Grand Theft Auto: Online l PSN

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
Coming this Friday: The GTA Online Valentine's Day Massacre Special | Rockstar Games
lol
actual_1391814603_11-02.jpg

اینم یه ورزس :d

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
تویGTAباید چند تا ماشین ازاد بشه ولی تغییر بیشتر توی انلاینه
تویACهم تغییر زیادی نیست برای ازاد شدن مراحلAVELINEبایدDLCرودان ونصب کنی
اپدیت بیشتر برای روان تر شدن بازی ورفع شدن باگ های بازی منتشر میشه

نه آخه حتی اون مشکل سیو نشدن ماشین در گاراژ ه حل نشد !! ولی برنامه هایی مثل مولتی من راحت از همین طریق نصب میشن !

yr2009

کاربر سایت
Mar 13, 2013
26
دوستانی که مشکل هنگ کردن کنسول بعد از اتصال آنلاین به این بازی رو داشتن براشون خبر خوب دارم.
این مشکل با پچ 1.10 که به تزگی اومده حل شد.
این رو هم اضافه کنم که پس از آپدیت با این پچ ، سیستم cloud راک استار از کار افتاد. سایت و فروم ساپورت راک استار رو چک کردم . همه این مشکلو دارن.
امکان سیو کرکترها وجود نداره فعلاً .... ظاهراً دارن روش کار میکنن .... تا ببینیم

آخرین ویرایش:

yr2009

کاربر سایت
Mar 13, 2013
26
سلام دوستان
سرور cloud راک استار هنوز واسه من کار نمیکنه .... برای همین نمیتونم یه کرکتر ثابت بسازم .... کسی میدونه راه حلش چیه؟

doric

کاربر سایت
Mar 8, 2014
18
نام
alborz
سلام یه همگی!
آقا ما هم هدست داریم هم انگلیسیمون خوبه :d
فقط یه مشکلی دارم اونم اینه وقتی connect میشم وسه دانلود update بازی کنسول ریست میشه؟؟ داستان چیه؟؟ :-"

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام دوستان

من این بازیو روز ریلیز گرفتن و تمومش کردم اما از آنلاینش راستیتش خوشم نیومد و فروختم اما دیدم ایرانی ها زیاد شدن و میگن با این آپدیت ها جدید بازی آنلاینش خیلی خوب شده دوباره گرفتم ( در حال دانلوده ) کسی دوست داشت ادد کنه منو ali_ghaderi6 با آنلاین بازی اصلا آشنا نیستم مرسی با هم بریم دستم بیاد !

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام دوستان
سرور cloud راک استار هنوز واسه من کار نمیکنه .... برای همین نمیتونم یه کرکتر ثابت بسازم .... کسی میدونه راه حلش چیه؟

این مشکل از جایی که نت میگیرید هست. یه لب تاب و واسطه نت به کنسول بکنید و از چیز پی اننن استفاده کنید اوکی میشه

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
يه مشكلي دارم تو بخش آنلاين ممنون ميشم كمكم كنين
وارد هر بخشي كه ميشم چه crew چه آنلاين معمولي،كلا همه جا وقتي ميخواد وارد بشه اين پيام مياد SuccessA new downladable content pack has been downloaded and instaled.returning to grand theft auto v
و بعدش مرحله اول بازي رو مياره.چرا وارد هيچ بخشي نميشه؟!

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
منم این مشکل رو دارم میرم سشن پابلیک بعد از دو دقیقه همه Left میدن ، Connection Lost هم میشم Timed Out هم میشم :| ولی بیشتر از همه Signed Out میشم از PSN کلا ! چه کنم ؟

bond007

کاربر سایت
Jun 25, 2014
11
سلام
اقا من یدونه اپدیت از اینترنت برداشتم (اپدیت 1.16) زدم رو بازی وقتی میزدی انلاین بشه اینو مینوشت:
A new downloadable content pack has been download and installed returing to GTA V.
از یکی پرسیدم گفت از اپدیتشه / برن خودش اپدیتشو برداره منم زدم خودش برداشت 512 مگابایت اپدیتشه.
حالا هم وقتی میرم تو تب انلاین اینو مینویسه :
GTA Online will be avallable once you have completed the pakegue
تورو خدا چی میگه ؟
عصبانی شدم 500 مگ از حجمم رفت اه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
عزیز اول این که تنها 1.16 کافی نبوده و کار شما از اول اشتباه بوده :|

شما باید از آپدیت اول تا 1.17 رو دانلود کنید و سپس نصب کنید و DLC رو از تاپیک مهرداد دانلود کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر