(Aion (Dark Betrayal

image-B167_4AC6EAD4.jpg

سلام خدمت دوستان
تعجب کردم که تاپیک این بازی رو ندیدم واسه همین تصمیم گرفتم یه تاپیک برای بازی بزنم تا هم دوستان با هم اشنا بشن
معرفی بازی:
نام بازی :Aionسازنده : NCsoft
سبک :Fantasy Mmorpg
تاریخ انتشار :Sep 21, 2009 »
درجه سنی :+13
کاملا F2P
1354788252.jpg

بازی تو دنیایی به اسم Atreia اتفاق میفته که قسمت بالایی اون رو تاریکی تصرف کرده(Asmodian) و نیمه ی پایینی که همچنان در روشنایی هستٍ (Alysea) و مردم این دو با هم نبرد دارن

r.png

نژاد: بازی در اصل دارای 3 نژاد هست که 2 تای اون ها قابل بازی هست.
1-Asmodians:مردمی شجاع , مقاوم که در تحولات ناگهانی به دنیایی از تاریکی و نا امیدی سقوط کردند. انها دارای بالها و پرهای تیره . چشمانی به رنگ خون و دست های مانند پنجه هستند.
2-مردمی گرم و درخشنده که دارای زیبایی وصف ناپزیری هستند.

Classes:بازی دارای پنج گروه میباشد که هر گروه شامل 2 Class هست.
1-WARRIOR:
.......1-Templar:یک Templar در حقیقت استاد دفاع خواهد بود , با استفاده از مهارتهای استفاده از سپر , دفاع بسیار بالایی دارد . Templar همچنین میتواند آسیبهای بسیار جدی به مخالفان خود تحمیل کند , بسته به موقعیت، Templar می تواندیک شمشیر یا گرز و سپر را با greatsword مبادله کند. در حالی که توانایی او برای مقابله و آسیب رساندن ممکن است در مقایسه با گلادیاتور پایین تر باشد، اما چشم پوشی از حملات قدرتمند Templar، غیر عاقلانه خواهد بود.
Templar.jpg

.......2-Gladiator:گلادیاتور ها به دنبال ستاره شمشیر هستند. آنها در استفاده کردن از Malee Weapon و Polearm تخصص بسیار زیادی دارند. هدف نهایی آنها این است که با استفاده از خواص هر یک از سلاح ها مهارت جنگیدن را فرا گیرند. با این حال، به جای تکنیک های زرق و برق دار یا قلق ها، آنها ترجیح می دهند برای حمله به دشمن از قدرت و دقت خود استفاده کنند. بنابراین، گلادیاتور ها ارزش واقعی خود را در مبارزه نزدیک با حریف خود میدانند. آنها همچنیننقش حیاتی در بسیاری از سپاه انجام دهد.
000e01c9f29fdf77923f6568.jpg

2-SCOUT:
.......1-Ranger:تکاور Ranger با مهارت های تیراندازی و کمان استثنایی دارند. او نه تنهامیتواند از کمان بلکه میتواند از خنجر و شمشیر در درگیریهای نزدیک نیز استفاده کند.Ranger در استفاده کردن از تله های گوناگون یک استاد به تمام معناست , Ranger در درگیریهای بلند و کوتاه با استفاده از تله های خود میتواند خود را با هر دو وضعیت وقف دهد.با این حال، arrows و به خصوص مواد دام می تواند Ranger را تبدیل به یکی از کلاس های پرهزینه و گرانقیمت تبدیل کند.
ed274960776b5c6e36a9f1d3.jpg

.......2-Assassin:آدمکش (Assassin) متخصص قتل،که به دنبال ستاره از مرگ است. پس از پنهان کردن خود، یک قاتل بی سر و صدانزدیک دشمن می شود و به انها مقدار زیادی آسیب را بلافاصله واردمی سازد. این یکی از مهارت های مبارزه باعلامت تجاری قاتل است. برخی از آنها با کمین برای دشمنان و یا با استفاده از تیغه های مسموم از خود دفاع میکنند. با این حال، قاتل لازم است در سپاه برای نقش اختلال، ترور، و بیشتر در میدان جنگ نفوذ خود را نشان دهد.
01dfd03203a1f62ff4d83cb1.jpg

3-MAGE:
.......3-SpritMaster:زیر ستاره ارواح به دنیا آمده است، و قادر به کنترل ارواح آب، آتش، زمین، و باد است.او می تواند با کمک ارواح مستقیما به دشمنان حمله و یا با استفاده از تاکتیک های غیر مستقیم مانند استقراض قدرت از ارواحبرای تضعیف دشمن و یا تحمیل ترس استفاده کند.
429c3c548f76e0d5e031d218.jpg

.......4-Sorcerer:جادوگری که به دنبال ستاره سحر و جادو است. آنها می توانند آزادانه از قدرت مخرب عناصر طبیعی: زمین، باد،آتش و آب به خوبی استفاده کنند. جادو یک تحقیق در قلب است ، کتاب ها و orbs آنها به طور معمول با آنها را حملمی شود.با این حال، این موارد می تواند سلاح های خطرناکی در دست آنها باشند که به افزایش قدرت جادوی آنها کمک میکند.
aion_art05.jpg

4-PRIEST:
......5-Cleric:این روحانی به دنبال ستارگان شفا می باشد. با استفاده از قدرت سحر و جادو برای تقویت بدن و به درمان جراحات کمک میکند. همچنین می تواند با استفاده از یک طلسم احیای زمانی که روح و بدن از هم جدا هستند، بازگرداند.علاوه بر حمایت از متحدان آن، همچنین قادر به پشتیبانی گروه در یک جنگ است.
aca92d32f68c2bf919337d88.jpg

......6-Chanter:
را می توان در دو کلمه توضیح داده . این که با آموزش کافی بدن و ذهن در زمینه بهبودبرای تبدیل شدن،به حمله، و افزایش سحر و جادو است. علاوه بر توانایی های جادویی آن، آنها نیز مهارتاستثنایی برای استفاده از Staff را دارند.Chanter با استفاده از سحر و جادو و سرود الهام بخش به هم پیمانان خود در طول جنگ روحیه میدهند و انرژی انها را زیاد میکنن
cb7569eba2fc1d8157356adf.jpg

5-ENGINEERING:
......1-Gunslinger:به زودی
gunslingersb.jpg

......2-SongWeaver:به زودی
pvegear05.jpg

- - -ویرایش - - -

.................................
-پرواز:
شما بال خود را در لول 10 دریافت خواهید کرد هنگامی که شما به Daeva می روید، آغاز پرواز خواهد بود.بسیاری از جنبه های مختلف در پرواز وجود دارد، که نقش حیاتی در سفر، رزمی، ماموریت، و هنر وجود دارد.علامت پرواز خود را در پایین صفحه نمایش,سمت چپ مینی نقشه واقع شده است و شما را از اطلاعاتی که درمورد کنترل و محدودیت پرواز نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهد. همچنین شما میتوانید در حین پرواز دوءل کنید.

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
AOW اشغال ترین گیم دنیاست! چی چی بازی میکنید ! این بازی قرار بود اوایل 2012 رلیز کامل بشه! داریم میریم 2014 هنوز بتاس!!!!

zeus1

کاربر سایت
Apr 25, 2009
140
نام
حمیدرضا
این بازی هم چن تا ایراد داره
تو بازی همش باید grind کنی ، حتی سازنده ها گفتم که تو این نسخه برطرف میکنن ، مثلا تو لول 7 یا 10 هِ یه chain quest داره که هی نقشه رو از اول تا آخر چند بار باید بری برگردی که کوئست تحویل بدی و بگیری
بعد سیستم اسکیلش هم جوریه که شاید هر کسی خوشش نیاد سیستم chain skill هی باید یه کلید رو بزنی اسکلیل شماره 1 رو میزنی یه اسکیلت فعال میشه دوباره باید 1 رو بزنی همینطور تا آخر
* خیلی وقته بازی نکردم اگه جاییشو اشتباه گفتم بگید درس کنم :)

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
من میخواستم Rift رو دانلود کنم که فعلا هیچکس نمیتونه وصل بشه پس باید بیخیالش شم. این Aion خیلی با WOW فرق داره؟Doungon و اینجور چیزا که داره؟آخه من برام PVE خیلی مهمه...؟

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
من میخواستم Rift رو دانلود کنم که فعلا هیچکس نمیتونه وصل بشه پس باید بیخیالش شم. این Aion خیلی با WOW فرق داره؟Doungon و اینجور چیزا که داره؟آخه من برام PVE خیلی مهمه...؟

pve توی این بازی زیاد جذاب نیست خصوصا لول های بالا

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
pve توی این بازی زیاد جذاب نیست خصوصا لول های بالا
آها مرسی بابت راهنمایی
ببخشید نمیدونم اشکال داره این سوال رو اینجا میپرسم یا نه ولی اگه آره ک پیشاپیش ببخشید:
الان یه MMO که PVE خیلی خوبی داشته باشه و مشکل لگ و...نداشته باشه چیه؟
مرسی :x

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
آها مرسی بابت راهنمایی
ببخشید نمیدونم اشکال داره این سوال رو اینجا میپرسم یا نه ولی اگه آره ک پیشاپیش ببخشید:
الان یه MMO که PVE خیلی خوبی داشته باشه و مشکل لگ و...نداشته باشه چیه؟
مرسی :x

war frame رو بگیر کلا PVE هست :d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
اونو بازی کردم خوشم نیومد :( من PVE WOW رو دوست دارم اون مدلیا حال میده که یکی Tank باشه یکی Healer و... :d
به حرف این گوش نده تو pwi انقدر که خسته کنندست خوابت می بره :d
برو همون AOW رو بگیر که هم واسه PVP خوبه هم PVE هم یک سری نوآوری هایی داشته که تو هیچ بازی تا الان نبوده

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
به حرف این گوش نده تو pwi انقدر که خسته کنندست خوابت می بره :d
برو همون AOW رو بگیر که هم واسه PVP خوبه هم PVE هم یک سری نوآوری هایی داشته که تو هیچ بازی تا الان نبوده

pwi خسته کنندس؟ تو عمرت کلاینتش رو دانلود کردی؟ AOW مضخرفترین گیمیه که توی عمرم دانلود کردم ! !!!! حسی که تو زدن TT 68 توی pwi هست رو توی AOW 48 هم نمیتونی بفهمی!!!! pwi همین الان 20 برابر aow + aow + aokf بازیکن داره عزیز من

zeus1

کاربر سایت
Apr 25, 2009
140
نام
حمیدرضا
آها مرسی بابت راهنماییببخشید نمیدونم اشکال داره این سوال رو اینجا میپرسم یا نه ولی اگه آره ک پیشاپیش ببخشید:الان یه MMO که PVE خیلی خوبی داشته باشه و مشکل لگ و...نداشته باشه چیه؟مرسی :x
این بازی که تو میخوای دقیقا بازیه rift ، خوشت نیومده از این بازی؟
حالا این دو تا بازی رو هم امتحان کن شاید خوشت بیاد:
forsaken world
runes of magic-کلاینت این بازی تقریبا 10، 11 گیگه الان تو chapter 6 ، کلاینت بازی ای که تو سایت gameforge هست اگه بگیری ماله chapter 5 که بیشتر از 8 گیگه، بعد از نصب هم میزاری لانچرش آپدیت میشه یه 1.5 گیگ هم پچ داری، ( این بازی manual patch هم داره)

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
pwi خسته کنندس؟ تو عمرت کلاینتش رو دانلود کردی؟ AOW مضخرفترین گیمیه که توی عمرم دانلود کردم ! !!!! حسی که تو زدن TT 68 توی pwi هست رو توی AOW 48 هم نمیتونی بفهمی!!!! pwi همین الان 20 برابر aow + aow + aokf بازیکن داره عزیز من

په نه په دارم رندوم در مورد جذابیتش نظر می دم :|:d دانلود نکرده بودم که نظر نمی دادم . به نظر من خسته کننده بود حالا شاید تو خوشت اومده که با توجه به سلیقه ی افتضاحت (:d) درست ترین حدس ممکنه:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر