Toukiden Tecmo

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
خوب دمو رو گرفتم گرافيك بازى عاليست و موضوع و داستان هم جالب است نكته جالب اينكه وقتي شخصيتتان رو انتخاب مي كنيد در هر زمان از بازي ميتونيد مجددا تغييرات نظير ظاهر، نوع اسلحه و..براش در نظر بگيريد به عنوان مثال انواع سلاح قابل انتخاب در هر زمان است

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اتفاقا برعکس آرمان فک نکنم این از SS بهتر در بیاد :-?

Dragon's Crown رو تو نقدهاش میخوندم از یه طرف نوشته بودن بعد 15 ساعت خسته کننده میشه و از طرفی نوشته بودن تنوع هنری و تنوع گیم پلی فوق العاده ! اما میگی 25 ساعت رفتی و از طرفی قراره براش DLC لول آپ بیاد پس نباید خسته کننده باشه.

DLC لول آپ نیست ، آپدیت بود که اومد (مثل اینکه قبلا میشده 99 لوله شی الان تا 249 میشه)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوب بازی اومده رو استور
کسی خریده ؟
من احتمالا امشب یا فردا میگیرم :d
اگه کسی گرفته بیاد یه نظری بده ببینیم چه طوره :d

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
متای بازی ۷۴ هست تا الان از ۱۸ تا نقد.
اینطور که از نقد ها معلومه در کل چیزی از monster hunter کم نداره... البته من که از MH 3 اصلا خوشم نیومد.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
به شخصه از SS زیاد خوشم نیومد البته دموش رو بازی کردم، اما با این بازی خیلی حال کردم، البته یه بدی هم داشت اونم اینه که زیادی ماموریت های تکراری داره و اون Oni اصلی ها رو باید بعد هر چند مرحله بکشین، به علاوه بعضی از باس های اصلیش میشن باس فرعی های مرحله بعد که به نظرم زیاد جالب نیست.
اما سیستم ارتقا سلاح هاش و اون المان های RPGش بد نبود. یکی از بهترین نقاط قوتش سیستم مبارزات و انتخاب هم تیمی هاتون هست که با خودتون میبرین و انتخاب درستشون تو پیروزی خیلی تاثیر گذاره.
به علاوه بازی آنلاین CO OP هم داره که تا 4 نفر میشه و به نظرم خیلی جالبه، البته بهتره بعد تموم کردن بازی برین تو اون بخش.
امتیازم به این بازی 8.5 از 10 .

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
سوالهای فنی

من فقط دموش رو بازی کردم..بدم نیومد...یه سوال داشتم...میشه مثلا با یکی دوتا از دوستام که میشناسمشون با هم بازی کنیم بصورت آنلاین یا حتما باید بگذاریم خود بازی برامون پلیر پیدا کنه؟؟؟؟اگه کسی خریده لطفا بگه ارزش خرید داره یا نه؟؟؟نسخه فیزیکیش رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من فقط دموش رو بازی کردم..بدم نیومد...یه سوال داشتم...میشه مثلا با یکی دوتا از دوستام که میشناسمشون با هم بازی کنیم بصورت آنلاین یا حتما باید بگذاریم خود بازی برامون پلیر پیدا کنه؟؟؟؟اگه کسی خریده لطفا بگه ارزش خرید داره یا نه؟؟؟نسخه فیزیکیش رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
والا خیلی دقت نکردم، ولی ad hoc داشت اگر یادم باشه، ولی خب میشه خودتون سرور بسازین و اونا بهتون join کنن،
من نسخه فیزیکیش رو به سختی پیدا کردم، ولی خب ارزون تر درمیاد مسلما.
واسه منی که خیلی اهل RPG نیستم، بد نبود. دوست داشتم. اگر بتونین ارزون پیدا کنین خوبه.

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
والا خیلی دقت نکردم، ولی ad hoc داشت اگر یادم باشه، ولی خب میشه خودتون سرور بسازین و اونا بهتون join کنن،
من نسخه فیزیکیش رو به سختی پیدا کردم، ولی خب ارزون تر درمیاد مسلما.
واسه منی که خیلی اهل RPG نیستم، بد نبود. دوست داشتم. اگر بتونین ارزون پیدا کنین خوبه.

دمت گرم رفیق:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دنباله این تیپ بازیهای Arena هستی به نظرمSS Delta رو بگیر که البته باید از PSN بگیری. به نظرم بهتره ( متاش هم بالاتر بوده ) این بازیا اگر تنوع و عمق کافی نداشته باشه سریع خسته کننده میشه
کاشکی میشد Monster Hunter ماله 3ds هم رلیز کنن . اون گنده این سبکه ×_×
هم تک نفره داره هم انلاین
در ضمن یه نسخه بهبود یافته برای 4 و ویتا هم در راه هست از این بازی میتونی برای اون صبر کنی . معمولا نسخه های بهبود یافته خیلی بهتر.

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
دنباله این تیپ بازیهای Arena هستی به نظرمSS Delta رو بگیر که البته باید از PSN بگیری. به نظرم بهتره ( متاش هم بالاتر بوده ) این بازیا اگر تنوع و عمق کافی نداشته باشه سریع خسته کننده میشه
کاشکی میشد Monster Hunter ماله 3ds هم رلیز کنن . اون گنده این سبکه ×_×
هم تک نفره داره هم انلاین
در ضمن یه نسخه بهبود یافته برای 4 و ویتا هم در راه هست از این بازی میتونی برای اون صبر کنی . معمولا نسخه های بهبود یافته خیلی بهتر.

سلام آرمان جان..همیشه مزاحمت میشم شرمنده:">نسخه بهبود یافته کدوم بازی؟؟؟؟مانستر هانتر رو خیلی دوست دارم ولی زیاد تو ایران محبوبیت نداره برای همین اگه هم ریلیز بشه فیزیکیش گیر نمیاد تو ایران....سول سکریفایز رو هم تو فکرشم شدید فقط موندم مود آنلاین داره یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام آرمان جان..همیشه مزاحمت میشم شرمنده:">نسخه بهبود یافته کدوم بازی؟؟؟؟مانستر هانتر رو خیلی دوست دارم ولی زیاد تو ایران محبوبیت نداره برای همین اگه هم ریلیز بشه فیزیکیش گیر نمیاد تو ایران....سول سکریفایز رو هم تو فکرشم شدید فقط موندم مود آنلاین داره یا نه؟
همین بازی !
قراره 31 مارچ عرضه بشه برای vita و ps4 اسمش هم هست Toukiden : kiwami که دمشنهای بیشتر و داستان بیشتر و .... اینا دارن . معمولا بازیهای این چنینی بعده عرضه یه نسخه بهبود یافته میدن ....
Monster Hunter که فوق القعادس ! متاسفانه در انحصاره nintendo هست :\ نسخه 4 فردا عرضه میشه که متاش 88 شده ×_____× Ign , gamespot بهش 9 داد :\ خیلی فرارت از انتظار ....

SS هم نسخه Delta باز بهبود بافته که متاش بهتر شده بود از اولی. اره همه اینا انلاین دارن تا جایی که یادمه خودم یه زمانی ss از دوستم گرفته بودم یکم انلاین رفتم/

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
همین بازی !
قراره 31 مارچ عرضه بشه برای vita و ps4 اسمش هم هست Toukiden : kiwami که دمشنهای بیشتر و داستان بیشتر و .... اینا دارن . معمولا بازیهای این چنینی بعده عرضه یه نسخه بهبود یافته میدن ....
Monster Hunter که فوق القعادس ! متاسفانه در انحصاره nintendo هست :\ نسخه 4 فردا عرضه میشه که متاش 88 شده ×_____× Ign , gamespot بهش 9 داد :\ خیلی فرارت از انتظار ....

SS هم نسخه Delta باز بهبود بافته که متاش بهتر شده بود از اولی. اره همه اینا انلاین دارن تا جایی که یادمه خودم یه زمانی ss از دوستم گرفته بودم یکم انلاین رفتم/

ممنون از راهنماییت :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر