Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
The Incredibles 2
8.5/10
Ant-Man and the Wasp
8/10
A Quiet Place
7/10

صدای الستیک گیرل تو یکش هم اینقد پیر بود؟ اصلا بش نمیخورد. یکش با دوبله گلوری دیده بودم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alkazar and MK_COD

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
The_Incredibles_2.jpg

Incredibles 2 2018
7.5/10

بعد 13 سال انتظار یک چیز فرا خوب از یکی از بهترین کارهای اورجینال دیزنی/پیکسار داشتم اما متاسفانه در سطحی که کلمه «WOW» را به زبان بیاورم، نبود. نمی دانم که تمام ادامه های دیزنی به خوبی قسمت اول نیستند و استثنا سری فیلم های Toy Story جز کارهایی بوده است که همیشه دیزنی و پیکسار برای تولید آن وسواس به خرج می دهند و قسمت سوم اسباب بازی ها آن قدر وسواس و ظرافت دارد که شاید در هیچ انیمیشنی ندیده بودم. حالا جدا از بک گراند و تعریف و تمجید از داستان اسباب بازی ها، شگفت انگیزان دو فقط ترکیب چند سکانس مفرح و بامزه است که هم می تواند ما جوانان را بخنداند و هم کودکان زیر 3 سال حتی اینکه شخصیتی در حد و اندازه خودشان در فیلم وجود دارد که جذابیت را برای آنان چند برابر می کند. اما از نظر داستان، علاوه بر این که قابل پیش بینی است، احساسات همانند کارتون های دیگر این دیزنی (باز مثال Toy Story 3 را بزنم) وجود ندارد. ضدقهرمان انیمشن در حد ضدقهرمان های ساخته های قبلی نبود و منطق ویلن برای نابودی سوپر هیرو ها، چندان با عقل سالم جور در نمی آمد! در چند سکانس متوجه شدم که انگار دیزنی/پیکسار سعی می کند که حواشی پیام گونه ای به داستان بیافزاید که کمی من را آزار داد؛ یکی فمینیست بود که در بعضی از سکانس ها کاملا این مسئله بهش پرداخته می شد و دیگری تمایلات همج*سگرایی بود که چند بار احساس کردم که شخصیت هلن به او-لین (ضدقهرمان) بیش از حد و خارج از محتوای داستان به صورت ملموس به هم نزدیک می شدند! در هر صورت چنین دیدگاهی در انیمیشن های قبلی دیزنی/پیکسار هم دیده می شد و این بار غلظتش بیشتر بود. (باز هم مثل TT 3 که کاملا اشاره به هولوکاست داشت!) با جدا از این مسائل و حس دوگانگی، شگفت انگیزان 2 سرگرم کننده است.​

The_Incredibles_2.jpg

Incredibles 2 2018

همین متن فوق ولی با نمره 5/10​

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
The Incredibles 2
8.5/10
Ant-Man and the Wasp
8/10
A Quiet Place
7/10

صدای الستیک گیرل تو یکش هم اینقد پیر بود؟ اصلا بش نمیخورد. یکش با دوبله گلوری دیده بودم.
صدا پیشه ها رو من رفتم نگاه کردم، برگام ریخت:D صداپیشه ویولت 48 سالشه:| و اینکه دوبلر اِدنا همون برد بیرد، کارگردان فیلمه:))
پ.ن: گلوری/دوبلر هاش هنوز فعالیتی می کنن؟ امیدی هست اون کست قدیمی برگرده دوبله کنه نسخه 2 رو؟

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
The Incredibles 2
از اونجایی که بعد از مدت ها نسخه ی دوم ساخته شد فیلم اونچیزی نبود که انتظار داشتم. اما همراه شدن دوباره با خانواده ی شگفت انگیزان لذت بخشه.
6 از 10
Hereditary
زیاد تجربه دیدن فیلم های ترسناک ندارم ولی بنظرم این فیلم جز فیلم های خوب این سبکه.
7 از 10

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Memories of Murder
MV5BZWYyYTk5ODQtNjFjZi00ZDFlLWEwNGEtNGQwZTdmYWRhNmU3L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_.jpg

فوق العاده بود،،دقیقا سه روزه که ذهنم درگیر همین فیلم بوده،سکانس آخر فیلم و موسیقیش کاملا داغونم کرد
خیره شدن پلیس به سمت دوربین در واقع خیره شدن اون به قاتل واقعیه که تا به امروز دستگیر نشده و با شکل و ظاهری عادی بین مردم زندگی میکنه،کمی سرچ کردم فهمیدم سازنده با همین قصد و غرض این سکانس رو درست کرده چون مطمئن بوده که قاتل این فیلم رو تماشا میکنه و این رو به یاد داشته باشه که ما هنوز فراموشش نکردیم download.png
10/10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
Train_to_Busan.jpg

Train To Busan 2016
5/10

میخواستم برای یک بار هم شده از سینمای غرب زده هالیوود بیرون بیایم و به سراغ یک اثر سینمایی شرقی بروم که با توجه به تعاریف عده ای از دوستان سبک وحشت زامبی گونه، این فیلم را برای تماشا انتخاب کردم که به شدت از تماشای آن پشیمان هستم. احساس می کنم که سینمای شرق که آثاری مثل هفت سامورایی، داستان توکیو و جلوتر اولد بوی و آدیشن تولید می کرد، دیگر آن طراوت و شادابی گذشته را ندارد و قطار به بوسان هم در واقع یک اثر تقلید یا کپی شده هالیوودی است. کارگردان بدون ایجاد یک تنوع و یک خلاقیت در سناریو، داستان فیلم های World War Z و Snowpiercer ( که یک اثر هالیوود - شرقی است) ترکیب کرده و نتیجه اش قطار به بوسان شده است. فیلم سر تا سر کلیشه است و می توانیم آغاز تا پایان را حدس بزنیم. فیلمبرداری فیلم در مکان های بسته خوب است اما جلوه های ویژه بسیار تو ذوق میزند و یک سطح با جلوه های ویژه آثار ابرقهرمانی مارول/دیزنی پایین تر است. دیالوگ ها که کلیشه ای است و مبنای علمی هم همانند WW Z به آن پرداخته نمی شود. شاید اگر این به یک انیمه تبدیل می شد، اثر شاید جذاب تری می شد. چون کسی نمی تواند با ساختار انیمه ای استادانه کره ای ها ایرادی بگیرد. در کل قطار به بوسان یک اثر غیر طبیعی در مورد دنیای زامبی هاست و همچنان پیشنهاد من این است که فقط از درک دنیای زامبی در، به قسمت اول سریال The Walking Dead یا مینی سریال بی رحم Dead Set یا ساخته های دنی بویل رجوع کنید.​

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
پ.ن: گلوری/دوبلر هاش هنوز فعالیتی می کنن؟ امیدی هست اون کست قدیمی برگرده دوبله کنه نسخه 2 رو؟
همین دیروز دوبله با کست قدیمی اومد :D زیر نظر اشکان صادقی.

----
از نظر من که شگفت انگیزان 2 کاملا متوسط بود و داستانشو از همون ابتدا میشد حدس زد. 6/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
incredibles 2 2018
7/10
The_Incredibles_2.jpg

بعد از دایناسور خوب و ماشین ها، این سومین فیلمی از پیکساز هست که من را نامید کرد، نامید نه به این معنی که فیلم بدی هست به این معنی که اون خلاقیت ناب پیکساری را نداره .. داستان سادست با اتفاقهای معمولی، مسلما انتظار یک پایان تلخ یا پایان باز را ندارم ولی اون جور که باید خودشون را نشون نمیده مخصوصا یک سوم اخر فیلم که به شدت اتفاقات ساده پیش میره یا به قولی ورق برمیگرده، که خیلی راحت میتونی همه چیز را حدس بزنی
جک جک هم من انتظار خیلی بیشتری داشتم که اما انچنان باید خودش را نشون نداد و حداقل میتونستند از بچه ابر قدرت خانواده حسابی استفاده کنند که نکردند ... البته این در مورد همه شخصیت ها هم میشه و خوب بنظرم بها بهشون داده نمیشه

2 تا موضوع دیگه:
یکی از بچه های اینجا معتقد بود که زیادی بحث زن قهرمان در فیلم خودش نشون داد و دیزنی از عمد این کار کرده .. در صورتی که شما اصلا به تاریخچه انمیشین دیزنی نگاه نکردی که اکثرشون روی شخصیت های زن هست
دوم اینکه بحث همجنسگرایی هست .. که اینقدر این طرف و اون طرف در خصوص فیلم دیدید و مطلب خوندید ذهنتون بدبین شده و فکر میکنید تا 2 تا زن را نشون دادند که دارند با هم میخندند و حرف میزنند پس خبری هست
این که الوین به هلن نزدیک شد ( در 2-3 صحنه ) برای این بود که بیشتر زیر نظرش داشته باشه و همین و بس

راستی یک چیزی در مورد جک جک در قسمت اول :

اخر کار که شگفت بچه، جک جک را بر میداره، جک جک از قدرتهاش استفاده میکنه یکیش این بود تبدیل به هیولا شد یکی هم این بود اتش گرفت ... پس چرا هنوز خونوادش نمیدونستند که قدرت داره ؟!
به نظرم اینجا پیکسار سوتی خیلی بدی داده

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
welcome-home-poster.jpg

Welcome Home 2018
3.5/10

اندازه ی کوچک عکس را نتوانستم پیدا کنم و مجبور شدم که از این طرف شروع کنم در مورد این فیلم افتضاح بنویسم. واقعا مایه شرمساری است که آرون پال که بازی درخشانی در سریال بریکینگ بد داشته و سه تا امی برای بازی در ان نقش برنده شده و یکی از خاطره انگیز ترین نقش های مکمل تاریخ تلویزیون به نام خود ثبت کرده، چرا باید در این فیلم بازی کند و چرا باید چنین پیشنهادی را انتخاب کند؟ به خانه خوش آمدی یک اثر کلیشه ای تمام عیار است که فیلم نامه نویس یک شبه فیلم Straw Dogs (سگ های پوشالی) را دیده و یکهو تحت تاثیر قرار گرفته و نشسته پشت لپ تابش، همان داستان را با شیوه ی نوین کپی پیست کرده است. فیلم هیچ نوآوری ندارد حتی در زمینه ایجاد موقعیت های اروتیک فیلم. فکر کرده است که می تواند با انتخاب یک بازیگر خوش اندام و س*سی به نام راجا تایکوفسکی، به فیلم جذابیت بدهد که بدجور رود دست خورده و آن بشر اینقدر بی هنر است که فقط به همان کار فشن و مدلینگ می خورد. آرون پال هم فقط یک سبک بازی بلد است و آن هم فرو رفتن در جنس شخصیت جسی پینکمن است و شاید به همین دلیل هرکز در مدیوم سینما موفق نمی شود. Welcome Home ضعیف است و بیشترین ضربه به فیلم نامه می خورد و حتی زمانیکه که به قسمت اوج می رسد، سرسری رد می شود و بالاخره تیتراژ می آید و از تماشای پایان بندی نسبتا قابل قبولش (تنها نکته مثبت فیلم) مخاطب از دست این فیلم خلاص می شود.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
Blade Runner

51ZYgABA-%2BL.jpg

ببینید من تقریبا در اواسط این فیلم از داخل تکه تکه شدم
از وسط از هم پاشیدم
برای من همچین اتفاق سنگینی هیچوقت تو زندگیم نیوفتاد
برای من تا سنگ تریلیون سال بعد فیلمی از این بهتر ساخته نخواهد شد
نهایت در سطحش باشن. بهتر امکان نداره.

نمره دیگه تابلوئه چیه.
فکر کن تهش میدادم 6/10 :D
فیلمو 2-3 ماه پیش دیدم تقریبا

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
Blade Runner

51ZYgABA-%2BL.jpg

ببینید من تقریبا در اواسط این فیلم از داخل تکه تکه شدم
از وسط از هم پاشیدم
برای من همچین اتفاق سنگینی هیچوقت تو زندگیم نیوفتاد
برای من تا سنگ تریلیون سال بعد فیلمی از این بهتر ساخته نخواهد شد
نهایت در سطحش باشن. بهتر امکان نداره.

نمره دیگه تابلوئه چیه.
فکر کن تهش میدادم 6/10 :D
فیلمو 2-3 ماه پیش دیدم تقریبا
درود.
طائل جان می‌تونم بپرسم چرا؟ (اینکه از درون پاشوندت و... :D) یه توضیح بده اگه خواستی.

برا اینکه آف تاپیک نشه:
sIg3mRbM3r79UKr60Oa3sK9pEDt-0-230-0-345-crop.jpg

RAN 1985
مث بقیه‌ی فیلمای کوروساوا باش حال نکردم، با این حال اونقدر جذاب هست که پاش خسته نشید.

7 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر