PlayStation Blacklight: Retribution | PS4

ps4-game-6923-video-image.jpg
یک بازی انحصاریه دیگه وقتی تریلرو گیر آوردم حتما می زارم
عکس های: بازی
[h=3][/h]
platform:ps4
Release date : TBC
Genre: First Person Shooter
Publisher : Zombie Studios
Developer : Zombie Studios
BlackightRetribution_GameRecordLogo.png

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
به ps4 که دسترسی نداریم ولی روی pc دارم بازیش میکنم:d
گرافیکش روی dx11 برای یه بازی مجانی واقعا عالی هست. گیم پلیش هم باحاله. یه جور cod فضایی محسوب میشه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوست عزیز الان 4 نفر دیگه از برو بچه های ماکروسافت بازی سنتر رو هم تشویق کردی با این کار که بیان اینجا ازین پستا بدن و در نهایت Xbox one رو به کرسی بنشونید...بیخیال شو
من واقعا متوجه نمیشم این موضوع اصلا چه ربطی به ماکروسافت فن بودن داره !

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
برام عجیبه که دوستان به این بازی زیاد اهمیت ندادن ... من الان ۲ هفته هستش که همش پای این بازی هستم ... خیلی گیم پلی روون و خوبی داره و مپ های خیلی خوب و آسونی داره که آدم زود یاد میگیره ... من آنلاین battlefield و callofduty و killzone رو هم بازی کردم اما واقعا از نظر لذت بازی به پای این نمیرسن به نظرم ... به دوستانی که آنلاین بازی کردن رو دوست دارن حتما پیشنهاد می کنم این بازی رو دانلود کنن ... free to play هم هست فقط اگر نیاز به لوازم بعدی داشتین باید خریداری کنید که خیلی هاشون رو میشه با زیاد بازی کردن و GP گرفتن هم گرفت ... در کل بازی بیستیه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برای منم عجیبه ! الان سه روزه دارم این بازی رو انجام میدم و باید بگم به عنوان یه بازی Free To Play عالی هست . واقعا حال میکنم موقعی که بازی میکنم :D نظر خودمم هست . شاید چون چند مدت هست یه شوتر آنلاین درست حسابی نزدم اینجوریه :D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
والا من بتاش رو دانلود کرده بودم ...:-&

بعضی از دوستان هم دیگه اغراق میکنن از بتل و کد بهتره

با بتل و کد نمیشه مقایسه کرد ، اونا آنلاینشون خیلی فرق داره به نظرم ولی همین بازی به عنوان یه بازی رایگان من دانلود کردم ، خیلی راضیم که البته از حالت بتا در اومده و با یه آپدیت سنگین ناقابل :D به نسخه ی کامل بازی تبدیل شده . 3تا مپ داره که خیلی خوب از آب در اومدن . بقیه یکم پیچ تو پیچه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر