راهنمایی در هر بازی

reza mohseni

کاربر سایت
Feb 13, 2012
5
نام
رضا محسنی
سلام.دوستان راهنمای قدم به قدم آنچارتد ۱ تو بازی سنتر پست و تاپیک داره؟
اگه هست بی زحمت لینکش رو قرار میدید؟
مرسی:x

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
سلام
من تو بازی prototyp2 گیر کردم. اونجایی که داخل یک آزمایشگاه شدی و باید یکی رو بگیری بدون اینکه به قول خودش کسی بفهمه یعنی یه سربازی بالا سر یارو واساده تا دست بهش میزنی بازی رو میبازی البته خودش نوشته با کلید R هدف رو انتخاب کن بعد Q رو بزن ببین کسی بهش نگاه میکنه یا نه! البته ما یه ربع این کارو کردیم یارو چارچشمی نگاش میکرد! اگر کسی میدونه کمک کنه. ممنون.

hamidfa

کاربر سایت
Dec 3, 2012
3
سلام دوستان خسته نباشید من در بازی جنگ های صلیبی2 اون مرحله ای که در 2قلعه از رودخونه مریضی میاد گیر کردم نمید.نم باید چکار کنم لطفا کمک کنید

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان من تو بازی فارنهایت گیر کردم, اونجایی که لوکاس تو دفترشه و پلیسه میاد باهاش حرف بزنه ,یک دقیقه بهت وقت میده, فک کنم باید چیزی رو مخفی کنی,یه عکس هم رو میز هستا ! هرکاری میکنم بعد از اینکه باهم حرف میزنن Game Over‏ میده
بايد عكس روميزو بذارى تو كشو و چندتا چيزو تو كشوها جابجا كنى.دقيقا يادم نيست...

amireatishpare

کاربر سایت
Jan 19, 2013
2
در بازی the dark knight raises for ios/java/android یاجاشو گیر کردم تو مرحله 25 (مرحله ای که باید گروگان ها از ایستگاه پلیس نجات بدی)
تو این قسمت چجوری میتونم به پشت ساختمون وارد شم؟ اصلا جای وارد شدن نداره :((سیستم دوربین ها هم از بالا ساختمون غیر فعال کردم) عکس هم از نمای ساختمون گذاشتم. IMG_0522.PNG
68077239828296564199.png

mreza

کاربر سایت
Oct 13, 2011
14
سلام.
ببخشید من توی بازی remember me توی اپیزود 1 گیر افتادم.اونجا که از یه لوله بالا میری بعد می پری توی یه جای دیگه.اونجا مثل اینکه باید چند تا هیولا بیاد که واسه من اصلا هیچی نمیاد و هیچ جایی هم نمیره.باید چی کار کنم؟

Erfan_EH7

کاربر سایت
Sep 15, 2013
3
نام
Erfan
مشکل برای اجرای برخی بازی ها در ویندوز 8
--------------------------------------------------------------
لطفا یکی کمکم کنه.من ویندوز 8 دارم.بعضی بازی هارو نمیتونم توش اجرا کنم...مثلن Pay Day 2 و Fifa 14....وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته
تا الآن این دوتا بازی این شکلی بودن...لطفا راهنمایی کنین

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
سلام من راهنمای بازی civilization رو میخواستم ....یک چمد جایی چیزی گیدا کردم که بیشتر جنبه کلی داشت....این بازی رو خیلی روست دارم ..ولی درست عمل کردن در بازی رو نمیدونم..اگر کسی یک راهنمای جامع داره راهنمایی بفرمایید..چیزی که خودم پیدا کردم برای سایت پاراسا گیم بود که بردردم نخورد..ممنون میشم کسی راهنمایی کنه..

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
سلام من در بازی unrvel قسمت سوم جای چاهی ک باید اونو آب کنی و با چوب از اونجا عبور کنی گیر کردم لطفا راهنمیی کنید با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر