Bungie : اگر بخواهید میتوانید از مولتی پلیر Destiny اجتناب کنید

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
با سلام :
destiny-bungie.png

Bungie اعلام کرده است که بازیبازها به خواسته خود میتوانند از محتوای مولتی پلیر بازی اجتناب کنند
ولی هشدار داد که اینکار باعث میشود
بازیباز جذابیت و لذت زیادی را از دست بدهد.

در جدیدترین بلاگ خود، آنها اعلام کردند :
اما در مورد انفرادی بازی کردن، این سوالیست که هنوز به ذهنمان می آید و خوشحالیم که دوباره به آن پاسخ دهیم.همراهانی که با خود دارید، چالش هایی که با آنها روبرو میشوید، جنگی که به آن میپردازید، همگی محصول تصمیماتی است که اتخاذ میکنید.
اگر هیچگاه نمیخواهید در Destiny تجربه ای رقابتی و یا Co-op داشته باشید و اگر میخواهید تک تک صحنه های سینمایی بازی را در خلوت(به تنهایی) تجربه کنید، شما اختیار آن را دارید.ما معتقدیم (که در اینصورت) بسیار کمتر لذت خواهید برد و فکر میکنیم که برای شما بسیار سخت خواهد بود تا در برابر
جذبه و کشش (گیم پلی) co-op مقاومت کنید.اما وقتی میگوییم برای هر سلیقه و حوصله ای
، اقدامات و فعالیت (ـهای مختلف) میسازیم، این شامل بازیبازانی که تمایل به پیوستن به گروه ندارند نیز میشود.
همانند Guild Wars 2 بازی Destiny به مقدار زیادی شامل محتوای مولتی پلیر میشود که نسبت به single play تاثیر و تمرکز بیشتری دارد.
منبع

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
با وجود تجربه بانجی تو بخش آنلاین بعید میدونم برای بخش آنلاین بازی مشکل خاصی داشته باشیم !
من به شخصه با 128 هیلو 4 هم بازی کردم :|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,685
نام
علی
واقعا مگه میشه یه نت خوب داشته باشی و این شاهکار رو بازی نکنی؟
در جواب باید بگم اره میشه.چون ما تو ایران اصلا نت نداریم:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من موندم چطوری هیلو هیترها عاشق کلونش شدن؟!:D عجیباً غریبا !:D
جان من فرهود تا حالا از بازيش چيزي ديدي يا ميدوني سبكش چيه؟!:d
آره بابا کلاً روح هیلو تو این بازیه:D همه چیش شبیه هیلوئه دیگه توقع نداشته باش خود هیلو رو بدن بیرون!:D ولی خب قشنگ معلومه استودیوی سازندش سازنده ی هیلو بوده!

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من موندم چطوری هیلو هیترها عاشق کلونش شدن؟!:biggrin1: عجیباً غریبا !:biggrin1:
جان من فرهود تا حالا از بازيش چيزي ديدي يا ميدوني سبكش چيه؟!:d

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
مثکه فلسفه ی هیترز گانا هیِت داره غلط از آب در میاد باید تبدیل شه به هیترز گانا هیت فقط در صورتی که سازنده بازیشو واسه سونی ام منتشر کنه :D
خدا وکلی همه چیش عین ِ هیلوئه منتها بنظر من خیلی خیلی بهتر...واقعا گیم پلیِش بهینه شده!

حیف که تو ایران با مشکلات نت و و ضعیت پینگ این حرفا تجربه ی بازی تر میخوره توش تقریبن :|

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
واسه خرید destiny و Titan Fall تو ایران با جیب های خالی سر این که کدوم رو آدم اول بخره یکی از سخت ترین انتخاب هاست. خیلی ها شاید دو ماه یه بار یه بازی بتونن بخرن این انتخاب بین این دوتا یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین کارهاست. حداقل واسه من :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
نمایش این بازی برای من خیلی جذابتر از تاتان فال بود!!
بی صبرانه منتظرم ولی به هر حال باید به فکر آنلاین این بازی بود!
من که سالهای سال هست که سینگل باز هستم و فقط مدرن وار فیر 2 و بلک اپس و بردرلندز 1 رو آنلاین بازی کردم با نمایش های اخیر چند عنوان از جمله دیویژن و همین دستینی و بتلفیلد 4 و .... مشتاقانه منتظر مولتی نسل بعد هستم!:d

- - -ویرایش - - -

واسه خرید destiny و Titan Fall تو ایران با جیب های خالی سر این که کدوم رو آدم اول بخره یکی از سخت ترین انتخاب هاست. خیلی ها شاید دو ماه یه بار یه بازی بتونن بخرن این انتخاب بین این دوتا یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین کارهاست. حداقل واسه من :d
تایتان فال همه چیزش من رو یاد مدرن وار فیر می انداخت حتی نحوه ی تعویض خشاب و....فقط تفاوتش اون قابلیت های پرش های بلند و دشمنهای رباتی بود!
تازه گرافیکش هم مثل سری کال آو دیوتی خسته و چندان نسل بعدی نبود:d

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
تایتان فال همه چیزش من رو یاد مدرن وار فیر می انداخت حتی نحوه ی تعویض خشاب و....فقط تفاوتش اون قابلیت های پرش های بلند و دشمنهای رباتی بود!
65835295554763104844.gif

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,271
نام
مــاکــان
این 2 بازی اصلا سبک و کلاس مولتی پلیرشون قابل مقایسه نیست با هم.Destiny المانهای RPG داره،حتی حالتی شبیه Raid داره که کلی پلیر میریزن سر یه باس که بترکوننش.اما TF مثل BF و Cod میمونه و از قرار معلوم با مدهای مختلف.که خب نمیشه بینشون انتخاب کرد.اونائی که با مولتی COD 4 زندگی کردن،میدونن این استودیو(Respawn) زاده شده برا مولتی هیجانی ساختن.از اون طرف هم Bungie هست که خدای FPS ساختنه،تخصص عجیبی هم تو طراخی مراحل و گیم پلی و بالاخص طراحی اصلحه داره.تو E3 هم دیدیم چه اسلحه های خوفی داشت.من که عاشق Magnum شدم شما رو نمیدونم.در آخر دوستان پولتونو برا Cod Ghosts حروم نکنین.سلاطین مولتی پلیر سال بعد همین 2 تا+ BF 4 هستن.
TF که الان میشه پیش خرید کرد،بخریدش شاید بعدها گرونتر شد.من که فقط مونده Destiny برا پی سی تائید بشه که بخرمش،اون 2تارو دارم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر