1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

مشکل با طول کابل مانیتور D-Sub

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط dvb_hamed, ‏Aug 15, 2013.

1. dvb_hamed

کاربر سایت

دوستان،یه مانیتور LCD Benq 22 دارم و می خوام با یه کابل 3 متری D-sub به کارت گرافیک وصلش کنم ولی وقتی از کابل بالای 1.5 متر استفاده میکنم تصویر شدیدا نویز دار میشه و شبیه تلویزیون های قدیمی توش خط میافته و بالا پایین میره
    حتی از کابل 1.8 متری هم استفاده کردم همینجوری شد
    با 4 تا کابل مختلف تست کردم و هر وقت کابل بیشتر از 1.5 متر شد دقیقا این اتفاق افتاد
    تورو خدا کمک کنید.تا حالا 50 هزار تومن (4 تا ) پول کابل دادم ولی همشون مشکل دارن

2. dvb_hamed

کاربر سایت

خب دوستان،خودم متوجه ی مشکل شدم
    ایراد از برقی هست که بدنه ی کیس داره.زمانی که فازمتر رو به کیس وصل میکنم چراغش روشن میشه و بعد چند ثانیه کم کم نور چراغ کم میشه و خاموش میشه.مثل اینکه برق در جایی ذخیره بشه و بعد کم کم تخلیه بشه
    زمانی که یه سیم به بدنه وصل میکنم و سر دیگر سیم رو به لوله گاز متصل میکنم نویز تصویر خیلی کمتر میشه.بهتر از اون اینکه وقتی از D-Sub دارم استفاده میکنم و کابل HDMI رو به خروجی کارت گرافیک و ورودی تلوزیون وصل میکن کلا نویز از بین میره(HDMI شبیه سیم ارت عمل میکنه)
    زیر مادربرد رو مقوای نازک گذاشتم و تمام جای پیچ های مادربرد به کیس رو چسب کاغذی چسبوندم و هر جا که بگی عایق بندی کردم ولی باز بدنه برق داره.
    میشه بگید ممکنه از کجا برق به بدنه متصل باشه؟

3. Optimus Prime

کاربر سایت

نام:
    ALEX
    با احتیاط خیلی زیاد پاور رو هم چک کن.
    فقط خیلی مواظب باش.

4. dvb_hamed

کاربر سایت

پاور رو باز کردم و زیر بدش کاغذ مقوایی کذاشتم و زیر پیچ هاش هم واشر پلاستیکی ولی باز برق داره.
    آسیب به قطعات کیس نمیرسه؟چون من 2 روزه یه گرافیک جدید خریدم و کلی هم پولش رو دادم

5. Optimus Prime

کاربر سایت

نام:
    ALEX
    چرا آسیب میزنه.
    بد جوری هم میزنه. نکنه ایراد از گرافیکت باشه ؟
    دونه دونه همه جا رو چک کن تا ایراد رو پیدا کنی.
    در ضمن همیشه وقتی خودت پیش کیس هستی روشنش بزار.
    مال دوست من بوردش آتیش گرفته بود.