Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلیقه اتون لایک داره . من خودم خیلی بی مووی هایی که منبع الهام تارانتینو و رودریگز هستن رو ندیدم . ولی خب علاقه خاصی به سبک پردازش خشونت و داستان های سر راست و اغراق های سینمایی این سبک دارم . پیشنهاد من اینه شما دو قسمت machete رودریگز رو ببینید که توش ادای دین به بی مووی هارو به حد اعلا رسونده و برای همین فیلم هاش با وجود بازیگر های مشهوری که داره امتیاز پایین داره . ولی واقعا اهل بی مووی از دیدنش کیف می کنه .
مرسی:D machete رو اتفاقا دانلود کردم. لعنتی استیون سگال هم توش هست، روبرت دنیرو اون وسط چیکار میکنه؟!:D

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
مرسی:D machete رو اتفاقا دانلود کردم. لعنتی استیون سگال هم توش هست، روبرت دنیرو اون وسط چیکار میکنه؟!:D
نکته جالبش اینه نقشی که دنیرو بازی کرده شباهت های فراوانی با ترامپ داره .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,981
نام
محسن
A_Quiet_Place_film_poster.png

برای سبک فیلم های آخر الزمانی ایده ی جالبی داشت، زمان فیلم هم بنظرم خوب بود نه کم بود نه زیاد!
روایت داستان خیلی خوب بود، بازی بازیگرا هم خوب بود، اما خوب یه سری تناقض ها توی داستان فیلم وجود داشت که مثلا میشد گفت چرا اینکارو کردن؟! و.....
برای یکبار دیدن توصیه میشه ولی آنچنان که تعریف کردن هم شاخ نبود.
امتیاز 6 از 10

• Like
Reactions: a2010

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
vxgl_ben-tonya-i-tonya-afis-filmloverss.jpg

I, Tonya
یـ فیلم biographical (فیلمی که یـ داستان واقعی به همراه شخصیت های واقعی داره ولی دخل تصرف های زیادی توش صورت گرفته) زیبا و خوش ساخت با بازی های عالی Margot Robbie و Allison Janney که همراه ـه با یـ درام حساب شده و خرده صحنه ها کمدی که با فیلمنامه چفت و بست دار و تدوین پر و پیمونی تزیین شده که تو 2 ساعت روایتی که داره اصلا خسته کننده ظاهر نمیشه و دائم با بالا و پایین کردن ریتم داستانیش بیننده رو دنبال خودش میکشونه . biographical بودن فیلم باعث شده که دستشون تو کمدی فیلم باز باشه خبری از درام خشک این دست فیلم ها (biography) نباشه و به طور کلی به سرگرمی فیلم بتونن اضاف کنن (حداقل برای من)

8/10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,981
نام
محسن
eykf_ready-player-one.107023.jpg

فقط ببینید همین!
اصلا انتظار نمیرفت از استیون اسپلبرگ کسی که اختلاف سنی زیادی با نسل جوون داره
کسی که اصلا زمان اون ها همچین چیزایی نبوده! یه همچین فیلمی رو به این قشنگی در بیاره! واقعا شاهکار بود از روایت داستانش تا جلوه های ویژه فوق العاده اش.
امتیاز 10 از 10

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
images

در ادامه فیلم های رابرت رودریگز ماچته هم یه فیلم بزن بهادری خیلی خوب دیگست که روز ما رو ساخت! با اینکه استیون سیگال هم تو فیلم بازی میکنه و چقدر دوستش دارم من اما زیاد تو فیلم جولان نمیده و تمام خونریزی ها بر دوش دنی تروجو هست! ( شخصیت درون عکس و نکته جالب اینکه از قضا پسر عمو رودریگز هم هست البته تا فیلم دسپرادو این دوتا این قضیه رو نمیدونستن! ). غیر از این دو نفر روبرت دنیرو هم تو فیلم هست که البته بیشتر بنظرم بعنوان چهره است تو فیلم. لندزی لوهان ، میشل رودریگز (نامزد دام تو فیلم fast and furious ) و جسیکا البا هم هستن که اون وسط دلبری کنن.
پ.ن : من استیون رو تو این فیلم دیدم با اینکه دوتا حرکت بیشتر نزد اصلا روحم رفت سمت فیلم های رزمی! این شخص، ژان کلود ، جکی جان ، جتلی و سرور همشون بروسلی، عجب دورانی بود.
7 از 10
A-Quiet-Place-205x300.jpg

چقدر نظرها متفاوت بود درباره ی این فیلم و جالب اینکه بنظرم همه هم درست میگن! یعنی هم اونی که 3 4 داده و هم اونی که 8 9 داده به فیلم! قضیه اینه که a quiet place فیلم خیلی خوش ساختیه، کارگردانی عالی ، بازی های عالی، فضاسازی خیلی خوب و اینکه تا انتها شما رو توی تنش و دلهره نگه میداره (اصلی ترین ویژگی این ژانر بنظرم) و یک روایت نو یی داره اما اگه بخواین زیاد به جزییات فیلم دقت کنین ناامیدتون میکنه.
7 از 10
Ready_Player_One_%28film%29.png

ready player one
بنظرم نمیشه گیمر باشید و از این فیلم خوشتون نیاد!
8 از 10

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
Mrs-Doubtfire-1993.jpg
Mrs-Doubtfire 1993
یک فیلم با بازی فوق العاده عالی رابین ویلیامز عزیز یعنی اخرشه . تقلید صداش تواستودیو مال دایناسور:))=)) عالی بود
کلا" بازیگری تو ذاتشه .واقعا حیف شد وصد افسوس .
حتما پیشنهاد میشه اینفیلم رو بببینید
9از10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
دوستان جدیدا کم فیلم میبیند یا ریت نمی ذارید ، کل امید یکی مثل من بیاد این پستارو بخونه ، بره یه فیلم مناسب ببینه !
هر دو مورد
یکی وضعیت کشور دل و دماغ نمیزاره برا فیلم دیدن
یکی هم این ماه جام جهانی هم بود
اسپم نشه :
the ghost story
6/10

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
دوستان جدیدا کم فیلم میبیند یا ریت نمی ذارید ، کل امید یکی مثل من بیاد این پستارو بخونه ، بره یه فیلم مناسب ببینه !

ucu6_00000000.jpeg

The lives of others

10\9

واقعا فیلم خوبی بود و دیدنشو پیشنهاد میکنم. در وصف فیلم هم لطفا این دو خط رو بخونید :

In September 2014, 43 members of the Israeli elite clandestine Unit 8200 wrote a letter to Israel’s prime minister and army chief, refusing further service and claiming Israel made “no distinction between Palestinians who are and are not involved in violence” and that information collected “harms innocent people.” One of these people named a viewing of The Lives of Others as "the transformational moment"

• Like
Reactions: Deliverer

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
Batman Ninja

7/10

خوب بود! کلی کیف کردم. انیمه بود یه جورایی!
آش شلم شوربایی بود! خیلی! ولی کل بدمن‌های معروف بتمن رو داشت تو خودش.
ولی باحال بود!
خوشمان آمد!

Batman: Assault On Arkham
9/10
این انیمیشن بر اساس کمیک Assault On Arkham ساخته شده ولی تم فیلم برگرفته شده از سری بازی‌های Arkham هست. که اینش خیلی خوبه!
زره بتمن و حرکات و ضرباتش، لباس و گریم جوکر، همه مثل بازیای کامپیوتریش هست!
انمیشن خیلی خوبیه. بچگانه نیست! همینش عالیه.
این هم خیلی از بدمن های داستانای بتمن رو داخل خودش داره. ارزش چندبار دیدن داره به نظرم. خصوصا قسمت نبردهای بتمن!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
Batman: Assault On Arkham
9/10
این انیمیشن بر اساس کمیک Assault On Arkham ساخته شده ولی تم فیلم برگرفته شده از سری بازی‌های Arkham هست. که اینش خیلی خوبه!
زره بتمن و حرکات و ضرباتش، لباس و گریم جوکر، همه مثل بازیای کامپیوتریش هست!
انمیشن خیلی خوبیه. بچگانه نیست! همینش عالیه.
این هم خیلی از بدمن های داستانای بتمن رو داخل خودش داره. ارزش چندبار دیدن داره به نظرم. خصوصا قسمت نبردهای بتمن!
همچین کمیکی نداریم
شباهتش به بازیای Arkham هم به خاطر اینه که تو همون یونیورسه. (قبل از Arkham Asylum)
به نظر من هم انیمیشن خیلی خوبی بود (از فیلم suicide squad جوخه انتحاری بهتری داشت)
8/10

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر