Splinter Cell Series

کدوم شماره ی اسپلینتر سل رو بیشتر می پسندید؟

• splinter cell 1

رای‌ها: 2 3.9%
  • splinter cell 2

رای‌ها: 9 17.6%
  • splinter cell3

رای‌ها: 40 78.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
خوشحال جان...من از همون اول توی تحریریه بودم (حدود 3 سال پیش) یه مدتی به خاطر یه مسائلی جدا شدم و الان باز برگشتم... البته تاریخ عضویتت اجازه نمیده این چیزا رو درک کنی پسرم :D با اون دوستان هم کار کردم که Rezaigi و Blackcats بودن...و بعد از بازیسنتر رفتن بازینما....
کلا حرفات که واسه من ارزشی نداره چون از همین تیکه مشخص بود اطلاعاتت خیلی سطحی و پایینه و در شان خودم نمیبینم با یه آدم low حرف بزنم....Good luck

آقای [MR.47] نچندان عزیز.همین که اسم بازی نما میاد ملت تا تهشو می خونن. توی اون لینکی که از امازون دادی من نتونستم اسمی از تبریز پیدا کنم.

در ضمن شما خودت باید حد خودتو بدونی که اومدی این تاپیک رو به گند می کشی با صحبت های گند.

پ.ن: ااااای وای ببخشید یادم رفت بگم. جواد آقا راست میگه اومده بود اینجا سم. یه شب هم خونه ما بود. تام کلنسی هم باهاش اومده بود. :laughing:

برای اطلاع بهتر شما دوست عزیز بگم که :

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
بله همین که من به خودم اجازه نمیدم به کسی توهین کنم نشون میده کی سطحیه و شعور نداره در ضمن من قبلا با یوزری دیگر عضو بودم اما حالا با این یوزرم
من این تاپیکو به گند نکشوندم شماها خودتون با اسم بازینما مشکل دارید تا میبیند شرو میکنید به دری وری گفت این دوتا پست با هم نمونش متاسفم برای بازیسنتر که به این وضع افتاده یه موقعی به جرات میشد گفت BC تخصصی ترین فروم گیم ایرانه اما حالا ببین به چه روزی افتاده تا یه چیزی میگی همه میافتند به جونش
این کتاب که بحث سرشه و قبلا هم گفتم در سال 2004 اتفاق میافته بر ضد یه گروه تروریستی ایرانی به نام سایه که میخواند با ساخت سلاح کشتار جمعی از عراق انتقام بگیرند یه سرچ کوچیک بکنی بد نیست این اسکن ها هم معتبره نه به خاطر اون منبع .ir بلکه به خاطر آدمی که میشناسم و اینا رو گذاشته

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام
اینجانب از تمامی کسانی که دوست دار سری محبوب splinter cell هستند معزرت میخوام، بخاطر دادن اون پست!عجب غلتی(غلطی) کردیم!
عجب!!!!
بابا سامی جون اومده یا نیومده نباید بین ما دعوا راه بیفته!
آفرین پسران خوبم!
احترام بزرگان واجب!
باتشکر از همه

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
301
بیایم یه تکونی هم به این تاپیک بدیم :D
دیروز 20 آگوست، 10امین سالگرد انتشار بازی splinter cell blacklist بود.یادش بخیر.هر دو عنوان Blacklist و Conviction واقعا خاطره انگیز بودن. امیدوارم این ریمیکی که میخوان بسازن چیز شایسته ای باشه برای سری.

spl.png

capsule_616x353 (2).jpg

capsule_616x353 (1).jpg

اینم دوتا تریلر برای تجدید خاطره: 1/2
اینم یک تاپیک دیگه بود توهمین بخش کامیونیتی که گفتم میتونه مفید باشه : داستان سری Tom Clancy's Splinter Cell

Amin Real

کاربر سایت
Feb 4, 2020
996
10 سال از اخرین باری که سم فیشر اسلحه دستش گرفته بود میگذره. اگه یوبیسافت به جای این همه Assassins Creed های مسخره ای که پشت سر هم ساخت دو نسخه Splinter Cell میساخت خیلی اوضاع شرکتش بهتر بود.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
301
10 سال از اخرین باری که سم فیشر اسلحه دستش گرفته بود میگذره. اگه یوبیسافت به جای این همه Assassins Creed های مسخره ای که پشت سر هم ساخت دو نسخه Splinter Cell میساخت خیلی اوضاع شرکتش بهتر بود.
امین جان یعنی به نظرت بازی بازم پتانسیل ادامه داشتن رو داشت؟8-| اونم برای 2 قسمت دیگه!
ببین بهتره برای این بازی یک نسخه پایانی زیبا و به یاد موندنی بذارن.ببین سم یادم نیست ولی الان دیگه باید حدود 60 سالش باشه! الان یادم نیست ولی بازی تو شماره های پیشینی این مجموعه یک تاریخ تولد به سم نسبت داده.نمیشه که طرف بعد از 5 قسمت و در یک سن بالا بازم بیاد مخفی کاری کنه یا بره رئیس جمهور یا دخترش رو هی نجات بده!
نهایت بهتره مثلا یک ریمیک از قسمت های اول بسازن بجای اینکه این سری رو بخوان به زور ادامه بدن.اسپلینتر سل واقعا دیگه کشش چندانی نداره برای ادامه دادن.همون بمونه تو خاطراتمون بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر