فراخوان عضویت در خبرنگاری بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
فرهاد قبلن روزی 5 تا 10 خبر ارسال میکرد در حد صفحه اصلی، در ضمن 12 تا خبر برای یک ما انصافا چیز کمیه !

خوب آخه تعداد وقتی زیاد بشه،میانگین تعداد خبر برای هر نفر هم کم میشه دیگه...

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
خیر. چون ما همون امکاناتی که Gold دارند رو داریم ... و انگار شما 30 تومن ندادید :d البته از یه باب دیگه هم میشه نگاه کرد :d

بنظرم اگر قرار باشه مبلغی ارائه داده بشه اول حق با اعضای تحریریه ی سایت هست چون کار اونها قابل مقایسه نیست ....

نخواستم رکورد هامو بگم :d ولی آخرین رکوردم 9 خبر در یک روز و 29 خبر در یک هفته بوده :d مدرک هم Staff/ موجود میباشد :d

بابا خبرنگار...... ( رکوردات تو حلقم ) :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
12 خبر تو 1 ماه چیزی نیست من تو 1.5 ماهیی که خبرنگار بودم 80 خبر ارسال کردم که تو 2 هفته اول کار 1 ماهم رو انجام دادم:dفقط ترجمه خبر نیاز به دقت داره همین دقت و وقت کافی
ولی یکی از مزیت‌های خوبش فضای دوستانه اونجاست و اینکه خوب با افراد آشنا می‌شدید بالاخره تبادل اطلاعات می‌کنید و کارهاتون رو بهبود می‌دید.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
امکانات خوبی داره منم هستم.
(انصافا ۱۲ خبر در طول ماه زیاده, یه تجدید نظر کوچیک لازمه به نظرم.)

حالا سینا خودش میاد توضیح کامل میده اما اگه بگیم هر هفته 3 تا خبر، هر خبری هم 30، 45 یا نهایتا 60 دقیقه (اگه بخوای لفتش بدی! :d) روش وقت میذاری. میشه 2 ساعت خورده ای الی 3 ساعت در هفته که فکر کنم هممون این وقت رو داریم! :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
حالا سینا خودش میاد توضیح کامل میده اما اگه بگیم هر هفته 3 تا خبر، هر خبری هم 30، 45 یا نهایتا 60 دقیقه (اگه بخوای لفتش بدی! :d) روش وقت میذاری. میشه 2 ساعت خورده ای الی 3 ساعت در هفته که فکر کنم هممون این وقت رو داریم! :d

نه اصلا مسئله زمانش نیست!
منظور اینه که مگه در روز یا هفته چند تا خبر جون دار و درست و حسابی میاد که ارزش صفحه اول رو داشته باشه؟ بعد تازه اینا باید بین همه خبرنگار ها تقسیم بشه!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بنده تا حالا خبرنگار سايت نبودم و تجربه ايم در اين زمينه ندارم كه به دوستان عزيزم منتقل كنم اما به عنوان يه عضو تحريريه شركت كردن تو چنين فراخواني هايي رو عالي و به شدت مفيد ميدونم چون اگه شانس با شما يار باشه و وارد تيم خبرنگاري و يا هيئت تحريريه بشيد بعد از گذشت مدتي كوتاه، پيشرفت و توالي خودتون رو به چشم مي بينيد. فرقي نميكنه كه وارد هيئت تحريريه ميشيد يا تيم خبرنگاري چون هركس در هرجايگاهي كه باشه به اندازه توانش زحمت ميكشه و به همون اندازه هم ازش قدرداني ميشه. بنابراين داشتن يه موقعيت مناسب مثل اين، شمارو توي چارچوبي قرار ميده كه توي اون چارچوب ديدگاهتون نسبت به اخبار و مسائل روزمره تغيير ميكنه و با ديد بازتري به مسائل مختلف نگاه ميكنيد. همين ديدگاه ساده قدرت تجزيه و تحليلتون رو افزايش ميده و شمارو به حدي از اطلاعات و توانايي ها ميرسونه كه به راحتي مي تونيد وارد بسياري از بحث ها بشيد و نقطه نظراتتون رو به اشتراك بزاريد. چه بسا همه روزه مشاهده ميكنيد كه تعداد زيادي از افرادي كه پيش تر پستي داشتن و يا كسايي كه در حال حاضر پست و مقامي دارن اغلب مطالب پرمحتوايي ارائه ميكنن و تو سايت از ارزش و احترام خاصي برخوردارن. ( تو اين يه مورد خودمو سانسور كنيد و به پستام چشم ندوزيد:d )

اين نصيحت بنده به اون دسته از برادران عزيزمه كه مي خوان تو اين فراخواني شركت كنن و كار خودشون رو گسترش بدن. اميدوارم كه تك تكتون موفق بشيد و بتونيد رضايت كادر فني سايت رو جلب كنيد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
نه اصلا مسئله زمانش نیست!
منظور اینه که مگه در روز یا هفته چند تا خبر جون دار و درست و حسابی میاد که ارزش صفحه اول رو داشته باشه؟ بعد تازه اینا باید بین همه خبرنگار ها تقسیم بشه!

تا دلت بخواد در روز خبر میاد که هیچ کمبودی احساس نکنید! :d البته حالا لازم نیست همه ی خبرها جون دار و پر سر و صدا باشه! :d

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
من میگم خبرای بنجل زیاد میشن وگرنه با روزی ۱۲تا خبرم مشکل ندارم !
----------
چن نفر انتخاب میشه ؟

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
مانم اعلام حضور می نوماییم:d

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
تعداد پست و شناخت کابرا هم مهمه؟اخه من اینجا زیاد فعالیت نداشتم،ولی تو سایت همسایه (BN)خیلی وقت پیش فعال بودم.اینجا هم خیلی وقته زیاد میام ولی اکانت نداشتم.خواستم بدونم اگه مهم نیست ،ماهم آمادگیمونو به اقا سینا بگیم!
ممنون

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
خبرنگارهایی که بازیسنتر تا به الان داشته,کارشون رو به خوبی انجام میدادن ولی خب بعد یه مدت جیم میشن...:d
یه چیزی هم که با چشم دیدم,این بوده که حتی خبرنگار اگه اشتباهی هم داشته باشه...کاربرها خاطر نشون میکنن به خبرنگار و همینطور به اندوخته های خبرنگار اضافه میشه...
در کل BC از لحاظ کیفی خبرنگار های خوبی داره...ولی خب تعدادشون کمه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تعداد پست و شناخت کابرا هم مهمه؟اخه من اینجا زیاد فعالیت نداشتم،ولی تو سایت همسایه (BN)خیلی وقت پیش فعال بودم.اینجا هم خیلی وقته زیاد میام ولی اکانت نداشتم.خواستم بدونم اگه مهم نیست ،ماهم آمادگیمونو به اقا سینا بگیم!
ممنون
مهم هست ولی نه در این حد که اگه یکی کارش خوب باشه ولی تعداد پستش کم، قبول نشه!
در این حد که اگر بر فرض دو نفر در شرایط یکسانی قرار بگیرن، اونی که شناخته شده تر و فعال تر بوده انتخاب میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر