دانلود بهترین مجله های بازی دنیا

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
شما از رپيد شير زياد دانلود ميكنين؟
فكر كنم اگه زياد دانلود ميكنين ip تون رو حفظ شده و تا يه مدت نميخواد بزاره شما دانلود كنين؟؟؟؟؟؟؟؟
نه تا حالا فقط یکی، دو فایل ازش دانلود کردم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط [DOG];83304:
چگونه از این سایت فایل دان کنم اجرا میکنم errorمیده
این سایت اصلا مشکل داره الان که واسه ی من اصلا باز نمیشه;) ولی قبلا یادمه لینکش درست بود.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
Cgw 267

CGW%20267.jpg

شماره اكتبر مجله Computer Gaming World هم مدتي است كه منتشر شده و از اينجا مي تونيد دانلود كنيد. مطلب اصلي اين شماره مربوط به بازيهاي آينده Valve يعني Team Fortress 2 و Portal و Half-Life 2 Episode 2 است. مطالب مهم ديگر هم درباره بازيهاي R6 Vegas و Kane & Lynch به همراه مصاحبه اي با Mark Rein (از Epic) و مقاله اي درباره AI است. ضمنا اين آخرين شماره از اين مجله است كه با نام CGW به چاپ خواهد رسيد. از شماره نوامبر نام مجله به Games for Windows: The Official Magazine تغيير خواهد كرد (كه اميدوارم اون هم مثل اين يكي در دسترس باشه). ضمنا سريعا اقدام به دانلودش كنين چون به زودي پاك خواهد شد! EGM جديد هم دنبالش هستم.
راستي تا حالا به حجم تبليغات موجود در اين مجله ها دقت كرديد؟ تا حالا اين ها رو با مجله اي مثل بازي رايانه مقايسه كرديد؟ تفاوت هاي خوب و بد رو ديديد!

من با rapidshare مشکل دارم error میده فایل پاک شده برای هر فایلی همین جوره.
مشكل از شما نيست! RS تمامي فايل هاي غير قانوني رو پاك ميكنه. اينكه كي پاك شن مشخص نيست اما فايل هايي كه اسم هاي كاملا مشخصي دارند (مثل همين بالايي) زياد دوام نميارن.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
کمک.....

ببینم شما نمیتونید این فایل هاتون رو جای دیگه آپلود کنید؟ (با عرض معذرت) جایی مثل megaupload و .....
چون من همین فایلهای دیروز رو هم نمیتونم دانلود کنم.....

بعد هم نمیشه اسمشون رو تغییر بدید تا پاک نشوند......یا تو همین سایت نمیشه با یه اسم دیگه آپلود کنید......؟؟؟!!!! (با اجازه مدیران)

آخه من هم از این مجله ها میخام.....:((

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
EGM%20208.jpg

بالاخره آخرين شماره از EGM هم پيدا شد. مقالات مهم اين شماره مربوط به بازي Guitar Hero II و Resistance Fall of Man و Forza Motorsport 2 (با عكس هايي كه همه در نت منتشر شده) و Phantasy Star Universe است. از اينجا يا اينجا مي تونيد دانلود كنيد.
اين دو تا عكس هم در اين شماره جالب هستند :cheesygri:

Resucing%20Zelda%21.jpg

CliffyB%21%21%21.jpg

ببینم شما نمیتونید این فایل هاتون رو جای دیگه آپلود کنید؟
متاسفانه خير. ما فايل ها رو آپلود نمي كنيم. اينها رو از سايت هاي ديگه مي گيريم.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
ْ

CGW268.jpg

اين هم از آخرين شماره (داستانش در پست هاي قبلي همينجا) از مجله Computer Gaming World كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد. مقالات مهم اين شماره مربوط به بازيهاي Alan Wake (مقاله اي هشت صفحه اي با عكس هاي جديد) و Supreme Commander (در چهار صفحه)(جدا بازي فوق العاده ايه :love:) مي شود.
ضمنا در اين شماره مقاله اي هم به مناسبت 25 سالگي اين مجله به چاپ رسيده. همچنين در سايت FileFront.com صد شماره اول اين مجله (از سال 1981-1993) بصورت PDF و براي دانلود رايگان قرار داده شده است. (كه البته حجمشون زياد.)

خواهشا نسخه این ماه (oct) مجله رسمی نینتندو رو بزارید
Nintendo Offical magazine
متاسفانه اين مجله بصورت رايگان پيدا نميشه. فقط EGM و CGW هست.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
EGMOCT.jpg

اين هم شماره EGM November كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد. در اين شماره (كه 164 صفحه هم هست) مقالاتي درباره بازي هاي نوامبر X360 و PS3 به چشم مي خورد. مقاله اصلي مجله در مورد بازي Gears of War است. مطالبي هم از بازيهاي Lair (پنج صفحه) و Heavenly Sword و DOAX2 (كه مثل اينكه طرفداراني داره :p) و Rainbow Six: Vegas به چاپ رسيده. همچنين از طرز كنترل تعدادي از بازيهاي PS3 و Wii و شكل حركت دادن دسته ها نيز مقاله اي به چاپ رسيده است.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
آقا ممنون
متاسفانه اين مجله بصورت رايگان پيدا نميشه. فقط Egm و Cgw هست.
حالا این هایی که گفتی یعنی چه؟(فکر کنم تموم شده سریالش!)

یه سوال بکنم
گیم اسپات رو میشه با مجله ای از نظر مهم بودن مقایسه کرد؟(منظورم اینکه بهترین مجله بازی چیه؟)

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
حالا این هایی که گفتی یعنی چه؟
ٍEGM: Electronic Gaming Monthly
CGW: Computer Gaming World
اين ها مخفف اسم دو مجله هست كه در بالا مي بيني.

گیم اسپات رو میشه با مجله ای از نظر مهم بودن مقایسه کرد؟(منظورم اینکه بهترین مجله بازی چیه؟)
مقايسه اي بين اين مجلات و Gamespot نمي تونم انجام بدم. ولي مهمترين مجله بازي تا جايي كه مي دونم Game Informer هستش كه معمولا Previewهاي دست اولي داره و بازيهاي مهم معمولا اونجا معرفي ميشن (يا اولين مطالب ازشون نوشته ميشه). بعد از اون EGM هستش و Famitsu (ژاپني) و Official Xbox Magazine (يا OXM) و Official Playstation Magazine (يا OPM) و بعد هم مجلاتي مثل CGW و PC Gamer هم هست. معمولا مجلات بازيها رو خيلي زودتر از سايت ها Review ميكنن و پيش نمايش هاي مفصل تري دارند.
از اين مجلات فقط CGW و EGM براي دانلود (اون هم بطور غير قانوني) پيدا ميشه.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
مشخص نيست كه امروز آفتاب از كدوم طرف غروب كرده كه دو تا مجله با چندتا مقاله بسيار جالب با هم گذاشته شده.

GFW01.jpg

اولين شماره از مجله Games for Windows رو مي تونيد از اينجا دانلود (يا داونلود!) كنيد. در افتتاحيه اين مجله مقاله كاملي درباره يكي از محصولات آينده BioWare يعني Dragon Age خواهيد ديد كه شامل اولين عكس ها از اين بازي ميشه (جدا خفن به نظر ميرسه)(فكر مي كنم سال ديگه بيشتر از امسال سال RPGها باشه! البته بدون ضد حال!). همچنين پيش نمايش هاي كوتاهي از ده بازي مطرح PC در سال آينده به چاپ رسيده (هر كدام نصف صفحه). بازي (Pirates of Burning Sea (MMORPG هم در ميان اين ده بازي ديده مي شود! مصاحبه اين شماره هم با (David Cage (Fahrenheit انجام شده. در پايان مجله هم تعدادي نقد ديده ميشه كه من هر چي فكر كردم نحوه نمره دادنش رو نفهميدم! (Flight S X رو داده 6 !! حالا خوبه مايكروسافت هم دستش تو شروع كار اين مجله بوده).

EGM-Dec.jpg

EGM رو هم كه حتما با شايعه MGS4 for X360 باهاش آشنا شدين. اون شايعه كذايي رو مي تونيد در اين شماره مشاهده كنيد (راست و دروغش به نويسنده مربوطه). همينطور هم كه مي بينيد مقاله 17 صفحه اي هم مربوط به بازي Halo 3 به چاپ رسيده (كه البته عكس هاش مربوط به نسخه اصلي بازي نيست). همچنين مطلبي چند صفحه اي هم از يكي از MGS Clone هاي آينده يعني Cipher Complex به چاپ رسيده.
علاوه بر اين ها مقايسه اي هم بين PS3 و Wii انجام شده كه بيشترش مربوط به مسائل حواشي لانچ دو كنسول ميشه. براي اين مقايسه دو دايناسور :biggrin1: (يكي هم اينجا داريم!) اسباب بازي مانند هستند كه مال PS3 سياه رنگه و مال Wii‌ سفيد رنگ (تازه مال Wii تيراناسوروس هم هست :cheesygri). و در هر قسمت هر كنسولي كه برده، دايناسورش در حال خوشحالي بود :cheesygri.
اين مجله رو از اينجا مي تونيد دانلود كنيد.

Pass for all: notemart@gmail.com

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
شروين دستت درد نكنه ! من هنوز اينا رو داونلود نكردم ولي خيلي دوست داشتم ببينمشون.

فكر مي كنم سال ديگه بيشتر از امسال سال RPGها باشه! البته بدون ضد حال!​

امسال كه بيشتر سال ضايع شدن RPG ها بود. بعد از Oblivion هر بازي اي كه اومد ( Neverwinter Nights 2 , Dark Messiah , Gothic 3 ) به طرز فجيعي ... !!​

براي اين مقايسه دو دايناسور :biggrin1: (يكي هم اينجا داريم!) اسباب بازي مانند هستند كه مال PS3 سياه رنگه و مال Wii‌ سفيد رنگ (تازه مال Wii تيراناسوروس هم هست :cheesygri). و در هر قسمت هر كنسولي كه برده، دايناسورش در حال خوشحالي بود :cheesygri.​

حال كنين كه كنسول ها رو هم با دايناسور نشون ميدن !
271.gif
283.gif

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
GFW02.jpg

شماره دوم از مجله Games for Windows که اولین شماره از سال جدید هست، اومده که می تونید از اینجا دانلود کنید. در این شماره مقاله ای چند صفحه ای از S.T.A.L.K.E.R خواهید دید. به همراه مقاله بسیار جالبی از Command & Conquer 3: Tiberium Wars که در اون Race جدید بازی یعنی Alien نیز به همراه عکس هایی معرفی شده که ظاهر بسیار جالبی دارند. به نظر میرسه که بازی از نظر گرافیکی (یا بهتره بگم شلوغ بودن محیط) پیشرفت هایی داشته و در عکس ها HUD بازی نیز دیده میشه که به نظر جالب میرسه (تفاوت های اساسی با سری C&C نداره، مثل قبل بیشتر امکانات بصورت عمودی در سمت راست قرار داره). از یونیت های بازی هم عکس های دقیق تری با جزئیات بیشتری گذاشته شده که واقعا فوق العاده هستند، همچنین تعداد یونیت ها برای هر Race زیاد به نظر میرسه. برای توضیحات بیشتر بهتره مقاله رو بخونین. با وجود Supreme Commander و C&C3 باید سال خوبی از نظر استراتژی در پیش داشته باشیم (بالاخره بعد از مدت ها، استراتژی های فوق العاده ای که اسم Relic اولشون نخورده!). نمره دهی هم رسما وحشتناکه. اینبار JAWS شده یک!!! مشخصه که GFW اصلا شوخی نداره :confused:.

EGM-Jan07.jpg

شماره ژانویه EGM رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید. همینطور که از عکس روی جلد مجله دیده میشه مقاله اصلی این شماره درباره کنسول های نسل حاضر (!) هستش. پیش نمایشی اختصاصی به همراه عکس های جدیدی از The Darkness به چاپ رسیده (این Darkling ها هم چیزهای نازی هستند ;)). همچنین پیش نمایشی هم از MotorStorm به چاپ رسیده. بازی های Launch دو کنسول Wii و PS3 هم در این شماره نقد شده اند که نمرهاشون رو باید قبلا دیده باشید. متوسط امتیازات PS3 6.1 و Wii 6.4 بوده. و در آخر هم هر شش نویسنده این نقدها Wii رو به عنوان کنسول برتر انتخاب کردند!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر