Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | PSN

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
به چشم.پست اول آبدیت شد

- - -ویرایش - - -

نه همیشه نمیشه چون راندیه ،یعنی یه راند سوم شخص و با چاقو روفقا رو خپ خپ :d میکنیم راند بهد راند ترس و لرز از چاقوه (یعنی اول شخص):d
جاتون خالی با اکانت جدید تست کردیم مولتیشو خیلی حال داد .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
نوبت ما هم می شه ! :-ssl-)

دوستانی که هدست دارند و می تونن حرف بزنن منو اد کنند . بدون هدست نمی شه بازی کرد
علی جان تا الان بازی کردی مشکلی نداشتی واسه بازی کردن(10 روز شده درسته؟)
منظورم بن شدن،آخه من یه یه هفته ای آفلاین بودم خبر ندارشتم بازی در چه وظعیتی بوده

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
علی جان تا الان بازی کردی مشکلی نداشتی واسه بازی کردن(10 روز شده درسته؟)
منظورم بن شدن،آخه من یه یه هفته ای آفلاین بودم خبر ندارشتم بازی در چه وظعیتی بوده
نه ! هیچ مشکلی نداره و حتی 4 مرحله کو-آپ رو تموم کردیم (با آرش!) و Pakistani embassy رو تا round 11 رفتیم که 2 ساعت طول کشید !!! خیلی سخت بود ولی حال داد

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا منم هستم هد ستم دارم :D p3rsia7_striker دیشب تازه بازیو شروع کردم . یعنی میگید سیوامو پاک کنم :D پس چجوری تمومش کنم هر دفه باس پاک کنم :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
عاغا منم هستم هد ستم دارم :D p3rsia7_striker دیشب تازه بازیو شروع کردم . یعنی میگید سیوامو پاک کنم :D پس چجوری تمومش کنم هر دفه باس پاک کنم :D
نه داداش واسه چی پاک کنی.اون قضیه داشت .منو آقا علی زودتر از عرضه ی بازی بازی رو اجرا و بازی کردیم واسه همین محض احتیط سیوامون رو حذف کردیم که چیز زیادی نفرفته بودیم فقط من چند باری سر آقا علی رو بریده بودم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر