هارد اکسترنال برای ps2 !?

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
میخوام هارد اکسترنال برای ps2 بگیرم(slim)
خواستم بپرسم امکان داره؟
به نکته خاصی باید توجه کنم؟!
اگر امکانش نیست ایا میتونمPs2 رو بهpc توسطusb وصل کنم؟

مرسی

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
خواستم بپرسم امکان داره؟

مرسی

سلام، تنها روش اتصال هارد درایو به PS2 Slim استفاده از باکس اکسترنال هارد دیسک و کابل USB می باشد. که مهمترین قسمت این کار نرم افزار مربوط به این کاره که USB Extreme نام داره که البته من تو بازار پیداش نکردم. برای جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید. ضمنا اتصال PS2 به PC امکان پذیر نیست. موفق باشید

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
مرسی
ولی ممکنه بیشتر توضیح بدین؟
یعنی اگر یه هارد اکسترنال و کابل باشه و اون نرم افزار دیگه مشکلی نیست؟

مرسی

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
خواستم بپرسم امکان داره؟

مرسی
سلام، تنها روش اتصال هارد درایو به PS2 Slim استفاده از باکس اکسترنال هارد دیسک و کابل USB می باشد. که مهمترین قسمت این کار نرم افزار مربوط به این کاره که USB Extreme نام داره که البته من تو بازار پیداش نکردم. برای جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید. ضمنا اتصال PS2 به PC امکان پذیر نیست. موفق باشید
سلام
به جای USB Extreme میشه از Usb Advnce استفاده کرد دقیقا همون نرم افزار هست فقط اسمش فرق داره که می تونید از این سایت دانلود کنید یا از این سایت که بهترین نرم افزار ها رو برای هک پلی 2 داره دانلود کنید
پلی 2 رو هم میشه از طریق کابل شبکه (Lan) به پلی PC وصل کرد و می تونید با نرم افزار PS2_Exploit_Utility5.1 اون رو (PS 2) هک کنید

بجای خریدن باکس اکسترنال هارد دیسک که قیمتش فکر کنم 30-40 باشه می تونید از تبدیل IDE به USB یا ساتا به USB استفاده کنید (جفتش یکیه یک کابل هست که هم IDE بهش میخوره همه ساتا و و اون سرش رو میشه به پورت Usb وصل کرد ) قیمتش هم 12-15 هست من خودم از این استفاده می کنم (ولیعصر پاساژ ایران طبقه زیر زمین دارند)

برای نصب بازی ها هم نیاز به USBExtreme_wininst یا همون Wininst دارید که اخرین ورژنش 1.7 هست هاردتون هم باید با Fat یا Ntfs فرمت کنید و بعدش بازی ها رو با استفاده از این نرم افزار نصب کنید

پلی 2 رو روشن کنید کابل IDE به ساتا رو به پلی 2 وصل کنید در منوی نرم افزار لیست بازی های میاد
انتخاب کنید و Start !

موفق باشید
AAKH1361

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
با سلام
این نرم افزار رو دارم سمت راست نوشته free Version هارد رو میشناسه و لیست بازی ها میاد و بازی رو که انتخاب می کنه و اجراش می کنی می نویسه Start Title و please Wait اما هیچ اتفاقی نمیفته و بازی اجرا نمیشه و ساعت ها همین پیغام رو صحفه باقی می مونه ! مشکل از کجاست ؟ با هر بازی امتحان می کنم همین مشکل پا برجاست

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
راستی دوستان این هارد واسه ps2 به چه دردی میخوره ؟:p

وجود هارد درایو برای کنسول بسیار کاربردیه بخاطر اینکه می تونید بازیهای مورد علاقتون رو روی هارد بریزید و از تعویض دیسک راحت بشید و دیگر اینکه سرعت Loading بازی ها هم بهینه میشه. و همین طور بخاطر اینکه در این حالت بازی ها از روی هارد اجرا میشن بنابراین به درایور کنسول هم فشار وارد نمیشه و این باعث افزایش عمر مفید کنسول میشه. اینها خودش یک امتیاز ویژه برای یک کنسوله.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
با سلام
این نرم افزار رو دارم سمت راست نوشته free Version هارد رو میشناسه و لیست بازی ها میاد و بازی رو که انتخاب می کنه و اجراش می کنی می نویسه Start Title و please Wait اما هیچ اتفاقی نمیفته و بازی اجرا نمیشه و ساعت ها همین پیغام رو صحفه باقی می مونه ! مشکل از کجاست ؟ با هر بازی امتحان می کنم همین مشکل پا برجاست
سلام
این نرم افزار یک دمو هست !(؟) (البته کرک شدش تو اینترنت هست ولی بازم کار نمی کنه !)
چون من هم امتحان کردم همین مشکل برام پیش امد
بهتره دنبال همون USB Extreme باشیم
اگر لینک دانلودش رو پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید ;)

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام دوستان
من یه دونه ! نتورک آداپتور میخوام کسی داره که دیگه به کارش نیاد ؟دسه دو یا نو هیچ فرقی نمیکنه فقط سالم باشه !
بد جوری لازم دارم اگه کسی داره دریغ نکنه و یه Pm خرج کنه انشالله از خجالتش در میآم !
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر