Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
عزیزم یکم میگشتی پیدا میکردی :| مثال تو سایت دانلودها تو قسمت سرچ بنویس مافیا 2 به انگلیسی /:)
دوست عزیز از کجا میدونید نگشتم؟ اگر چند تا پست بالاتر رو میخوندید متوجه میشدید که نوشتم چون بازی قدیمیه همه لینک ها منقضی شده!

pumishermehdi

کاربر سایت
May 19, 2014
8
نام
مهدی
سلام دوستان
آقا من گیر کردم اونجایی که فک کنم چپتر 11 هست و میری دم خونه خودت که خواهرت داره گریه میکنه و تو نقشه یه جارو علامت میده (فک کنم آپارتمان شوهر خواهرته) و من میرم اون خیابون و نمیدونم کجا برم و گیر کردم

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام دوستان
آقا من گیر کردم اونجایی که فک کنم چپتر 11 هست و میری دم خونه خودت که خواهرت داره گریه میکنه و تو نقشه یه جارو علامت میده (فک کنم آپارتمان شوهر خواهرته) و من میرم اون خیابون و نمیدونم کجا برم و گیر کردم

تاپیک ماله شونصد ساله پیش رو اوردی بالا

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
اصلا هواسم به تاریخ تاپیک نبود... حالا من اینجا چیکار کنم؟؟؟
احتمالا بازیتون ناقص هست، یه ساختمان رو علامت زده، طبقه ی اول نه دوم یه در هست داخلش میشید بعد وارد پذیرائی و بعد آشپزخونه میشید و با طرف دعوا می کنید.
اگر چنین جایی تو نقشه علامت نزده بازی اون قسمت رو نخونده _ شاید مشکل داره _ ولی اگر ساختمونه رو نشون داده، واردش بشید و از پله ها بالا برید یه در هست واردش میشید.

pumishermehdi

کاربر سایت
May 19, 2014
8
نام
مهدی
تو یه خیابون علامت زده ولی وارد ساختمان نمیشه.. یعنی درها باز نمیشن
و سوال بعدی اینکه اگه بازی نخونه قابله حله یا نه؟؟؟ انگار دری اونجا نیس که بشه واردش شد

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
ساختمان یه بلوک مسکونیه
دوتا درشم وقتی برسید جلوشون HIGHLIGHT هستن و باید راحت باز شن واستون
اکه اینجور نمیشه مشکل از نسخه بازیه یه کرک سالم رو دانلود کنین

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام . یه سوال داشتم اونم اینه که ایا در بازی mafia 2 بر روی pc ماموریت جانبی هم وجود دارد یا خیر؟؟؟؟؟؟؟
نه وجود نداره!
یه دوتا ماموریت جانبی تو بازی بهشون برخورد می کنی که بیشتر جنبه فان داره! مثلا یه تیکه فکر کنم یه زنه تصادف کرده بود و ویتو رفت بهش کمک کرد دخل اون مرده که بهش زده بود رو آورد .. مثلا این تیکه دل بخواهیه که بری یا نری..:D
البته جستجو برای مجله های پو#رن رو هم میشه جزو همین مراحل حساب کرد..:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر