1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

بحث و تبادل نظر در مورد سری Prince Of Persia

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Daedalus, ‏Jul 22, 2013.

بهترین نسخه ی این سری(نسخه های Arcade را شامل نمی شود)

1. Prince Of Persia : The Sands Of Time

18.5%
  2. Prince Of Persia : Warrior Within

54.3%
  3. Prince Of Persia : The Two Thrones

18.5%
  4. Prince Of Persia Rebooted

6.2%
  5. Prince Of Persia : The Forgotten Sands

2.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    آرتین
    از کجا گیر آوردین این تاپیکو :D
    خدا لعنت نکنه این Ubi رو اینو ول کرده چسبیده به چه مزخرفایی
    Sands of Time با اختلاف بهترین بازی عمر گیمریه بنده حساب میشه، واقعاً از دستم در رفته چند بار تمومش کردم، بعضی مواقع هم که حوصله هیچ قلم گیمی رو ندارم تنها بازی که میرم یه نیم ساعت یک ساعت بازی میکنم همینه، نمیدونم چرا ولی از اولین بار خبرشو تو ویژنامه روزنامه ( کاشف ) دیدم یه حس خوبی بهش پیدا کرده بودم البته از نسخه قدیمیش رو Dos هم خاطرات زیادی داشتم (چه گرفتاری کشیدم آخر بازی سر اوون نامردی که میپردی تو آینه از اوون ور آینه در میومد :D )
    نسخه های بعدیش رو هم دوست دارم ولی شماره اول این 3 گانه Ubi یه جایگاه دیگه ای داره واسم، اوون نسخه ریبوت رو هم که خیلیا ازش بد میگن من واقعاً بدم نیومد از هیچی که بهتر بود آقا، آخرش که یه جورایی باز تموم نشدو میتونست ادامه داشته باشه، همونم ادامش بیاد ما راضی هستیم فقط یه چیزی ازش بدن.

amindead, playstation1, the dahaka و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

-من خودم خیلی وقته هر بازی نمی کنم اصلا اون قدیما بازی ها افسانه ای بود تا مدتها فقط به سایتش نگاه میکردیم تا بیاد

-تیم جدید یوبی اون تیم پرنس نیست!
    من یادمه اون وقتا یه تیم جدید با یک مدیر جدید اومد و بین دوتا گروه درگیری شد و کار به شکایت و دادگاه کشید و تیم قدیمی از این شرکت رفت!
    تیم جدید فقط اساسین میسازه و اصلا یه ذره داستان بلد نیست فقط تاریخ و معماری رو خوب بلدن!

-بهترین تم رو همون نسخه یک داشت درسته!
    من هنوز هم دوتا از موسیقی هاشو گوش میدم یکی اهنگ اخرش(time only know) که ترجمه فارسی شعرشم بخونی خیلی جالبه !
    یکی دیگه ترک discover-the-royal-chambers که خیلی عالی هست!

-اگه همین الان یوبی سافت فرضا تبلیغ میکرد پرنس جدید نمی سازم اما برای بازسازی سه تا بازی روی ps4 با گرافیک بالا و با محیط جدید و جزییات بهتر پول واریز کنین باور کنین ملت از ذوق دق میکردن!

آخرین ویرایش: ‏Apr 25, 2017
    playstation1, ehsanservat و r.t.1.n این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

یادمه بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands و Prince of Persia: Rival Swords
    رو کنسول nintendo wii بازی کرده بودم

واقعا عالی بودن

playstation1, amindead و r.t.1.n این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    تاپیک های بازی هایی مثل پرنس و سایلنت هیل و مافیا که بالا میاد و وقتی می بینم یوبی و کونامی و 2k چی به سر این عناوین بیادموندنی و خاطرات ما آوردند آتش میگیرم خداوکیلی اون سه گانه چی بود لعنتی از همه نظر عالی بود شماره دوم که دیگه غوغایی بود واقعا حیف پرنس که به خاطر اساسین کنار گذاشته شد

morteza75, playstation1, amindead و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

تاریخ انتشار : November 2008
    سبک : Action
    سازنده :Ubisoft Casablanca
    ناشر : Ubisoft
    سبک : اکشن . ادونچر . پلتفرمر

بازی انحصاری و فوق الاده ی NDS هست . شما با قلم DS میتونید حرکات آکروباتیک استادانه رو انجام بدین ، با دشمنانتون بجنگید ، به کمک این شاهزاده ی بی نظیر !

داستان حماسی بازی باز هم ادامه داره ....این بار در یک سفر ماجراجویی پرخطر ،بازی بواسطه ی داستان عمیق و اصلی و کنترل عالی خودش شما رو به طور کامل تو دنیای خودش غرق میکنه .

به وسیله ی قلم فوق العاده ی DS :مراحلی طراحی شده که شما میتونید تو بیش تر از 50 Map ــش به جستجو تو شهر های متروکه بپردازید و با سیاهی و دشمنای شیطانی به مبارزه بپردازید .

شما میتونید با کاراکتر های جدید بازی کنید :Magus که میتونید در بین مبارزه ها بین او و پرنس سویچ کنید و و پازل ها رو به وسیله ی قدرت جادویی اون حل کنید .

عناصر پلتفرمینگ در این بازی خیلی زیاد هستند. شما باید با استفاده از عناصر پلتفرمینگ بازی معما های زیاد بازی رو حل کنید .

بازی با استفاده از قابلیت های stylus تغییرات زیادی کرده. با هر دکمه روی DS میتونید special power رو فعال کنید. این بازی سراسر با stylus کنترل میشه (مثل Ninja Gaiden DS )بازیکنا میتونن با stylus به پرنس دستور حرکت بدند و با اون جلو برن و مراحل رو رد کنن ،بپرند و از برآمدگی ها آویزون بشن !

بازیکن ها باید با استفاده از توانایی ای پرنس دنیا رو تبدیل به یه دنیای خوب بکنن ،و باید از تمام اشیایی که تو بازی میبینند استفاده بکنند تا مراحل رد شده و دسترسی اونا بیشتر بشه

بازی از هر دو صفحه ی DS هم استفاده میکنه .

mondas و amindead این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید