Borderlands 2 | PS Vita

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
xl_Borderlands2_7_624.jpg

بازی borderlands 2 در مراسم gamescom معرفی شد.
فعلا اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده.
این پست با آمدن اخبار بیشتر update می شود.

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آفرین سرعت عمل :d
منم بازی نکردم ولی به نظرم اگه یه نسخه متفاوت بود بهتر میشد چون قبلا روی کنسول های اونم خیلی وقت پیش اومده جالب نیست .
تنها بازی بود که توی مراسم خوب بود برای ویتا !
بخش تک نفره داره بازی ؟

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
ایول به نظر من بازیا open word و طولانی مثل borderlands , skyrim ,fallout رو ویتا بیشتر از کنسول خونگی حال میده اینجوری کلی وقت داریم بریم تو این بازیا بتابیم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
بله بخش تک نفره داره و در اصل ccoop بر مبنای بخش تک نفره ست ، یعنی میتونید با رفیقتون برید quest های بازیو انجام بدید یا تنهایی ، البته تجربه و لذت دونفره ش خیلی خیلی جالب و عالیه!
گرافیکش خیلی جذابه و کاراکترایی با لول بندی متفاوتی میتونید بردارید. داستانشم راجبه یه گرهه که دنبال یه گنج ممیگردنکه دروازه ای که رو به اااونگنجههست هر چند صد سال یبار باز میشه و حالا یه ادم خیلی بد که خوشتیپم هست میتواد دخل گروهمونو بیاره ... داستانشو قیق یادم نیست ولی خیلی باحاله ، بازی در نالت تکنفره در حد مرگ آوری سخت میشه!:| یهویی یه جونور لول بالا میاد کچلتون میکنه یجورایی آرپیجیه و سیستم لوت کردنشم عالیه انقدر پول خرج میکنید تو بازی و انقدر پول سخت بدست میاد:|
کلا از وامبات خرید برای ویتاست:x

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
نه خوشم اومد
مثل اینکه خیلی محیط هاش قشنگه
http://www.verkkokauppa.com/files/images/34/2_137475-1920x1080.jpeg
http://nowgamer.net-genie.co.uk/siteimage/scale/0/0/289454.gif
http://images.eurogamer.net/2012/articles//a/1/5/1/5/8/8/9/Borderlands_2_PC_1080_8.png

به احتمال زیاد گرافیکش هم مثل همین عکس هایی که گذاشتم باشه ( نسخه های pc و ... )
چون شبیه نقاشی مانند میمونه فکر نکنم گرافیکش پایین باشه
به احتمال زیاد همین شکلی هستش

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اینها که میتونن گیمهای خوب و با گرافیک مثل borderland2 را پورت کنن رو ویتا باید یه کم بیشتر به این پورت اهمیت بدن گیم بدردبخور که کم میسازن برا ویتا حداقل پورت کنن تا جایی که میتونن؛ گیمهایی که داره میاد از جدیدام بپورتن خبرشون ‏:d:))

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
عالیس:bighug:
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود ، BL ، اونم روی ویتا ، واقعا عالیس،همه چی سر جاش هست ، Open World ، RPG و اکشن اول شخص و قضیه سلاح های میلیونی بازی و گرافیک سل شید ، واقعا اگر روی ویتا با کیفیت قابل قبول قرار بگیره جز بازی های ناب و تموم نشدنی ویتا می شه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Borderlands 2 که خیلی بازی خوبیه مخصوصا co-op و ارزش خیلی خیلی زیادی داره.ولی من خودم 1% هم امکان نداره روی ps vita بخرمش چون روی xbox خیلی بازی کردمش

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا من هم این بازی رو بازی نکردم ولی از تعریف های شما گرفتنش لازم شد راستی خدا کنه گرافیکش داخل ویتا پایین نیاد:horse:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Borderlands 2 که خیلی بازی خوبیه مخصوصا co-op و ارزش خیلی خیلی زیادی داره.ولی من خودم 1% هم امکان نداره روی ps vita بخرمش چون روی xbox خیلی بازی کردمش
مگه جنگه:| ما به یه نفر که تو این بازی تجربه زیادی داره نیازمندیم:| حالا خودم به کنار:-" ولی بگیر بیا کو آپ:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر