پي اس ويتا جديد به نام PCH-2000

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خب این هم یکی دیگه.....psvita tv
PS Vita TV از سونی؛ کنسولی کوچک با قابلیت های جذاب - نارنجی
این یکی مثل اویا هست یه کنسول کوچیک با سخت افزار ویتا برای اجرای بازی های ویتا و پی اس پی رو تلوزیون...این حرکت سونی بسیار عجیب بود خب چرا قابلیت اتصال به تلوزیون رو روی خود ویتا قرار ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قیمت این کنسول 100 دلار هست و یه دسته دوال شاک هم نیاز داره طبیعتا کلا فلسفه ساخت این رو اصلا درک نمیکنم!!!!
یکی بگه این سونی داره چه کار میکنه؟؟؟؟؟هنوز هم تکلیف پرت مجهول ویتا مشخص نشده عکسی هم ندیدم که بالای ویتا 2000 رو نشون بده ببینیم اون اسلات رو داره یا نه....فقط باید تا ورود پی اس 4 صبر کرد..
جدا از این ها این کنسول جدید چجوری میخواد قابلیت های تاچ بازی های ویتا رو با دوال شاک شبیه سازی کنه؟قابلیت های دوربین رو چطور؟
در کل حسابی غافل گیر شدیم....:)

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خب این هم یکی دیگه.....psvita tv
PS Vita TV از سونی؛ کنسولی کوچک با قابلیت های جذاب - نارنجی
این یکی مثل اویا هست یه کنسول کوچیک با سخت افزار ویتا برای اجرای بازی های ویتا و پی اس پی رو تلوزیون...این حرکت سونی بسیار عجیب بود خب چرا قابلیت اتصال به تلوزیون رو روی خود ویتا قرار ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قیمت این کنسول 100 دلار هست و یه دسته دوال شاک هم نیاز داره طبیعتا کلا فلسفه ساخت این رو اصلا درک نمیکنم!!!!
یکی بگه این سونی داره چه کار میکنه؟؟؟؟؟هنوز هم تکلیف پرت مجهول ویتا مشخص نشده عکسی هم ندیدم که بالای ویتا 2000 رو نشون بده ببینیم اون اسلات رو داره یا نه....فقط باید تا ورود پی اس 4 صبر کرد..
جدا از این ها این کنسول جدید چجوری میخواد قابلیت های تاچ بازی های ویتا رو با دوال شاک شبیه سازی کنه؟قابلیت های دوربین رو چطور؟
در کل حسابی غافل گیر شدیم....:)
بره منم خيلي احمقانه بود...
كلا به خاطر ١٠ دلار كسي oled رو ول نميكنه!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اینا گند زدن به کنسول دستی رفت ! ماکروسافت باید وارد بازار کنسول دستی بشه اینا یه تکونی به خودشون بدن
اسم کنسول دیگه شده PS Portha یا PS HD یا دارن روش بورت می کنن بازی قدیمی یا براش باز سازی می کنن ! هر چی هم دارن ‍‍‍‍Port می کنن بد Port می کنن نمونش nfs یا urban trials یا J&D
PS Vita TV به چه دردم می خوره :|

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
سونی این مدل slim رو ساخته فقط برای اینکه تو هزینه ساخت صرفه جویی کنه.صفحه OLED مدل اصلی خیلی خیلی بهتر هست از صفحه LCD این مدل جدید.اینکه یه کم باریکتر باشه و یا مثلا یکساعت عمر باتریش بیشتره و رنگبندی های مختلف هم فقط ترفندهای تجاری هستن تا ضعف اصلی و بزرگش (صفحه نمایش ضعیفتر) رو بپوشونن..من فکر میکنم در نهایت قیمت ویتا رو هم میخواد پایینتر بیاره مثلا سال دیگه.. برای همین دیده با داشتن اون OLED با کیفیت عالی اینکار مقرون به صرفه نیست!
من که فعلا قصد خریدن ویتا نداشتم،میخواستم سال دیگه بخرم..اما وقتی شنیدم این مدل جدید میخواد جایگزین شه نبا عجله یه ویتا (OLED) خریدم همین دیروز.چون تولید مدل OLED متوقف شد و هر چی هست همینه که تو بازاره،اینها تموم بشه دیگه OLED گیر نمیاد و مجبورین با همون LCD جدید بسازید!
اینم یه عکس برای مقایسه ضعف صفحه LCD نسبت به OLED نیاز به توضیح نیست که سمت چپی مدل OLED هست و راست مدل جدید Slim با LCD :-&

img_2453.jpg

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
سونی این مدل slim رو ساخته فقط برای اینکه تو هزینه ساخت صرفه جویی کنه.صفحه OLED مدل اصلی خیلی خیلی بهتر هست از صفحه LCD این مدل جدید.اینکه یه کم باریکتر باشه و یا مثلا یکساعت عمر باتریش بیشتره و رنگبندی های مختلف هم فقط ترفندهای تجاری هستن تا ضعف اصلی و بزرگش (صفحه نمایش ضعیفتر) رو بپوشونن..من فکر میکنم در نهایت قیمت ویتا رو هم میخواد پایینتر بیاره مثلا سال دیگه.. برای همین دیده با داشتن اون OLED با کیفیت عالی اینکار مقرون به صرفه نیست!
من که فعلا قصد خریدن ویتا نداشتم،میخواستم سال دیگه بخرم..اما وقتی شنیدم این مدل جدید میخواد جایگزین شه نبا عجله یه ویتا (OLED) خریدم همین دیروز.چون تولید مدل OLED متوقف شد و هر چی هست همینه که تو بازاره،اینها تموم بشه دیگه OLED گیر نمیاد و مجبورین با همون LCD جدید بسازید!
اینم یه عکس برای مقایسه ضعف صفحه LCD نسبت به OLED نیاز به توضیح نیست که سمت چپی مدل OLED هست و راست مدل جدید Slim با LCD :-&

img_2453.jpg

به نظرم کار خوبی کردید این مدل جدیده اصلا صفحش خوب نیست فقط خوبیش اینه یه گیگ حافظه داخلی داره و میکرو اس دی میخوره که خیلی ارزونتر از رم های خود ویتا هست

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
به نظرم کار خوبی کردید این مدل جدیده اصلا صفحش خوب نیست فقط خوبیش اینه یه گیگ حافظه داخلی داره و میکرو اس دی میخوره که خیلی ارزونتر از رم های خود ویتا هست

میکرو اس دس نمیخوره ها!!!! همون مموری های قدیمی هست که مخصوص خودشه. مگه پس دیوونه شده این سونی که 64 گیگش رو معرفی کرد؟؟؟ !!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این دستگاه هنوز قرار نیست توی خارج از japan منتشر بشه پس تولیدات ویتا با OLED متوقف نشده
اگر منبعی دارین بدی ؟ در مورده japan ... چون خودم دنباله این موضوع بودم
Vita هم قیمتش هم در japan و هم در غرب کاهش یافت !!!!

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam

img_2453.jpg
منو ترسوندی چون منم مثله خودت میخوام ویتا بگیرم ولی پولی که واسش گذاشته بودم کنار خرج چیزه دیگه شد تا یکی دو ماه اینده هم نمیتونم ویتا بگیرم ...ممنون میشم اگه منبعشو بگید...

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
این دستگاه هنوز قرار نیست توی خارج از japan منتشر بشه پس تولیدات ویتا با OLED متوقف نشده
اگر منبعی دارین بدی ؟ در مورده japan ... چون خودم دنباله این موضوع بودم
Vita هم قیمتش هم در japan و هم در غرب کاهش یافت !!!!
درسته فعلا رسما جایی اعلام نشده که قراره خارج از ژاپن منتشر بشه.و تولید OLED هم متوقف نشده.اما تقریبا میشه مطمئن بود که این اتفاق میفته.مخصوصا با نگاه به روش کاری و سابقه سونی ،همیشه بعد از آوردن مدل جدید مدل اصلی رو متوقف میکنن.همونطور که بعد از اومدن PS3 Super Slim الان مدل Slim (که به نظر من خیلی بهتر هست) دیگه به زحمت گیر میاد..اما نشونه نگران کننده دیگه این بود که الان اکثر فروشگاها دارن ویتا ها رو با فروش فوق العاده و قیمتهای خیلی خوب همراه بازی و مموری کارت مجانی میفروشن و روزی نیست که که Deal جدید دیده نشه..اینها همه نشونه اینه که میخوان هر چه سریعتر موجودی ویتا (قدیم) رو خالی کنن تا جا برای مدل جدید باز بشه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درسته فعلا رسما جایی اعلام نشده که قراره خارج از ژاپن منتشر بشه.و تولید OLED هم متوقف نشده.اما تقریبا میشه مطمئن بود که این اتفاق میفته.مخصوصا با نگاه به روش کاری و سابقه سونی ،همیشه بعد از آوردن مدل جدید مدل اصلی رو متوقف میکنن.همونطور که بعد از اومدن PS3 Super Slim الان مدل Slim (که به نظر من خیلی بهتر هست) دیگه به زحمت گیر میاد..اما نشونه نگران کننده دیگه این بود که الان اکثر فروشگاها دارن ویتا ها رو با فروش فوق العاده و قیمتهای خیلی خوب همراه بازی و مموری کارت مجانی میفروشن و روزی نیست که که Deal جدید دیده نشه..اینها همه نشونه اینه که میخوان هر چه سریعتر موجودی ویتا (قدیم) رو خالی کنن تا جا برای مدل جدید باز بشه!
این مورد از پارسال تا الان هست. بیشترش هم به دلیله فروشه ناراضی کننده ویتا در بازیهای غرب بوده :)
PS VITA مدل جدید هم احتمال میره تا سال اینده توی بازارهای غربی منتشر بشه البته TV رو نمیدونم . به هر حال vita با صفحه oled هنوز تولیدش متوقف نشده ... احتمال داره بشه اما بیشتر موقعی phased out میشن که حداقل فروشه لازمه رو کرده باشن . احتمالا هم هنوز خیلیا هستن که ترجیح به خریده vita مدل اصلی میدن به دلیله صفحه بهتر ... اما خب باید دید چطوری توی بازار جاپن جواب پس میده که احتمالا به زودی اخبارش میاد بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر