Tom Clancy's The Division | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏Aug 20, 2013.

 1. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,753
  نام:
  آرمين
  [​IMG]
  Title: Tom Clancy's The Division
  Developer:
  Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
  Publisher: Ubisoft
  Director: Ryan Barnard
  Creative Director: Nicklas Cederstrom
  Release Date: 8 March 2016
  Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
  MetaScore: N/A

  System Requirements

  MINIMUM CONFIGURATION

  Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
  Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
  RAM: 6GB
  Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
  Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
  DirectX: Version 11
  Hard Drive Space: 40 GB available space.
  Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
  Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
  Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

  RECOMMENDED CONFIGURATION

  Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
  RAM: 8GB
  Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
  Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
  DirectX: Version 11
  Hard Drive Space: 40 GB available space.
  Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
  Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
  Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


  در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

  جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

  در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

  اطلاعات کلی بازی:


  • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
  • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
  • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
  • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
  • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
  • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
  • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
  • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
  • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
  • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.


  در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:


  [​IMG]

  • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
  • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
  • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
  • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
  • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
  • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.


  [​IMG]


  • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
  • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
  • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
  • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
  • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
  • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
  • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .


  [​IMG]


  • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
  • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
  • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
  • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
  • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
  • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
  • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
  • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!

  [​IMG]


  • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
  • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
  • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
  • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
  • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
  • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
  • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
  • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
  • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
  • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
  • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
  • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
  • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
  • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
  • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
  • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
  • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
  • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
  • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
  • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
   
  #1 armin_shadow, ‏Aug 20, 2013
  آخرین ویرایش: ‏Jun 18, 2018
  Fifa 10, S.X, kamyy و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  دقیقا. مشکل ازسرور یوبی سافت بوده نه کم شدن سرور ها. البته اون پیغام به علت توی صف بودن هست که برام واقعا عجیبه. خیلی وقته همچین پیغامی ندیده بودم.
   
  Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
 3. Masoud Ghost

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 5, 2012
  ارسال ها:
  110
  دوستان من بازی رو از استور روس خریدم اما برخلاف رینبو سیکس نمیشه فایلای زبانش رو تغییر داد. کسی راهی سراغ داره که حداقل تکست‌های داخل بازی انگلیسی بشه؟
   
 4. zilyzal

  عضو تحریریه

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 10, 2017
  ارسال ها:
  2,041
  نمیدونم یه عده چقدر حوصله سر و کله زدن با مشکلات ریجن لاک و language lock دارن
  نسخه گلد ادیشن بازی توی ریجن us کلا 35 دلاره
  ازونجایی که خودم تجربه استفاده از اینجور نسخه هارو نداشتم یه سرچی زدم
  اینطور که توی این ساب ردیت دیدم ظاهرا کسی راه حلی پیدا نکرده بود
  یه روش هم ظاهرا بوده که با تغییر فایلای registry میشده زبان رو تو بازیای قدیمیتر یوبی سافت درست کرد ولی فکر نکنم روی این بازی کار کنه ( با توجه به اینکه نسخه استیم رو دارید و اگه با تنظیمات استیم ست نشه احتمالا با این روش هم عوض نمیشه چون برای بازیای اکتیو شده روی خود یوپلی هست با اینحال یه تست کنید)
  من که راه حلی برای تغییر زبان ندیدم باز شاید بقیه دوستان بتونن کمکی کنن
   
