آیا Xbox One میخرید؟

آیا Xbox One میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    419
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
۱-من به این دلیل که مردم بیشتر‌ps4 خریدند، Xbox one خواهم خرید.
به این نتیجه رسیدم که هرکاری مردم انجام میدهند، باید برعکس آن را انجام دهم زیرا همواره عکس کار مردم صحیح است.
۲- چون از هر بچه ۵-۶ ساله در این مورد می‌پرسم میگه طرفداره ps4 هست، Xbox one خواهم خرید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
3AIA
چی What? :D
TITANFALL یک عنوان انحصاری نیست! مایکروسافت اومده تصاحبش کرده یک جوری ازش یاد میکنه انگار فقط میخواد واسه کنسول خودش منتشر بشه :| :D

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
چی What? :D
TITANFALL یک عنوان انحصاری نیست! مایکروسافت اومده تصاحبش کرده یک جوری ازش یاد میکنه انگار فقط میخواد واسه کنسول خودش منتشر بشه :| :D
ببخشید کدوم آدم عاقلی به خاطر بازی انحصاری میره کنسول بخره؟! من خودم از titanfall خوشم نیومده اما Xbox one رو خواهم خرید.
این همه کردم میگویند the last of us و uncharted و gears of war و ... فوق العاده هستند و حتی طرف آواتار و امضاش رو عکس این بازی ها میذاره، همش تظاهر هست. دیگه یه بازی این همه دنگ و فمگ نداره نهایتش توی یک ماه تمومش میکنی میره دیگه.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
من عاشق اين بحثهاي بي سر و ته هستم كه هيچ كس هيچ اطلاعاتي توش نداره ولي همه توش نظر ميدن=)) من كه وان رو خريدم احتمالا 4 هم ميخرم البته بايد يكيش كپي خور بشه تا اون يكي رو بخرم
من از بازي خاطره زياد دارم تو هر تاپيكي يكي رو گذاشتم اينجام ميخوام يكي بنويسم :
اقايي كه خودم باشم داستان خريد و اينا رو گفتم اما جاي اين قضيه وسطش خاليه داستان از اين قرار بود كه ما از محيط خشك 3 فرار كرديم رفتيم سراغ 360 فرند ليستم يهو تو روز اول 50 تاش پر شد اما يه چيزي رو تو 3 بيشتر دوست داشتم بچه توش نبود اصتلاحاتي كه اينور ياد گرفتم
aim down . noob toop:d camp. drop shoot.c4. همه اينا چيزايي بود كه تو 360 ممنوع بودن من حتي اسمشونم نشنيده بودم برا اين فسقليا بايد تو نقشه راه ميرفتي اونا ميزدنت فقط اين ممنوع نبود (گفتم فقط سطح بچه بودن رو بگم) الانم 4 شده معدن استخراج بجه هاي 16 تا 18 شاله به نظر شما اگه سر كوچتون وايستيد يه بچه كه 12 سال ازت كوچك تره (فقط تصور كن) بياد براات شااخ بازي در بياره يا كرم بريزه چيكارش ميكني >:) تو لايوم همين سيستم پيش مياد. كلا كنسولي كه خريدش توسط باباها زياده=))بچه بازي ميشه خطم كلام يك كلام

ما يه دوستي داشتيم به اسم feri3d اون موقع 33 سالش بود اگه احيانا كسي تو 4 تونست پيداش كنه سلام مارو بهش برسونه الان احتمالا 40 رو دااره;) امار دارم 4 هم خريده

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
تو لایو پره نوب هست پره پر خدایی حداقل یکم هم شده PSN از LIVE از این نظر بهتره مخصوصا که سیاست های مایکر الان یکم دورتر شده از گیم دیگه قشنگ یه صافی شده برا جدا سازی نوب ها (البته با احترام به همه ی مایکر فن های سایت)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
تو لایو پره نوب هست پره پر خدایی حداقل یکم هم شده PSN از LIVE از این نظر بهتره مخصوصا که سیاست های مایکر الان یکم دورتر شده از گیم دیگه قشنگ یه صافی شده برا جدا سازی نوب ها (البته با احترام به همه ی مایکر فن های سایت)
واقعا تلاش شما و بقیه ی سونی فن ها برای کوبوندن همه جانبه ی مایکروسافت جای تقدیر داره :|. دلایلی هم که میارید تو حلق ما و بقیه ذوستان مایکروسافت فن :d

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
خداییش توی این نسل جو افتاده برای خرید ps4 ،کسانی هم که مثلا می خوان روشنفکر بازی در بیارن میرن xbox می خرن ولی اخرش میبینن که شبکه های انلاینش پلیر نداره و کنسول 720p هستش حالشون جا میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر