آیا Xbox One میخرید؟

آیا Xbox One میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    419
  • نظرسنجی بسته شده است .

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
بين اين دو شك دارم.البنته ٩٠ درصد فقط فيفا بازي ميكنم و انلاين..كسي مقايسه فيفا ١٤ بين وان و ٤ رو ميدونه؟كدوم بهتر اجرا ميشه؟

ولي ميخرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
بين اين دو شك دارم.البنته ٩٠ درصد فقط فيفا بازي ميكنم و انلاين..كسي مقايسه فيفا ١٤ بين وان و ٤ رو ميدونه؟كدوم بهتر اجرا ميشه؟

ولي ميخرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
هیچ فرقی فیفا تو 2 کنسول نداره

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
قدرت کنسول + بازی های انحصاری =ps4
xbox به دلیل کم داشتن استدیو های انحصاری مفید مثل سانتا و nd بازی های خوبش ر از دست داد و بحث مولتی پلتفرم شدن خیلی بهش ضرر زد و استدیو های دیگه عاشق چشم ابروی مایکر نبودن که انحصاری براش زدن ووقتی پول خوب بهشون نداد مولتی پلتفرمش کردن تا جایی که خیلی از بازی ها دیگه ملت یادشون رفته فقط برا xbox بوده دقیقا قضیه ش مثل همین تایتان فال هست که ea داره به خاطر انحصاری کردنش برا مایکر ضرر میبینه و قطعا نسخه ی بعدی برا ps میاد و تایتان فال هم مثل ip های دیگه مولتی پلتفرم میشه ولی وقتی سونی یه بازی انحصاری میزنه دیگه خیال همه راحت هست که همیشه انحصاری هست کار های مایکر تو نسل قبل یه داروی موقتی بود و دیدیم که این ماراتون ر چه جور سونی در نسل قبل به نفع خودش کرد دلیل خرید 4 از نظر من فقط یه چیز هست بازی های انحصاری شاهکار (+قدرت در بازی های مولتی پلتفرم) وان کنسولی هست که تو این نسل شکست میخوره (سونی تا حالا تو هیچ نسلی نباخته نسل قبل که اون قدر بد شروع کرد به اون خوبی تموم کرد و دلیلش هم فقط یه چیز هست استدیو های فرست پارتی که مایکر تو خوابش هم نمیتونه ببینه بهترین استدیو ی سال که یادتون نرفته)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
ببخشید کدوم آدم عاقلی به خاطر بازی انحصاری میره کنسول بخره؟! من خودم از titanfall خوشم نیومده اما Xbox one رو خواهم خرید.
این همه کردم میگویند the last of us و uncharted و gears of war و ... فوق العاده هستند و حتی طرف آواتار و امضاش رو عکس این بازی ها میذاره، همش تظاهر هست. دیگه یه بازی این همه دنگ و فمگ نداره نهایتش توی یک ماه تمومش میکنی میره دیگه.
جاااان؟ :D
پس اینایی که PS3 داشتن رفتن Xbox 360 گرفتن یا برعکس واسه خنده این حرکتو رفتن؟ :D

- - -ویرایش - - -

ببخشید کدوم آدم عاقلی به خاطر بازی انحصاری میره کنسول بخره؟! من خودم از titanfall خوشم نیومده اما Xbox one رو خواهم خرید.
این همه کردم میگویند the last of us و uncharted و gears of war و ... فوق العاده هستند و حتی طرف آواتار و امضاش رو عکس این بازی ها میذاره، همش تظاهر هست. دیگه یه بازی این همه دنگ و فمگ نداره نهایتش توی یک ماه تمومش میکنی میره دیگه.
جاااان؟ :D
پس اینایی که PS3 داشتن رفتن Xbox 360 گرفتن یا برعکس واسه خنده این حرکتو رفتن؟ :D

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام بازم دعوا اما سر چي هيچكي نميدونه:d
ببينم اين فن بوي بازي تو 0ايران مد شده؟ كلا 1000 نفر تو ايران كنسول خريدن كه ميان دلايلشم ميگن؟ كلا 3 نفر دارن اينجا پست ميدن يكي ميگه اون يكي ردش ميكنه مسعود جان هم كه همه رو لايك ميكنه:)) ببين تو ايران كنسول بايد خواص زير رو داشته باشه
1 ارزون باشه
2 كپي خور باشه
3 همه گير باشه
4 انحصاري خوب بده
5 لوازمش گير بياد
6 بازياش گير بياد
فعلا تو اينجا فقط قيمته كه رو شده بقيه چيزاش كه نيومده پس همه بگن چون 4 ارزونتره 4 خوبه ديگه چرا ميايد ميگيد ااااااااااااااايييييييييي سخت افزار و فلان و بهمان يه دليل اونم ارزونيش

در اخر ماكرو كلا شاخه اما خسيسه از هرچي ميخواد مايه بكنه

مسعود جان لايك ميكني؟:d

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
من میخواستم اول 4 بخر بعد نظرم عوض شد.چون الان 4 اروزنتر هست و همه فک میکنن چون اواخر نسل قبل مایکرو انحصاری خوبی بیرون نداد پس وان فایده ای نداره و الکی گرونه
و یکی دیگه از دلیل هام هم این بود که یه مشت نوب میرن 4 میخرن که دیگه تقریبا خزش کردن..البته بچه های سایت که همه ماشالا استادن و من پیششون نوبم :)
یکی دیگه از ویژگی های وان همین کینکتش هست و اینکه مایکرو واسه منوی وان کلی اپلیکیشن گذاشته که نمیدونم چرا سونی واسه 4 این کار رو انجام نداده
در کل اول از همه وان بعد هم 4:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این بار هم فقط پستای نامربوط رو پاک کردم. دفعه دیگه فقط پاک نمیکنم.
کاربر MEHRAN ARBABI شما هم حواست باشه دفعه دیگه الفاظی مثل کور و کچل رو به دیگران نسبت بدی، دسترسیت یه مدت قطع میشه.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
با اجازه همه دوستان بنده هم این کنسول رو خریداری کردم در یک کلام عالیه ... در خریدش شک نکنید
خيلى مبارك باشه مسعود گل.ايشالله فنش برات بچرخه.خيلى خوشحال شدم بعنوان يك گيمر ب حقت رسيدى

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر