینکه اینا لفظ و اصطلاحه که گیمرا میگن مثل خیلی از اصطلاحاتی که تو جامعه هست مثل میگمن خیار میار و .......... وقتی طرف میگه قبول کن اشتباه کردی همون یخه گرفتنه

ما یه حیوان مشناسیم به اسم کانگرو ولی معنی بومی کانگرو یعنی نمیدونم یه جهانگردی از یه بومی پرسیده اسم این چیه اون گفته کانگرو یعنی نمیدونم اسم این حیوان تو کل دنیا شده کانگرو حالا بریم یخه همه مردم دنیا بگیریم چرا میگید کانگرو ؟ این نه غلطه نه چیز دیگه ای این اصطلاحه همونطور که اصطلاحات در طول زمان عوض میشن و همینطور کلمات مختصر

تهران تا 20 سال پیش مینوشتن طهران بعد الان همه مینویسن تهران این نه غلطه نه چیزی

حالا یکی دوست داره گیر بده به اصطلاحات ادعا دانشمند بودن داره مسئله اش جداست تو کل ملل اصطلاحات و کلمات محاوره ای هست هر ملتم با هم فرق داره

نه نمیگن xbox قدیمی یکمی فعالیت داشته باشی تو همین قسمت کنسولا قدیمی قسمت xbox به این xbox گفتن xbox 1 حالا شما هر چی دوست داری بگو اونی که کنسولشو داره میدونه چی بگه

حالا که xbox جدید مایکروسافت اسمش شده xbox 1 خوب اوضاع عوض شده به نسل اول میگن هم xbox 1 هم میگن xbox 180

مگه شما ادعا استاد دانشگاه بودن نداری وقتی پلی استیشن نسل اول زده پلی استیشن همین چرا میگید پلی 1 ؟ چرا مخففش کردید؟ این همون اصطلاح و کلمات محاوره ایه

من کیک نصف نکردم این چیزیه که تو ایران به این ایکس باکس گفته میشه نه xbox original

داداش خودت دوست داری فکر کنی کسی اینجا به قول خودت یخه میگیره
اینجا همه دارن میگن xbox180 وجود نداره
.........
اون بحث کانگورو و طهران و اینا هم که نسبت گذر به شقایق بود !!!!
.........
و اینکه بنده ادعای استاد دانشگاهی نکردم و حرف تو دهن ملت نزار خواهشا و دوست دارم بدونم کجای حرفم گفتم پلی 1
یخورده دقیقتر بخون ترخدا !!!
................
آقا نه حرف من درسته نه حرف تو !!!
پلی استیشن شد پلی استیشن 1 یا 2 یا 3.....خوب؟ حتی خود سونی هم تایید کرد دیگه؟؟؟
شما برو تو کل اینترنت بگرد ببینم کجا Xbox180 پیدا میکنی....لینک بده ممنون میشم !!! چون بالاخره محاورس دیگه...محاوره هم مثل اینکه خارجی ها هم با الفاظی مثل کانگورو باهاش آشنا هستن....ممنون میشم لینک بزاری
پ.ن: داداش از همون اول بگو همچین چیزی نیست کسی نیومده باهات دعوا که !!!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بله بهش میگفتن Xbox Original البته نه توی ایران بلکه توی کشورهای دیگه
من خودم یادمه سال 82 که خریدم همه بهش میگفتن xbox حتی مغازه دارها ولی نه کسی بهش Xbox Original میگفت نه Xbox 180
و در اخر واقعا این بحث که انجام میدید واقعا بیخود هست هم اعصاب خودتون رو خورد میکنید هم دیگران
موفق باشید

دوست من شما درست میگی

تو 2 تا پست قبلم گفتم که وقتی xbox نسل اولی اومد فقط میگفتند xbox اما از وقتی xbox 360 اومد و همه گیر شد به xbox نسل اولی میگفتن xbox 1 و xbox 180

حالا دیگه قضیه این فرق داره بعضیا ادعا خدایی دارن میگن اون زمان میگفتن xbox original که چرته محضه

واقعا خنده داره حرفاشون چیزی که اصلا نداشتن درباره اش به منی که داشتم توضیح میدن :))

داداش خودت دوست داری فکر کنی کسی اینجا به قول خودت یخه میگیره
اینجا همه دارن میگن xbox180 وجود نداره
.........
اون بحث کانگورو و طهران و اینا هم که نسبت گذر به شقایق بود !!!!
.........
و اینکه بنده ادعای استاد دانشگاهی نکردم و حرف تو دهن ملت نزار خواهشا و دوست دارم بدونم کجای حرفم گفتم پلی 1
یخورده دقیقتر بخون ترخدا !!!
................
آقا نه حرف من درسته نه حرف تو !!!
پلی استیشن شد پلی استیشن 1 یا 2 یا 3.....خوب؟ حتی خود سونی هم تایید کرد دیگه؟؟؟
شما برو تو کل اینترنت بگرد ببینم کجا Xbox180 پیدا میکنی....لینک بده ممنون میشم !!! چون بالاخره محاورس دیگه...محاوره هم مثل اینکه خارجی ها هم با الفاظی مثل کانگورو باهاش آشنا هستن....ممنون میشم لینک بزاری
پ.ن: داداش از همون اول بگو همچین چیزی نیست کسی نیومده باهات دعوا که !!!

یخه گرفتن نیست؟ هیچ کس زمانی که xbox تو نسل 6 اومد بهش نمیگفت xbox original که حرف واقعا چرتیه . اون موقع همه میگفتن xbox وقتی xbox 360 اومد و همه گیر شد به xbox نسل اول میگفتن xbox 1 و xbox 180

قسمت xbox میتونی بری ببینی

این نمونه اینکه به xbox میگفتن xbox 1

http://forum.bazicenter.com/thread19383/

http://forum.bazicenter.com/thread16591/

http://forum.bazicenter.com/thread4825/page4/

اینم میگفتن xbox 180

http://forum.bazicenter.com/thread57150/ پست 8 ببین

اون وقتی که پلی استیشن 2 آکش 180 هزار بود من 430 هزار تومن xbox نسل اولی گرفتم اونی که xbox نسل اولو نداشته نمیدونم چجوری درباره اش اظهار نظر میکنه

همین چنتا لینک گذاشتم جوابت بود

درباره بقیه صحبتات تو پستا قبلیم جوابت هست

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوست من شما درست میگی

تو 2 تا پست قبلم گفتم که وقتی xbox نسل اولی اومد فقط میگفتند xbox اما از وقتی xbox 360 اومد و همه گیر شد به xbox نسل اولی میگفتن xbox 1 و xbox 180

حالا دیگه قضیه این فرق داره بعضیا ادعا خدایی دارن میگن اون زمان میگفتن xbox original که چرته محضه
هیچکس الان نمیگه بهش میگفتن Xbox Original....الان اینو میگن
ولی اینکه الان بگن Xbox 180.....این چرت محضه !

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوست من شما درست میگی

واقعا خنده داره حرفاشون چیزی که اصلا نداشتن درباره اش به منی که داشتم توضیح میدن :))

یخه گرفتن نیست؟ هیچ کس زمانی که xbox تو نسل 6 اومد بهش نمیگفت xbox original که حرف واقعا چرتیه . اون موقع همه میگفتن xbox وقتی xbox 360 اومد و همه گیر شد به xbox نسل اول میگفتن xbox 1 و xbox 180

قسمت xbox میتونی بری ببینی

این نمونه اینکه به xbox میگفتن xbox 1

http://forum.bazicenter.com/thread19383/

http://forum.bazicenter.com/thread16591/

http://forum.bazicenter.com/thread4825/page4/

اینم میگفتن xbox 180

http://forum.bazicenter.com/thread57150/ پست 8 ببین

اون وقتی که پلی استیشن 2 آکش 180 هزار بود من 430 هزار تومن xbox نسل اولی گرفتم اونی که xbox نسل اولو نداشته نمیدونم چجوری درباره اش اظهار نظر میکنه

همین چنتا لینک گذاشتم جوابت بود

درباره بقیه صحبتات تو پستا قبلیم جوابت هست
ببین من بحثتم اصلا سر Xbox 1 نیست نمیدونم چرا هی داری جا میدی این مطلبو !!!
.................
لینکی که سر Xbox180 دادی هم فوق العاده عالی و معتبر بود :))
مرسی کاملا جوابمو گرفتم:))
Xbox نسل اول نداشتم نباید اظهار نظر هم بکنم مثل اینکه مرسی:d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببین من بحثتم اصلا سر Xbox 1 نیست نمیدونم چرا هی داری جا میدی این مطلبو !!!
.................
لینکی که سر Xbox180 دادی هم فوق العاده عالی و معتبر بود :))
مرسی کاملا جوابمو گرفتم:))
Xbox نسل اول نداشتم نباید اظهار نظر هم بکنم مثل اینکه مرسی:d

بحثت سر هر چیز دیگه باشه من اینجا کلیپ مقایسه استقامت 3 کنسول نسل 6 گذاشتم

بحث سر اسم xbox آیدی Prince Amir67 شروع کرد پس بحث سر اسم این کنسول بوده

درباره لینک گفتی تاحالا ندیدی کسی اینو بگه من لینکو گذاشتم تا ببینی تو همین بازی سنترم بهش میگفتن xbox 180 و xbox 1

از اولم صحبت سر اصطلاح و لفظ بود و استفاده مردم از بعضی القاب بود قرار نبود از دیکشنری برات چیزی بیارم

من تو پستا قبلیمم گفتم من برای پیدا کردن شبیه ساز و نصبش روی xbox نسل اول تو گوگل انگلیسی خیلی جستجو کردم xbox نوشتم فقط xbox 360 میاورد وقتی xbox 1 و xbox 180 جستجو کردم سایتا خارجی پیدا کردم شبیه ساز پیدا کردم راه نصبشم یاد گرفتم تموم شد رفت

حالا که نسل جدید xbox اسمش شده xbox 1 معلومه الان تو گوگل بزنی درباره xbox نسل جدبد مطلب برات میاره

xbox 180 هم که گفته میشد من با جستجو همین اسم تو گوگل چنتا سایت پیدا کردم درباره xbox نسل اول یه سایت خارجی خوب راه نصب شبیه سازو یاد گرفتم از اون به بعد با xbox نسل اولیم بازیا قدیمی هم بازی میکردم که برای دوستمم که xbox داشت نصب کردم الانم که در حال حاضر خبر پراکنی از کنسول دستی مایکروسافت هست که به احتمال زیاد اسمش xbox 180 باشه پس اگه الان xbox 180 بزنی درباره کنسول دستی مایکروسافت اطلاعات بدست میاری

جواب حرفات تو پستا قبلیم بود

من xbox 180 داشتم دورانی باهش داشتم با اونایی که از کنسول من داشتن دوست بودمو سرو کله زدم پس نمیخواد به من از چیزی که خودم داشتم و تو نداشتی بگی . بگی چی صداش میکردن

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بحثت سر هر چیز دیگه باشه من اینجا کلیپ مقایسه استقامت 3 کنسول نسل 6 گذاشتم

بحث سر اسم xbox آیدی Prince Amir67 شروع کرد پس بحث سر اسم این کنسول بوده

درباره لینک گفتی تاحالا ندیدی کسی اینو بگه من لینکو گذاشتم تا ببینی تو همین بازی سنترم بهش میگفتن xbox 180 و xbox 1

از اولم صحبت سر اصطلاح و لفظ بود و استفاده مردم از بعضی القاب بود قرار نبود از دیکشنری برات چیزی بیارم

من تو پستا قبلیمم گفتم من برای پیدا کردن شبیه ساز و نصبش روی xbox نسل اول تو گوگل انگلیسی خیلی جستجو کردم xbox نوشتم فقط xbox 360 میاورد وقتی xbox 1 و xbox 180 جستجو کردم سایتا خارجی پیدا کردم شبیه ساز پیدا کردم راه نصبشم یاد گرفتم تموم شد رفت

حالا که نسل جدید xbox اسمش شده xbox 1 معلومه الان تو گوگل بزنی درباره xbox نسل جدبد مطلب برات میاره

xbox 180 هم که گفته میشد من با جستجو همین اسم تو گوگل چنتا سایت پیدا کردم درباره xbox نسل اول یه سایت خارجی خوب راه نصب شبیه سازو یاد گرفتم از اون به بعد با xbox نسل اولیم بازیا قدیمی هم بازی میکردم که برای دوستمم که xbox داشت نصب کردم الانم که در حال حاضر خبر پراکنی از کنسول دستی مایکروسافت هست که به احتمال زیاد اسمش xbox 180 باشه پس اگه الان xbox 180 بزنی درباره کنسول دستی مایکروسافت اطلاعات بدست میاری

جواب حرفات تو پستا قبلیم بود

من xbox 180 داشتم دورانی باهش داشتم با اونایی که از کنسول من داشتن دوست بودمو سرو کله زدم پس نمیخواد به من از چیزی که نداشتی بگی . بگی چی صداش میکردن
اگه یه نفر و باز هم تاکیید میکنم یه نفر اومده توی این سایت گفته Xbox 180 دلیل نمیشه کل جماعت این رو اصطلاح بدونن...قرار هم نیست از دیکشنری برام چیزی بیاری...قرار بود از سایت ها منبع بیاری که گفته باشن Xbox 180 نه یه کاربر توی یه سایت ایرانی که اونو اصطلاح خودش کرده !!
............
الان با این اوصاف به قول شما کنسول دستی مایکروسافت Xbox 180 باشه(که خدا میدونه کجا اینو گفته)باید دوباره اسم Xbox180 رو نصف کنم که بشه 90 ؟:d
..........
من قرار نیست در مورد تجربیاتم با شما صحبت کنم که شما داری خاطره هات رو با دوستات که سرو کله میزدی باهم رو به من میگی....قراره یه حرفی که اشتباه زدی رو درست کنیم اگه از همون اول که دوستمون گفت اشتباهه میگفتی بله کار به 2 صفحه نمی کشید !!!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
دوست عزیز کاری به موصوع اسامی ندارم . که البته همین رو هم دارید اشتباه میگید و حرف دوستان درسته .
ولی شما یه تجدید نظری تو اطلاعاتت درباره معنی " اصطلاح " بکن . اصطلاح یه چیز کاملاً همه گیره ولی این Xbox 180 که شما میفرمائید رو من الان اولین باره که دارم میشنوم و فقط یک اشتباهه نه اصطلاح .
یه نکته جالب هم صحبتت درباره اینه که اون موقع نمیگفتن xbox orginal . معلومه که نمیگفتن . چیزی که اون موقع فقط خودش بوده و نسل اول یه کنسول سریالی به حساب میاد رو دلیلی نداشته زمان عرضه یه orginal هم بزنن تنگش .

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
در پاسخ به پست بالا احتمالا یه نسخه از ایکس باکس ساخت چین بوده اون دوره که بهش میگفتن xbox copy که این شده ارجینال :D {شوخی}

و اما بحث اصلی که دور شدیم تو این چند پست ازش.بابا مگه آجر خریدید میگید مقایسه استقامت.دیگه پیروز میدان این وسط Ps2 بوده دیگه{حرفیه؟؟؟:D}حالا دیگه یه شکست بزرگ رو میاید تست استقامت :D مثلا چیزی عوض میشه؟

؟؟؟؟؟؟:D

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
در پاسخ به پست بالا احتمالا یه نسخه از ایکس باکس ساخت چین بوده اون دوره که بهش میگفتن xbox copy که این شده ارجینال :D {شوخی}

و اما بحث اصلی که دور شدیم تو این چند پست ازش.بابا مگه آجر خریدید میگید مقایسه استقامت.دیگه پیروز میدان این وسط Ps2 بوده دیگه{حرفیه؟؟؟:D}حالا دیگه یه شکست بزرگ رو میاید تست استقامت :D مثلا چیزی عوض میشه؟
البته دقیقا همون طور که شما فرمودید برنده مسلم رقابت نسل ششم کنسولها پلی استیشن 2 بود:
فروش بیش از 153 میلیون کنسول در تمام دنیا که به تنهایی از مجموع فروش تمامی رقبای خودش چیزی حدود 2 یا 3 برابر بشتر بوده!!!! (24 میلیون برای ایکس باکس و 22 میلیون برای گیم کیوب و 10 میلیون برای دریمکست). همچنین عمری حدود 12 تا 13 سال از زمان عرضه تا آخرین سال ساخت این کنسول به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست! با اینکه در مقایسه با گیم کیوب و ایکس باکس، پلی استیشن 2 بافت تصویری ضعیف تری در بسیاری از بازیها داشت (رجوع شود به ویکیپدیای کنسولهای نسل ششم) اما پیشینه درخشان سونی با کنسول پلی استیشن یک عامل اصلی موفقیت و جذب شرکت های بازی سازی به حساب می آمد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر