آغاز عضو گیری گروه Premium - Gold

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بحث بازارچه به نظرم بهتره در این تاپیک صورت نگیره . چون ربطی به گلد نداره . بهتره به فکر تغییر رنگ کاربران گلد باشین.

خودتو ناراحت نکن حسین جان یه گپ بود فقط.
خب کاربر گلد اسمش روی خودشه! رنگش باید طلایی باشه! طلایی قبلی توی چشم میزد و خوانا نبود الان کمی پر رنگش کردن تا مشکلش حل بشه.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

خودتو ناراحت نکن حسین جان یه گپ بود فقط.
خب کاربر گلد اسمش روی خودشه! رنگش باید طلایی باشه! طلایی قبلی توی چشم میزد و خوانا نبود الان کمی پر رنگش کردن تا مشکلش حل بشه.

خب پر رنگ شد مشکل ایجاد شد . پس اگر اینطوریه به فکر تغییر رنگ کاربران خبرنگار باشن . چون این وضع اصلا مناسب نیست.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا پول این تگ های تبلیغاتی چقدره برداشتنش؟
بگین ما بعلاوه اون هفده تومن یه چیزی بدیم این روی اعصاب هارو بردارین.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یعنی انقدر سخته واستون تگ زیر نام کاربری رو بخونید !؟!

واسمون سخت نیست . شما اینو قبول داری که پول میدی که متمایز باشی؟ بله؟ جواب منرو بده شما؟ اونوقت فرق بین ما و خبرنگار در چیه جز امکانات؟ باید فرق داشته باشه . قسمت چت باکس معلوم نمیشه . قسمت افراد انلاین معلوم نمیشه . توی قسمت آخرین ارسال ها به خوبی میشه مشخص کرد؟

خب مدیران محترم بجای اینکه رنگ کاربرای گلد رو عوض کنید برید توی چت باکس و افراد آنلاین قسمت آخرین پست ها تگ رو جاسازی کنید

pozitron

کاربر سایت
Apr 7, 2010
10
سلام

منم گفتم بیام عضو gold بشم (ربطی به مسائل اخیر نداره :d) اما قبلش یه مشکلی هست اگه مدیریت سایت بتونه رفع کنه ممنون میشم.
من یک اکانت داشتم به اسم king pozitron که پسوردشو حفظ نکرده بودم (از اون پساکه خوده سایت موقع ثبت نام میداد واسه 2006) و تو browser سیو بود تا اینکه دو سه سال پیش نمی دونم چی شد رمزش از تو browser پرید. کلی تلاش کردم واسه ریکاوری رمز اما هیچ میلی از طرف سایت در یافت نمی کردم در بخش ارسال مشکل برای مدیریت هم پیام دادم کسی پیگیر نشد منم قید اون اکانت زدم اینو ساختم (حالا مارو بن نکنین :d). اگه بشه یه جوری اون اکنتم دوباره فعال کنم ممنون میشم با اون گلد شدن یه حاله دیگه ای داره :x.
اینم لینک اون یکی اکانت: http://forum.bazicenter.com/members/1420
بعدش خواستین این یکی رو بترکونین :d

باتشکر

--------------------------

@Parham

ما از این روها نداریم ما کجا اونا کجا :d
آخه نکه ساخت اکانت دیگه خلاف مقررات بود گفتم میگیرن بن می کنن کارمون به اکانت سوم می کشه، اما الان انشالا فرق می کنه :d

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام

منم گفتم بیام عضو gold بشم (ربطی به مسائل اخیر نداره :d) اما قبلش یه مشکلی هست اگه مدیریت سایت بتونه رفع کنه ممنون میشم.
من یک اکانت داشتم به اسم king pozitron که پسوردشو حفظ نکرده بودم (از اون پساکه خوده سایت موقع ثبت نام میداد واسه 2006) و تو browser سیو بود تا اینکه دو سه سال پیش نمی دونم چی شد رمزش از تو browser پرید. کلی تلاش کردم واسه ریکاوری رمز اما هیچ میلی از طرف سایت در یافت نمی کردم در بخش ارسال مشکل برای مدیریت هم پیام دادم کسی پیگیر نشد منم قید اون اکانت زدم اینو ساختم (حالا مارو بن نکنین :d). اگه بشه یه جوری اون اکنتم دوباره فعال کنم ممنون میشم با اون گلد شدن یه حاله دیگه ای داره :x.
اینم لینک اون یکی اکانت: http://forum.bazicenter.com/members/1420
بعدش خواستین این یکی رو بترکونین :d

باتشکر

این موضوع را میتونستی به یکی از مدیران مثل علی با پیغام خصوصی هم بگی . فکر کنم بهتر جواب بگیری.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
کمک لطفا

سلام دوستان میتونید یه کمک کنید به من تو این قسمت گلد یوزر زده چت باکس این دقیقا کجا هستش از کجا گیرش بیارم میشه لینکش رو بزارید شرمندم به خدا این قدر زیر و رو کردم خسته شدم.chat box

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان میتونید یه کمک کنید به من تو این قسمت گلد یوزر زده چت باکس این دقیقا کجا هستش از کجا گیرش بیارم میشه لینکش رو بزارید شرمندم به خدا این قدر زیر و رو کردم خسته شدم.chat box
تو صفحه ی اول انجمن بری پایین اخر صفحه میبینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر