Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
a quiet place

فیلم خوبی بود . بیننده رو تا آخر نگه میداشت . نکته ی مثبت فیلم رو میشه تلاش برای حفظ حال و هوای مستقلش دونست . برای همین در فیلم خبری از سکانس های پر جنب و جوش و پر سرو صدا نیست . روابط اعضای خانواده هم نسبت به مدت زمان کوتاه فیلم خوب در اومده بود . ایده ی اصلی جذاب بود و نسبتا خوب تونسته بود پیادش کنه . البته یک سری جاها منطق داستانی مشکل داشت مخصوصا اولش . ولی خب اون قدر نیست که تو ذوق بخوره . بازی ها در سطح قابل قبولی بودن. کراسینکی و بلانت نقش آفرینی خوبی داشتن اما بچه ها به خصوص نقش دختر خانواده بازی خیلی خوبی ارائه دادن . سکانس های تعلیق آمیزش هم مناسب بودن . در کل فیلم دیدنی ای بود . ولی اینقدر که تمجید شد نبود . هرچند شخصا با این فیلم بیشتر از نمونه ی سال قبلی این ژانر که مثل همین فیلم بیش از لیاقتش تمجید شد حال کردم .

امتیاز 8 از 10

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
20n3_800x800-75.jpg

A Quiet Place

کل منطق این فیلم رو خیلی راحت میشه با یک کلمه زیر سوال برد "صدا" ینی بزرگترین پلات هولی که تا حالا تو عمرم تو یک فیلم دیدم ! روایت فیلم عالی ! فیلم در یک کلمه تنش زاست دنیا پسا اخر الزمانیش نو و جدیده موسیقیش عالی ـه بازی Emily Blunt و John Krasinski کاملا باور پذیرـه و با دنیاش هم خونی داره طراحی موجودات عجیب و غریبش عالیه ولی :

بزرگترین مشکل فیلم اینه که وقتی کوچیکترین صدایی میتونه چنین موجوداتی رو با سرعت نور به محل مورد نظر برسونه چرا باید پر باشه از وسایل ریز و درشت که هر لحظه ممکنه ناخودگاه دست و پامون بهش برخورد کنه و به اف بریم ؟ چرا وقتی دشمنا به صدای کم حساسن حتما باید اتیش بازی راه بندازیم واسه پرت کردن حواسشون که قشنگ تا شعاع چند کیلومتری عالم و ادم رو خبر دار کنیم ؟ خوب یـ بطری شیشه ای پرت میکنیم اون طرف قشنگ با خیال راحت به راهمون اداه میدیم :| بعد ببخشید ینی انسان ها اینقدر گاو بودن تو اون دوره که موجودی که حساس به فرکانس پایین صداست رو نفهمن که نقطه ضعفش کجاشه ینی تا این حد ؟ چرا دختر ناشونا اون اسباب بازی رو داد به خواهرش و از همه بد تر خواهرش که میدونست باید بلند حرف نزنه باطری ها رو برداشت و اسباب بازی رو روشن کردن و با اینکه میدونست داره صدا میده بازم این شاسگولا روشنش گذاشت و خاموشش نکرد چرا پدر نمیخواست دختر ناشنواش از حقیقت دنیای به اف رفته با خبر بشه و اجازه نمیداد به زیر زمین بره که بعدا که تو زیر زمین رفت یهو نشونه های رو تابلو بهش هینت بدن ؟ چرا باید عین خنگا واسته مرگ پدرش رو نگاه کنه و متوجه نشه که اون سمعکش یـ غلطی میتونه بکنه !

در کل فک نمیکنم فیلمی تا حالا دیده باشم که اینقدر تناقض داشته باشه و اینقدر تحویل گرفته شده باشه !

5/10
عجیب‌تر این بود که چرا این احمقا بچه‌دار میشن وقتی میدونن اون موجودات به صدا حساسن و جلوی گریه‌ی نوزاد رو هم نمیشه گرفت. =))
یکی از مزخرف‌ترین فیلم‌های عمرم بود حیف وقت. تا وسطای فیلم هم که بسیار روند کندی داشت و آدمو کلافه میکرد که تموم شه. واقعا نمیدونم اگه بیشتر از ۱ ساعت و نیم بود چجوری میتونستم این مزخرفو تحمل کنم.
۴/۱۰ تنها نقطه عطفش کارگردانی و بازیگری خوب بود.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
A_Quiet_Place_film_poster.png

A Quiet Place 2018
خب اینم دیدم. فیلم قشنگی بود. بازی ها خیلی خوب بود مخصوصا پدره و امیلی(عشقه این زن:D).
البته بازی دختر بچه هم خوب بود. درکل همه چیش خوب بود و بنظرم اگه نیم ساعت فیلم زیاد میکردن و نشون میدادن این موجودات چین
از کجا اومدن. پس ارتش یا چیزی نیس جلوشون بایسته؟ خلاصه هرچی باشه جلوی اسلحه ها نمیتونه زیاد دووم یاره
انگار قسمت دومی هم داره که شدیدا منتظرم :D
امتیاز نهایی 8

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
ready player one
جدید ترین کار استیون اسپیلبرگ بازگشت اش به دوران تجلیل از رویا پردازیه . فیلم داستان نسبتا سر راستی داره که مستقیما از دل آثار قدیمی کارگردان بیرون آمده . فیلم یک ضیافت تصویری برای عاشقان گیم و فیلم های سای فایه . سکانس های شلوغ با انیمیشن های فراوان و کاراکتر های مشهور فیلم ها و بازی ها که در کنار هم می جنگن هر گیمری رو به وجد میاره . و البته بنیان گذاشتن کل فیلم بر دنیای ویدیو گیم و قوانین نسبتا آشنای این دنیا نیز بیشتر بیننده اهل این چیز هارو سر کیف میاره . جلوه های ویژه فوق العاده اند و هر سکانس رو باید نگه داشت تا از جزییات فراوان تصویر لذت برد . در کنار آن بازیگر ها هم قابل قبول ظاهر شدن که برای فیلمی که کلش بر جلوه های ویژه بنا شده نکته ای مثبت حساب میشه . کاراکتر پردازی در حد متوسط قرار داره . کاراکتر های اصلی نسبتا خوب پرداخت شدن ولی کاراکتر منفی جای کار بیشتری داشت (البته بازی خوب بن مندلسون کمی ضعف کاراکتر پردازی رو پنهان می کنه )

در کل فیلم به گیمر ها پیشنهاد میشه و البته فیلمی است که دیدنش خالی از لطف نیست
امتیاز 8 از 10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,392
نام
سپهر
Dark_Crimes.png

Dark Crimes- 2018
1/10

دارک کرایمز از آن دسته فیلم های جنایی است که به جای این که گره های حل معمای قتل را باز کند، سوالات بیشتری را از معمای قتل به جا می گذرد. شخصیت هایی دارد که نه باور پذیر هستند و نه در سیر داستان کمکی می کنند. ضعف شخصیت ها از فیلم نامه ی ضعیف آن نشات می گیرد. دیالوگ های کلیشه ای دارد که برای یک اثر جاه طلبانه جنایی اصلا مناسب نیست. سکانس های جنسی و شکنجه ها به شدت گزننده و بی مورد هستند که حتی چهره ی من در هنگام دیدن این سکانس ها در حال Meh بود که آیا واقعا لازم بود این ها را نشان بدهند؟! اما خنده دارترین بخش برمی گردد به نقش آفرینی جدی جیم کری که کمدین معروف است اما اصلا برای بازی در این نقش مناسب نیست. گریم بدی دارد و حتی در سکانس هایی متوجه شدم که انگار از روی اجبار دارد یک نقش جدی را بازی می کند. دارک کرایمز فیلم بسیار بد و حال بهم زنی است که حتی ارزش دانلود و وقت گذاشتن را ندارد.​

آخرین ویرایش:

TCPC

کاربر سایت
Jul 1, 2018
6
Ready Player One

10/10
ساخته جدید اسپلبرگ، یک شاهکار به تمام معنا باری گیمرا. با وجود نداشتن بازیگران خیلی مشهور، ولی بازیگران هم کارشون عالی بوده. بهترین فیلم 2018 بعد از جنگ بینهایت برایم بوده تاحالا. واقعا داستانش چون گیمرم برام جالب بود. انیمیشن فوق العاده، هیجان عالی، ایستر خیلی زیاد. خلاصه اینکه اگه گیمری باید این فیلم رو ببینی. کسانی که واقعا عاشق بازی کردن هستن، مطمعنم بعد از دیدن این فیلم اشتیاق شون به بازی کردن و پیشرفت در بازی بیشتر هم میشه.​

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
Inglourious Basterds
IMG_20180705_220729_808.jpg
9/10​
از نظرم تنها نقطه قوت فیلم بازی کریستف والتس(والتز) هستش، واقعا عالی و بی نقص بازی کرد و لایق اسکار بود که گرفت! برد پیت هم عالی بود، اما بازی والتس جذابیت بیشتری داشت!
بشخصه از فیلم های جنگ جهانی دوم خوشم نمیاد(بخاطر مظلوم نمایی های بیخود و...) اما این یه چیز دیگه بود و واقعا لذت بردم!(غیر از اینم مگه از تارانتینو انتظار میره؟)

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,515
نام
Iman
Ready Player One

eykf_ready-player-one.107023.jpg

فیلم خیلی قشنگی بود. راحت میتونه 2 ساعت پای مانیتور سرگرم جلوه هاش کنه. واقعا جلوه ویژه های خوبی داشت! خیلی ایستراگ داشت! :D سوالی که برام پیش اومده اینه که چجوری تونستن لایسنس این همه کرکتر رو بخرن؟! داستان فیلم خیلی خوب بود آینده نه چندان دور دنیای ما رو نشون میده فقط دوست داشتم بیشتر فضای سایبرپانکی رو نشون میدادن. همش تو VR بودیم! :D

10 / 8

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
Desperado1.jpg
MV5BMTU5MDg5OTcwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI1MTIzMw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BODdmNmM2ZTgtODM1MS00ZGMxLTk3MTMtMGQ1ODZhMTQ1NWEwL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BZjk3YmZhMDAtOWUzMS00YjE5LTkxNzAtY2I1NGZjMDA2ZTk0XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BODZmYjMwNzEtNzVhNC00ZTRmLTk2M2UtNzE1MTQ2ZDAxNjc2XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

بعد از دیدن فیلم planet terror که مدت ها بود میخواستم ببینمم دریچه ای جدیدی از سینما بروم باز شد:D و ان دریچه چیزی نبود جز robert rodriguez، رفیق و شفیق تارینتینو! نکته ای که تو فیلم های رودریگز وجود داره بجز همکاری تارینینو در چند اثارش ، پایبندی اون به سبک فیلم های گیشه پسند دهه 80 و یا همون B movie های معروفه که من عاشق اینجور فیلم ها بودم و حالا دوباره انگار اون حسه بیدار شده:D بهترینش تا به اینجا بنظرم planet terror و from dusk till dawn هست که فوق العاده بودن فواق العاده! from dusk من اصلا هیچ پیش زمینه ای نداشتم ازش و وسط فیلم چه پلات تویستی داشت یعنی چنان بهم حال داد که نگو:D اگه هم خواستین ببینین به عنوان ژانر جنایی برین سمتش و منتظر سورپرایز باشین:D. planet terror هم همه چیز تموم بود لعنتی! تو ژانر thriller ، فضای گرفته و الوده، موسیقی راک ، شخصیت های مرموز و وحشت زده، موجودات چندش اور که ادم دوست داره با شات گان تکه تکه شون کنه، یعنی عالی بود عالی. desperado رو فکر کنم دیگه همه اشنا ان باهاش، موسیقی و خونو انتقام:D. فیلم دسپرادو یکو دو میگن یه سه گانه اند با فیلم ال ماریچی که اولین فیلمشم هست هنوز اونو ندیدم. بین دسپرادو ها هم یکش خیلی بهتر بود. sincity هم عالی بود ، یکم با اینا فرق میکنه و فانتزی گونه است و حس بازی های مکس پین بهم میداد. داستان های عالی فضا کمیکی دیگه ادم چی میخواد! این چند وقت واقعا با این فیلم ها کیف کردم:D یک نکته دیگه هم موسیقی فیلم های رودریگزه که بی نظیره. لازم نیست البته روی این موضوع تاکید کرد که دسپرادو خودش گواه همه چیزه.هیچ گیتار دوستی فکر نکنم وجود داشته باشه که سیونم مرمَ مرو نتونه بخونه و بزنه:D
desperado 8/10
once upon time in mexico 7/10
planet terror 9/10
from dusk till dawn 9/10
sin city 8/10
بعد از این ارتباط عمیق بین تارنتینو و رودریگز گفتم برم فیلم هایی رو ببینم که بر اساس فیلم نامه ی تارینتینو باشه! و چیزی که گوگل نشونم داد true romance بود!

ce4b3ebffde158e4554e90c7183c0f1e.jpg

ترو رمنس عاشقانه ی جنایی یه خیلی خوبیه اما تو همون حیطه ی سرگرم کننده و عشق فیلم قدیمیو اینا. میشه از دیالوگهای فیلم فهمید که دست پخت تاریتینوست اما نکته ی بولد فیلم بازی یه عالیه گری اولد من و کریستوفر والکنه که با اینکه سکانس زیادی بازی نمیکنن ولی فوق العاده اند. برد پیت هم تو فیلم هست و نه بیشتر:D
7.5/10
غیر از ترو رومنس چندتا فیلم دیگه هم که تارینتینو توش نقش داشته دانلود کردم از جمله FOUR ROOMS که اتفاقا هم رودریگر و هم تارینتینو دوباره باهم ساختنش. یا natural born killers ، اما هیچکدوم اون فضایی که دوست داشتم رو ندارن و هنوز تصمیم نگرفتم ببینم.

پ.ن: اواتارم به عشق این فیلما یکم تغییرش دادم که چند وقت تو همین حس و حالم بمونه ولی انگار بجای خون ، گوجه پخش شده روی صورتم :D ولی بروم نیارین در همین حد بیشتر فتوشاپ بلد نیستم:D

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Ready player one
8/10

فيلم را ديدم

آورين.....آورين :D

فيلم به گيمر جماعت خيلي كيف ميده مخصوصا اينكه كلي كاركتر ازدنيا بازي قرض گرفته. ٢ تا نكته داره اين فيلم:
١-IOI ادم رو ياده EA و ACTIVISION خودمون ميندازه

٢- كاش يه دوتا انحصاري سوني هم ميذاشتن داخل فيلم به جاي اينكه بيان ٤ تا٤ تا مستر چيف بزارن :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
Desperado1.jpg
MV5BMTU5MDg5OTcwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI1MTIzMw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BODdmNmM2ZTgtODM1MS00ZGMxLTk3MTMtMGQ1ODZhMTQ1NWEwL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BZjk3YmZhMDAtOWUzMS00YjE5LTkxNzAtY2I1NGZjMDA2ZTk0XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
MV5BODZmYjMwNzEtNzVhNC00ZTRmLTk2M2UtNzE1MTQ2ZDAxNjc2XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

بعد از دیدن فیلم planet terror که مدت ها بود میخواستم ببینمم دریچه ای جدیدی از سینما بروم باز شد:D و ان دریچه چیزی نبود جز robert rodriguez، رفیق و شفیق تارینتینو! نکته ای که تو فیلم های رودریگز وجود داره بجز همکاری تارینینو در چند اثارش ، پایبندی اون به سبک فیلم های گیشه پسند دهه 80 و یا همون B movie های معروفه که من عاشق اینجور فیلم ها بودم و حالا دوباره انگار اون حسه بیدار شده:D بهترینش تا به اینجا بنظرم planet terror و from dusk till dawn هست که فوق العاده بودن فواق العاده! from dusk من اصلا هیچ پیش زمینه ای نداشتم ازش و وسط فیلم چه پلات تویستی داشت یعنی چنان بهم حال داد که نگو:D اگه هم خواستین ببینین به عنوان ژانر جنایی برین سمتش و منتظر سورپرایز باشین:D. planet terror هم همه چیز تموم بود لعنتی! تو ژانر thriller ، فضای گرفته و الوده، موسیقی راک ، شخصیت های مرموز و وحشت زده، موجودات چندش اور که ادم دوست داره با شات گان تکه تکه شون کنه، یعنی عالی بود عالی. desperado رو فکر کنم دیگه همه اشنا ان باهاش، موسیقی و خونو انتقام:D. فیلم دسپرادو یکو دو میگن یه سه گانه اند با فیلم ال ماریچی که اولین فیلمشم هست هنوز اونو ندیدم. بین دسپرادو ها هم یکش خیلی بهتر بود. sincity هم عالی بود ، یکم با اینا فرق میکنه و فانتزی گونه است و حس بازی های مکس پین بهم میداد. داستان های عالی فضا کمیکی دیگه ادم چی میخواد! این چند وقت واقعا با این فیلم ها کیف کردم:D یک نکته دیگه هم موسیقی فیلم های رودریگزه که بی نظیره. لازم نیست البته روی این موضوع تاکید کرد که دسپرادو خودش گواه همه چیزه.هیچ گیتار دوستی فکر نکنم وجود داشته باشه که سیونم مرمَ مرو نتونه بخونه و بزنه:D
desperado 8/10
once upon time in mexico 7/10
planet terror 9/10
from dusk till dawn 9/10
sin city 8/10
بعد از این ارتباط عمیق بین تارنتینو و رودریگز گفتم برم فیلم هایی رو ببینم که بر اساس فیلم نامه ی تارینتینو باشه! و چیزی که گوگل نشونم داد true romance بود!

ce4b3ebffde158e4554e90c7183c0f1e.jpg

ترو رمنس عاشقانه ی جنایی یه خیلی خوبیه اما تو همون حیطه ی سرگرم کننده و عشق فیلم قدیمیو اینا. میشه از دیالوگهای فیلم فهمید که دست پخت تاریتینوست اما نکته ی بولد فیلم بازی یه عالیه گری اولد من و کریستوفر والکنه که با اینکه سکانس زیادی بازی نمیکنن ولی فوق العاده اند. برد پیت هم تو فیلم هست و نه بیشتر:D
7.5/10
غیر از ترو رومنس چندتا فیلم دیگه هم که تارینتینو توش نقش داشته دانلود کردم از جمله FOUR ROOMS که اتفاقا هم رودریگر و هم تارینتینو دوباره باهم ساختنش. یا natural born killers ، اما هیچکدوم اون فضایی که دوست داشتم رو ندارن و هنوز تصمیم نگرفتم ببینم.

پ.ن: اواتارم به عشق این فیلما یکم تغییرش دادم که چند وقت تو همین حس و حالم بمونه ولی انگار بجای خون ، گوجه پخش شده روی صورتم :D ولی بروم نیارین در همین حد بیشتر فتوشاپ بلد نیستم:D

سلیقه اتون لایک داره . من خودم خیلی بی مووی هایی که منبع الهام تارانتینو و رودریگز هستن رو ندیدم . ولی خب علاقه خاصی به سبک پردازش خشونت و داستان های سر راست و اغراق های سینمایی این سبک دارم . پیشنهاد من اینه شما دو قسمت machete رودریگز رو ببینید که توش ادای دین به بی مووی هارو به حد اعلا رسونده و برای همین فیلم هاش با وجود بازیگر های مشهوری که داره امتیاز پایین داره . ولی واقعا اهل بی مووی از دیدنش کیف می کنه .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
jyj3_crash-583a4317685d2.png

Crash
قهرمانانی که ادم بده ی داستان میشن ادم بدهایی که قهرمان داستان میشن , همه چیز اون چیزی که فکرش رو میکنیم نیست! خیلی پیچسده تر از این حرفاست! یـ فیلم به شدت حال خوب کن که روی تفکر های غلط ما انسان های تاکید داره تفکراتی که از اتفاق های کوچیک و ریز شروع میشه و تبدیل به مسائل بزرگ تری میشه که جامعه ی امروزیمون (امریکا) رو میسازه با یـ سبک روایت دوست داشتنی که دائم ادم رو به ارامش دعوت میکنه فیلمنامه عالی موسیقی های دلنشین بازی های قابل قبول همه و همه آدم رو وادار میکنه تا از این فیلم به شدت حال خوب کن لذت برد

8.5/10

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
220px-Down_by_Law_%281986_film%29_poster.jpg

Down by law
فیلمی که تمام تلاشش رو می‌کنه تا ساده باشه و خودش رو جدی نگیره، که تا حد زیادی موفق هم هست. توجه کلی فیلم روی حواشی امریکاست؛ از جغرافیا و محیط‌های کانتری تا شخصیت‌هایی که انگار دارن تبدیل به یه جور نماد می‌شن. نیم‌چه گنگسترها، لوزرهای آب‌جو به دست و آوازخون، مهاجرهایی که در محیط متفاوت از فردیت‌شون دنبال خودشون می‌گردن. اگه تاثیر جامعه‌شناختی و اون دیدگاه بدبینانه رو روی شکل‌گیری آداب و رسوم و در نتیجه افراد این شکلی کنار بزاریم اتفاقاً جالب توجه هستن. و همچنین سیر داستانی‌ای که با همون دیدگاه خودش هم به خوبی ها گریز می‌زنه هم به بدی ها، هم به آرامش و هم به نا آرامی‌ها و... . تمام این‌ها با یه سادگی و بی‌خیالی ترکیب شدن که فیلم رو منحصر به فرد می‌کنه. ساخت چنین فیلم‌هایی ناگزیر به‌نظر می‌رسه، ولی Down By Law با ظرافت و سبک خاص خودش ساخته شده. اولین فیلمی هست که از جارموش دیدم. خوب بود، خوشم اومد، احتمالاً بقیه فیلم‌هاش رو هم به مرور ببینم.

7 از 10

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
photo_2018-07-03_09-58-14.jpg

Event Horizon 1997

8/10
این فیلمو خیلی وقت میشه دیدمش. ولی هی فراموش می کردم نظرمو در موردش بگم:D جدیدا PSA نسخه ریمسترشو ریلیز کرده. این فیلمو فقط به طرفداران Dead Space :x پیشنهاد می کنم. در ضمن کاری به نمرات فیلم نداشته باشید.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر