ابر شاهکار وارد می شود GTX 770

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
حسین جان مبارکت باشه ... ایشالاه فنش برات بچرخه یه عمر ... اگه پولشو داشتم یکیشو میخریدم ... راستی اون کارت قبلیتو منظورم 670 رو نفروش خودم میخرم ازت. سر قیمت با هم کنار میاییم :-*. فعلا که Ivy Bridge رو خریدم. 670 رو هم میزارم تنگش و با قدرت نسل بعد رو با هم شروع میکنیم.;)
ممنون امیر جان :d
مبارک باشه
چند خریدی داداش ؟
احتمالا بخوام یکیشو بخرم
یه چند تا بنچمارک هم وقت کردی بزار با بازی های سنگین :d

حسین جون مبارکه. حالا چند تموم شد ؟
ممنون دوستان
والله قیمت تو بازار ی مقدا رپرت هست چون خیل یکم هست شاید هفته ای 3 یا 4 تا بیاد فعلا !
قیمت ببین 1800تا 1700 هست البته من بایکی از بچه ها اشنا در امدیم 1645 برام تموم شد :)
اخر سر همین رنگ قرمز کارتمو عوض می کنم اخه چرا باید msi رنگ ابی برای گیمرها در نظر بگیره البته سری 7 یکم عقلش رسیده درستش کرده. مبارک باشه شیرینیش باید بدی یه دورم با باهاش بزنیم:D

حتما همین کار بکن راستی نوژن صدای فنش برخلاف اون چیز یکه فکر میکردم اصلا در نمیاد

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خوب بلاخره قسمت شد و امروز این کارت را خردیم !
نمی دونم داستان چی هست تا سری 7 امد تو بازار تخمش ملخ خورد مخصوصا ASUSهارا تو کل رضا و ایران کلا 2 تا کارت 770پیدا کردم که با یکی به توافق سر قیمت رسیدیم :d
انصافا کارت با توجه به قیمت از همه نظرعالی هست ! قدرت این کارت که کاملا مشخص هست دیگه فکر کنم همه بنچمارک ها را دیدن نیاز به گفتن نباشه ولی چیزی که برام جالب بود کولینگDCII رو 770 واقعا عالی بود و به هیچ عنوان صدای نویز زیادی نداره به طوری که اصلا به چشم نمیاد حتی با دور فن 80 درصد !

حسین جان مبارک باشه ...

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آقا مبارک باشه :d خدا نصیب ما هم بکنه :d دوستان من یه سوال هم داشتم اگه لطف کنین جواب بدین.... من کارتم amd radeon 6950 ddr5 به نظرتون دورش به سر اومده یا هنوزم برای بازی ها مناسبه؟ :d قدیمی نیست یکم؟؟:d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
آقا مبارک باشه :d خدا نصیب ما هم بکنه :d دوستان من یه سوال هم داشتم اگه لطف کنین جواب بدین.... من کارتم amd radeon 6950 ddr5 به نظرتون دورش به سر اومده یا هنوزم برای بازی ها مناسبه؟ :d قدیمی نیست یکم؟؟:d
کارت 6950 سال 2010 عرضه شد و طبیعتا قدیمی شده.
در زمان خودش قوی بود اما در حال حاضر باید کارت گرافیک رو ارتقاء بدی. (البته پردازنده و پاورت هم باید جوابگو کارت گرافیک جدید باشه)

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
کارت 6950 سال 2010 عرضه شد و طبیعتا قدیمی شده. در زمان خودش قوی بود اما در حال حاضر باید کارت گرافیک رو ارتقاء بدی. (البته پردازنده و پاورت هم باید جوابگو کارت گرافیک جدید باشه)
خیلی ممنون ، پردازندم که core i7 950 ئه و پاورم هم یه مدل از green که متاسفانه اسمشو نمی دونم:d ولی فک کنم این سری باید سمت nvidia برم..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ممنون امیر جان :d

ممنون دوستان
والله قیمت تو بازار ی مقدا رپرت هست چون خیل یکم هست شاید هفته ای 3 یا 4 تا بیاد فعلا !
قیمت ببین 1800تا 1700 هست البته من بایکی از بچه ها اشنا در امدیم 1645 برام تموم شد :)

حتما همین کار بکن راستی نوژن صدای فنش برخلاف اون چیز یکه فکر میکردم اصلا در نمیاد
اخه چه فایده فریم ها منکه فرقی نمی کنه نهایت 3 فریم مگه لایتنیگ msi گیرم بیاد. این mamba 4g هم می خوام بگیرم دیگه ندارم:D صدای کارت نباید در حالت عادی در بیاد مگه اور ولت کنیش که برای این کارت اصلا تعبیه نشده.

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
خوب تا صحبت این کارت هست من الان وقت کردم یه تست از وضعیت کولینگ ASUS DirectCU II روی GTX 770 گرفتم
متاسفانه بخاطر مشغله ای که دارم هنوز وقت نشده CRYSIS3 که در حال حاظر سنگین ترین موتور گرافیکی(CRYENGINE3) داره نصب و رو اون تست دمای این کارت رو بگیرم که در آینده وقت گذاشت این کارو انجام میدم یا دوستانی که این کارتو دارن حتما انجام بدن و نتیجه رو برا دوستان بزارن درهر حال..من تست رو با BIOSHOCK INFINITE که فعلا قویترین بازیه که تا الان با موتور بهینه شده UNREAL ENGINE 3 ارائه شده انجام دادم با توجه به اینکه بازی از افکتهای DIRECTX11 بهره برده..
تنظیمات گرافیکی بازی به این صورته که :
وضوح بازی روی fullHD یا 1080P تنظیم شده که ماکزیمم وضوح تصویری بود که مانیتورم ساپورت میکنه
قابلیت AntiAliasing اگه در جریان باشید تو این بازی متاسفانه فقط مد FXAA ساپورت میشه و مدهای کلاسیک MSAA یا SSAA و حتی مد انحصاری NVIDIA TXAA هم ساپورت نمیشه حتی اگه شما از CONTORL PANEL خود کارت گرافیک هم اقدام کنید تاثیری تو بازی نداره و به FXAA محدود میشه که من بالاجبار رو همین گزینه گذاشتم
گزینه Texture F-i-l-t-e-r-ing رو روی مد 16X گذاشتم که ماکزیمم حالت برای خروجی بهترین IQ هست
گزینه های Dynamic Shadows (روی ULTRA که DX11 ONLY هست قرار دادم) و Post Processing (روی حالت Alternate که که DX11 ONLY هست قرار دادم) و Ambient Occlusion (روی Ultra quality که DX11 ONLY هست قرار دادم البته اینو رو High quality هم قرار بدید افکتهای DX11 رو بکار میگیره)
مابقی گزینه های گرافیکی هم رو enable یا ultra با توجه به ماکزیمم حالت پشتیبانی شده در بازی قرار دادم.

من از نرم افزار خود ASUS که ASUS GPU Tweak هست و چه برا اورکلاک کارت چه مانیتورینگش فوق العاده کار آمده استفاده کردم
ضمن اینکه حدود نیم ساعت بازی رو انجام دادم بعد دمای کارت رو معیار حرارت تولیدی کولینگ ASUS DCU II برای نمایش قرار دادم:
ASUS GTX770 LOAD-BIOSHOCK INFINITE.jpg ASUS GTX 770 IDLE.jpg

یه نکته رو هم در آخر بگم که سیستم تهویه خود کیس خیلی زیاد رو تهویه بهتر و دفع حرارت تولیدی کارت میتونه تاثیر داشته باشه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان اینجا میدون جنگ نیست یه فضای عمومی و دوستانه س که همه با هم تبادل اطلاعات کنن همین.
خواهشا لحن پست ها جوری نباشه که ما بعدا شرمنده تون بشیم.

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
جديدترين review از HardOCP مربوط ميشه به نقد ASUS Geforce GTX 780 DirectCU II OC ..كه سيستم كولينگش با نسخه GTX 770 يكي هست:
بخشي از تستها مربوط ميشه به مصرف توان و اتلاف حرارتي كارت:

مصرف برق:
1377370038xConQyHEiO_10_1.gif

دماي كارت:

1377370038xConQyHEiO_10_2.gif

failar

کاربر سایت
Aug 6, 2013
2
n00026773-b.jpg

کمپانی MSI، برترین تولیدکننده کارت‌های گرافیکی در جهان، دو محصول جدید GeForce GTX ۷۶۰ را به بازار عرضه کرد.

به گزارش ایتنا کارت گرافیکی اول دارای طراحی مرجع کمپانی nVIDIA می‌باشد که نسبت به فرکانس‌های مرجع اندکی اورکلاک شده است.
فرکانس هسته این کارت گرافیکی برابر ۹۸۰MHz می‌باشد که بواسطه Turbo Boost تا ۱۰۳۳MHz افزایش می‌یابد.
فرکانس حافظه این محصول نیز بصورت موثر ۶GHz می باشد.

کارت گرافیکی دوم GeForce GTX 760 Gaming نام دارد که از سری محصولات ویژه گیمرهای این کمپانی می‌باشد.
این کارت گرافیکی با وجود دارا بودن فرکانس هسته ۱۰۲۰MHz که بطور خودکار تا ۱۱۵۰Mhz افزایش می‌یابد نسبت به مدل مرجع عملکرد خنک‌تری دارد که این مسئله بدلیل خنک کننده قدرتمند Twinfrozr III بکار رفته در این کارت گرافیکی می‌باشد.

در کنار این محصول نرم افزار اورکلاک قدرتمند MSI Afterburner و Gaming App نیز عرضه می شود.

کارت سایت گالری گرافیکی GeForce GTX ۷۶۰ بتازگی از سوی کمپانی nVIDIA عرضه شده است که بواسطه قدرت بالای تراشه GK۱۰۴ و رابط ۲۵۶ بیتی حافظه GDDR۵ دارای کارایی بسیار بالایی می‌باشد.
قیمت بسیار مناسب این کارت گرافیکی باعث شده است بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای آن را به عنوان خرید جدید خود انتخاب کنند.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
اخه چه فایده فریم ها منکه فرقی نمی کنه نهایت 3 فریم مگه لایتنیگ msi گیرم بیاد. این mamba 4g هم می خوام بگیرم دیگه ندارم:D صدای کارت نباید در حالت عادی در بیاد مگه اور ولت کنیش که برای این کارت اصلا تعبیه نشده.

من که هنوز لایتنینگ ندیدیم بگیر خودتو راحت کن همینو :bighug:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
منم 2 تا از این سفارش دادم و خیال خودمو راحت کردم.
میخواستم لایتنینگ بگیرم منتها چون دیدم سری 800 کمتر از یکسال دیگه میاد گفتم فعلا اینو داشته باشم تا سال بعد سری 800 رو بگیرم.
AMD هم امسال حال انویدیا رو گرفت ، حال منم گرفته شد ذیگه نمیخوام برا 780 پول الکی بدم.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
منم 2 تا از این سفارش دادم و خیال خودمو راحت کردم.
میخواستم لایتنینگ بگیرم منتها چون دیدم سری 800 کمتر از یکسال دیگه میاد گفتم فعلا اینو داشته باشم تا سال بعد سری 800 رو بگیرم.
AMD هم امسال حال انویدیا رو گرفت ، حال منم گرفته شد ذیگه نمیخوام برا 780 پول الکی بدم.
ادمی که دو تا 770 داره دیگه سری 800 به چه دردش میخوره؟:D

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ادمی که دو تا 770 داره دیگه سری 800 به چه دردش میخوره؟:D

:">
چون پول 2 تا 780 رو قبلا پرداخت کرده بودم اینام لطف کردن و 3 تا 770 فرستادن واسم. =))
اگه بتونم تو کیس جا کنم میبندمشون و گرنه باید با یکیشون خداحافظی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر