Borderlands 2 | PS Vita

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
این یکی از بازیاییه که ارزش خرید داره من نسخه پی سی رو coop بازی کردم خیلی معرکه بود روی ویتا هم بیاد حتما میگیرمش

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
ببین چطوری با فشار خون آدم بازی میکنن بعد معذرت میخوان! منو باش میگفتم دیگه حداکثر تا شب عید این بازی رو دستگاهامونه؛

35330780943837635020.jpg

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال؟ این بازی توی سینگل، داستانش به درد بخور هست یا نه؟ دلم میخواد یه شوتر اول شخص امتحان کنم، از کال آف و غیره خوشم نمیاد. اما گرافیک این بوردرلند خیلی فانتزی به نظر میرسه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تا تصویرهای رسمی از بازی منتشر نشه نمیشه تصمیم گرفت اما انتظاره فضایی نداشته باشید D: بازی open world میخوان روی ویتا بهینه کنن ×_×
به نظرم بازیه خوبی میشه. من B2 رو زیاد بازی نکردم .

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
یعنی کلا از داستان بی بهره ست؟ تنوع ش توی چی؟ سلاح؟ map؟ کاراکتر؟

داستانش قشنگه، (هرچند هیچ cut scene نداره)
تنوعش توی اسلحه و سرزمینه. کلی هم شخصیت داره!
در کل بازی مادام العمریه
تصویر رسمی هم از بازی منتشر شده :
http://wololo.net/2014/02/24/does-borderlands-2-vita-deliver-or-will-it-disappoint/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به عبارتی 3 ماه دیگه این بازی باید بیاد ! پس چرا هیچ خبر و تریلری ازش منتشر نمیشه ؟
Even if Borderlands 2 turns out awesome, deserving of a bundle with a the new Vita model, there are still some concerns. BL2 isn’t just a big game in scope, but in actual download size. The Vita 2000 bundle comes with an 8GB memory card, but BL2 on Vita includes the main game, Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Psycho Character Class, Mechromancer Character Class, Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 and the Collector’s Edition Pack. You have to wonder how much of that 8GB card that will that take up. Presumably the rest of the BL2 DLC will follow as well. Will that 8GB memory card even be enough for BL2 and all of its DLC, let alone more games down the line?
Borderlands 2 on Vita will either be a miracle ... | GameZone

به نظر من عکسای نسخه ویتا که فیکه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر