راهنمای استفاده از Gateway 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با سلام خدمت کاربران عزیز و گرامی
3ds.png

با توجه به اینکه کارت Gateway 3ds دفترچه ی راهنمای خود رو به همراه کرنل ارائه کرده است و بنده نیز از دانش زبان خوبی برخوردم وظیفه ی خودم میدونم که این رو برای عزیزان فارسی زبان شرح بدم.

ابتدا فایل مورد نظر رو از یکی از سه لینک زیر دانلود بفرمائید.

لینک اول (مستقیم) ، لینک دوم (غیر مستقیم) ، لینک سوم (غیر مستقیم)

داخل این فایل یک پوشه وجود دارد که حاوی دو فایل و دو فولدر است.

آموزش رو شروع میکنم. (از اونجایی که این کارت هنوز به دست من نرسیده و فریمور من هم 6.1 هست تا امتحان کردن این آموزش مشکلاتش رو خودتون به بزرگی خودتون ببخشید:x)

در مرحله ی اول شما محتوی داخل پوشه ی "Blue Card (R4i)" رو به بر روی مموری کارت اس دی که فرمت آن Fat 32 است بریزید. (به طور پیش فرض همه ی رم های میکرو اس دی Fat 32 هستند اگر نه با خود ویندوز فرمت کنید.)

در مرحله ی دوم رم میکرو اس دی رو به داخل کارت آبی رنگ (حالت DS) وارد کنید و آن را وارد دستگاه نینتندو 3 دی اس بکنید.

در مرحله ی سوم دستگاه را روشن کرده ، وارد بازی مربوطه به کارت شده و "GW_INSTALL.nds" را نصب کنید.

نکته : برای نصب فایل "GW_INSTALL.nds" روی آن کلیک کرده صبر کنید تا لود شود سپس A را زده و صبر کنید تا تکمیل شود و در آخر مجددا A بزنید.

در مرحله ی چهارم باید وارد پوشه ی "GW Release" شده و سپس فایل "Launcher.dat" را بر روی رم داخلی دستگاه در پوشه ی اصلی کپی کنید. تکرار میکنم ( SD کارت داخلی دستگاه نه Micro sd و در روت رم)

در مرحله ی پنجم دستگاه را روشن کرده به منوی تنظیمات دستگاه وارد شده ، به تنظیمات متفرقه (Other Setting) رفته و سپس بر روی پروفایل (Profile) کلیک کرده و سپس برروی پروفایل نینتندو دی اس (Nintendo DS Profile) کلیک کنید. حال دستگاه قیلی ویلی رفته و حدودا 5 تا 8 ثانیه بعد ریبوت خواهد شد اما اینبار در GW مود است.

در مرحله ی ششم اینجا کلیک کرده و اون نرم افزار رو دانلود کنید (لینک مستقیم است) ، حال یک بازی نینتندو 3 دی اس را دانلود کنید (رام مربوط به رجیون خودتون رو دانلود کنید ، فرمت رام .3ds باید باشد.)

در مرحله ی هفتم نرم افزار و بازی را از حال فشرده خارج کنید و نرم افزار را اجرا کنید.

در مرحله ی هشتم طبق تصاویر موجود در صفحه ی هفتم از "GW_User_Guide.pdf" فایل رام را انتخاب کرده و شماره ی درایو مربوطه به رم میکرو اس دی خودتون رو انتخاب کنید و در نهایت "Write" زده و عملیات را تایید کنید.

در مرحله ی نهم از انجام دادن تمامی مراحل و نصب کردن GW مود طبق مراحل بالا ، کارت میکرو اس دی را وارد کارت قرمز گیت وی کرده و از اجرای بازی کپی لذت ببرید.

سخنی از نویسنده :

امیدوارم لذت برده باشید و به مشکلی برنخورده باشید.
تمامی مسئولیت های مشکلات گردن خود GW هست و من فقط یه نویسنده ام.
بعدا ها اگه وقت کنم تصاویر را نیز به همین پست اضافه خواهم کرد ، تا اون موقع از تصاویر آموزش انگلیسی داخل فایل استفاده کنید.
سوالات و مشکلاتتون رو بپرسید اگه من یا دوستان بتونیم جواب میدیم.
کیه که به کپی رایت اهمیت بده ، مطلب رو خواستید کپی کنید راحت باشید هر جا دوست دارید کپی کنید به اسم خودتون خواستید تمومش کنید هم راحت باشید. هدف استفاده راحت از این کارته نه چیز دیگه.;)

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظر من که خرید این کارت 80 دلاری خیلی عجولانه هستش و با کمی صبر میشه دانگل های 10 دلاری و با امکانات بیشتر هم خرید
البته بگم چون که فریمور 4.5 رو فعلا ساپورت میکنه اصلا ارش خرید رو نداره و محدودیت هاش به نظرم خیلی مسخره هستش و تضمینی هم نیست که اینا آپدیت بدن
کیه که به کپی رایت اهمیت بده ، مطلب رو خواستید کپی کنید راحت باشید هر جا دوست دارید کپی کنید به اسم خودتون خواستید تمومش کنید هم راحت باشید. هدف استفاده راحت از این کارته نه چیز دیگه
با این جملت حال کردم نشون میده برای کمک به مردم تاپیم زدی نه برای چیز دیگه ای :x

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
به نظر من که خرید این کارت 80 دلاری خیلی عجولانه هستش و با کمی صبر میشه دانگل های 10 دلاری و با امکانات بیشتر هم خرید
البته بگم چون که فریمور 4.5 رو فعلا ساپورت میکنه اصلا ارش خرید رو نداره و محدودیت هاش به نظرم خیلی مسخره هستش و تضمینی هم نیست که اینا آپدیت بدن

با این جملت حال کردم نشون میده برای کمک به مردم تاپیم زدی نه برای چیز دیگه ای :x

ارادت آقا مهدی
من خودمم این کارتو فعلا نمیگیرم ، سه تا بازی گرفتم واسه ویتا اول اونارو تموم کنم تا بعد ببینم چی میشه. بازی هاش هم زیاد مورد علاقه من نیست اویل و هاروست مون و تیکن فقط

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
به امید اینکه کپی خور کامل بشه ولی قسمت نگران کننده اینه که third Partyرو از این کنسول دوست داشتنی ناامید نکنه :(( اصلن خوشم نمیاد اون بلایی که سر PSP اومد سر اینم بیاد

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
راهنمای فارسی تصویری بر پایه ی راهنمای اصلی گیت وی برای مسئولانش ارسال شد و منتظر جواب هستم.
احتمالا بزودی به صورت رسمی روی سایت خود گیت وی اضافه خواهد شد.

پ.ن. : البته اگه بلند نشن بیان ایران یه کشیده نر و ماده به من بزنن ؛ فایلای پی دی اف شون قفل نوشتاری داشت که شکستمش و متون رو فارسی کردم.:>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر