Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst | PC

s0efjzidwkhzeg8wnu.jpg

Developer : CyberConnect 2
Publisher :
Namco Bandai
Genre :Fighting
Platform : Xbox 360 - PC -PS3
Release Date:
25 October 2013

بار دیگر لیک شدن اطلاعاتی مبنی بر وجود نسخه PC این عنوان در دیتا بیس استیم ثابت کرد که همچنان به عنوان یک منبع قابل اعتماد خواهد بود. ساعاتی پیش بازی رسما معرفی شد.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst و the Full Burst DLC pack در 3 ماهه چهارم سال 2013 میلادی برای اولین بار بر روی PC منتشر خواهد شد.

این عنوان شامل ویژگی هایی چون:

• شخصیت های اضافی
  • چپتر هایی جدید
  • 100 ماموریت کاملا جدید
  • 38 لباس برای شخصیت های بازی
خواهد بود.

البته شایان ذکر است که لباس های اضافی تنها در DLC این عنوان وجود خواهند داشت.

این عنوان شامل بیش از 80 کاراکتر خواهد بود که تا کنون بیشتری تعداد کاراکتر در این سری را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، سیستم مبارزات بازی دستخوش اندکی تغییرات بوده است. ویژگی به نام Awakening Mode در بازی وجود دارد که به هنگام کم بودن خط سلامتی شخصیت ها، این اجازه را به آن ها می‌دهد که قابلیت های به خصوصی را استفاده کنند. همانند عناوین قبلی، به بازیکنان این اجازه داده خواهد شد که شخصیت دومی برای یاری رساندن به شخصیت اول خود انتخاب کنند.
بخش داستانی بازی همانند 2 عنوان قبلی خود و همچنین شامل باس فایت هایی متنوع خواهد بود. QTE ها در این عنوان حضور داشته و برای شکست دادن حریف خود نیازمند پیاده کردن استراتژی های مختلفی خواهید بود.

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
بازی رو رفتم،حرف نداشت.خیلی قشنگ بود.
قط اون چند نینجا پایینی که رنگشون آبیه رو چجوری آزاد کنم؟اون نینجای صدای بالا که بزرگه رو چطور؟

کرک مولتی رو ریختم سیوم پرید.راهی هست که برش گردونم؟

آخرین ویرایش:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
بازی رو رفتم،حرف نداشت.خیلی قشنگ بود.
قط اون چند نینجا پایینی که رنگشون آبیه رو چجوری آزاد کنم؟اون نینجای صدای بالا که بزرگه رو چطور؟

کرک مولتی رو ریختم سیوم پرید.راهی هست که برش گردونم؟

کرک رو نصب میکنی سیوت با اجازه شما میپره و باید دوباره بازی کنی خب این نکته+ داره که دستتون پر میشه برای مبارزه شاید در مقابل من بتونی یه ضربه بهم بزنیدی:

کاریش نمیشه کرد سیوها میپرن
..........
خب اون چنتا نینجا که پایینن برای تیمی فقط فعال میشن که بخوای به عنوان پس زمینه ازشون استفاده کنی اون نینجای صدا که بالا هست
کابوتو سنین مود هست
که باید ازادش کنی

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
دوستان این جوتسو های سمت چپ پایین 4تا هست هر کاری میکنم نمیتونم بزنمشون یا بلد نیستم یا دسته بد تنظیم کردم یکی بگه چطوریاست
اخه بات راحت میزنه اعصابم خرد شده

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان این جوتسو های سمت چپ پایین 4تا هست هر کاری میکنم نمیتونم بزنمشون یا بلد نیستم یا دسته بد تنظیم کردم یکی بگه چطوریاست
اخه بات راحت میزنه اعصابم خرد شده

کدوم جتسو ها منظورته همون که پایین هست رو میگی که باید با فلش ها بزنیشون

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
کرک رو نصب میکنی سیوت با اجازه شما میپره و باید دوباره بازی کنی خب این نکته+ داره که دستتون پر میشه برای مبارزه شاید در مقابل من بتونی یه ضربه بهم بزنیدی:

کاریش نمیشه کرد سیوها میپرن
..........
خب اون چنتا نینجا که پایینن برای تیمی فقط فعال میشن که بخوای به عنوان پس زمینه ازشون استفاده کنی اون نینجای صدا که بالا هست
کابوتو سنین مود هست
که باید ازادش کنی

حسش نیست یه بار دیگه برم.اگه میشه یکی سیوش رو برام آپ کنه:d فقط اون کابوتو چطوری آزاد میشه؟

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم و کرک هم ریختم ولی روی لینک بازی که کلیک میکنم بالا نمیاد و ارور زیر رو میده
اگه ممکنه راهنمایی کنید که شدیدا توی کفشم
ممنونم
the application was unable to start correctly (0*xc000007b).click ok tp close the application.
یکی اینجا نیست مارو راهنمایی کنه؟!!

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
آقا کسی با این کرک مولتی آنلاین زده؟؟؟؟؟

متاسفانه اره زدیم ولی پینگمون 100 به بالاس با پلی3 راحت تر میزدم این باید یه مش چی نصب کنی استیم و بعدش اکتیو کنی بعدش بری سرور پیدا کنی که من 5 روزه ان شدم 2 بار تونستم برم توش واقعا ان پی سی چرته

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
حسش نیست یه بار دیگه برم.اگه میشه یکی سیوش رو برام آپ کنه:d فقط اون کابوتو چطوری آزاد میشه؟

به خودت فشار نیار دوست عزیز اینم تمام و کمال ازاد شدن همه برو حالشو ببر کابوتو سنین مود هم ازاد کردیم

gamevideo

فقط اون فایلی که نوشتهSTORM3.S رو ببر توی پوشه سیو محل نصب بازی کپی کن همه ازاد میشن

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
خب حالا یه مشکل این استیم وقتی کسی برات دعوت نامه میفررسته چه جوری باید اوکیش کنی ؟؟؟

Shift+tab رو میزنم دیگه بعدش هر چی میزنم نمیره رفته روی اعصابم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر