Muramasa Rebirth

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
Store ولش کن
اینو بچسب D:

مخوامش شدید !

خب الان اینو گذاشتی منم دلم خواست :d

نمیمیریم راحت شیم از این زندگی نکبت بار :)) lolzzz

فکر نکنم اصلا برای اروپا بیاد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

F... Me !!! :|

شیطونه میگه برم یه اکانت ریجن ؟ (ژاپن ریجنش چنده؟؟؟) بسازم و خودمو راحت کنم :d

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995

همین نسخه ریجن ۱ زبانش ژاپنیه (فقط زیرنویس انگلیسی داره) دیگه چه برسه ریجن ژاپن :))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

انصافا ریجن جاپن چقدر خوبه D: ...بدیش اینکه فقط زبانش ادم نمیفهمه ! کلی بازی دارن اسمشون هم تا حالا نشنیدی ! البته بازیهاشون همه جالب نیستن در کل ...
اره منم خیلی دلم limited رو میخواد !!!!! ×_× 60 دلار میفته بخرمش ... فعلا دو دلم !
کاشکی مثل Dragons Crown یه Art Book هم میزاشتن توش.

همین نسخه ریجن ۱ زبانش ژاپنیه (فقط زیرنویس انگلیسی داره) دیگه چه برسه ریجن ژاپن :))

باز خدا خیرشون بده همون زیرنویسم گزاشتن !
بازیش همون بیشتر اثره هنریه تا بازی واقعا ! عکسهایی که گزاشتی رو دیدم اینطوری شدم رسما JAW DROPPING طراحی هنریش. چقدر خوبه رنگ و contrast نسبت به wii بالا بردن . روی OLED خیلی خوشگله این رنگها !

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
داشتم اسکرین شات هایی که در حین بازی گرفتم رو توی کامپیوتر نگاه می کردم (عاشق این کارم اگه بازی ارزششو داشته باشه) که داداشم چشش افتاد به یکیشون اومد گفت عجب نقاشیهه !! دیگه براش توضیح ندادم گفتم اره :d
انقدر محیط های زیبا پشت سر هم براتون نشون میده که کیف می کنید. برای اینکه اسپویل نشه دیگه نمیزارم. فقط یه مورد خیلی خوشگل :p (این کمپانیه خیلی استاد تو این چیزا!)

بازیش همون بیشتر اثره هنریه تا بازی واقعا ! عکسهایی که گزاشتی رو دیدم اینطوری شدم رسما JAW DROPPING طراحی هنریش. چقدر خوبه رنگ و contrast نسبت به wii بالا بردن . روی OLED خیلی خوشگله این رنگها !
صرفا هنری نیست خداییش بازیه واقعا. اصلا از جذابیت خود بازی کم نمیشه من که یه جا گیر کردم دنبال walkthrough میگشم مثل زمان tomb raider :))

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
یادمه نقد این بازی رو تو کلیک جام جم وقتی رو wii بود خوندم همون موقع اسمشو تو موبایلم گذاشتم تو لیست بازی هام....ولی از اون موقع سال ها میگذره و هنوز موفق نشدم بازیش کنم....قیمتش که فضاییه....فقط باید دعا کنیم هکی چیزی بیاد واسه ویتا.......آه راستی این بازی بی شباهت به آدین اسفیر تو پلی2 نیست درسته؟(اونم بازی نکردم:))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داشتم اسکرین شات هایی که در حین بازی گرفتم رو توی کامپیوتر نگاه می کردم (عاشق این کارم اگه بازی ارزششو داشته باشه) که داداشم چشش افتاد به یکیشون اومد گفت عجب نقاشیهه !! دیگه براش توضیح ندادم گفتم اره :d
انقدر محیط های زیبا پشت سر هم براتون نشون میده که کیف می کنید. برای اینکه اسپویل نشه دیگه نمیزارم. فقط یه مورد خیلی خوشگل :p (این کمپانیه خیلی استاد تو این چیزا!)

صرفا هنری نیست خداییش بازیه واقعا. اصلا از جذابیت خود بازی کم نمیشه من که یه جا گیر کردم دنبال walkthrough میگشم مثل زمان tomb raider :))

کلا بازی SCreen Shoot میشه از صحنه صحنش گرفت D: این اخری که گزاشتی خیلی قشنگه !!!! :x همش تقصیر U هست من باید برم این بازی رو تو زمان گرفتن Beyond و Dragon Crownو بودن GTA بگیرم b-)
اره VanillaWAre همه بازیاش همیشه از نظر هنری تعریف و تمجید شده D: از بهترینهای ATLUS هستن o:-):-*

یادمه نقد این بازی رو تو کلیک جام جم وقتی رو wii بود خوندم همون موقع اسمشو تو موبایلم گذاشتم تو لیست بازی هام....ولی از اون موقع سال ها میگذره و هنوز موفق نشدم بازیش کنم....قیمتش که فضاییه....فقط باید دعا کنیم هکی چیزی بیاد واسه ویتا.......آه راستی این بازی بی شباهت به آدین اسفیر تو پلی2 نیست درسته؟(اونم بازی نکردم:))
Oden Spehere هم ماله همین Vanillaware بود D: یعنی سازنده هاشون یکی بود. بعد از Muramasa سالها ازشون خبری نبود تا سر و کله Dragons Crown پیدا شد که به نظرم از نظره gameplay از همه بازیهایی که تا الان ساختن عمیق تره و جالبتره

به نظرم جفت این بازیا MUST HAVE برای Vita دارا .... خیلی قشنگن هم اینکه برای کنسول دستی انصافا خیلی فیتن !

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بالاخره رو اروپام اومد،قیمتشم خیلی خوبه(20پوند):smoke::

93790984061207556255.jpg

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اینم یه خبر خوب برای دوستانی که اکانت uk دارن :d قیمتشم که خوبه.
من بازیو با momohime (شخصیت پرنسس) تموم کردم الان با این پسره نینجا kisuke دارم میرم یه داستان جدید داره. تاحالا که ۱۰ ساعت گیم پلی داشته...

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اینم یه خبر خوب برای دوستانی که اکانت uk دارن :d قیمتشم که خوبه.
من بازیو با momohime (شخصیت پرنسس) تموم کردم الان با این پسره نینجا kisuke دارم میرم یه داستان جدید داره. تاحالا که ۱۰ ساعت گیم پلی داشته...

یعنی حدودا هر شخصیت 5 ساعت؟ چند تا شخصیت داره؟

UK بیست و پنج هزارتومن ارزون تر درمیاد:d

آمریکا: 105000 / اروپا: 80000 تومن

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
یعنی حدودا هر شخصیت 5 ساعت؟ چند تا شخصیت داره؟

UK بیست و پنج هزارتومن ارزون تر درمیاد:d

آمریکا: 105000 / اروپا: 80000 تومن
واسه من Momohime حدود ۸ ساعت وقت گرفت. البته خیلی از جاهارو نرفتم! فکر کنم کامل کامل ۲۰ ساعت وقت بگیره. اما تند تند بری ۳ ساعته هم تموم میشه (چون یه تروفی واسش هست :d)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من امرزو باز کردم ... این نسخه collector :

یکم بازی کردم واقعا گرافیکش عالی هست D: فکر کنم اکثره بازیش با دست کار شده بعد بردن توی game engine ... خیلی قشنگ کار کردن
تروفیاش هم به نظرم بعضیشاش سخته

حالا برم جلوتر ببینم چه جوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر