بحث و تبادل نظر در مورد سری Prince Of Persia

بهترین نسخه ی این سری(نسخه های Arcade را شامل نمی شود)

• مجموع رای دهنده‌ها
    164

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
Prince-of-Persia-Shadow-And-Flame-v1.0.0-4.jpg

Android
دانلود از لینک مستقیم : Hipfile uploadboy putlocker Direct Link

رمز:www. top2download .com

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان اون موقع که من WW میزدم (و البته یه ماه و نیم کارم بود تمومش کنم!:|) خیلی از داستانش سر در نمیوردم,دوران جهالت بود!:d
پیشکسوتها بیان توضیح بدن این شادی آخر و عاقبتش چی شد تو بازی؟؟تا جایی که یادمه تو گذشته مرد که معنی این رو نمیداد که حتما مرده!!!
اصلا نقشش چی بود؟؟نوچه کایلینا بود فقط؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان اون موقع که من WW میزدم (و البته یه ماه و نیم کارم بود تمومش کنم!:|) خیلی از داستانش سر در نمیوردم,دوران جهالت بود!:d
پیشکسوتها بیان توضیح بدن این شادی آخر و عاقبتش چی شد تو بازی؟؟تا جایی که یادمه تو گذشته مرد که معنی این رو نمیداد که حتما مرده!!!
اصلا نقشش چی بود؟؟نوچه کایلینا بود فقط؟؟
بله :D زیادم پیچیده نیست، کارش این بود که نزاره پرنس به Island of time بیاد که موفق نشد و کشته شد :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بله :D زیادم پیچیده نیست، کارش این بود که نزاره پرنس به Island of time بیاد که موفق نشد و کشته شد :D

خب مسئله همینه که کجا کشته شد؟؟؟؟:-/
اون مبارزه دومش با پرینس که تو گذشته انجام شد,پس کشته شدنش باعث مرگش نمیشد!!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب مسئله همینه که کجا کشته شد؟؟؟؟:-/
اون مبارزه دومش با پرینس که تو گذشته انجام شد,پس کشته شدنش باعث مرگش نمیشد!!!
همونجا کشته شد :D چرا دیگه تو گذشته از بین بردش پرنس ,آینده‌ای براش نموند ,بی‌چاره پتانسیل تبدیل شدن به یکی‌ از کاراکتر‌های مثبت رو داشت ولی‌ پرنس خیلی‌ خشن هست :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
همونجا کشته شد :D چرا دیگه تو گذشته از بین بردش پرنس ,آینده‌ای براش نموند ,بی‌چاره پتانسیل تبدیل شدن به یکی‌ از کاراکتر‌های مثبت رو داشت ولی‌ پرنس خیلی‌ خشن هست :D

نه بابا,کل داستان می گفت که برای مردن حتما باید به زمان حال میومدن,آخر مبارزه هم یادت باشه یه لبخندی به پرینس میزد که معلوم بود با این کار نمیمیره,تازه کایلینا هم یبار تو گذشته مرد ولی بعدا پرینس فهمید حتما باید به آینده بیارتش!!!
کلا من عاشق این شادی بودم,مخصوصا صحنه ای که از دکل کشتی میومد بالا!!!:-":d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه بابا,کل داستان می گفت که برای مردن حتما باید به زمان حال میومدن,آخر مبارزه هم یادت باشه یه لبخندی به پرینس میزد که معلوم بود با این کار نمیمیره,تازه کایلینا هم یبار تو گذشته مرد ولی بعدا پرینس فهمید حتما باید به آینده بیارتش!!!
کلا من عاشق این شادی بودم,مخصوصا صحنه ای که از دکل کشتی میومد بالا!!!:-":d
مگه همون رو نمی‌گی که آخر پرنس خنجر رو کرد تو سینه شادی؟:D من هفت هشت سال پیش بازی کردم مطمئنم همونجا مورد :D

وایسا لینک بدم خودت چک بکن :D

Shahdee - Prince of Persia Wiki
بعد اینکه Prince کنترل زمان رو در دست داشت فکر کنم, اونجوری نیست هر کسی‌ بخواد اونجا نمی‌میره :D

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مگه همون رو نمی‌گی که آخر پرنس خنجر رو کرد تو سینه شادی؟:D من هفت هشت سال پیش بازی کردم مطمئنم همونجا مورد :D

وایسا لینک بدم خودت چک بکن :D

Shahdee - Prince of Persia Wiki

آره اون صحنه رو یادمه,این جا هم داره حرف تو رو میزنه ولی سوال من اینه که چطور کایلینا هم تو گذشته مرد ولی بعدا باز بود؟؟؟؟
چرا پرینس با خودش گفت که حتما باید بیارمش به آینده؟؟چه فرقی با شادی داشت؟؟؟
پ.ن:الان دیدم اون قسمت رو اضافه کردی به پستت,اگه اینجوری بگیم که کایلینا استثنا بوده میشه قبول کرد!!!:d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره اون صحنه رو یادمه,این جا هم داره حرف تو رو میزنه ولی سوال من اینه که چطور کایلینا هم تو گذشته مرد ولی بعدا باز بود؟؟؟؟
چرا پرینس با خودش گفت که حتما باید بیارمش به آینده؟؟چه فرقی با شادی داشت؟؟؟
خوب ببین، تو جنگ اول Empress رو Princeمیکشه, بعد با کشته شدن ملکه Sands of time به وجود میان که باعث می‌شه Dahaka بیفته دنبال Prince، بعد دوباره Prince میبره زمان رو عقب که از کشته شدن empress توسط خودش جلوگیری کنه و یه راهی‌ پیدا کنه برا شکست دادن Dahaka بدون کشتن Empress,همین باعث می‌شه که اجازه بده نسخه آینده Prince توسط Dahaka کشته بشه، اینجوری هم Sands of time ایجاد نمیشن و هم Dahaka فکر می‌کنه وظیفه خودش رو انجام داده،و اتفاقات بعدی بازی میفتن :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خوب ببین، تو جنگ اول Empress رو Princeمیکشه, بعد با کشته شدن ملکه Sands of time به وجود میان که باعث می‌شه Dahaka بیفته دنبال Prince، بعد دوباره Prince میبره زمان رو عقب که از کشته شدن empress توسط خودش جلوگیری کنه و یه راهی‌ پیدا کنه برا شکست دادن Dahaka بدون کشتن Empress,همین باعث می‌شه که اجازه بده نسخه آینده Prince توسط Dahaka کشته بشه، اینجوری هم Sands of time ایجاد نمیشن و هم Dahaka فکر می‌کنه وظیفه خودش رو انجام داده،و اتفاقات بعدی بازی میفتن :D

یه چیزایی داره دستگیرم میشه فقط داهاکا که قبل از کشته شدن کایلینا هم دنبال پرینس بود,ربطش به مرگ کایلینا چیه؟؟؟
اون Sands of time که میگی بوجود میاد,شنهای زمان هم که از زمان نسخه اول بودن,اونم چه ربطی به مرگ کایلینا داره؟؟:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه چیزایی داره دستگیرم میشه فقط داهاکا که قبل از کشته شدن کایلینا هم دنبال پرینس بود,ربطش به مرگ کایلینا چیه؟؟؟
اون Sands of time که میگی بوجود میاد,شنهای زمان هم که از زمان نسخه اول بودن,اونم چه ربطی به مرگ کایلینا داره؟؟:d
برا اینکه پرنس از Sands of time استفاده کرده بود و زمان رو تغییر داده بود,Dahaka خفتش میکرد :D
Princeان اومده Island of time که Sands of time رو از بین ببره و جوری کنه sands of timeهیچوقت به وجود نیان، اونجوری Dahaka بی‌خیالش می‌شه ( البته کور خونده :D) بعد اشتباهی‌ وقتی‌ Empress رو میکشه sands of time بیشتری به وجود میان که برا همون زمان رو میبره عقب که از کشته شدنش جلوگیری می‌کنه.
======
به نظر من داستان POP 2008 از داستان این‌POP ها بهتر هست نمیدونم چرا :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر