Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
با سلام
چرا وقتی آخرین مرحله مافیا که تمام میشه نمیشه در شهر گشت مثل بازی جی تی ای نیست می خواستم ببینم راهی داره که بشه بعداز تمام کردن بازی در شهر گشت

بله یه آپدیت به اسم Free Ride هست که میشه بعد از اتمام بازی تو شهر گشت.

لینک دانلود این آپدیت:
HTML:
http://www.stargamez.info/index.php?page=Files&action=showfile&id=&download=yes&id=93

آخرین ویرایش:

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
سلام دوستان راهی هست که بشه این بازی رو روی گرافیک Radeon اجرا کرد ؟ چون من روی لپتاپم دو گرافیک دارم ولی این بازی فقط با گرافیک intel که خیلی ضعیف هست اجرا میشه . روشی نداره که بشه اینو روی radeon اجرا کرد ؟ درضمن گرافیک اصلی لپتاپم 6770m هست .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
سلام دوستان راهی هست که بشه این بازی رو روی گرافیک Radeon اجرا کرد ؟ چون من روی لپتاپم دو گرافیک دارم ولی این بازی فقط با گرافیک intel که خیلی ضعیف هست اجرا میشه . روشی نداره که بشه اینو روی radeon اجرا کرد ؟ درضمن گرافیک اصلی لپتاپم 6770m هست .
کسی از دوستان اطلاعی نداره ؟

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
یک جوونمرد پیدا نمیشه راهنمایی کنه منو ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ویندوزت سون یا ویستا هست ؟
=======
روی دستکاپ گزینه screen resolution رو انتخاب کنید ، سپس از اونجا گرافیک مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
ویندوزت سون یا ویستا هست ؟
=======
روی دستکاپ گزینه screen resolution رو انتخاب کنید ، سپس از اونجا گرافیک مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید .

دوست عزیز ویندوزم 7 هست . مشکلی با سوییچ بین گرافیک ها ندارم .
مشکلی که دارم اینه که با گرافیک 6770 که وارد بازی میشم یه لحظه یک صفحه ی سیاه میاد و بعد از بازی میپره بیرون .
اما با گرافیک اینتل وارد بازی میشه و اجرا میکنه اما چون این گرافیک ضعیف هست زیاد بازی به دل نمی چسبه .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
با همه بازیها همین Crash رو داری ؟
نخیر . gta eflc رو با بالاترین تنظیمات اجرا میکنم .
مشکلم فقط با همین مافیاس . ظاهرا این بازی با radeon مشکل داره. ولی چند جا خوندم که با این گرافیک هم تونستن اجراش کنن. ولی چطوری نمیدونم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با ati مشکل داره (خیلی کم تو تنظیمات بالا) به دلیل اینکه ati فیزیک نداره و این بازی از Nvidia Physics استفاده میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر