Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
فیلم زندگی دوباره توی سینما فرهنگ !
6.5/10
re-cycle.jpg

اسم هنگ کنگی فیلم Gwai Wik هست و اسم انگلیسیش Re-Cycle .
یه فیلم ترسناک که البته قسمتهایی از فیلم هم مایه های مذهبی پیدا میکنه و یه جاهایی از فیلم میخواد به مردم پیام بده ولی در مجموع بیشتر ترسناکه تا چیز دیگه.
داستان فیلم هم خلاصه میشه گفت یه نویسنده ای توی کتابی که مینویسه گیر میکنه ! ولی کلیت داستان فرق داره با اینی که گفتم و فقط باید فیلم رو ببینین تا بفهمین چون همه چیز توی چند دقیقه آخرش مشخص میشه.
فیلم از نظر ترسناک بودن به Grudge که سینما فرهنگ گذاشته بود نمیرسه ولی دو تا صحنه ترسناک داره که خدایی آدم سکته میکنه ! توی یکی از صحنه های ترسناک که در 1 ثانیه همه حدود 1 متر پریدن هوا !!
در مجموع هم فیلم فقط و فقط برای تفریح و اونم توی یه سینمای شلوغ خوبه و برای دیدن تنهایی توصیه نمیشه چون نسبتآ ضایع هست یه تیکه هایی از فیلم و شاید به جای ترسیدن خندتون بگیره !
re-cycle.jpg

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اتفاقا تهه حال و اوج داستان فیلم همون وقتی بود که فهمید خوده قشنگش بوده که این کارا رو کرده ! :)

و اگر نه Fight Club هم میشد مثله یکی از همین فیلمای معمولی که همیشه میبینیم!
دقيقا ... فقط من نفهميدم چرا خودت با اينكه زده بود تو كله ي خودش بازم زنده بود :laughing:
تو جنگ جهانی هیچ فیلمی مثل Saving Private Ryan نیست.:cheesygri
دقيقا :laughing: ... من كه هر وقت بچه ها پايه باشن دوباره مي بينم ... به نظر من يكي از بهترين بازي گري هاي تاريخ در اين فيلم رقم خورد ;)
The Legend Of 1900=8.5/10
Scarface = 9/10 (ال پاچینو بازیش حرف نداشت)
Gladiator =9/10
Queen= 7/10
Memories Of Giesha =10/10:love::love::love::love:
=====================================================
American Pie = 6/10;)
:biggrin1:American pie =7/10
:sick:American Pie 3 =6/10
The Matrix Trilogy=10/10
Cinema Paradiso=10/10(ثو صیه میکنم اگر کسی ندیده حتما" ببینید):love::love::love::love:
باورم نمي شه ... به Scar Face نه دادي ؟؟؟؟
بعد به ماتريكس 10 ؟
من فلسفه ي ماتريكس رو دوست دارم ... ولي نه اينقدر :laughing:

---------------

آقا عماد شما جزو داوران اسكار نبودي ؟؟؟؟
اينطوري كه شما مي گي ... هيچ فيلمي عالي نيست :confused:

---------------

فيلم هاي جديد :

س ك س و فلسفه :
يكي ديگر از اثرات كيا رستمي (:love:) ... اسمش غلط اندازه ... مي تونست اين نباشه ... قشنگ بود ولي من مي دم 7

V for ... :
باحال بود ... من كه حال كردم ... مخصوصا اونجايي كه محاصرش كرده بودن :love::love::love:

_--------------

راستش مدرسه ها شروع شده رقت نمي كنم برم فيلم بگيرم

---------------

مهرداد جان Lost Highway كه خيلي خدا بود !!!
بدون شما كلي وسطش رفتي دستشويي ... رشته ي داستان از دسته در رفته

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
Last Tango in Paris by Bernardo Bertolucci

Plot Outline: A young Parisian woman begins a sordid affair with a middled-aged American businessman whom lays out ground rules that their clandestine relationship will be based only on s*x

My Rate: A

این فیلم رو خیلی وقت پیش دیدم. کلا نحوه اشنای و پایان ماجرا جالب هست. ولی باید برای دیدنش حوصله به خرج داد. اخرین فیلمی هم که دیدم همون اسپایدر من 3 بود که تو تاپیک Movie راجع بهش بحث شد که کلا جالب نبود و من B- or C میدم.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
این فیلم مخملبافو از کجا می‌تونم تهیه کنم؟
از من:biggrin1:
من خودم اونقدرا از تانگو خوشم نیومد،وقتی The Last Emperor رو دیدم فهمیدم که قدرتبرتولوچی خیلی بیشتر از این حرفاس.
من اخرین فیلمی که دیدم 26 اپیزود سیمپسنز بود که هنوزم دارم میبینم و نمره ی من بهش 10 از 10 هستش!
ولی اخرین فیلم سینمایی که دیدم Me,myself and irene بود و بهش 4 میدم ولی خوب فیلمو توصیه هم میکنم هر چند اونقدر همه کانالا گذاشتن همه دیدن!
گارفیلد2 که واقعا ناامیدم کرد.
The Insider رو دوباره دیدم و بهش 8 میدم.(فیلم بسیار خوب)
Munich رو ندیده بودم و دیدم و بهش 7.5 میدم.(فیلم خیلی خوب)
Hero رو دیدم و واقعا یه جوری شدم.از نظر دکور و Art Direction یه چیزی اونور فوق العاده بود،فیلمش هم واقعا عظیم بود ولی یه جورایی nonsense بود!هیچوقت علاقه ی چینی هم به اغراق رو درک نکردم!ولی فیلمش واقعا شاعرانه بود و من بهش 8 میدم.(خیلی خوب و توصیه ی روز!)

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
من یکی از آخرین فیلمهایی که خیلی ازش خوشم اومد فیلم oldboy محصول کشور کره جنوبی امتیاز من به این فیلم 9/10
حتما به شما پیشنهاد میکنم که این فیلم رو ببینید .
iid_880998.jpg

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
داستان این فیلمه Last Tango in Parکسی میدونه چیه من چون زبان اصلش رو دارم و هیچ زیر نویسی نداره خوب نفهمیدم هر کس بگه داستانو ممنون میشم
هنوزم فیلمش رو دارم چون داستان رو نمیدونم بهش فعلا 5 از 10 میدم حالا شاید بعدش نظرم عوض شد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
American Pie Presents Band Camp رو دیشب دیدم(میشه شماره ی چندمش؟:biggrin1:)

امتیازم 8.6 از 10

فیلم بسی جالبی بود ما که کلی فیض بریدم و خندیدم:)
پ.ن:امتیاز خورده میشه داد که؟! اخه گفتم شاید تیریپ گیم اسپات رفتین:laughing:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
داستان این فیلمه Last Tango in Parکسی میدونه چیه من چون زبان اصلش رو دارم و هیچ زیر نویسی نداره خوب نفهمیدم هر کس بگه داستانو ممنون میشم
هنوزم فیلمش رو دارم چون داستان رو نمیدونم بهش فعلا 5 از 10 میدم حالا شاید بعدش نظرم عوض شد

داستانش ظاهرا چیز غیرقابل فهمی نداره. من خلاصه‌شو خیلی سریع و کج‌و‌کوله برات توی Spoiler می‌ذارم:

یه مرد میان‌سال آمریکایی ساکن پاریس که زنش بعد از خیانت بهش به‌تازگی خودکشی کرده، جون نمی‌تونه این درد بزرگ رو تحمل و هضم کنه، رابطه‌ی مخفیانه‌ و کثیفی رو که فقط بر پایه‌ی س*ک*س بنا شده، با یک دختر جوان پاریسی شروع می‌کنه و در حقیقت با این کار به شکل چندش‌آوری خودشو تخلیه‌ی روحی و جنس زنو تحقیر می‌کنه و از اون انتقام می‌گیره. اما حتی با این حال هم، دختر عاشق مرد می‌شه. ولی بعد از مدتی می‌فهمه که چقدر تحقیر و ازش سوء استفاده شده. برای همین تصمیم به ترک مرد می‌گیره. اما حالا مَرده‌‌س که عاشق دختر شده. ولی دختر دیگه مردو نمی‌خواد، برای همین آخر فیلم مردو می‌کُشه.

حالا می‌مونه دریافت نمادها و استعاره‌های این فیلم شعرگونه که بستگی به دقت و هوشیاری مخاطب داره.
راستی امیدوارم صحنه‌ی تاثیرگذار و معروف کَره (Butter Scene) که توی بعضی نسخه‌ها سانسور شده، توی نسخه‌ی تو وجود داشته باشه:
The most famous scene is the moment when Paul sodomises Jeanne with the aid of a pound of butter, but what makes it work is not the act itself, but the dialogue in which he forces Jeanne to speak in an obscene way about the Holy Family

این هم فیلم‌نامه‌ی شاه‌کار این فیلم که توصیه می‌کنم بخونی.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Open Season ---------- 5
چرت به تمام معنا !

-----------------------------------------

You Kill Me ---------- 8
قشنگ بود.پيشنهاد ميشه.

-----------------------------------------

The Invisible ----------- 7
چيز خاص و جديدی نداشت امّا من خوشم اومد.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من ديشب Bloody Jack رو ديدم به نظر من كه خيلي چرت بود قصد داشت اداي اين فيلماي Slasher رو در بياره ولي كاملا نا موفق بود من بهش 4 از 10 ميدم
اين فيلم Next رو هم چند وقت پيش ديدم با اينكه بازي نيكلاس كيج داره همينجوري تكراري تر ميشه ولي فيلم بدي نبود البته من فكر ميكنم يه جورايي فيلم رو بد تموم كردن يعني اخرش ميتونست از اين خيلي بهتر باشه نظر شما چيه؟ به هر حال من به اين فيلم 8 از 10 ميدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر