آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
اقا شک نکنید 100% بگیرید عالی هست این دستگاه .
من با دوتاش کار کردم ولی مثل این هست که ps4 برای ما ایرانیها ساخته شده
بازی عالی + شبکه انلاین خوب + امکانات عالی پلاس + نام سونی = ps4

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
ihs_microsoft_xbox_one_bom.png

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
من یه ماه و نصفییه که خریدم ولی به خاطر امتحانا بازی نگرفتم با ورتون می شه که یه نفر نزدیک دو ماه دستگاه جلوش باشه ولی بهش دست نزنه(وضعیت من:|~x()

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من یه ماه و نصفییه که خریدم ولی به خاطر امتحانا بازی نگرفتم با ورتون می شه که یه نفر نزدیک دو ماه دستگاه جلوش باشه ولی بهش دست نزنه(وضعیت من:|~x()
من این کار ر نمیتونم بکنم دستگاه جلوم باشه باید روزی 18 ساعت بازی کنم :d
بهترین خبر e3 برا ایرانی ها این هست که دستگاه هک شده :d:d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ای بابا! من که 7 تا بازی تموم کردم باهاش. دسته هاش بی نظیره. به شدت منتظر اویل ویتین هستم ببینم چطور میشه روی این کنسول! هک را هم بی خیال! بازی 30 تومن تعویض میکنی دیگه هک چیه!

AmirF3

کاربر سایت
Jan 26, 2014
23
آقا منم دقیقا عین شما. اوایل اردیبهشت خریدم ولی هنوز باهاش بازی نکردم. منتظرم این امتحانای لعنتی تموم شه یکمی هم پولام جمع شه برای خرید بازی تا ایشالا بریم سراغ گیم.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ای بابا! من که 7 تا بازی تموم کردم باهاش. دسته هاش بی نظیره. به شدت منتظر اویل ویتین هستم ببینم چطور میشه روی این کنسول! هک را هم بی خیال! بازی 30 تومن تعویض میکنی دیگه هک چیه!

دسته فقط زود باطری تموم می کنه، راهی نداره عمر باطری رو زیاد کرد؟ مثلاً ویبره رو خاموش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر