بحث و تبادل نظر در مورد گرافیک بازی های نسل بعد

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستان شکر به میون کلومتون دیدم صفحه قبل حرف از اختلاف گرافیک cut sense با داخل بازی the last of us چون منم تازه تمومش کردم به صراحت میگم اختلافشون مثل زمین و زیر زمینه:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
این Ryse برای لانچ تایتل گرافیکش خدایی عالیه:D
1280x-1

1280x-1

1280x-1

1280x-1

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
نمی دونستم 343 و اپیک به صورت مخفیانه جلوی ماکرو فن ها از بازی انحصاری آینده ی X1 رو نمایی کردن ! :D چون تمام استودیوهایی که نام بردم اونایی بودن که توی E3 نمایش داشتن :D
این کامنت کیه پ؟ :d
:
تا اینجا به صورت کلی QB بهترین کیفیت بصری توی E3 بوده اصلاً جای هیچ گونه شک و بحثی هم نداره ؛ ولی مشخص کردن بهترین گرافیک نسل بعد ، وقتی هنوز N@ughty Dog یا Santa Monica از بازی نسل بعدشون رو نمایی نکردن عین بچه گربه ای می مونه که سعی داره دُم خودش رو بگیره :D اصولاً Ready at Dawn یا Evolution Studio یا حتی Quantic Draem هیچ وقت جزو صف اول استودیو های سونی نبودن و نیستن در صورتی که امثال Remedy و T10 خط اول جبهه ی ماکرو ـن :D
نکنه ND به صورت مخفیانه جلوی سونی فن ها از بازی انحصاری آیندش رونمایی کرده ما بی خبریم؟!:d در مورد آینده بذار به موقع اش بحث کنیم .
در کل منظورم نمایش داشتن یا نداشتن نبود منظور اینکه هنوز استدیوهای به قول خودت خط اول مایکرو هم از بازی هاشون رونمایی نکردن ( البته از هیلو جدید یه CG دیدیم ) + اینکه بنظرم اون 5 استدیو جدید مایکرو به قول فیل اسپنسر(کلاس بالا:d ) که یکیش Black tusk بود، اونا رو هم نمیشه دست کم گرفت .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این کامنت کیه پ؟ :d
:

نکنه ND به صورت مخفیانه جلوی سونی فن ها از بازی انحصاری آیندش رونمایی کرده ما بی خبریم؟!:d در مورد آینده بذار به موقع اش بحث کنیم .
در کل منظورم نمایش داشتن یا نداشتن نبود منظور اینکه هنوز استدیوهای به قول خودت خط اول مایکرو هم از بازی هاشون رونمایی نکردن ( البته از هیلو جدید یه CG دیدیم ) + اینکه بنظرم اون 5 استدیو جدید مایکرو به قول فیل اسپنسر(کلاس بالا:d ) که یکیش Black tusk بود، اونا رو هم نمیشه دست کم گرفت .

از ماکرو دو تا از استودیوهای مطرح گرافیکیش (REMEDY و T10) نمایش داشتن ولی استودیو هایی که از سونی نمایش داشتن در رده ی دوم استودیو های مطرح گرافیکی بودن :D الان فکر نمی کنم بشه شفاف تر از این توضیح داد :D خدایی یه پست انقدر تفسیر می خواد تا منظورش منتقل بشه ؟ :D اگرم حرفی از ND و SM زدم فقط و فقط به دلیل این بود که هر سال بهترین گرافیک زمان خودشون رو ارائه دادن اخیراً هم ND این کار رو در ابعاد کل نسل انجام داد :>
در مورد قسمت قرمز :D لابد T10 و remedy جزو استودیوهای خط پشمک ماکرو به حساب میان ؟! :D

===

برای یه بازی Open World چیزی ورای فک براندازه !!! :D به خصوص برای عاشقان ACTUAL IN GAME ! برید حالش رو ببرید >:)

به قول DF گیم پلی بازی CGI ـه آغا CGI :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آاقا من وقتی داشتم این بحثا رو میکردم تریلر از گیمپلی Infamous Second Son رو ندیده بودم .فقط برین ببینین . ینی محشره . Open World هست . تخریب پذیری در سطح المپیک ینی هر چیزی رو میتونی ویران کنی تو شهر . افکت دود و آتیشش فکر کنم به تنهایی 5 گیگ رم میخاد :)) همه اینا in-game + برین ببینین گرافیکش چیه همین in-game :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
از ماکرو دو تا از استودیوهای مطرح گرافیکیش (REMEDY و T10) نمایش داشتن ولی استودیو هایی که از سونی نمایش داشتن در رده ی دوم استودیو های مطرح گرافیکی بودن :D الان فکر نمی کنم بشه شفاف تر از این توضیح داد :D خدایی یه پست انقدر تفسیر می خواد تا منظورش منتقل بشه ؟ :D اگرم حرفی از ND و SM زدم فقط و فقط به دلیل این بود که هر سال بهترین گرافیک زمان خودشون رو ارائه دادن اخیراً هم ND این کار رو در ابعاد کل نسل انجام داد :>
در مورد قسمت قرمز :D لابد T10 و remedy جزو استودیوهای خط پشمک ماکرو به حساب میان ؟! :D

===

برای یه بازی Open World چیزی ورای فک براندازه !!! :D به خصوص برای عاشقان ACTUAL IN GAME ! برید حالش رو ببرید >:)

به قول DF گیم پلی بازی CGI ـه آغا CGI :D
آخه بحث اینکه شما هر وقت میخواین جای استدیوهای تراز اول مایکروسافت عوض میکنید!:d یعنی تا دیروز که بحث Alan wake میشد ، دوستان ps فن ذره ایی رئوفت و گذشت از خودشون نشون نمیدادن و با قدرت تمام به ترول و تخریب این بازی میپرداختن که ST داره رزولوشنش داغونه ، تکسچراش ضعیفه و . . .(حتی تعریف های DF هم براشون ارزشی نداشت ! ). حالا چطور شده که یهو Remedy از لحاظ گرافیکی میشه جزو استدیوهای درجه یک خدا عالمه :d

البته من منکر این نیستم که Remedy یا turn 10 از لحاظ گرافیکی فوق العاده کار میکنن ولی فکر میکنم حداقل واسه رمدی هنوز زوده بهش بگیم درجه یک ، شاید در آینده بشه اونم جزو بهترین ها دونست (فرضاً بعد QB ) ولی الان نه .

در مورد Infamous Second Son شخصاً وقتی مدل سازی بازی بخصوص کارکتر اصلی دیدم جا خوردم و تا به الان از لحاظ مدلینگ بین بازی های OW بهترین میدونمش، ولی وقتی گیم پلیش دانلود کردم جدا از مبحث مدلینگ ، تو بقیه موارد جوری نبود که بگم wow یه سرو گردن از بقیه سره . . .!

البته گرافیکش که مسلماً واسه یه بازی OW عالیه ولی خوب watch Dogs ، MGS V و حتی dead rising 3 هم فوق العاده بودن .فرضاً همین DR3 ببین .
99741462528933816840.jpg

66996522534338420303.jpg

96906154419731705529.jpg
تو عکس آخری تعداد زامبی ها ببین !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخه بحث اینکه شما هر وقت میخواین جای استدیوهای تراز اول مایکروسافت عوض میکنید!:d یعنی تا دیروز که بحث Alan wake میشد ، دوستان ps فن ذره ایی رئوفت و گذشت از خودشون نشون نمیدادن و با قدرت تمام به ترول و تخریب این بازی میپرداختن که ST داره رزولوشنش داغونه ، تکسچراش ضعیفه و . . .(حتی تعریف های DF هم براشون ارزشی نداشت ! ). حالا چطور شده که یهو Remedy از لحاظ گرافیکی میشه جزو استدیوهای درجه یک خدا عالمه :d

البته من منکر این نیستم که Remedy یا turn 10 از لحاظ گرافیکی فوق العاده کار میکنن ولی فکر میکنم حداقل واسه رمدی هنوز زوده بهش بگیم درجه یک ، شاید در آینده بشه اونم جزو بهترین ها دونست (فرضاً بعد QB ) ولی الان نه .

در مورد Infamous Second Son شخصاً وقتی مدل سازی بازی بخصوص کارکتر اصلی دیدم جا خوردم و تا به الان از لحاظ مدلینگ بین بازی های OW بهترین میدونمش، ولی وقتی گیم پلیش دانلود کردم جدا از مبحث مدلینگ ، تو بقیه موارد جوری نبود که بگم wow یه سرو گردن از بقیه سره . . .!

البته گرافیکش که مسلماً واسه یه بازی OW عالیه ولی خوب watch Dogs ، MGS V و حتی dead rising 3 هم فوق العاده بودن .فرضاً همین DR3 ببین .
99741462528933816840.jpg

66996522534338420303.jpg

96906154419731705529.jpg

شما ؟! اون شما و گروهی که میگی دقیقاً کیه ؟! :D تا زمانی که یه همچین حرفهایی از من نیاری که در مورد Remedy گفته باشم + اینکه تا به الان اومده باشم تراز برای استودیو های ماکرو مشخص کرده باشم ، شما رو فاقد صلاحیت برای ادامه ی بحث می دونم ;;) چون دیگه حال و حوصله ی بحث های فن بوئیسم رو ندارم عزیزم :D

و اما در مورد I:SS ! :D توی عکس هایی که گذاشتی داری تعداد زامبی ها رو می بینی ولی اون تکسچر های گل و بلبل توی تصویر دوم رو نمی بینی :D مدلینگ و شفافیت ضعیف ترش نسبت SS رو نمی بینی :D نمی بینی که زامبی ها چه کیفیت های داغونی نسبت به شخصیت اول دارن در صورتی که توی I:SS برای npc ها همچین مدلینگی داریم :

3108.Scan-layout.jpg

Here is the grey polygon model of Dan's face. These models are composed of approximately 1.4 mil polygons

8244.Dan-Final.jpg

و در آخر هر چی زور می زنم نمی تونم اون تعداد افکت ذراتی که توی عکس اولم گذاشتم رو توی هیچ کدوم از عکس هات ببینم :D در مورد اون یکی بازیهایی هم که نام بردی تا حالا هیچ کدومشون در حد I:SS تخریب پذیری و افکت ذرات و اینا نداشتن :D WD تا اینجاش هیچ بریز و بپاش آنچنانی ای نداشته :D متال گیر هم درسته خیلی ریلیستیک و عالیه ولی اونم هنوز فیزیک و تخریب در حد SS رو نکرده :D
از طرفی اون dr3 به نظر مشکل فریم هم داشت که ss این مشکل رو نداشت :D
===

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پیشنهاد میکنم ویدئو رو از سورس اصلی ببینید چون نسبت تصویر تو سایت بازی سنتر به هم میخوره:

انیمیشن صورت

[video=aparat;SoxK1]http://www.aparat.com/v/SoxK1[/video]
انیمیشن های صورت توی Cut-Scene !!. چند برابر بهتر از این توی CS های TLOU موجوده.
- - -ویرایش - - -
این Ryse برای لانچ تایتل گرافیکش خدایی عالیه:D
به همه بگیم به توهم بگیم؟ عکسهای حجیم و سایز بالا رو تامبل بزارید لطفاً :D.
روش گذاشتن عکس بند انگشتی یا thumbl
- - -ویرایش - - -
ضمن یاداوری گذاشتن عکس به صورت تامبل ( روش گذاشتن عکس بند انگشتی یا thumbl) عرض شود خدمتت که از زامبی نمیشه توقع هوش مصنوعی فوق العاده یا مدل سازیهای عالی داشت منم نمیگم باید داشته باشن. بلاخره زامبی هستن. شما داری یه لشکر هویج نشون میدی و افتخار میکنی بهش!. مثل جریان اردک ها توی وان حمام تک دموی ps3 هست. اگر 3 هزار میلیارد زامبی هم توی صحنه باشه (یا اردک) تا وقتی مثل هویج هستن فایده نداره.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بینم فقط من ذوق مرگ گرافیک MGS V شدم؟! :-/ :D
The Division & Witcher هم خــــــــــیلی خوب بودن :D
WD رو هم اینقدر دیدم که دیگه در موردش نمیخوام نظر بدم 8-|
نوکته ای که هست هیچ کدوم از این ها بازی خطی کوچولو موچولوی 2 ساعته نیستن :bighug:

در مورد بقیه هم که ما به چیزی که دیدیم مشکوکیم :-"
ولی 1886 به نظرم واقعی نبود اگه بود که از همه بهتر بود :p

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ولی 1886 به نظرم واقعی نبود اگه بود که از همه بهتر بود :p
آخرین چیزی که در مورد The Order نظرمو جلب کرد گرافیکش بود . لا مصب اصلا از یادم نمیره تریلرش . (Holy Mother of Mist )

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخرین چیزی که در مورد The Order نظرمو جلب کرد گرافیکش بود . لا مصب اصلا از یادم نمیره تریلرش . (Holy Mother of Mist )
حالا مگه من گفتم اولیش گرافیک بود ؟ :-/ :D
برا اینکه ناراحت نشی :D اتسمفرش از همه چیش بهتر بود :-o
من که خودم قبل از کنفرانس من داشتم RAD رو میکردم تو حلق یکی از بچه ها :-" خودش شاهده میتونه بیاد بگه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
facial animation
(از ویدئو کپچر کردم)

عکس اول سمت چپ رگ و پوست کشیده شده ی کنار چشم طرف رو هم می تونید ببینید :D
ویدئوی مربوطه :

E3: inFamous Second Son fires - Gamersyde

پ.ن : مقایسه ی حرکات صورت یه پیرمرد لب گور که اصولاً آدم توی این سن و سال تمام عضلات صورتش وِلوـه و انسجام نداره با یه دختر 20-30 ساله از نوآوری های بدیعی بود که توی این تاپیک دیدم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
DieDie

نه دیگه زدی جاده خاکی ؟ چرا سطح بحثتو میاری پایین ؟ الان tlou چه ربطی به infamous و نسل بعد داره ؟ خوب سری آنچارتد هم همینجوری بود کیفیت کات سین ها یخورده از گیمپلی بالاتر بود ولی مستقیم با سخت افزار PS4 رندر شده و تفاوت خیلی زیادی با گیمپلی نداره . ND هم همینو گفته . چیز تازه ای نیست اینقدر ذوق زده شدی :D

یدفه بگو tlou رو بعد از اون متا نتونستم ترول کنم و دنبال موقعیت میگردم :D

tlou همشهری کین ـه این نسل شد رفت . مساله الان infamous هست و نسل بعد هست چیزی داری بگو نداری پست نده .

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
tlou همشهری کین ـه این نسل شد رفت
تشبیه بازی به همشهری کین بی دلیل نبوده :yes:
چون سال ها بعد از اکرانش فهمیدن که این فیلـم چه جواهری بوده
همون اتفاقی که قراره برای فایت کلاب ـه دیوید فینچر هم بیفته :d