  Masoud Ghost این نوشته را Like کرده است.
 5. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  باز هم در مورد این بازی چند تا شایعه لیک شده و احتمالا هم درستن. قرار که چند تا مود PVP و یه مود PVE به بازی اضافه بشه. فکر نکنم اسم این مود ها در اخر همین بمونه:
  Last Man Standing: یه مود PVP که توی یه مپ همه باید همدیگر رو بکشن و نفر اول بیشترین جایزه رو میگیره. البته انگار نفرات بعدی هم لوت میگیرن. دقیقا مثل H1Z1 King of hell و Battleground
  Patient zero: یه agent که الوده به ویروسه باید بقیه رو هم الوده کنه. بقیه هم باید هر کاری کنن که الوده نشن. این مود هم PVP هست. به نظرم ایده ی خوبیه و امیدوارم خوب هم پیاده بشه و گند نزنن
  Team Death: اینم از اسمش مشخصه. مثل battlfield و Call of duty و ... دو گروه با هم درگیر میشن و هر کدوم که بیشتر از گروه حریف بکشه برنده است. به تعداد نامحدود زنده یا همون Respawn میشید.
  Horde: مود PVE شبیه Mass effect 4 و Gears of war 4. دشمنان که npc هستن به صورت wave بهتون حمله میکنن و باید تا جایی که میتونید زنده بمونید.
  Demolotion Mode: یه تیم باید یه بمب بزاره و تیم دیگه باید جلوی اینکار رو بگیرن و یا بمب رو خنثی کنن.
  Capture the flag: گروهی که بتونه پرچم دشمن رو بگیره و به زمین خودش ببره، برنده میشه.
  4vs4 elimation: دو تا گروه ۴ نفره با هم درگیر میشن و هر گروه که تمام نفرات رو از بسن ببره برنده است. تقریبا شبیه rainbow. هر کی هم بمیره باید تا راند بعدی صبر کنه و بعد زنده یا respawn میشه.

  با اینکه شایعه شده حداقل یکی دو تا از این مود ها برای سال دوم منتشر میشن ولی خیلی خیلی بعید میدونم و به نظرم همشون برای Division 2 برنامه ریزی شدن. امیدوارم Patient Zero درست باشه و بتونم ببینمش.
   
  Annunaki ™, ehsan7, Paradise Lost و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 6. fosil

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 7, 2011
  ارسال ها:
  2,161
  نام:
  آرین
  دیویژن 2؟ :/ بعنی این بازی که محیطش انقدر نابه و روش کار کردن چرا باید برن نسخه دومو بسازن وقتی میتونن کاملترش کنن:-/:-? حالا اگر بسازن بازم نیویورکه؟
   
  Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
 7. Paradise Lost

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 4, 2016
  ارسال ها:
  1,973
  اگر بتونن همین مد ها رو به شکل رینبو تو این بازی پیاده کنن میشه یکی از برترتین بازی های pvp دیویژن از هر نظر یک عنوان فوق العاده هست! منظورم داستان و coop نیست! منظورم اینه اگر بخش های pvp رو تو بازی بیارن شگفت انگیز...با گرافیک هیولایی...با انیمشین های فوق العاده...همیشه میخواستم یک بازی مثل رینبو-کالاف- بتل- رو بصورت سوم شخص pvp باشه! یعنی میشه؟ :O
   
  fosil این نوشته را Like کرده است.
 8. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  شک نکنید دارن دیویژن 2 رو میسازن. این سال دوم هم که به صورت مجانی عرضه میشه برای اینه که یه جورایی ملت رو راضی نگه دارن تا برای Division 2 وقت بخرن. اینم بگم انتظار نداشته باشید که سال دوم DLC خیلی خوبی داشته باشه. مطمعنن به اندازه سال اول نمیشه. اگه بسازن هم نیویورکه و باز هم از همین مپ استفاده میکنه. احتمالا بالا و پایین نقشه اضافه میشن و .... باید تا زمان معرفی اش صبر کنید. شاید با اومدن Destiny 2 یه کم زودتر عرضه اش کنن یا برای سال دوم هم DLC بهتری قرار بدن.
  البته همشون مثل Rainbow نیستن ولی میتونم بگم که همه ی این مود ها برای خودشون یه بازی جدا هستن. مثلا Patient zero مثل بازی Dead by Daylight. اونجا هم دقیقا یه پلیر علیه 4 نفر دیگه است و اون 4 نفر هم در حال قرار کردن هستن. Capture the flag هم توی Titanfall 2 دیدمش. فکر میکنم هم Battlefield 1 هم همین مود رو داشت ولی به جای پرچم باید کبوتر رو میگرفتی. در کل برای بازی لوت محوری مثل دیویژن خیلی سخته بخوان برای این مود ها بالانس ایجاد کنن. ولی کاملا قبول دارم اگه تمامی این مود ها روی بازی پیاده بشن بهترین بازی PVP عمرمون میشه چون خیلی از بازی ها فقط یکی از مودها رو دارن و کلی پلیر.
   
  Annunaki ™, Paradise Lost و fosil این نوشته را Like کرده اند.
 9. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,753
  نام:
  آرمين
  دیویژن 2 قطعا ساخته می شه، اما در حال ساخت به صورت جدی رو مطمئن نیستم. مگر اینکه کلا بره دست استودیو دیگه ای که اونوقت قضیه اصلا جالب نیست. تیم اصلی Massive فعلا در حال کار روی آواتار هست، یه تیم کوچیک تر هم روی سال دوم دیویژن. فکر نمی کنم فعلا حداقل تا 2 سال دیگه خبری از نسخه بعدی باشه! این مدها هم اضافه کردنشون زیاد سخت نیست، اما اینکه درست کار کنن خیلی سخته! احتمال اضافه شدنشون به همین بازی هم هست، وقتی قرار نیست محتوی داستانی اضافه بشه، باید همین موارد باشه، تازه با آخرین DLC راه برای PVP رو باز کردن!
  در مورد مپ بازی هم با اینکه واقعا نیویورک رو عالی ساختن، اما دوست دارم جای دیگه ای باشه با تنوع بیشتر! یادمه قبل اینکه کامل المان های بازی معلوم بشه، بازی بیشتر حالت تاکتیکال داشت و مخفی کاری، و حتی Survive . یه ویدیو هست که Creative Director بازی می گه برای بررسی حالت Survive 3 روز رو با یه تیم توی جنگل با امکانات اولیه گذروندیم! حتی یه ویدیو هم از GDC 2013 لیک شده بود که بازی دارای مخفی کاری بود، اما یکدفعه همه چیز برگشت. برای شماره بعدی خیلی دوست دارم با حفظ یه سری المان های فعلی، بازی رو یکم به اون سمت هم ببرن، و البته فضاها رو هم به داخل و هم خارج شهر گسترش بدن! فکر کن توی یک جنگل برفی، با مه غلیظ بری داخل Dark Zone! :D
   
  Annunaki ™ و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
 10. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  شک نکن که دیویژن 2 در حال ساخته. وقتی سال دوم معرفی شده پس یعنی برنامه طولانی مدت براش دارن. ولی تیمی که داره روی سال دوم کار میکنه خیلی کم هستن. یه جایی خوندم فقط 5 نفرن که امیدوارم راست نباشه. همین مورد باعث شده که به عرضه ی این مود ها توی سال دوم شک داشته باشن. بالا هم گفتن برای بازی لوت محوری مثل این بالانس این مود ها سخته. اگه هم لوت بی تاثیر باشه که صدای همه در میاد.البته بعضی از مود ها که نیازی به گیرست و ... ندارن. مثل Patient zero. الان نزدیک یک ماهه که مشکل revive داریم و هنوز نتونستن درستش کنن. چندین باگ هست که هنوز متوجه نشدن مشکل اش از کجاست. کاملا مشخصه که کمبود نیرو دارن. به نظرم به همین دلیل این مود ها امسال عرضه نمیشن. ولی در مورد اینکه گفتی یه شهر دیگه باشه حرفت رو قبول دارم. محیط نیویورک دیگه به اندازه کافی دیده شده. دارک زون توی جنگل!!!!!!!
   
  armin_shadow و Annunaki ™ این نوشته را Like کرده اند.
 11. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,233
  نام:
  رضا.آ
  از last stand که چیزی سر در نیاوردم و خیلی زود تکراری شد .
  فعلا فقط مراحل بازی به همراه incursion هاست که ارزش تکرار چندین باره رو داره اون هم فقط روی درجه legendary یا heroic که آِتم اگزوتیک میده .
  و دارک زون جدید .
  من فقط منتظر مود Horde هستم .
  چیزی که فرضا با 10 تا wave شروع بشه و کم کم ارتقاء پیدا کنه و موج بعدیش cleaner و و و... تا به باس فایت آخر با باس های خفن برسه و در انتهاش Exotic item داشته باشه . این واقعا ایده آل ترین مودیِ که میتونن برای بازی تو سال دوم در نظر بگیرن و صد در صد این مود رو تو بازی می گُنجونن .

  چیز دیگه ای که به فکرم میرسه و میتونه خیلی جذاب باشه به صورت حمله ناگهانی خیل عظیمی از npc ها به base اصلی مثلا به صورت رندم در روز یک الی 2 بار اتفاق بیفته :D و همونجا این مود hord به این شکل هم میتونه انجام بگیره . ی دفه صدای آژِیر بیاد و ی دمو یا کات سین رو نشون بده که هزاران نفر از ارازل نیویورک با چوب و چماغ و سلاح گرم جلوی base جمع شدن و میخوان حمله کنن . تمام مردم میرن تو پناهگاه و Agent ها تو طبقات base شروع کنن به سنگر بندی :D و اینو می تونن هفته ای یک الی 2 بار تو بازی پیاده کنن به عنوان یک dlc مثلا با اسم Riot ،Rebelion و یا worry .
   
  #1450 Annunaki ™, ‏Apr 8, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Apr 8, 2017
  Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
 12. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  بعد از یک ماه از عرضه ی پچ 1.6 باز هم باگ هایی میبینم که واقعا موندم چی بگم. triage کار نمیکنه، revive bug، توی مرحله Clear sky یکی از دشمن ها آخر مرحله پشت اتوبوس گیر میکنه، Burst MP5 با موس راحت به یه اسلحه ی اتوماتیک تبدیل شده، seeker bomb که دیگه یه جوک شده برای این بازی، با حذف Armor که چغندر قدرت اش از Toughness بیشتر شده، مرحله Stolen Signal هم باید یه صبح تا عصر براش وقت بزاری. خدا نکنه که یه ایتم خاصی بخوای. جونت در میاد تا گیرش بیاری. محتویات DLC اول توی سال دوم هم که فاجعه است. تا موقعی هم بخوان DLC دوم رو عرضه کنن این بازی دیگه مرده است و همگی رفتن سمت Destiny 2. من بعد از این همه ساعت بازی کردن و دنبال کردن این همه خبر و Twitch و ..... واقعا نمیدونم این Massive سرش به کجا گرمه و چرا نمیخواد بفهمه که بازیش داره میمیره.

  [​IMG]

  ویرایش: اینم بگم که من فقط همین یه کاراکتر لول 30 رو دارم و تمام این ساعت ها رو هم صرف همین یه کاراکتر دارم.
   
  #1451 Fifa 10, ‏Apr 19, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Apr 19, 2017
  FERYGAMER, usmarine و Annunaki ™ این نوشته را Like کرده اند.
 13. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,753
  نام:
  آرمين
  Massive کلا روی این بازی نیست دیگه، همون ثانیه اول که اسم این بشر Julian اومد که فکر کنم تیم اصلیش هم Ubi Reflections بود اومدم گفتم که اصلا خبر خوبی نیست و در کل فاتحه این بازی خوندس، مگر معجزه بشه!
   
  Annunaki ™ و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
 14. Fifa 10

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 6, 2009
  ارسال ها:
  3,003
  نام:
  پوریا
  متاسفانه این بازی یکی از بهترین بازی های کاور شوتینگ ( به معنی واقعیه کلمه شوتینگ) با انیمشین فوق العاده عالی و AI کاملا پیشرفته است که داره نابود میشه.
   
  armin_shadow این نوشته را Like کرده است.
 15. aminmoradi

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 4, 2012
  ارسال ها:
  228
  نام:
  امین
  من فردا بازيو آپديت ميكنم ميرم روش، بعد دي ال سي آخر بازي نكردم، قبلش گير اسكورم ٢٥٦ بود و آندرگراندو آسفالت كرده بودم، يكي اد كنه با هم بريم تنهايي اصلا حال نميده
  آي دي : AminMoradiX
   
 16. mnbv172

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 27, 2017
  ارسال ها:
  1
  اقا سلام
  Gear خوب چی پیشنهاد میدین ؟