Borderlands 2 | PS Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خود بازی رو نمیدونم ولی شنیدم گرافیک رو نابود کردن...مثل مست وانتد...واقعا بهتر نیست بجا پرت کردن بازی بسازن عایا که با سخت افزار ویتا مچ باشه:(

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
گرافیک بازی چطوره؟کسی بازیو امتحان کرده؟
اگه نسخه کنسولی رو بازی نکرده باشی خیلی برات قشنگه و خوب میاد ولی اگه نسخه کنسولی رو بازی کردی باشی ناخوداگاه مقایسه میکنی و دلت رو میزنه.
بنظرم تو شرایط کمبود بازی AAA ارزشش رو داره.
من رو ویتای دوستم 1 ساعت بازی کردم و کلی هم لذت بردم.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
فک کنم یکم دیر باشه تا در مورد این بازی نظر بدم، ولی خب میگم شاید به درد کسی خورد:
گرافیک بازی واقعا خوبه و در مقایسه با نسخه PC یه مقدار پایین تره ولی اونقدری نیست که تو ذوق بزنه(به مراتب از لحاظ گرافیکی بهتر از god of war و Most Wanted هست)،
اما خوب با یه بازی کامل طرف هستین و این به نظرم یه مزیت حساب میشه.
بازی آنلاین نداره ولی Co op داره که به نظرم بد نیست با دوستتون بازی کنید،
انصافا کنترلش هم خوبه و به خوبی از سخت افزار ویتا استفاده کردن،
اما تنها مشکل اصلی که داره افت فریم شدید این بازی هست، اول از همه اینکه بازی زیر 25 فریم اجرا میشه، اصلا هم ربطی نداره تو چه حالتی باشین، و نکته بعد اینه که تو fight ها و جاهای شلوغ(کلا بیشتر بازی همینه هی میریزن سر آدم کل محیط بازی پر میشه) فریم تا 15 20 هم میاد که به شدت رو اعصابه و ادم رو از ادامه بازی منصرف میکنه.
به نظرم اگر نسخه اصلی رو بازی کردین سراغش نرین، ولی اگر طرفدار بازی های اکشن هستین تجربه خوبیه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فک کنم یکم دیر باشه تا در مورد این بازی نظر بدم، ولی خب میگم شاید به درد کسی خورد:
گرافیک بازی واقعا خوبه و در مقایسه با نسخه PC یه مقدار پایین تره ولی اونقدری نیست که تو ذوق بزنه(به مراتب از لحاظ گرافیکی بهتر از god of war و Most Wanted هست)،
اما خوب با یه بازی کامل طرف هستین و این به نظرم یه مزیت حساب میشه.
بازی آنلاین نداره ولی Co op داره که به نظرم بد نیست با دوستتون بازی کنید،
انصافا کنترلش هم خوبه و به خوبی از سخت افزار ویتا استفاده کردن،
اما تنها مشکل اصلی که داره افت فریم شدید این بازی هست، اول از همه اینکه بازی زیر 25 فریم اجرا میشه، اصلا هم ربطی نداره تو چه حالتی باشین، و نکته بعد اینه که تو fight ها و جاهای شلوغ(کلا بیشتر بازی همینه هی میریزن سر آدم کل محیط بازی پر میشه) فریم تا 15 20 هم میاد که به شدت رو اعصابه و ادم رو از ادامه بازی منصرف میکنه.
به نظرم اگر نسخه اصلی رو بازی کردین سراغش نرین، ولی اگر طرفدار بازی های اکشن هستین تجربه خوبیه.
یک پچ داده بودن این اخریا برای فریم ریت ؟ دانلود کردی ؟
صحبتی راجع بهش زیاد نشد اما توی reddit خوندم فقط بعضی قسمتهای بازی Stable تر شده .
بدترینش مثل اینکه توی شهر و hub هست. بقیه جاهاش روی همون 25 مثله AC Liberation میچرخه D:
به نظره من اگر کسی دسترسی به نسخه کنسولی و pc نداره بهتره بره سراغش ... قیمتش با dlc هایی که میده مناسبه به نسبت.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
یک پچ داده بودن این اخریا برای فریم ریت ؟ دانلود کردی ؟
صحبتی راجع بهش زیاد نشد اما توی reddit خوندم فقط بعضی قسمتهای بازی Stable تر شده .
بدترینش مثل اینکه توی شهر و hub هست. بقیه جاهاش روی همون 25 مثله AC Liberation میچرخه D:
به نظره من اگر کسی دسترسی به نسخه کنسولی و pc نداره بهتره بره سراغش ... قیمتش با dlc هایی که میده مناسبه به نسبت.

اتفاقا من خودم طرفدار سه آتیشه بازی های FPS و اکشن ویتام و تا الان همه FPS ها رو بازی کردم، انصافا بازی خوبیه.
اتفاقا پچ 350 مگیش رو هم ریختم ولی توفیق زیادی نکرد، کلا خیلی افت فریم داره، راستش اساسین رو بازی نکردم ولی God Of War رو خیلی خوشم اومد اصلا هم افت فریمش اونطور که میگفتن نبود، ولی این خیلی رو اعصابه به علاوه اینکه محیط بازی خیلی بازه و جزییات بازی زیاد و مزید بر علت میشه، البته اینم بگم کلا بازی های FPS رو ویتا کنترلشون یه مقدار سخت تره و بهتره که رو فریم خوبی اجرا بشه مثلا کنترل call of duty به مراتب بهتر از کیلزون یا رسیستانس بود.
ولی بله dlc هاش واقعا ارزش داره، اما من از خریدش اصلا پشیمون نیستم با اینکه به سختی هم پیداش کردم :d و توصیه میکنم اگر کسی ازین سبک خوشش میاد حتما بگیره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اتفاقا من خودم طرفدار سه آتیشه بازی های FPS و اکشن ویتام و تا الان همه FPS ها رو بازی کردم، انصافا بازی خوبیه.
اتفاقا پچ 350 مگیش رو هم ریختم ولی توفیق زیادی نکرد، کلا خیلی افت فریم داره، راستش اساسین رو بازی نکردم ولی God Of War رو خیلی خوشم اومد اصلا هم افت فریمش اونطور که میگفتن نبود، ولی این خیلی رو اعصابه به علاوه اینکه محیط بازی خیلی بازه و جزییات بازی زیاد و مزید بر علت میشه، البته اینم بگم کلا بازی های FPS رو ویتا کنترلشون یه مقدار سخت تره و بهتره که رو فریم خوبی اجرا بشه مثلا کنترل call of duty به مراتب بهتر از کیلزون یا رسیستانس بود.
ولی بله dlc هاش واقعا ارزش داره، اما من از خریدش اصلا پشیمون نیستم با اینکه به سختی هم پیداش کردم :d و توصیه میکنم اگر کسی ازین سبک خوشش میاد حتما بگیره.
killzoen کلا همیشه کنترلش سنگین بود ولی fps بازی روان بود با گرافیکی که داشت در کل ....
gow هم بعضی موقها به چشم نمیاد
باز خوده بازی اولش شخص حسش که به ادم میده فرق داره برای همین توی چشم میزنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر