(Aion (Dark Betrayal

image-B167_4AC6EAD4.jpg

سلام خدمت دوستان
تعجب کردم که تاپیک این بازی رو ندیدم واسه همین تصمیم گرفتم یه تاپیک برای بازی بزنم تا هم دوستان با هم اشنا بشن
معرفی بازی:
نام بازی :Aionسازنده : NCsoft
سبک :Fantasy Mmorpg
تاریخ انتشار :Sep 21, 2009 »
درجه سنی :+13
کاملا F2P
1354788252.jpg

بازی تو دنیایی به اسم Atreia اتفاق میفته که قسمت بالایی اون رو تاریکی تصرف کرده(Asmodian) و نیمه ی پایینی که همچنان در روشنایی هستٍ (Alysea) و مردم این دو با هم نبرد دارن

r.png

نژاد: بازی در اصل دارای 3 نژاد هست که 2 تای اون ها قابل بازی هست.
1-Asmodians:مردمی شجاع , مقاوم که در تحولات ناگهانی به دنیایی از تاریکی و نا امیدی سقوط کردند. انها دارای بالها و پرهای تیره . چشمانی به رنگ خون و دست های مانند پنجه هستند.
2-مردمی گرم و درخشنده که دارای زیبایی وصف ناپزیری هستند.

Classes:بازی دارای پنج گروه میباشد که هر گروه شامل 2 Class هست.
1-WARRIOR:
.......1-Templar:یک Templar در حقیقت استاد دفاع خواهد بود , با استفاده از مهارتهای استفاده از سپر , دفاع بسیار بالایی دارد . Templar همچنین میتواند آسیبهای بسیار جدی به مخالفان خود تحمیل کند , بسته به موقعیت، Templar می تواندیک شمشیر یا گرز و سپر را با greatsword مبادله کند. در حالی که توانایی او برای مقابله و آسیب رساندن ممکن است در مقایسه با گلادیاتور پایین تر باشد، اما چشم پوشی از حملات قدرتمند Templar، غیر عاقلانه خواهد بود.
Templar.jpg

.......2-Gladiator:گلادیاتور ها به دنبال ستاره شمشیر هستند. آنها در استفاده کردن از Malee Weapon و Polearm تخصص بسیار زیادی دارند. هدف نهایی آنها این است که با استفاده از خواص هر یک از سلاح ها مهارت جنگیدن را فرا گیرند. با این حال، به جای تکنیک های زرق و برق دار یا قلق ها، آنها ترجیح می دهند برای حمله به دشمن از قدرت و دقت خود استفاده کنند. بنابراین، گلادیاتور ها ارزش واقعی خود را در مبارزه نزدیک با حریف خود میدانند. آنها همچنیننقش حیاتی در بسیاری از سپاه انجام دهد.
000e01c9f29fdf77923f6568.jpg

2-SCOUT:
.......1-Ranger:تکاور Ranger با مهارت های تیراندازی و کمان استثنایی دارند. او نه تنهامیتواند از کمان بلکه میتواند از خنجر و شمشیر در درگیریهای نزدیک نیز استفاده کند.Ranger در استفاده کردن از تله های گوناگون یک استاد به تمام معناست , Ranger در درگیریهای بلند و کوتاه با استفاده از تله های خود میتواند خود را با هر دو وضعیت وقف دهد.با این حال، arrows و به خصوص مواد دام می تواند Ranger را تبدیل به یکی از کلاس های پرهزینه و گرانقیمت تبدیل کند.
ed274960776b5c6e36a9f1d3.jpg

.......2-Assassin:آدمکش (Assassin) متخصص قتل،که به دنبال ستاره از مرگ است. پس از پنهان کردن خود، یک قاتل بی سر و صدانزدیک دشمن می شود و به انها مقدار زیادی آسیب را بلافاصله واردمی سازد. این یکی از مهارت های مبارزه باعلامت تجاری قاتل است. برخی از آنها با کمین برای دشمنان و یا با استفاده از تیغه های مسموم از خود دفاع میکنند. با این حال، قاتل لازم است در سپاه برای نقش اختلال، ترور، و بیشتر در میدان جنگ نفوذ خود را نشان دهد.
01dfd03203a1f62ff4d83cb1.jpg

3-MAGE:
.......3-SpritMaster:زیر ستاره ارواح به دنیا آمده است، و قادر به کنترل ارواح آب، آتش، زمین، و باد است.او می تواند با کمک ارواح مستقیما به دشمنان حمله و یا با استفاده از تاکتیک های غیر مستقیم مانند استقراض قدرت از ارواحبرای تضعیف دشمن و یا تحمیل ترس استفاده کند.
429c3c548f76e0d5e031d218.jpg

.......4-Sorcerer:جادوگری که به دنبال ستاره سحر و جادو است. آنها می توانند آزادانه از قدرت مخرب عناصر طبیعی: زمین، باد،آتش و آب به خوبی استفاده کنند. جادو یک تحقیق در قلب است ، کتاب ها و orbs آنها به طور معمول با آنها را حملمی شود.با این حال، این موارد می تواند سلاح های خطرناکی در دست آنها باشند که به افزایش قدرت جادوی آنها کمک میکند.
aion_art05.jpg

4-PRIEST:
......5-Cleric:این روحانی به دنبال ستارگان شفا می باشد. با استفاده از قدرت سحر و جادو برای تقویت بدن و به درمان جراحات کمک میکند. همچنین می تواند با استفاده از یک طلسم احیای زمانی که روح و بدن از هم جدا هستند، بازگرداند.علاوه بر حمایت از متحدان آن، همچنین قادر به پشتیبانی گروه در یک جنگ است.
aca92d32f68c2bf919337d88.jpg

......6-Chanter:
را می توان در دو کلمه توضیح داده . این که با آموزش کافی بدن و ذهن در زمینه بهبودبرای تبدیل شدن،به حمله، و افزایش سحر و جادو است. علاوه بر توانایی های جادویی آن، آنها نیز مهارتاستثنایی برای استفاده از Staff را دارند.Chanter با استفاده از سحر و جادو و سرود الهام بخش به هم پیمانان خود در طول جنگ روحیه میدهند و انرژی انها را زیاد میکنن
cb7569eba2fc1d8157356adf.jpg

5-ENGINEERING:
......1-Gunslinger:به زودی
gunslingersb.jpg

......2-SongWeaver:به زودی
pvegear05.jpg

- - -ویرایش - - -

.................................
-پرواز:
شما بال خود را در لول 10 دریافت خواهید کرد هنگامی که شما به Daeva می روید، آغاز پرواز خواهد بود.بسیاری از جنبه های مختلف در پرواز وجود دارد، که نقش حیاتی در سفر، رزمی، ماموریت، و هنر وجود دارد.علامت پرواز خود را در پایین صفحه نمایش,سمت چپ مینی نقشه واقع شده است و شما را از اطلاعاتی که درمورد کنترل و محدودیت پرواز نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهد. همچنین شما میتوانید در حین پرواز دوءل کنید.

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

منم می خوام رهام :(. توی کجا بازی می کنی ؟ سرورش و .. ؟ بوگو که اگه OK کردم بیام با هم بریم.

خیلی زود منتظرم از مزایاش و معایبش بهمون بگی.

زود باش سریع بوگو.

از تیم NC که قبلا بازی GW رو درست کرده، انگار یکی از کارکترهاش خیلی شبیه وارلاک هستش. از dungeon هاش برا بگو. از Talent هاش. از gameplay. کارکترت نهایت لول 50 رو داره اگه اشتباه نکنم. و نمی دونم اون بال رو کی می گیری !!! بال باحالی داره. من یه Trailerهم ازش دیدم که یه سری درگیریهاش روی هواس. یعنی مبارزات بازی یه سری هاش با اون بال های باحال روی هوا انجام میشه. وای چه شود...

چون من متاسفانه نتونستم Demo بازی رو هم برم. برامون تعریف کن.

یا علی ...

آخرین ویرایش:

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
من از یکی از هم کلنی های Xfire ( البته خارجی بود یارو ) در مورد این بازی پرسیدم که بهم گفت بازی مثل WOW پولیه و واسه بازیکردن تو سرورهاش باید ماهیانه پول داد...حالا این بازی تک نفره به صورت داستانی هم داره؟! یا اینکه Private Server واسش هست؟! راستی تو بازار گیر میاد این بازی ؟ چه شرکتی ؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
من از یکی از هم کلنی های Xfire ( البته خارجی بود یارو ) در مورد این بازی پرسیدم که بهم گفت بازی مثل WOW پولیه و واسه بازیکردن تو سرورهاش باید ماهیانه پول داد...حالا این بازی تک نفره به صورت داستانی هم داره؟! یا اینکه Private Server واسش هست؟! راستی تو بازار گیر میاد این بازی ؟ چه شرکتی ؟

سلام

بله. این بازی مثل بازی قبلی این شرکت که GW بود، دیگه مجانی تشیف نداره. باید بسلفیم.

من یه سری PS براش گیر اوردم. ولی بازی کردن توی PS جزء وقت تلف کردن و هیچ ساپورتی نداشتن، فایده ی دیگه ای نداره.

من که توی بازار بازی رو ندیدم. فقط steam الان بازی رو داره. که از خیلی وقت پیش Pre - order کرده بود. 50 دلار ناقابل.

توی بازار ایران این چیزها نایابه. یعنی اصلا خیلی ها نمی دونن چی هست. مگر اینکه کسی بره باسه خودش بیاره از اون ور آب. 2 تا ورداره بیاره. یکیشو بزاره در مغازه یکی براش بفروشه. اونم به اندازه خون باباش میکشه روش.

یا علی ...

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن

افلاین که نداره چون MMo است !
ولی Pirvate Server داره اینجا هست لیستش:biggrin1:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلـــــــام بچه ها فکر نمی کردم کسی تحویل بگیره این تایپیک رو :D
اولین سوال که یکی از بچه ها توی پیغام خصوصی پرسیده بود
بازی رو از کجا گرفتم؟؟؟
از Target آخه هم Best Buy و هم Gamestop همه ی بازی ها پیشفروش شده بود!
ایران رو خبر ندارم اما مطمئنا می تونین بازی رو Torrent دانلود کنین و CD Key رو آینلاین بخرین اگه اینک خواستین بگین براتون پیداش می کنم حتا فکر کنم از توی سایت خود بازی هم بتونین CD KEY رو بخرین و بازی رو دانلود کنین.....
بازی از طرف NC SOFT هست و برای همین پولیه. 15$ در ماه :D
البته توی review IGN نوشته بود که این بازی یه سیستم جالب داره برای پرداخت ماهیانه اونم اینکه اگه شما برای 30 روز بازی رو شارژ می کنین یعنی معادل 30 روز بازی کردن!!!!!! به عبارتی اگه 10 روز بازی نکنین نمی سورونه شارژتونو!!!! اما برای من اینطوری نبود.....تاریخ زده تا 2 November تازه گیم کارت هم هنوز برای بازی ساخته نشده البته Game card های NC که به همه ی بازی هاش می خوره فکر کنم Aion هم ساپورت کنه مطمئن نیستم
اما خوبیش به این بود که جز Credit و Paypal و Game Card که هنوز ساخته نشده برای این بازی Debit Card هم قبول می کنه!!!!
تک نفره و داستانی نداره اما پتچ آفلاین بازی کرک شده (چه سریع!!!!) اما نه تنها تمام لذت بازی رو از بین می بره و بعد از 10 دقیقه آدم حوصلش سر می ره و می خواد بازی رو خارج شه....تازه بازی رو فقط به زبون کره ای می تونی اونجوری بازی کنی!!!!
سرور های Private هم هست اما من کلا با Private سرور مخالفم از 10001 نظر (6 ماه wow بی چاره شدم توی تموم سرور های Private....مخصوصا از وقتی GM شدم متنفر شدم)
در هر حال اینجا لیست سرور های Private هست این 2 تا هم بهترینشه:
http://aionanarchy.info/
http://infiniteaion.com/
اما حتی بیشتر Private ها هم اگه توی فروم ها نگاه کنی مشکل کره ای شدن بازی رو دارن!
خیلی زود منتظرم از مزایاش و معایبش بهمون بگی.

زود باش سریع بوگو.

از تیم NC که قبلا بازی GW رو درست کرده، انگار یکی از کارکترهاش خیلی شبیه وارلاک هستش. از dungeon هاش برا بگو. از Talent هاش. از gameplay. کارکترت نهایت لول 50 رو داره اگه اشتباه نکنم. و نمی دونم اون بال رو کی می گیری !!! بال باحالی داره. من یه Trailerهم ازش دیدم که یه سری درگیریهاش روی هواس. یعنی مبارزات بازی یه سری هاش با اون بال های باحال روی هوا انجام میشه. وای چه شود...

چون من متاسفانه نتونستم Demo بازی رو هم برم. برامون تعریف کن.
cap level آره 50 هست
بال رو از لول 10 می گیری (من گرفتم خیلیییییییییییییی باحاله!!!!!!!!!!!! فعلا اما خیلی تایمرش کمه فک کنم بیشتر شه
آره Mage می تونه تبدیل به یه چیری مثل وارلاک بشه!!!!!!!!!
مبارزه رو هوا خیلیییییییییییییییییییییییییی باحاله!!!!!! من دیروز دوئل کردم!!!!!!! فوق العاده هست !!!!!!!!!!
من که هنوز زیاد بازی نکردم اما خوبی های این بازی به نظر من:
1.گرافیک بازی خیلی قشنگ و با جزییات زیبایی طراحی شده (توی صفحه ی ساخت کاراکتر به خوبی معلوم می شه) بازی کلا خیلی روون طراحی شده (smooth نمیدونم چجوری فارسی بگم:blushing:)
2.مثل Horde و Alliance توی این بازی Asmodian و Elyos وجون داره و همه ی کلاس ها توی هر دو هستن بر خلاف wow که تا قبل BC نمی شد Horde Paladin و Alliance shaman داشت
3.Peiest هم می تونه حتی mail بپوشه و از سپر استفاده کنه!!!!
4. از لول 10 همه می تونن پرواز کنن خیلی هم باحاله نشون می ده همه جلوت زاتو می زنن و یه Master Periest بال هات رو بهت پس می ده اما پرواز مشکل های خودش رو داره:
الف)تایم لیمیت داره (1 دقیقه اگه اشتباه نکنم)
ب)همه جا نمی شه پرواز کرد
ج)CD داره
اما همه جا می شه Glide کرد اونم برای فک کنم 30 ثانیه یعنی چی؟؟؟ یعنی اگه از بالای دره باری می افتی پایین می تونی دم زمین که رسیدی مثل کایت سواری فرود بیای
و از همه جالب تو توی هوا هم می شه جنگید!!!! و این PVP بازی رو خیلی قشنگ کرده (درست مثل انیمیشن های ژاپنی:D)
5.سیستم Quest بازی فول العاده هست!!!!
اگه متن quest ها رو بخونین دساتان های جالبی داره و یک سیستم جالب هم اینکه دیگه نیازی به quest helper یا wowhead نیست!!!
مثال می زنم به شما گفته می شه برای دوختن این لباس به 10 Abex Skin نیاز هست و Abex ها در فلان دهکده زندگی می کنند
شما اگه روی کلمه ی Abex کلیک کنین توضیحی راجع به اون موجود می ده و اگه روی منو Locate رو بزنین محل احتمالی رو روی نقشه نشونتون می ده!!!!
به عبارتی دایرت المعارف داره :biggrin1:
تازه اکثر quest ها فیلم هم نشون می دن که خیلی کمک می کنه!!!
6.یک بازی جدید هست!!!! درسه چند سال پیش یک نسخه ی Aion ساخته شد اما الان این یک بازی جدید هست یعنی:
الف)موقع ساخت کاراکتر می تونین هر اسمی بزادین و هنوز همه ی اسم های باحال انتخاب نشده:cheesygri
ب)همه تقریبا هم لول هستن!!!!
ج)اگه زرنگ بازی خیلی می تونی پول دراری
7.جزییات بسیار شدید مثلا دیروز بارون می اومد منم AFK بودم اومدم دیدم چتر دست کاراکترم هست!!!!
8.سیستم Self Store باحاله جوری که لازم نیست مدام WTS بزنین.....می تونین یه گوشه ی شهر بشینین و به صورت دست فروش قیمت روی وسایل بزارین و بازار سیاهی کنین!!!! چون توی AH از شما اجاره گرفته می شه.......
خوب یکمم از معایب بگم:
1) GOLD SPAMMERS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! تمام General /Trade/ Lookin For Group پر از اسپمر هست برای خرید و فروش پول توی بازی و Power Leveling درست مثل 2 سال پیش wow حتی کلی whisper می دن جوری که اصلا نمی شه چت کرد!!!!!!
تنها راهش ignore کردن هست که متاسفانه همه بلد نیستن برای همین من دیروز بیچاره شدم تا تونستم از یکی سوال بپرسم...هی می گفت چت من پر از اسپمر هست می گم ignore کن می گه مگه می شه؟ :laughing: مجبور شدم برم پیشش از توی bubble chat بالای سرم یادش بدم
2.Noob Noooob Newwwwwwbiesssssssss چون بازی جدید هست همه تاره کارن.....البته حرفه ای هم هست اما کم بیشتر wow بازی کردن اونا:-"
3.فکر نکنم در بازی mount وجود داشته باشه.......
4.داستان بازی به خوبی و قشنگی warcraft نیست و یکی لوس هست.....حتی NPC ها و همه چی یکم بچه گونن (شاید لول های بعدی بهتر شه)
5.چون زیاد EXP per npc داده می شه همه quest نمی کنن :((
6. از بازی که خارج می شی سایت بازی automatic باز می شه و 2 بار باعث شد من هنگ کنم بد جور......
7.وقتی انتخاب می کنین که چه رشته ای باشی نمی توی دیگه عوضش کنی.....من الان Templar هستم (تانک) اما الان پشیمونم و می خوام Gladiator شم اما دیگه نمی شه.....هرچند final boss های همه ی dungeon ها می گن Templar Tankin لازم داره
بازم می گم من تازه شروع کردم و دارم یاد می گیرم اینارم طبق چیزایی که دیدم نوشتم
توی پست بعدیم همه ی کلاس ها رو با توضیح می نویسم و چند تا عکسم از بازی می گیرم می زارم بایکم راجع به شغل ها می نویسم
بازم می گم انتظار نداشتم به این زودی کسی بیاد اینجا:blushing: مرسی
هر سوالی چیزی دارین بپرسین حالا که شروع کردیم بیاین به کمک هم نزاریم این تایپیک خاک بخوره
رهام
image-F262_4AC7B3F0.jpg

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
2تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

1 کجا بازیو گرفتی ؟

2-کجا بازی میکنی؟

دمت گرم رهام جان:biggrin1:

سلام،

از دست تو رهام.

این دوست شفیق قدیمی ما الان در USA ساکن هستند. ایشان قبلا در شهر کرمان ( اگه اشتباه نکنم ) زندگی می کردن.

احتمالا هم الان از بین EU و North America که توی بازی ورژنش وجود داره، الان دارن توی NA بازی می کنه.

رهام، Dungeon هاش جند نفرس ؟ HC هم داره ؟ Raid هم داره ؟

یا علی ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ای خدا بگم چی کارت کنه رهام :D نمیگی ما هوس می کنیم ؟
از این تعریفی که کردی از بازی خیلی خوشم اومد...فکر کنم ارزش خریدن داشته باشه.:love:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
ها منم اومدم!
بازی با استفاده از موتور Cryengine ساخته شده و واقعا جزئیات زیاده!
سیستم مورد نیاز بازی حداقلش 2 برابر سیستم توضیه شده wow هست!بهترین سیستم به طور مثال 2 گیگ رم میخواد!
من به وسیله یکی از دوستان یک اکانت vip press داشت!تونستم روی لب تاپ!1 روز بازی کنم!(سیستمم نکشید!):d
با اینکه قبلا GW بازی کردم!و از فن های شدید بلیز جان هستم اما بازی بسیار زیبا تر از wow هست!گلاید کردن فوق العادست!بتمنو میزاره جیبش!من که عشق paladin بودم زدم تو خط گادیاتورش!
متاسفانه من نتونستم زیاد بازی کنم!اما محیط بازی به شدت رنگیه و خیلی جالبه یعنی محیط فانتزی خیلی جذاب هست!شاید outland قبلا برام خیلی زیبا بود اما الان محیط بازی جالبه رنگارنگ دقیقا حس یک دنیای رویایی رو میده!البته من نمیدونم چرا لگ داشتم با 256!نه زیاد اما یهو می شدیم!20 نفر این مشکل رو داشتم!البته توی اروپا بازی کردم!
فعلا هم دستم از آمریکا کوتاست(حالا ایشالا چند سال دیگه بغل روهام تلپیم:d)اما حیف فعلا نمیشه گیر آورد بازیو فکر کنم باید برم کارت paypal از اینا که تومنی 2 تومن!حساب میکنن!بخرم برم بازی چون دیگه دوسته شفیق اکانت نمیده و خودش میخواد بازی کنه!
به دوستان پیشنهاد میشه به سایت برن که والپیپر های بازی از خوده بازی جذاب تره!:d

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من تونستم بازی رو گیر بیارم. طرف الان بازی رو داره. توی همین ایران. EU و US

فقط الان یه مشکلی پیش اومده، این دوست من میگه، اونایی که Cd Key بازی رو خریدن، باید حتما GC هم Add کنن. یه زمانی اوایل WoW هم اگه اشتباه نکنم این طوری بود. البته اون موقع می تونستی شماره CC رو بدی، حتی اگه خالی بود.

الان رهام این مشکل رو تو داری ؟ یعنی تو الان GC هم Add کردی ؟

این دوست من می گه برای EU، تا الان 3 نوع GC داره ، 15 روز – 30 روز – 60 روز
ولی برای US الان 2 نوع GC اومده ، 30 روز – 60 روز

این بنده خدا الان به من قیمت داده. خیلی بالا نیست. ولی خب برای اینکه تبلیغ نشه ، شرمنده. هر کی خواست ندا بده، خودش دیگه هماهنگ کنه باهاش.

بازم سوال :

رهام، تعداد Player هاش چند نفرن ؟

اون 500Kـی که PO کرده بودن، الان دارن واقعا بازی می کنن ؟ یا اون امار غیر منطقی بود.

راستی رهام، جریان اون 30 روز بازی درست در اومد ؟

++++++++++++++++++++++++++++
به قول یه بنده خدایی :

بازم هیچی WoW نمیشه. امیدوارم این جمله درست نباشه. دیگه دنبال یه تجربه جدید هستم

یا علی ..

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پس این همون MMO ـی بود که از خیلی وقت پیش میگفتن داره با Cry engine درست میشه...اون موقع که من پیگیریش بودم اسمی از بازی برده نشده بود فقط گفته شده بود یک MMO با Cry engine در دست ساخت هست.
ممنون بابت اطلاع رسانی.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سلام سلام
زود بریم سراغ جوابا:

LEVEL-up

2تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

1 کجا بازیو گرفتی ؟
2-کجا بازی میکنی؟

دمت گرم رهام جان:biggrin1:
سوال اولتون رو که محمدرضا جان لطف کردن جواب دادن سوال دوم هم سرور US توی Kaisinel -west بازی می کنم اسم کلراکترمم Lichking هست :biggrin1:(بلا نسبت اشکان)
رهام، Dungeon هاش جند نفرس ؟ HC هم داره ؟ Raid هم داره ؟
من رو که هنوز Dungeons هاش نطلبیده راستش رو هم بخوای اصلا هم تانک خوبی نیستم و فکرشم نکرده بودم فقط خواستم سریع تر lvl کنم:blushing: کاش گلادیاتور می شدم آخه Offtank یه چیزی اما Main tank..... آخه همیشه Healer بودم....خودت که می دونی
فقط می تونم بگم lvl کردن توی Aion به مراتب سخت تر هست....و همچنین Dungeon هاش اینجوری که من دیدم خیلی سختن!!! درست مثل اولین WoW که شاید تو هر سرور به زور می شد کسی رو دید که همه ی instance ها رو رفته.... چون همشون کلی Pre Quest و Attunment لازم دارن و در کل بگم :
There are no free epics in Aion!!!!!
و این مشکل من با wow بود از بس بازی رو هی آسون و آسونتر کردن همه t8 داشتن این آخریا....مزه ی بازی از دست رفته بود جوری که ملت برگشته بودن سراغ Legendary Weapon های level 60 چون آیتم های level 80 رو همه می تونستم داشته باشن.....
Raid داره اما Heroic نداره
خیلی خیلی اینترنت رو برات زیر و رو کردم تا این ها رو گردهم آوری کردم برات محمد رضا جان:love:

AION INSTANCES
----------------------------------------------​

Fire Temple
image-732C_4AC8D679.jpg

منطقه : Morheim برای Asmodians و Elten برای Elyos ها
تعداد اعضا : پنج نفره/Party
لول پیشنهادی : 30-38
Available for: Elyos / Asmodians
برای ورود:
Requires Attunement: Yes(pre-quest) You can get the key to enter Fire Temple by killing the mobs that spawn only at night outside the temple.
(تک تک اعضا به یه Chain Quest نیاز دارن که Attunement بشن و همچنین همه به یک کلید نیاز دارن که فقط شب ها از NPC های دم در به طورrandom به دست می آد!)

لیست Boss ها :
Main Boss - Kromede the Corrupt

Mini-boss (rare) - Silver-bladed Rotan

Mini-boss (rare) - Tough Sipus (Mugolem type mob)

Mini-boss (rare) - unsure on name (Drake type)
البته توی ویدئو ها 2 تا دیگه هم من تونستم پیدا کنم....یکی Drake بود به اسم Broken Wing و اون یکی یه چیزی تو مایه های Fire elemental های WoW اسمش رو اما نشد بفهمم :(
و فقط تونستم عکس Kromede رو براتون پیدا کنم و Bonus Boss !!!

image-DC51_4AC90047.jpg

image-7579_4AC90047.jpg
ویدئو:

ویدئو زیاد دم دست نیست اما این بهترینی بود که پیدا کردم ببخشید اگه یوتوب هست...نمی دونم چیکار باید بکنم که بتونین از ایران ببینین:(
http://www.youtube.com/watch?v=Kfy-S4y9NbM

این هم دو تا ویدئو از کشتن Kromede The Corrupt آخرین boss این dungeon که باز هم توی ویدئو یوتوب بهتر می تونین ببینین چه اتفاقی داره می افته.....
http://www.xfire.com/video/ce21c/
http://www.youtube.com/watch?v=RkIahmZb-ZM&feature=autoshare_twitter

اینم اون Boss که اسمش رو هیچ جا پیدا نکردم و شبیه Fire Elemental هست!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sh63htefG48&feature=player_embedded#
توی کل Instance فک کنم فقط همین Kromede باشه که اسلحه های خیلی خوبی Drop می کنه!!!
این هم لیست item هایی که ممکنه drop کنه ( 9 تا نارنجی / 1 آبی / 2 تا سبز)
-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×

Lava Cave of Taran
image-8523_4AC8F22B.jpg

(توجه این عکس در واقع مطعلق به WoW هست اما هرچی گشتم عکسی از Lava Cave پیدا نکردم مجبور شدم...)
برای لول های 25-30 و در منطقه ی Asmodian هاست اما Elyos ها هم می تونن به زور واردش بشن!!!!
متاسفانه اصلا اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد....تا جایی که من فهمیدم Outdoor instance هست! و به عبارتی یک دره ی آتشقشانی خیلی بزرگ پر از Mob های سخت که در میون اون ها چند تا Boss هم هست
(Boss که نه یه چیزی مثل Rare ها توی WoW)
در کل یک چیزی بین Molten Core و Ahn'Qiraj یا همون سوسک های آتشین :biggrin1:
با پرتاب کردن یک گردنبند توی مواد مذاب همه چی شروع می شه و اسم 2 تا boss آخر :
King Klawtun و Queen Taran هست....اگه دقت کنین می بینین اسم ها رو بر اساس WoW ساختن یه جورایی....بگزریم :-"
یه Boss های دیگه هم هست مثل اما هرچی گشتم اسمی/عکس/ویدئویی پیدا نکردم.....
این هم لیست آیتم هایی که Queen Taran ممکنه Drop کنه

چون عکسی نبود خودم از ویدئو عکس گرفتم براتون:blushing:
before final boss - King Klawtun
image-A9E6_4AC8F5E2.jpg

final boss - Queen Taran
image-8510_4AC8F833.jpg

image-2968_4AC8F833.jpg
ویدئو:
-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×

Ardma Fort
image-1F88_4AC9232A.jpg

منطقه :Brusthonin
تعداد : Raid 24 نفره
حد اقل لول برای ورود : 50
برای ورود به این Instance به یه Pre Quest نیاز داری به اسم Secret of the Pollution که خیلی سخت هست!
Available for: Elyos / Asmodians
این خیلی جدید هست (2-3 روزه اومده!!!!!) در پتچ 1.2 این instance اضافه شده و اطلاعات زیادی در دسترس نیست :(
یه جورایی شبیه Karazhan و Scholomance می مونه مخصوصا چون یک Boss سوار اسب هم داره :biggrin1:
اینم چند تا عکس از Boss هاش:
image-ED58_4AC92596.jpg

image-99BE_4AC92596.jpg

image-25F6_4AC92596.jpg

image-A7EF_4AC92596.jpg

image-EEB9_4AC925F6.jpg

image-5F86_4AC925F6.jpg

این هم Final Boss
image-C314_4AC925F6.jpg
ویدئو:

3-4 تا دیگه هم هست که پیدا کردم و اگه خواستی توی پست های بعدیم می نویسم برات راجبش (خیلی تایپ کردم خسته شدم:blushing:)
Creeping Deλth
از این تعریفی که کردی از بازی خیلی خوشم اومد...فکر کنم ارزش خریدن داشته باشه
مرسی :blushing: به نظر من که کاملا ارزش خریدنش رو داره! و من که خیلی دارم کیف می کنم با بازیش (هرچند از انیمیشن های ژاپنی زیاد خوشم نمی آد اما این فوق العاده هست!!!!)
Skuul
سیستم مورد نیاز بازی حداقلش 2 برابر سیستم توضیه شده wow هست!بهترین سیستم به طور مثال 2 گیگ رم میخواد!
بله همونطور که شما گفتین بازی از موتور Cryengine استفاده می کنه و شدیدن جزییات قشنگی رو طراحی کردن و الکی نیست که بهترین MMO 2009 پیشبینی شده!!!
اینم سیستم مورد نیاز:
Minimum:

Pentium 4 2.8GHz, AMD Athlon 2800
1 GB RAM
GeForce 6600, Radeon X1550
Hard Drive 30GB
DirectX 9.0c(2008,6)

Recommended:

Pentium Dual Core, AMD Athlon 64 X2
2 GB RAM
GeForce 7600, Radeon X2600
Hard Drive 30GB
DirectX 9.0c(2008,6)
Skuul
با اینکه قبلا GW بازی کردم!و از فن های شدید بلیز جان هستم اما بازی بسیار زیبا تر از wow هست!گلاید کردن فوق العادست!
کاملا باهات موافقم مخوصا در مورد گلاید کردن چون در همه جا می شه گلاید کرد ^^ و از اون هم جالب تر این که توی هوا هم میشه جنگید......:love:
حالا ایشالا چند سال دیگه بغل روهام تلپیم:biggrin1:
:love::love::love: قدمت روی چشم فقط رهام نه روهام:blushing::blushing::blushing:
به دوستان پیشنهاد میشه به سایت برن که والپیپر های بازی از خوده بازی جذاب تره!:biggrin1:
دقیقا موافقم برای همین سعی می کنم آخر هر پست یکی از والپیپر های بازی رو بزارم چون فوق العاده زیبا طراحی شدن!!!!
فقط الان یه مشکلی پیش اومده، این دوست من میگه، اونایی که Cd Key بازی رو خریدن، باید حتما GC هم Add کنن. یه زمانی اوایل WoW هم اگه اشتباه نکنم این طوری بود. البته اون موقع می تونستی شماره CC رو بدی، حتی اگه خالی بود.

الان رهام این مشکل رو تو داری ؟ یعنی تو الان GC هم Add کردی ؟

این دوست من می گه برای EU، تا الان 3 نوع GC داره ، 15 روز – 30 روز – 60 روز
ولی برای US الان 2 نوع GC اومده ، 30 روز – 60 روز
بله دقیقا همین طور هست Aion Free Trial نمی ده علتش هم معلومه....Gold Spammer ها!!!
همینجوری همه جا رو پر کردن جوری که اگه روزی 10 نفر رو Block نکنم نمی شه صفحه ی چت رو دید....هرچند امروز توی تایپیک بازی دیدم دارن یه راه حل براش پیدا می کنن که جلوشون رو بگیرن اما در هر حال برای بازی کردن علاوه بر خرید بازی باید شارژ هم بخری چه با Game Card و چه با Credit/Debit/Paypal باید پول ماه اول هم بدی :-"
بازم سوال :

رهام، تعداد Player هاش چند نفرن ؟

اون 500Kـی که PO کرده بودن، الان دارن واقعا بازی می کنن ؟ یا اون امار غیر منطقی بود.

راستی رهام، جریان اون 30 روز بازی درست در اومد ؟
من که خیلی Player دیدن خیــــــلی!!!! همه جا پره دقیقا مثل WoW و بازی دارای 5 Chanel هست جوری که وقتی یه جا خیلی شلوغ بشه می تونی Chanel عوض کنی (یک مزیت دیگه نسبت به WoW)
مثلا دیروز یه Elite رو با گروه برای یه Quest زدیم (بیچارمون کرد!!!!!) بعد جای اینگه کلی صبر کنیم Respawn بشه Chanel رو عوض کردیم و همونجا توی Chanel های دیگه ظاهر شدیم و چند بار دیگه کشتیمش تا آیتم خوب Drop کنه که نکرد نامرد!!! :biggrin1:
جریات 500k که PO کردن حقیقت داره!!! اینم لینک البته 400K PO هست 100K روز Release Date که مجموعا رکورد رو شکست این بازی!!! می گم که من هیچ جا نتونستم بازی رو تا چند روز پیدا کنم همه جا مثل برق و باد می برندش و آخرشم شانسی توی Target که به فروشگاه لوازم خونگی هست پیداش کردم
جریان 30 روز هم هنوز نفمیدم برای من که می گه تا 2 نوامبر....پس فکر کنم مثل WoW می مونه و IGN الکی گفته :( البته اون رو توی Preview گفته بودن شاید دیدن نمی صرفه اینجوری کردن....
می ترسم بیشتر عکس بزارم دیگه تایپیک بالا نیاد:blushing: هرچند من همه ی عکس ها رو تا حد امکان کوچیک کردن و خودم آپ کردم اما از کاراکتر خودم توی پست بعدی براتون عکس می زارم با اگه خواستین به توضیحاتی راجع به کلاس ها و بقیه ی instance ها (مطمئنم که محمدرضا عاشق Spiritmaster میشی:biggrin1:)
-----------------------
پ.ن
ین دوست شفیق قدیمی ما الان در USA ساکن هستند. ایشان قبلا در شهر کرمان ( اگه اشتباه نکنم ) زندگی می کردن.
بعععله از کرمان تا لوس آنجلس در 10 ماه :biggrin1: البته الان اومدم Seattle فعلا (همسایه عمو بیلی) و دیگه شده 3 سال و 10 ماه (چه یادته محمدرضا:love:)
در مورد اینم که بازم هیچی WoW نمیشه....WoW انصافا دیگه قدیمی شده....می دونم مدام براش Patch می آد اما اگه دقت کنی همونه هی دارن کشش می دن....حالا اینکه بشه سلمونی کرد یا اینکه Druid قیافش یکم عوض شه و چیز های ظاهری دیگه به نظر من بازی رو جدید نمی کنه....WoW تا قبل از BC فوق العاده بود! چه از نظر PVP و چه PVE تا وقتی که BC اومد. BC هم بهترش کرد هم بدتر نمی خوام زیادی حاشیه برم اما دیگه WOTLK حالت فانتزی بازی رو به کل از بین برد......اما Aion هم به نظر خیلی ها چیز جدیدی نداره چون در مجموع همه ی بازی های MMO یک جورن ولی خوب برای من حد اقل می تونم بگم یک تجربه ی جدیده!

رهام

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

نمی تونستم این رو نگم.

یک دنیا متشکرم.. بسیار زحمت کشیدی. شاید منم اومدم کمکت کنم، با هم پست بدیم. تاپیک همسایه بغلی شده ، Only private . ممد و احمدم که دیگه WoW رو ترک کردن ( البته احمد رفته یه جای باحال CoD بزنه 64 به 64 ) . من موندم و خودم ( البته حسین هم هست )

++++++++++++++++++++++++
یه سوال دیگه :

(ببخشید خیلی سوال می کنم )

این بازی مثل GW نیست که بشه توی خود بازی سرورت رو عوض کنی ؟

حالا الان به نظرت بیام توی NA بازی کنم یا EU ? ( جان مادرت فکر پینگ ما رو بکنا - یادم نمیره یه زمانی به قول احمد جغد شده بودیم. شبا بیدار بودیم، روزها می گرفتیم می خوابیدیم ) . البته فکر کنم به خاطر اختلاف تایم ما و USA بهتره برم EU .

ولی می خوام با یکی باشه که بازی کنم. نه اینکه تک و تنها باشم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
اتفاقا محمد رضا جان منم همین مشکل رو دارم میخوام بازیو تهیه کنم!اما نمیدونم EU برم یا NA .Trial هم نداره نامرد یک 10 روز تست کنیم ببینم با پینگ NA چطوره با اروپا که خوب بود .
کلا ممو بازی کردن تکی ستمه!
قدمت روی چشم فقط رهام نه روهام
نمیدونم چی شد!من همیشه به بقیه میگفتما!شرمنده رهام جون:love:
هنوز هیچی نشده پچ 1.5.0.8 هم اومد!
در تکمیل سخنان رهام بگم اين بازي توسط AION Team Development ساخته شده و ناشر آن NCsoft است که توی کره جنوبی چین استرالیا اروپا و آمریکا عرضه شده.
پس این همون MMO ـی بود که از خیلی وقت پیش میگفتن داره با Cry engine درست میشه...اون موقع که من پیگیریش بودم اسمی از بازی برده نشده بود فقط گفته شده بود یک MMO با Cry engine در دست ساخت هست.
آره اسکرین شاهای بازیم ببینید به راحتی میشه فهمید خیلی خوب جزئیات طراحی شده.:smile:
منم بهترین والپیپر بازیو(به نظر خودم)میزارم
200909177737ba28-123c6675a1e--782a

سایز اصلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر