PlayStation Everybody’s Gone to the Rapture | PS4

rapture1_jpg_1400x0_q85.jpg

بازی Everybody’s Gone to the Rapture توسط موتور CryEngine 3 ساخته می شود و وقایع آن در زمانی اتفاق می افتد که عمر زمین به پایان رسیده است . با توجه به تجربه ی این استودیو در ساخت بازی هایی همچون Esther و Amnesia احتمالا با یک بازی خوش ساخت و البته با جوی سنگین طرف باشیم
Platform:PS4,PC
Studio:
The Chinese Room
تصاویر منتشر شده:

Last edited by a moderator:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
من تریلر رو از بخش GC دانلود کردم اولش می‌نویسه Santa Monica ! :o
واقعا SM نقشی داره تو این یا نه؟!

باشه یا نباشه :D مهم خوب بودن بازیه حالا هر کی میخواد سازندش باشه :D
ولی این بحث ها و منطق ها روی ناتی داگ فرق میکنه و کاملا بر عکسه ها :D هرچی ناتی داگ بسازه خوبه حتی اگه بد باشه :D ( با اینکه امروز سر بازیه آنچارتد کنسول ما YLOD شد اما باز این هیچی رو تغییر نمیده :D )

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من تریلر رو از بخش GC دانلود کردم اولش می‌نویسه Santa Monica ! :o
واقعا SM نقشی داره تو این یا نه؟!
نقشی که داره ولی سازنده The Chinese Room ــه :D
اصولاً سانتا نقش گرفتن زیر بغل بقیه استودیوها رو برای سونی داره :| :D البته این یکی از نقش های اساسیشه :D

همین R@D که برا خودش الآن یخه جر میده و با آرت ورک ملت رو میفرسته فضا تاتی تاتی کردن رو سانتا یادش داده :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین

سازندگان گفتن که اون Build اولیه برای اجرا بر روی PS4 رو انجام دادن !
“Fixed the DevKit bugging out yesterday which means today is the day – installing the first PS4 build of Everybody’s Gone to the Rapture!”
ما اون باگ ـی رو که در DevKit بود رو دیروز فیکس کردیم و امروز همون روزه ! ما داریم اولین برداشت های خودمون رو بر روی PS4 انجام میدیم.
دیگه فکر کنم رسیدن به قسمت آسون کار، چون بقیه ـش دیگه میشه طراحی داخلی خود بازی.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
میگم این بازی توش بالاخره این Rapture که ما منتظرشیم اتفاق میوفته مومنین میرن بهشت، زمین رو میگذارن واسه ما؟:d

جدا از شوخی و اینا سبک بازی چی هستش؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
این تریلر جدیده قشنگ داره می فهمونه که این بازی زیادی احساسی و خاص هست!
هم این هم rime می خوان با احساساتومن بازی کنن:x
ممنون سونی که همه ی بازیهات در همه ی ژانرها همون چیزیه که باید باشه:bighug:

- - -ویرایش - - -

ضمنا این آچار فرانسه ی سونی هم تو این بازی نقش داره :bighug::d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم Trailer اخری رو خیلی دوست داشتیم
خیلی روی بازی از نظر هنری و رنگ امیزی کار شده . افکتهای جالبی داشت.
باید داستانه قابل توجه ای داشته باشه ....

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
الان چیزی از سبک و سیاق بازی مشخص نیست؟!
شدیدا این بازی من رو جذب کرده در حالی که اصلا نمی دونم چی هست!:d
نمی دونم چرا ولی احساس میکنم یه حماسه ای مشابه حماسه ی 700 مگی متولد میشه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بالاخره بعد از مدت ها بی خبری از بازی (به جز اون تریلر کوتاه E3) توی شماره بعدی Edge قراره خبرهایی از بازی بشه:

عکس بالا به قول بروبچ Neogaf شبیه لوگوی بازی هست:

و مشخصه که Everybody's Gone to the Rapture توی شماره بعدی حضور داره. :D
=====================
نویسنده IGN زمان E3 یه مطلب در مورد بازی نوشته بود که مطلب جالبی بود. یکی از نکات بازی اینه که هیچ گونه HUDـی نداره و کوچیک ترین المان اضافه ای توی تصویر دیده نمیشه. هیچ نوشته و آموزشی هم در کار نیست. مثلاً وقتی یه ماشین رو اون گوشه می بینین و بهش نزدیک میشین، نوشته و علامتی دیده نمیشه که به بازیکن بگه میتونه صندوق عقب ماشین رو باز کنه و بازیکن باید خودش به صورت غریزی تصمیم بگیره که این کار رو انجام بده. یا مثلاً اگه یه تلویزیون توی اتاق می بینین، خودتون تشویق میشین به سمتش رفته و باهاش ور برین، وگرنه نوشته یا علامتی کنار تلویزیون نمیاد که بدونین میشه با تلویزیون کاری کرد.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
سازنده به مناسبت تعطیلات آخر سال در طی آپدیتی سه تا تصویر جدید و یه سری اطلاعات از بازی منتشر کرده:

به علاوه اینکه یه دموی جدید از ساندترک بازی توی ساندکلادشون آپلود کردن که فوق العاده شنیدنیست :x

https://soundcloud.com/thechineseroom/wendys-theme-1

میگن بازی در حال حاضر داره به مرحله Alpha نزدیک میشه و بعد کلی کار دنیای بازی شکل نهاییش رو به خودش گرفته (چارچوبه کار شکل گرفته ولی ریزه کاریها مونده!)
همچنین در بازی شش منطقه اصلی وجود داره که هر کدوم هویت منحصر به فرد خودش رو داره اما در آن واحد در کنار یکدیگه داستان توشون روایت میشه
کارگردان بازی میگه ما به بازیمون به چشم یه Indie نگاه نمی کنیم بلکه یه عنوان AAA کوچیک در نظرش می گیریم
و در ادامه میگه ما تمام سعیمون بر این بوده تا بازی دقیقا همون حس یه روستای دهه 80 واقع در انگلستان رو داشته باشه
هسته کلی بازی بر اساس اتمسفر و داستانش بنا شده که سازنده میگه بدون اینکه داستان اسپویل بشه نمی تونیم حتی ذره ای از جزئیاتش رو بگیم !!
اطلاعات بیشتر ...

پ.ن: هرکی با ساندکلاد مشکل داشت از اینجا میتونه دانلود کنه یا گوش بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر