آغاز عضو گیری گروه Premium - Gold

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درود
دوستان برای منم مشکل داشت یعنی بعد از پرداخت دیگه صفحه ی باز نشد ولی بعدش از یه تبه دیگه سایتو باز کردم دیدم گلد شدم
اخی چه حسه خوبی داره:d

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
در صورتی که تا 24 ساعت پولت به حسابت بر نگرده ، اتومات فعال میشی . اگر هم پولت نرسیده باشه ، برمیگرده به حسابت . تو این جور مواقع بهتره که ایمیل خودت و وارد کنی تا اطلاعات اضافی پرداخت حساب بره به ایمیلت .

گروه کاربران Premium

دوستان برای پرداخت فقط از دیگاه های زیر استفاده کنید :

1- ملی
2- ملت
3- پاسارگاد
4- تات
عزیز خرید تایید شد ولی تو سایت برنگشت و انگار سایت تایید نکرده که پول واریز نکردیم!!!!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
منم دوست داشتم عضو بشم به دو علت : 1 - اسمم حالم و بهم زد :D 2 - مکم به سایت و خرید با قیمت ارز :D( قیمت روز ) :D
بدبختی من اینجاست کارت و حسابام تا دو ماه دیگه دست خودم نیست :(
فعلا فقط عابر بانکی هستم ( ملت هم دم دست :D)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
عزیز خرید تایید شد ولی تو سایت برنگشت و انگار سایت تایید نکرده که پول واریز نکردیم!!!!

از اکانت بازی سنتر خارج شو و مجدد log in کن . 99% باید gold بشی . با مرورگر دیگه هم تست کن . برنگشتن زرین پال به سایت بازی سنتر به دلیل محدودیت روی https ـــه و البته به مرورگر هم گاهی اوقات مربوط میشه .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
نه والا. وقتی پرداخت شد چیزی لود نشد، ما هم اومدیم سایتو لود کردیم دیدیم یوزرمون نیمرویی شده :d خبری از کوپن موپن نبود.
نمیدونم دیگه ولی باید میدادن خودشون قبل خرید گفتن! با مدیر صحبت کنید.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دوستانی که مشکل دارند تا چند ساعت دیگه همه بررسی و حل میشه

صبر داشته باشید

ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه پیشنهاد.پریمیوم فعلیو به گلد تبدیل کنید ما به تفوتشو از حسابشون کم کنید.مثلا منو 3ماه نگه دارید (مثال) گلد رو مبگما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر