Rime

48332d1378287697-rime-logo-3.png

Rime توسط استودیو Tequila Works (سازنده Deadlight) ساخته شده و برای PlayStation 4 و PlayStation Vita عرضه می شود. یک بازی Open World با گرافیک زیبای Cel-Shade!

Attachments

• Rime Logo 3.png
    Rime Logo 3.png
    13.7 KB · مشاهده: 750
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بچه ها اینجا دو چیز رو از قبل مشخص کردن:D :
یکی اینکه نسخه بازی PC احتمالا DRM Free ـه:D دوم اینکه آشغاله:D
اولی رو یکم روش فکر کنید:D سازنده ها قصد خیرات ندارن، قفل دنوو هم آپدیت شده:D تو فکر کرکی هستید رو اکانت هکی حساب کنید این یک:D
نمره بازیم با توجه به نمایش اخیرش (خصوصا این 27 دقیقه گیم پلی اولش که اومده و معلومه با چی طرفیم-درحد نمره های 4 و 5 اصلا" نیست) فکر نکنم فاجعه آمیز شه:D خودم بین 75 تا 85 پیش بینی میکنم، البته امیدوارم بالاتر شه:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب دوستان همونطور که انتظار می‌رفت به نظر میاد بازی عالی از آب دراومده :D
مجله Edge به بازی 9/10 داده <:-P
Edge #307 - Rime review, COD cover
چیزی هم به عرضه‌ی بازی نمونده (کمتر از یه هفته) و شدیدا منتظر یه بازی عالی دیگه از Tequila Works هستم :x

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
موسیقی بازی شاهکاره :x :D
یه 5-4 ساعتی بازی کردم و خیلی از بازی راضیم تا به اینجا... قدم زدن توی محیط بازی حس فوق‌العاده‌ای داره چون کلا بازی از لحاظ گرافیک هنری و رنگ‌بندی یه جورایی میشه گفت بی‌نظیره. داستان هم که از طریق محیط روایت میشه که واسه یه بازی با این گرافیک و سبک هنری دوست‌داشتی بهترین رویکرد ممکنه... گیم‌پلی خیلی سادست و تا اینجا اصلا چالش خاصی نداشته و پازل‌ها هم کلا یه جوری طراحی شدن که جلوی پیشروی رو نمی‌گیرن و بیشتر برای داستانسرایی و نمایش زیبایی‌های بازی ازشون استفاده شده که به نظرم خیلی بازیو جذاب و لذت‌بخش کرده...
بازی یه سری نکات جالب هم داره که برای جلوگیری از اسپویل شدن فعلا چیزی ازشون نمی‌گم :D
کلا تا اینجا از بازی بشدت لذت بردم و حتما پیشنهاد می‌کنم <:-P قیمت بازی هم 30 دلاره و صد در صد ارزششو داره.
کلا خیلی خوشحالم که بعد از اینهمه تاخیر خوردنا و تغییر ناشر و ...، بالاخره بازی عرضه شد و تونست انتظاراتو برآورده کنه...هنوز منتظرم Tequila Works یه بازی متوسط یا بد بسازه :D به نظر من اینا هر چی ساختن تا به الان، کمتر از عالی نبوده <:-P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر