Muramasa Rebirth

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره خیلی گرون بود :| اما من که خیلی خوشم اومد. فقط تنها مشکلش که تا الان به چشمم اومده (الان act 3 هستم) باس فایت هاشه. خیلی آسونه.
ولی به نظرم هیچ چیزش به پای گرافیکش نمیرسه. خارق العادست.
اونی هم که تو میگی آرمان 6 ساعت زمان نمیبره، کلا به نوع بازی گیمرا ربط داره. من الان تا اینجا که رسیدم و فقط هم با mohome بازی کردم، تا الان حدود 3 ساعت بازی کردم :d به یکی از Cave هاش رسیدم که توش کلی دشمن سخت میاد، نوشته بود level پیشنهادی 9 یا بالاتر، من levelم 17 بود :>

درجه اخرش خیلی سخته D: برو اون رو امتحان کن D:

سخت میخوای اصلا Dark Soul II بگیر !!!!!

تو استوره من DLC هاش اومده اما نمیتونم بخرم ×_× ریجن بازیم 1 اکانتم 4 :(

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
درجه اخرش خیلی سخته D: برو اون رو امتحان کن D:
برا من فقط دو تا درجه آزاده :( درجه chaos و legend فکر کنم باید یه بار بازی را تموم کنم تا درجه آخرش برام باز بشه.
ولی میگم این cave of evil هاش سخته ها. الان من تو یه دونش هستم، زده level پیشنهادی 19، من الان levelم 32 هستش اما همش میمیرم :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برا من فقط دو تا درجه آزاده :( درجه chaos و legend فکر کنم باید یه بار بازی را تموم کنم تا درجه آخرش برام باز بشه.
ولی میگم این cave of evil هاش سخته ها. الان من تو یه دونش هستم، زده level پیشنهادی 19، من الان levelم 32 هستش اما همش میمیرم :|
Cave Of Evil دیگه باید کلا از مکانیزمهای مبارزاتش استفاده کنی ..... برای همین خیلی سختن ... ×_×
منم خودم طرفشون اصلا نرفتم D: لوووووول

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
Cave Of Evil دیگه باید کلا از مکانیزمهای مبارزاتش استفاده کنی ..... برای همین خیلی سختن ... ×_×
منم خودم طرفشون اصلا نرفتم D: لوووووول
آخه آرمان مبارزاتش مکانیزم خاصی نداره که. فقط با دکمه مربع و آنالوگ سمت چپ هستش و بیشتر از چند مدل ضربه نداره که. یه دونه هم دفاع. همین. و البته یادم نبود که شمشیراش ضربات قدرتی هم داره :d اما خیلی سخته :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه آرمان مبارزاتش مکانیزم خاصی نداره که. فقط با دکمه مربع و آنالوگ سمت چپ هستش و بیشتر از چند مدل ضربه نداره که. یه دونه هم دفاع. همین. و البته یادم نبود که شمشیراش ضربات قدرتی هم داره :d اما خیلی سخته :|
همین ضربات قدرتی و نگه داشتن کافی قدرت تا قبل از شکستنوشن و دونستن اینکه دشمنا چجوری حمله میکنن مهمه دیگه D:
همین میشه مکانیزمش ! چون توی این Cave ها بازی یهو خیلی سخت میشه ! برای همین باید همین مکانیزم ساده رو بلد باشی. خودم طرفش نرفتم زیاد D: خیلی سختن.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
همین ضربات قدرتی و نگه داشتن کافی قدرت تا قبل از شکستنوشن و دونستن اینکه دشمنا چجوری حمله میکنن مهمه دیگه D:
همین میشه مکانیزمش ! چون توی این Cave ها بازی یهو خیلی سخت میشه ! برای همین باید همین مکانیزم ساده رو بلد باشی. خودم طرفش نرفتم زیاد D: خیلی سختن.
آره کاملا راست میگی. ولی یه راه دیگه هم هست. میدونی همش سعی کردم این Cave of evil هاش را برم دیدم نمیشه. اعصابم خورد شد رفتم فقط لول گرفتم :d الان با لول 60 به هر کدوم از cave of evil ها رسیدم بدون دردسر دارم رد میکنم :d
ولی بازم باید بگم................. گرافیکش غوغاست :d من قدم به قدم دارم اسکرین شات میگیرم :d خیلی بازیش را دوست دارم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره کاملا راست میگی. ولی یه راه دیگه هم هست. میدونی همش سعی کردم این Cave of evil هاش را برم دیدم نمیشه. اعصابم خورد شد رفتم فقط لول گرفتم :d الان با لول 60 به هر کدوم از cave of evil ها رسیدم بدون دردسر دارم رد میکنم :d
ولی بازم باید بگم................. گرافیکش غوغاست :d من قدم به قدم دارم اسکرین شات میگیرم :d خیلی بازیش را دوست دارم.
D:
اصلا همین بازی و اون یکی Dragons Crown یه جور ScreenShot Gallery هستن انقدر طراحی پس زمینه هاش شاهکاره D:
اون قسمت راستی نقشه که درختهای بنفش داره خیلی خوشگله !_!
راستی بازی یه Boss هم داره optional هست . نمیدونم رفتی یا نه ! اون که توی دریا هست ؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
D:
اصلا همین بازی و اون یکی Dragons Crown یه جور ScreenShot Gallery هستن انقدر طراحی پس زمینه هاش شاهکاره D:
اون قسمت راستی نقشه که درختهای بنفش داره خیلی خوشگله !_!
راستی بازی یه Boss هم داره optional هست . نمیدونم رفتی یا نه ! اون که توی دریا هست ؟
وای همه جاش معرکست. توی جنگلش، مرغزارش، کوهستان، یا حتی برفش. اون خونه ها ژاپنیش. اصلا نمیتونم بگم، یکی از یکی قشنگتر. ولی من بیشتر از همه از مزرعه ش خوشم میاد.
نه، من تازه اون باس را زدم که یه زنه خیلی گنده ست و صاعقه میزنه. مثل اینکه یکی از خدایانشونه. همونجایی که موهوهیمه میخواد بره بهشت تا بتونه شمشیرش را بگیره اما این خانمه راهش را سد میکنه، الانم دنبال یه راه دیگست. اون باس optionalش کجاست :-/ راستی داستان اون پسره کیسوکه هم جذاب هست یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وای همه جاش معرکست. توی جنگلش، مرغزارش، کوهستان، یا حتی برفش. اون خونه ها ژاپنیش. اصلا نمیتونم بگم، یکی از یکی قشنگتر. ولی من بیشتر از همه از مزرعه ش خوشم میاد.
نه، من تازه اون باس را زدم که یه زنه خیلی گنده ست و صاعقه میزنه. مثل اینکه یکی از خدایانشونه. همونجایی که موهوهیمه میخواد بره بهشت تا بتونه شمشیرش را بگیره اما این خانمه راهش را سد میکنه، الانم دنبال یه راه دیگست. اون باس optionalش کجاست :-/ راستی داستان اون پسره کیسوکه هم جذاب هست یا نه؟
اره اکثریت محیطهاش رو خیلی زیبا و رنگ و وارنگ در اودن
فقط کاشکی از اول سیستم FAst Travel میدادن D:
من الان یاد ندارم ! اون پسره هم داستنش به نظر به مراتب بهتر بود ×_× D: همه boss هاشم فرق داره . DLC هاشم باید جالب باشه !
اون optional boss هم باید یه نگاهی نت کنم بله یادم بیاد چه جوری بود !

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اره اکثریت محیطهاش رو خیلی زیبا و رنگ و وارنگ در اودن
فقط کاشکی از اول سیستم FAst Travel میدادن D:
من الان یاد ندارم ! اون پسره هم داستنش به نظر به مراتب بهتر بود ×_× D: همه boss هاشم فرق داره . DLC هاشم باید جالب باشه !
اون optional boss هم باید یه نگاهی نت کنم بله یادم بیاد چه جوری بود !
منکه تا الان اصلا از fast travelش استفاده نکردم یعنی از دلم نمیاد چون همش دوست دارم خودم برم به جایی برسم، اینجوری لول هم میگیرم :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب به به فردا تقریبا نزدیکای حول و حوش ظهر بازی برای پلاس رایگان میشه و میریم تو نخش:d فقط امیدوارم این محیط جهان باز گیج کننده نباشه با توجه به سبک دو بعدی که داره و ادم مسیر ها رو راحت تشخیص بده

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خب به به فردا تقریبا نزدیکای حول و حوش ظهر بازی برای پلاس رایگان میشه و میریم تو نخش:d فقط امیدوارم این محیط جهان باز گیج کننده نباشه با توجه به سبک دو بعدی که داره و ادم مسیر ها رو راحت تشخیص بده
چی میشه )x غلط کرده رایگان میشه، بیخود کرده رایگان میشه! من براش کلی پول داده بودم :| با زحمت پول جور کرده بودم )x پس امکان نداره دیگه برم زیرو اسکیپ را بخرم :d تا من بخرمش، رایگان میشه :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
چی میشه )x غلط کرده رایگان میشه، بیخود کرده رایگان میشه! من براش کلی پول داده بودم :| با زحمت پول جور کرده بودم )x پس امکان نداره دیگه برم زیرو اسکیپ را بخرم :d تا من بخرمش، رایگان میشه :|
لووول دیدم پست هات رو صفحات قبل با شوق و ذوق گفتی خریدم بالاخره :d
اشکال نداره منم از بازیای رایگان این ماه پاپیتر رو تو ریلیزش خرید ۳۶ دلار:| الانم امیدوارم اونیکی بازی این استدیو یعنی dc برای پلاس رایگان بشه در آینده (دیگه نخرش:d)

حالا یه چیز بگم اشکت در بیاد
زیرو اسکیپ قبلا رایگان شده بود
:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
لووول دیدم پست هات رو صفحات قبل با شوق و ذوق گفتی خریدم بالاخره :d
اشکال نداره منم از بازیای رایگان این ماه پاپیتر رو تو ریلیزش خرید ۳۶ دلار:| الانم امیدوارم اونیکی بازی این استدیو یعنی dc برای پلاس رایگان بشه در آینده (دیگه نخرش:d)

حالا یه چیز بگم اشکت در بیاد
زیرو اسکیپ قبلا رایگان شده بود
:d
خب راستش را بخوای من زیادم از خریدش پشیمون نیستم :d بازیش خیلی زیباست. من الان gravity rush را با پلاس رایگان دارم ولی چون پلاسم تموم شده نمیتونم بازیش کنم اما موراماسا برا خودمه.
ببین راست میگی زیرو اسکیپ قبلا فری بوده؟ پس چرا الان نیست :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر