دانلود بهترین مجله های بازی دنیا

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اینارم فقط عکساشو ببینین;) انگلیسی نیستن
gamestar0609.jpg

Gamestar 2006.09
PDF | Deutsch | 136 Seiten | 18 Mb

دانلود
pcgames200609.jpg

PC Games 09 / 2006

PDF | 132 Pages | 32 MB |deutsch |
gescannte Version
دانلود

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
untitledfs4.jpg

CPU Reference Series Xbox 360 | PDF Format | 164 Pages | 7.61 MB
دانلود

هر سوالی که در مورد xbox360 داشته باشین تو این مجله توضیح داده هر سوالی
------------------------------
نوشته شده توسط SUPERMHR:
آقا این مجله Girls of Gaming رو لطفا دانلود کنین،آپلود کنین،لینک بدین.(چیز دیگه ای نمیخوای؟!!چای...قهوه!!!)
باتشکر....
چی هست این مجله بازیه یا بالای 18 :eek: :cheesygri ;)

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
Girls of Gaming
چيز چندان باحالي نيست. دو مجلد ازش منتشر شده كه حداقل اوليش (رو كه من ديدم) زياد جالب نبود. توي تورنت ها بصورت فت و فراوون پيدا ميشه. از اينجا مي توني دانلود كني. اما به نظر من كه ارزش نداره (اسكنش هم چندان خوب نيست).

بغير از (عنوان) مجله هايي كه تا به حال اينجا گذاشته شده ديگه هيچ مجله ديگه اي پيدا نميشه (حتي شماره هاي قديمي). Game Informer و PC Gamer و ... فقط اسكن بعضي از صفحه هاشون در مياد :((.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
نوشته شده توسط SUPERMHR:
واقعا؟
PC Gamer که شاید معتبر ترین باشه.چطور نیستش؟
باتشکر....
بصورت قانوني نه. يعني من نديدم (بعد از گشتن هاي فراوان). ضمنا فكر نمي كنم PC Gamer معتبر ترين باشه. اسمش هم روشه PC Gamer.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
CGW%20266.jpg

اين هم لينك شماره September مجله Computer Gaming World. مهمترين مقالات اين شماره (البته به نظر من) مربوط به پيش نمايش چند صفحه اي Crysis و مصاحبه با آقاي Ken Levine مسئول استوديوي Irrational است.
ضمنا اين، شماره يكي مانده به آخر اين مجله است و بعد از چاپ شماره اكتبر نام اين مجله به Games for Windows: the Official Magazine تغيير خواهد كرد. مجله جديد با همكاري مايكروسافت و از نوامبر و با همان نويسنده هاي قبلي منتشر خواهد شد. البته در مجله جديد مايكروسافت حق دخالت نخواهد داشت ولي بازيهاي تحت ويندوز مايكروسافت ابتدا در اينجا معرفي خواهند شد.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
نوشته شده توسط dinosaur:
سلام
این Computer Gaming World که شروین بالا گذاشته رو کسی تونسته DL کنه ؟ من تا نصفش میرم بعد ادامه نمیده .:((
من خودم همين دو ساعت پيش دانلود كردم. وقتي از Rapidshare داري چيزي دانلود ميكني نبايد زياد با اينترنت ور بري چون ميرسه به يه جايي و ديگه كار نميكنه. دوباره امتحان كن.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
اقا میرم دانلود کنم اینو میگه:
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
بعد میگه باید 30 دقیقه وایستی!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
بابا این RapidShare چه چیز آشغالیه! الان میرم دانلود کنم اینو میگه:
Your IP-address 80.191.225.7 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!
If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well.
منکه چیزی دانلود نمیکنم!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شما از رپيد شير زياد دانلود ميكنين؟
فكر كنم اگه زياد دانلود ميكنين ip تون رو حفظ شده و تا يه مدت نميخواد بزاره شما دانلود كنين؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر