آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
یعنی برخی بازی ها مثل اونایی که نام بردی فقط در بخش انلاین نیاز به نت هست یا منظورت اینه که کلا برای اجرای بازی نیاز داره متصل باشیم ؟
تخمینی تا الان چند درصد بازی های معرفی شده این نیاز رو دارن ؟

ببینید یه بازی هایی هستن که تماما آنلاینن و بخش آفلاین ندارن.اونا رو بخواید بازی کنید باید به اینترنت متصل بشید.ولی یکسری بازی ها هستن که هم بخش آنلاین دارن و هم بخش آفلاین.این ها رو اگه بخواید آفلاین هم میتونید بازی کنید و نیازی به نت نیست.ولی اگه بخواید از بخش مولتی پلیر اونها استفاده کنید باید به اینترنت وصل بشید که کاملا اختیاریه.فکر کنم اون یکی دو سال اول تقریبا یک سوم بازی ها کامل آنلاین باشن که در آینده بیشتر میشه.
ولی در کل اگه بخواید میتونید هیچ وقت به نت وصل نشید که البته از تجربه بخش مولتی پلیر بی بهره میمونید.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یعنی برخی بازی ها مثل اونایی که نام بردی فقط در بخش انلاین نیاز به نت هست یا منظورت اینه که کلا برای اجرای بازی نیاز داره متصل باشیم ؟
تخمینی تا الان چند درصد بازی های معرفی شده این نیاز رو دارن ؟
نه هر بازی که بخش کمپین تک نفره داشته باشه رو پلی 4 می تونی بدون اتصال به اینتنت بازی کنی مثل این نسل امثال کیلزون و بتلفیلد و اینفموس و.....
ولی برخی بازی ها کلا انلاینن و برا بازی کردنشون باید به نت متصل بشی! مثل deep down...the crew...division و غیره که کلا بازی انلاین هست!
به طور خلاصه پلی استیشن 4 شما رو مجبور نمیکنه برا بازی هایی که میشه تکی بازی کرد به نت وصل بشی بر خلاف ایکس باکس وان که برا برخی بازی ها نظیر فورتزا 5 باید به نت متصل بشی و محتوایی رو دانلود کنی!
ولی مسئله این هست که کلا بازی های بر مبنای آنلاین داره زیاد میشه و به نوعی نمیشه فرار کرد از نت و....
پس شما خیالت راحت باشه می تونی بدون نت هم با پلی 4 بازی کنی :d

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
نه هر بازی که بخش کمپین تک نفره داشته باشه رو پلی 4 می تونی بدون اتصال به اینتنت بازی کنی مثل این نسل امثال کیلزون و بتلفیلد و اینفموس و.....
ولی برخی بازی ها کلا انلاینن و برا بازی کردنشون باید به نت متصل بشی! مثل deep down...the crew...division و غیره که کلا بازی انلاین هست!
به طور خلاصه پلی استیشن 4 شما رو مجبور نمیکنه برا بازی هایی که میشه تکی بازی کرد به نت وصل بشی بر خلاف ایکس باکس وان که برا برخی بازی ها نظیر فورتزا 5 باید به نت متصل بشی و محتوایی رو دانلود کنی!
ولی مسئله این هست که کلا بازی های بر مبنای آنلاین داره زیاد میشه و به نوعی نمیشه فرار کرد از نت و....

ممنون
مسئله و غصه اکثر ما بکس ایرانی اینه که اینترنتمون تعریفی نداره مسئله این است
و الا کی بدش میاد 24 ای وصل باشه به نت !!!!!
خانه از پای بست ویران است

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

چرا شایعه میپراکنی؟ کجا مجبور کردن سازنده های فورتزا؟ گفتند بدون دانلود این محتوا هم میشه بازی رو تموم کرد. منتهی تجربه بهتر و کاملتر میخوای؟ محتوای اضافی رو دانلود کن

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
سلام
من پلی 4 بخرم بعدش موقعی که هک شد باید یه پلی 4 جدید بخرم یا همون رو با سخت افزار یا نرم افزار درست میشه؟

به هکش اصلا امید نبند ، قطعا طول میکشه
ps3 اونجوری مقاومت کرد این که جای خود داره

YHostAGE-ErfaN

کاربر سایت
May 21, 2013
4
نام
عرفان
شک نکنید PS4.........
من از زمان ps2 همیشه اولین سری های PS رو خریدم و ازشون درست حسابی مواظبت کردم PS2 چه PS3......

شک نکنید 99% ایرانی ها همون روز اول یا دوم عرضه جلو مغازه هت صف کشیدن....

من آمادم که با گرفتن PS4 بازی های The Crew....CoD:Ghost.....BF4....Drive club.....fifa14 و GTA v رو بگیرم

صبرم تموم شده و دارم دیوونه میشم
:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر