خرید یک بازی مشترک برای PS4

خرید یک بازی مولتی پلیر مشترک برای سال اول عرضه کنسول

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
به من ربطی نداره . ( چون احتمال خرید PS4 کمه ) ولی خوب با وجود Division دیگه اینجا اسکایریم و Drive Club , Call Of Duty میرن کنار ..

Watch Dogs هم مولتیش رو ندیدم ولی فکر نکنم جالب بشه ( شایدم عالی بشه )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من چون هر دو کنسول رو به احتمال زیاد موقع لانچ میخرم دیگه بودجم نمی مونه بازی زیادی بخرم و به دو بازی برای 6 ماه اول راضی میشم.و آن دو بازی قطعا و قطعا و قطعا Fifa 14 و BF4 هستن:d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
من چون هر دو کنسول رو به احتمال زیاد موقع لانچ میخرم دیگه بودجم نمی مونه بازی زیادی بخرم و به دو بازی برای 6 ماه اول راضی میشم.و آن دو بازی قطعا و قطعا و قطعا Fifa 14 و BF4 هستن:d
فکر کنم اینطوری بهتر باشه که یه کنسول بخری با 5-6 بازی:d اون یکی کنسول رو میتونی بعدا بخری:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فکر کنم اینطوری بهتر باشه که یه کنسول بخری با 5-6 بازی:d اون یکی کنسول رو میتونی بعدا بخری:d

آره اینطوری بهتره ... حالا ببینیم فعلا کنسولا با چه قیمتی تو ایران به فروش میرسن اون موقع بهتر میشه تصمیم گرفت;)

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
چرا بازی فیفا 14 رو نذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اميدي به Elder scrolls نداشته باشيد اينا چجوري ميخوان اون همه قابليت و جادو و.. رو ي كنترلر جا بدن؟:d اصلا نميشه:d مگر اينكه خيلي نسبت به pc سادش ميكنن كه ديگه ارزش نخواهد داشت.

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
ا؟ پرطرفدار ترین مولتی پلیر (Call of duty) رو میذارید کنار یعنی؟ مگه میشه؟

شکی در پرطرفدارترین بودنش نیست ولی خوب هنوز حتی یه تریلر درست حسابی از Ghost بیرون نیومده چه برسه به مولتیش .

به خصوص الان که Battlefield 4 و Destiny و Killzone و Watch Dogs و The Divison اینا همچین مولتی پلیری رو پخش کردن دیگه الان کسی با دهنای باز یاده Call نمیافته .

( البته شاید تا اون موقع یه تریلر توپ بده و همه چیز رو برعکس کنه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر