PlayStation Everybody’s Gone to the Rapture | PS4

rapture1_jpg_1400x0_q85.jpg

بازی Everybody’s Gone to the Rapture توسط موتور CryEngine 3 ساخته می شود و وقایع آن در زمانی اتفاق می افتد که عمر زمین به پایان رسیده است . با توجه به تجربه ی این استودیو در ساخت بازی هایی همچون Esther و Amnesia احتمالا با یک بازی خوش ساخت و البته با جوی سنگین طرف باشیم
Platform:PS4,PC
Studio:
The Chinese Room
تصاویر منتشر شده:

Last edited by a moderator:

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
متا بازی که فردا منتشر میشه در کل امیدوراریم عالی باشه:d
خب داستان بازی یکبار دیگه برای کسایی که نمیدونن.
بازی با سبک ماجراجویی آخرالزمانی که در آن شما مجموعه ای پنهان از اسرار را باید کشف کنید. یک روستا از شهر Shropshire. بازی شش شخصیت اصلی دارد که شما باید گذشته خود را آشکار کنید و داستان بازی حول رمز و راز این روستا میچرخد. ساعت کلی برای اتمام بازی هم بستگی به اکتشاف رمز و رازها دارد حدودا بین 4 تا 6 با توجه به توییت سازندگان.

7kut7ylef9zras2fhku7.jpg

فروش بازی هم که پیش بینی میشه

23omntawvv2bsv9njtax.jpg

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
میشه یکم بیشتر در مورد گیم پلی این بازی توضیح بدهید ؟
گیم پلی بازی در مورد کشف آنچه اتفاق افتاده این کار را از طریق بررسی یک محیط باز جهان بزرگ، و تعامل با اشیاء، مکان ها و مردم که به تدریج برای کشف کردن و کنار هم قرار دادن داستان.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خوب بازی رو خریدم و رو هوا دان کردم....
اول بگم تمی که داد فوق العاده باحال بود....
:-"

چون داینامیکه و بارون و شب و روز هم میشه و آهنگ پیش زمینه اش خارق العاده آروم و باحاله...

خود بازی 3 دقیقه رفتم , یک چیز عجیب بگم گرافیکش زیادی خیلی خیلی خیلی خوبه من که تعجب کردم...
موسیقی اول بازی خداست...

حتما بازی رو بازی کنید...

:x

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من این ماهو ماه آینده UD و MGS رو لیست دارم، بازی ناتمومم زیاد دارم ، خیلی وسوسه شدم برای زودتر خریدنش ، واسه پلاس دارا هم که summer sale نمیشه :d موندم به خدا ، میدونم باز میخرم میره تا یه ماه بعد که بازی کنم !

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خوب بازی رو خریدم و رو هوا دان کردم....
اول بگم تمی که داد فوق العاده باحال بود....

چون داینامیکه و بارون و شب و روز هم میشه و آهنگ پیش زمینه اش خارق العاده آروم و باحاله...

خود بازی 3 دقیقه رفتم , یک چیز عجیب بگم گرافیکش زیادی خیلی خیلی خیلی خوبه من که تعجب کردم...
موسیقی اول بازی خداست...

حتما بازی رو بازی کنید...

یکم از گیم پلی بازی میگید ؟
چالش هاش چیه ؟
معما داره دیگه ؟ چجوری هست معماش ؟
ممنون

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یکم از گیم پلی بازی میگید ؟
چالش هاش چیه ؟
معما داره دیگه ؟ چجوری هست معماش ؟
ممنون

درود...
:-" :-"

میگم زیاد وقت نشد بازی کنم , ولی تا اونجایی که بازی کردم {3دقیقه خخخخ :d}...
سورپرایز میشید یک جو خیلی باحالی داشت من 30 ثانیه داشتم آسمون رو نیگاه میکردم اینقدر قشنگ بود به این فکر بودم با VR چی میشد... :-"
بعد عین کنترل خودته دیگه هیچی نمیگه , باید بری تو محیط هرکاری واقعا میکنی وقتی خودت رو بکنی... :bighug:

خیلی جالب بود , ساکت ساکت بود جو ولی صدای باد و حیوانات و مخصوصا رادیو که جو Fallout-y میداد بود که خیلی حال داد...
زمان بازی که قدیمه و 1982 هست فکر کنم یطورایی..

ولی بعضی جاها یک جور نوری هست که دسته رو تکون میدی یک سری خاطرات و دیالوگ از انسان ها میاد که جذابه...
ولی تا اینجا پازل ندیدم ولی یکی از بهترین Exploration هایی بود که تو عمرم دیدم..

چالش چیه ؟! :-" , حس رو داشته باش که جو میده شدید باحال...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
این یه تیکه از نقدتو متوجه نشدم :d

کلا هیچوقت این "زبان فارسی" داشتیم تو دبیرستان رو خوب نمره نگرفتم , همیشه با 14 رد کردم...
خخخخخ...
:d

ولی منظورم این بود که هیچی بازی بهت نمیگه , هیچی Goal خاصی نمیده بت...
خودت باید بگردی توی اون محیط چیز هایی که بنظرت "مهم" هست رو چک کنی....
:d

مصل زندگی واقعی دیگه , یک خونه جدید بزرگ میخری کسی بت نیمگه چیکار کن و چه چیز هایی کجاست خودت Exploreاش میکنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر