بهترین های E3 از نگاه Game Critics Award

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خب کاندیداهای امسال هم مشخص شدن، برنده ها هم هفته دیگه مشخص میشن.

Best of Show
- Destiny (Bungie/Activision)
- Oculus Rift HD (Oculus VR)
- PlayStation 4(Sony Computer Entertainment)
- Titanfall (Respawn Entertainment/Electronic Arts)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Original Game
- Fantasia: Music Evolved (Harmonix/Disney Interactive)
- Rain (Japan Studio/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Console Game
- Batman: Arkham Origins (WBIE Montreal/WBIE)
- Beyond: Two Souls (Quantic Dream/Sony Computer Entertainment)
- Infamous: Second Son (Sucker Punch/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Handheld Game
- Batman: Arkham Origins Blackgate (Armature Studio/WBIE)
- Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies (Capcom/Capcom)
- Plants vs. Zombies 2 (Popcap/EA)
- Tearaway (Media Molecule/Sony Computer Entertainment)
- The Legend of Zelda: A Link Between Two Worlds (Nintendo EAD/Nintendo)

Best PC Game
- Battlefield 4 (DICE/Electronic Arts)
- Company of Heroes 2 (Relic/Sega)
- The Elder Scrolls Online (Zenimax Online/Bethesda)
- Total War: Rome II (Creative Assembly/Sega)

Best Hardware
- Oculus Rift (Oculus VR)
- PlayStation 4 (Sony Computer Entertainment)
- Blade (Razr)
- Shield (Nvidia)
- Xbox One (Microsoft)

Best Action Game
- Call of Duty Ghosts (Infinity Ward/Activision)
- Killzone: Shadow Fall (Guerilla Games/Sony Computer Entertainment)

Best Action/Adventure Game
- Assassin's Creed IV: Black Flag (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
- Batman: Arkham Origins (WBIE Montreal/WBIE)
- Bayonetta 2 (Platinum Games/Nintendo)
- Infamous: Second Son (Sucker Punch/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best RPG
- Dark Souls II (FromSoftware/Namco-Bandai)
- Mario & Luigi: Dream Team (AlphaDream/Nintendo)
- Shin Megami Tensei IV (Atlus/Atlus)
- South Park: The Stick of Truth (Obsidian/Ubisoft)

Best Racing Game
- Forza 5 (Turn 10 Studio/Microsoft Studios)
- Gran Turismo 6 (Polyphony Digital/Sony Computer Entertainment)
- Mario Kart 8 (Nintendo EAD/Nintendo)
- Need for Speed: Rivals (Ghost Games/Electronic Arts)
- The Crew ( Ivory Tower/Ubisoft)

Best Sports Game
- FIFA 14 (EA Canada/EA Sports)
- NHL 14 (EA Canada/EA Sports)
- Madden NFL 25 (Tiburon/EA Sports)
- Pro Evolution Soccer 2014 (PES Productions/Konami)

Best Strategy Game
- Command and Conquer (Victory Games/Electronic Arts)
- Company of Heroes 2 (Relic/Sega)
- Pikmin 3 (Nintendo EAD/Nintendo)
- Total War: Rome II (Creative Assembly/Sega)

Best Social/Casual
- Disney Infinity (Avalanche/Disney Interactive)
- Fantasia: Music Evolved (Harmonix/Disney Interactive)
- LEGO Marvel Super Heroes (TT Games/WBIE)
- Plants vs. Zombies 2: It's About Time (Popcap/EA)
- Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions/Activision)
- Project Spark (Team Daokta/Microsoft Studios)

Best Online Multiplayer
- Watch Dogs (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best Downloadable
- Contrast (Compulsion Games)
- Octodad: Dadliest Catch (Young Horses Inc)
- Outlast (Red Barrels)
- Rain (Japan Studio/Sony Computer Entertainment)
- Transistor (Supergiant Games)

برنده ها هم هفته آینده همین موقع مشخص میشن. فقط طبق اعلام CGA، بازی Titanfall با 6 نامزدی، رکورد تاریخ E3 رو شکسته! ضمن اینکه بازی هایی مثل MGS V و Witcher 3 و The Division به دلیل نداشتن نسخه قابل بازی تو لیست حضور ندارن.

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
هه هه این NFS فکر کنم دومین باره داره از خجالت Forza درمیاد !
مهم نیست. مدت هاست NFS داره بهترین ریسینگ E3 میشه، بهترین ریسینگ VGA میشه، متاش هم قربونش همش بالای 80 و یه عده هم بازم میگن بازی به قدری آشغاله که لیاقتش بیشتر از 6.5 نیست.

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
هه هه :d این NFS فکر کنم دومین باره داره از خجالت Forza درمیاد ! :d
همون جور که دوستان میگن وقتی تایتان فال لیاقت این همه جایزه رو داره حتما NFS هم لیاقت بهترین ریسینگ شدن رو داره دیگهb-)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
هه هه :d این NFS فکر کنم دومین باره داره از خجالت Forza درمیاد ! :d

زیاد اهمیتی نداره همیشه NFS همه رو توی E3 جوگیر میکنه اما آخر سال چیزی نصیبش نمیشه . حتی تعداد جایزه هاش از FH هم کمتر شد دیگه چه برسه به FM5 :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
به شخصه يكي از ضايع ترين نمايش هايي كه توي اين E3 ديدم نمايش Titanfall توي كنفرانس Microsoft بود كه بيشتر به بازي هاي اين نسل ميخورد تا نسل بعد.چيزي خاصي نداشت.موندم چطور اين همه جايزه رو بهش دادن.

با اينكه اصلا طرفدار Bungie و Halo نيستم ولي نمايش Destiny رسما فوق العاده بود.گرافيك بازي به خصوص افكت هاي نورپردازي در بين همه بازي ها كاملا خود نمايي مي كرد.گيم پليش هم كه به نظر مي رسه كمتر از Halo نباشه.فريم بازي هم كه كاملا پايدار بود.

زياد با انتخاب ها حال نكردم.باز كانديد ها بهترن.گرچه مي تونست چند عنوان ديگه اضافه كنن.مثلا Total War Rome 2 به راحتي حقش هست كه بهترين بازي PC انتخاب بشه.فقط كافيه تريلر هاي اخر رو چك كنيد.قشنگ بهترين انحصاري PC توي اين چند وقته هستش.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
به شخصه يكي از ضايع ترين نمايش هايي كه توي اين E3 ديدم نمايش Titanfall توي كنفرانس Microsoft بود كه بيشتر به بازي هاي اين نسل ميخورد تا نسل بعد.چزي خاصي نداشت.موندم چطور اين همه جايزه رو بهش دادن.
گیم پلی بازی با اون بالانس خوفناکی که بین سربازهای عادی و Mech ها وجود داشت رو چطوری ضایع دیدی آخه؟ :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
گیم پلی بازی با اون بالانس خوفناکی که بین سربازهای عادی و Mech ها وجود داشت رو چطوری ضایع دیدی آخه؟ :D

حس ميكنم ايده اش موفق نميشه.بعلاوه گرافيك بازي جدا ضايع بود و معمولا اولين چيزي كه ملت اول نسل دنبالش هستن گرافيك هستش.وسط نمايشش ميخواستم Skip كنم بره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
حس ميكنم ايده اش موفق نميشه.بعلاوه گرافيك بازي جدا ضايع بود و معمولا اولين چيزي كه ملت اول نسل دنبالش هستن گرافيك هستش.وسط نمايشش ميخواستم Skip كنم بره.
موتور بازی Source هست پس مطمئن باش از نظر گرافیکی تو سطح خیلی خوبی قرار می گیره (البته با توجه به تجربه اعضایی که تو ساخت بازی دخیل هستن)، 60 فریم و 1080P هم هست که دیگه خیلی عالیه :D ولی خود گیم پلی واسه من که اصلا به بازی های آنلاین و چند نفره علاقه ای ندارم شدیدا فک برانداز بود، همین این و هم Destiny. حداقل واسه من این نشون میده که نمایش این 2 تا بازی خیلی عالی بود که منی که اصلا به این دسته بازی ها علاقه ندارم رو مجذوب خودش کرده :D حالا تو خوشت نیومده که خب سلیقه هست، فقط خواستم بگم دلیل انتخابش به نظرم خیلی هم عجیب نیست، به قول IGN بخش مولتی پلیر بازی ها رو داره یه تغییر کاملا اساسی میده :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
موتور بازی Source هست پس مطمئن باش از نظر گرافیکی تو سطح خیلی خوبی قرار می گیره (البته با توجه به تجربه اعضایی که تو ساخت بازی دخیل هستن)، 60 فریم و 1080P هم هست که دیگه خیلی عالیه :D ولی خود گیم پلی واسه من که اصلا به بازی های آنلاین و چند نفره علاقه ای ندارم شدیدا فک برانداز بود، همین این و هم Destiny. حداقل واسه من این نشون میده که نمایش این 2 تا بازی خیلی عالی بود که منی که اصلا به این دسته بازی ها علاقه ندارم رو مجذوب خودش کرده :D حالا تو خوشت نیومده که خب سلیقه هست، فقط خواستم بگم دلیل انتخابش به نظرم خیلی هم عجیب نیست، به قول IGN بخش مولتی پلیر بازی ها رو داره یه تغییر کاملا اساسی میده :D
کلا چون اکثر ایرانی ها بازی های MMO FPS رو بازی نمیکنن پس انچنان تحت تاثیر TitanFall قرار نگرفتن ( چون گرافیک معمولی هم داشت ) ولی خب خارجی ها که خوراکشون انلاین و MMO هست مسلما باید بیشتر بازی رو بپسندن که همینطور هم شده ، منم شخصا حدس میزدم به خاطر امکانات خوب ، بازی مورد توجه منتقد ها قرار بگیره ، ولی چون زیاد اهل انلاین نیستم برام بازی مهمی نیست ، همونطور که Destiny رو هم احتمالا بازی نمیکنم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
کلا چون اکثر ایرانی ها بازی های MMO FPS رو بازی نمیکنن پس انچنان تحت تاثیر TitanFall قرار نگرفتن ( چون گرافیک معمولی هم داشت ) ولی خب خارجی ها که خوراکشون انلاین و MMO هست مسلما باید بیشتر بازی رو بپسندن که همینطور هم شده ، منم شخصا حدس میزدم به خاطر امکانات خوب ، بازی مورد توجه منتقد ها قرار بگیره ، ولی چون زیاد اهل انلاین نیستم برام بازی مهمی نیست ، همونطور که Destiny رو هم احتمالا بازی نمیکنم .
قضیه اینه که به نظر میاد نسل بعد اکثر بازی ها به سمت آنلاین برن، مثلا Sunset Overdrive هم امروز گفتن تجربه آنلاینش خیلی بهتر و عظیم تر از تجربه آفلاین هست :D من که دارم کم کم خودم رو برای این وضعیت آماده میکنم، ایشالا اینرنتمون هم تو ماه های آتی آدم بشه! :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
هیچ ربطی نداره نیما ! حالا تو اهل بازیهای آنلاین نیستی ولی
برای مثال من خیلی اهل بازیهای مالتی پلیر آنلاین هستم از هر نوعش MMO باشه که چه بهتر و از نظرم Titanfall نمایش خوبی داشت ولی مسئله اینه که آنچنان منو تحت تاثیر قرار نداد که بخوام به عنوان بهترین بازی نمایش داده شده داخل E3 ازش نام ببرم ! حتی توی top 5 ـم هم نیست !

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
TitanFallواقعا به حق انتخاب شد و من که خیلی باهاش حال میکنم چون عاشق بازیهای مولتی آنلاین هستم و فکر کنم تو لایو کلی باهاش حال کنم:d واقعا جذاب و نفس گیر هستش و حالا که اینطور فیدبکی ازش دیدم واقعا دیگه نمی تونم تا آذر وایسم که کنسول جدیدم بیاد :dبه نظرم EA نباید به هیچ وجه این بازی رو از انحصاری در بیاره.

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سورس بره انلاين خيلي خوبه ولي گرافيك بالايي ازش انتظار نميره...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
عرض نکرده بودم تو همون صفحه اول تاپیک؟:D
Titanfall به راحتی همه رو درو میکنه. من hands-on هاش رو از سایت های مختلف خوندم. همشون رو blow away کرده:D IGN گفته مولتی پلیر رو کاملا متحول میکنه.
چیزی که هست اینه که ما یه گیم پلی چند دقیقه ای ازش دیدیم، ولی منتقدها خودشون بازی کردن. پس نمیشه درباره انتخابشون قضاوت کرد...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر