Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,413
نام
مسلم
منم دیروز Raw رو گرفتم و دیدم:D شاید اگه چند سال پیش میدیدمش به اندازه دوستان شکه میشدم ولی الان دیگه بعد از تجربه انواع و اقسام فیلم های حال بهم زن هالیودی مثل Wrong Turn و اره ... و نمونه های مشابه شرقیشون مثل Ichi the Killer و Audition و Exte و ... دیگه یه جورایی نسبت به این جور چیزها واکسینه شدم و فقط از جنبه فان بودن بهشون نگاه میکنم:D
6/10
پ.ن: راستی موقع تماشای این فیلم یادم اومد که چند سال پیش یه فیلم شرقی از کلوب گرفتم (فکر کنم مال اندونزی بود) که داستان یه گروهی توی اندونزی بود که برای مراسمات مذهبیشون آدمخواری میکردن و چند تا دانشجوی پزشکی رو اجیر کرده بودن که از سردخونه دانشگاهشون براشون جسد و اعضای بدن می دزدیدن. متاسفانه اون موقع فیلم هایی که کلوب میگرفتیم اکثراً کثیف بودن و طرف هم برای تمیز کردنشون از شلوار لی استفاده میکرد ( :| ) برای همینم نتونستم فیلم رو تموم کنم و اسمش رو هم هیچ جا پیدا نکردم که دانلود کنم، کسی میدونه چه فیلمی رو دارم میگم؟:D
========================================
Mumon: The Land of Stealth
220px-Shinobi_no_Kuni_Poster.jpg

7/10
به جز شخصیت اصلی که به نظرم اصلاً توی نقش خودش نرفته بود باقی فیلم اونقدرها هم بد نبود و راستش خیلی هم فان بود. ارجاعات تاریخیش رو هم من نرفتم بررسی کنم ببینم درست بودن یا نه ولی کلاهخود چند تا از دایمیو هاشون رو توی Nioh هم دیده بودم پس فکر کنم داستانش یکمی هم به واقعیت مرتبط باشه :D نمیدونم چرا همش فکر میکردم این مومون هاتوری هانزو بوده، اینا از اثرات Nioh بازی کردم هست ها:))
============================================
Memoir of a Murderer
MV5BNGY2MDkzMTctMjI3Mi00ODM0LWExNDktNGJlNDI2OGU2OTExXkEyXkFqcGdeQXVyNTUxNTI3MzY@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

7/10
اولش فکر کردم ادامه یکی از معدود فیلم های خیلی خوب کره جنوبی یعنی Memories of Murder باشه که اینبار قراره حوادث داستان رو از دید قاتل بیان کنه، چند دقیقه اولی هم که صحنه دم تونل رو نشون داد یکمی بیشتر امیدوار شدم ولی در ادامه کم کم معلوم شد که اصلاً ربطی به اون فیلم نداشته (یا شایدم داشته و من متوجه نشدم) و اسمش هم احتمالاً فقط جنبه تبلیغاتی داره:-" در کل فیلم بدی نبود، به خاطر شرایط خاصی که نقش اصلی داره هم فضای فیلم خیلی درهم ریخته و قر و قاطی هست یه جورایی که حتی بیننده هم تا آخر مدام به واقعی بودن اتفاقات فیلم شک میکنه و از این نظر کارگردان خوب تونسته دنیای فیلم رو از دید یه آدم آلزایمری به تصویر بکشه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من یک سال پیش Raw رو نگاه کردم و اصلا حالی که دوستان گفتن رو تجربه نکردم.
فقط یادمه یه صحنه بود که دختره حساسیت گرفته بود پوستش داغون شده بود. اون صحنه یه کم ترسناک بود :D
در کل فیلم خوبی بود به نظرم.

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
اصلی ترین مشکل فیلم Raw این است که نمی داند مخاطب را بترساند و یا با فضا و اتمسفرش آشنا کند؟ مشکل دوم این که اطلاعات کارگردان و فیلم نامه نویس برای اینکه داستان کانابالیسم رو روایت کنند، در حد اطلاعات ویکی پدیا است!تحقیقی گسترده دربارش نکردند و واقعا در طول فیلم دلیل این که چرا شخصیت اصلی داستان یکهو تبدیل به آدمخوار می شود؟ قطعا تاکید بر روی ژن دارد؟ تاکید بر روی رفتار؟ برای من مبهم است و در آخر فیلم هم مبهم می ماند. حتی با دیدن سکانس پایانی هم برایم قابل توجیه نیست. حتی توضیح علمی هم در مورد این قضیه نمی دهد. صحنه خارش بدن هم هیچ ربطی به بیماری کانیبال ندارد در همان موقعی که فیلم آمد تحقیق کردم در هزار منبع که چنین چیزی اصلا نیست. در کل فیلم فقط می خواهد تو را در حد با فضای عجیب دانشگاه آشنا کند و در کنارش کمی حالت را بهم بزند و دیدی ناقص از کانیبال را بهت نشان دهد.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
READY PLAYER ONE

r2cz_flat,800x800,070,f.u1.jpg

شاهکار فوق العاده از استیون اسپلیبرگ
اگه بازی خور باشی این فیلم یک تصویر بیادماندنی برات میسازه
9.5/10
از دید کاربر عادی
8.5/10

این همه لایسنس کارکتر رو اینا چطوری خریدن من کف کردم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
TOMB RAIDER
قبل از دیدن فیلم دعا میکردم زنجیره ی اتصال اتفاقات فیلم(!) حول حولکی نباشه و بین یک سکانس و سکانس بعدی یک توضیح قابل درک انجام بپذیره. یعنی اینجوری نباشه که خب ما یک سکانس داریم که لارا باید فلان کار رو انجام بده و برامون اصلا مهم نیست که چطوری به اون نقطه برسه! هرجوری شد، اصلا بدون هیچ منطقی فقط برسه به اون موقعیت تا ما اون سکانس رو بگیریم و سکانس بعدی هم همینطور و بعدی و بعدی تا الخ. از این خیلی میترسیدم که اتفاق بیافته. سر خیلی از بازی هایی که فیلم میشه همین اتفاق میفته فقط میخوان اون صحنه ی مورد نظرشون که ارتباط خیلی زیادی هم به دنیای بازی داره بگیرن بدون اینکه عمقی به اون موقعیت بدن. خب برای تامب رایدر ما همه چیز عالی بود تا اینکه پای لارا میرسه به جزیره و اونجاست که فیلمنامه بد فیلم خودشو نشون میده و متاسفانه همون اتفاقی برای فیلم میفته که نباید میفتاد. نکته بعدی رویکردی که جدیدا اسکوئر انیکس در رابطه با شخصیت لارا کرافت گرفته و اونو خیلی شکست پذیرتر کرده که یه اتفاق خوبه درکل! یعنی اونو از یک قهرمان شکست ناپذیر و کسی که در تمام شرایط برنده ی میدانه خارج و اونو قابل لمس تر و بقولی انسانی تر کرده. همین باعث میشه وقتی لارا توی شرایط سخت و خطرناکی قراره میگیره ما انتظار هر اتفاقی برای او داریم و دیگه اون حالت از پیش تعیین شده ی ذهنی یه قهرمان ما همیشه پیروز هست و چیزیش نمیشه از بین میره، که این قضیه باعث میشه هیجان فیلم/بازی خیلی بیشتر باشه. خب خیلی قدم بزرگی بود این قضیه برای SE اما شخصیت لارا ولی توی فیلم اصلا از این خصوصیت بهره نبرده و تنها چیزی که سازنده ها از این قضیه فهمیدن نه اون ایجاد هیجان ناشی از شکست و قابل لمس تر شدن اتفاقاتی که برای شخصیت اصلی ما میفته بلکه اینبار بازهم مثل تمام قهرمان ها در هر موقعیتی پیروزمندانه از میدان خارج میشه و ما اصلا نگران نخواهیم شد که ممکنه بلایی سر لارا بیاد اما با این تفاوت که میزان صدمه ی وارده رو بر لارا بیشتر کردن! در نتیجه ی تمام اونچه که فیلم باعثش شده، نه ما گیمرها زیاد میتونیم شخصیت لارا رو درک کنیم و نه اتفاقات و هدفی که براش میجنگه رو و نه شخصیت های فیلم. حداقل تامب رایدر های قبلی یجوری تکلیفش با خودش مشخص تر بود. باتمام این احوال چون من یکی از خاطرخواهان الیشا ویکاندر هستم ( هرچند که her breast is not pointy as the Angelina Julie ) ولی خیلی با خودش و نقشش به عنوان لارا کرافت حال کردم و خوشم اومد. و از طرفی چون خیلی شبیه بازی ساختنش دیدنش خالی از لطف نیست و ارزش دیدن داره.
پ.ن: ادم بده داستان هم منو یاد نیل دراکمن مینداخت:think:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
20n3_800x800-75.jpg

A Quiet Place

کل منطق این فیلم رو خیلی راحت میشه با یک کلمه زیر سوال برد "صدا" ینی بزرگترین پلات هولی که تا حالا تو عمرم تو یک فیلم دیدم ! روایت فیلم عالی ! فیلم در یک کلمه تنش زاست دنیا پسا اخر الزمانیش نو و جدیده موسیقیش عالی ـه بازی Emily Blunt و John Krasinski کاملا باور پذیرـه و با دنیاش هم خونی داره طراحی موجودات عجیب و غریبش عالیه ولی :

بزرگترین مشکل فیلم اینه که وقتی کوچیکترین صدایی میتونه چنین موجوداتی رو با سرعت نور به محل مورد نظر برسونه چرا باید پر باشه از وسایل ریز و درشت که هر لحظه ممکنه ناخودگاه دست و پامون بهش برخورد کنه و به اف بریم ؟ چرا وقتی دشمنا به صدای کم حساسن حتما باید اتیش بازی راه بندازیم واسه پرت کردن حواسشون که قشنگ تا شعاع چند کیلومتری عالم و ادم رو خبر دار کنیم ؟ خوب یـ بطری شیشه ای پرت میکنیم اون طرف قشنگ با خیال راحت به راهمون اداه میدیم :| بعد ببخشید ینی انسان ها اینقدر گاو بودن تو اون دوره که موجودی که حساس به فرکانس پایین صداست رو نفهمن که نقطه ضعفش کجاشه ینی تا این حد ؟ چرا دختر ناشونا اون اسباب بازی رو داد به خواهرش و از همه بد تر خواهرش که میدونست باید بلند حرف نزنه باطری ها رو برداشت و اسباب بازی رو روشن کردن و با اینکه میدونست داره صدا میده بازم این شاسگولا روشنش گذاشت و خاموشش نکرد چرا پدر نمیخواست دختر ناشنواش از حقیقت دنیای به اف رفته با خبر بشه و اجازه نمیداد به زیر زمین بره که بعدا که تو زیر زمین رفت یهو نشونه های رو تابلو بهش هینت بدن ؟ چرا باید عین خنگا واسته مرگ پدرش رو نگاه کنه و متوجه نشه که اون سمعکش یـ غلطی میتونه بکنه !

در کل فک نمیکنم فیلمی تا حالا دیده باشم که اینقدر تناقض داشته باشه و اینقدر تحویل گرفته شده باشه !

5/10

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
shush.jpg

A Quiet Place

8/10

فیلم خوبی بود. تا به الان هیچ فیلمی نبوده که تا اینقدر بهم استرس وارد کنه.:-SSامیلی بلانت و جان کرازینسکی تو این فیلم فوق العاده ظاهر شدن، طوری زیبا بازی می کردن که احساس می کردم تو همون موقعیت و مکان هستم. :| یه پیشنهاد برا دوستان دارم، به نظرم این فیلمو با هدفون ببیند. صدا گذاری و موسیقی این فیلم وحشتناک خوبه\m/

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
A Quiet Place

A-Quiet-Place-2018.jpg

فیلم از همون دقیقه اولش میخکوبت میکنه. برام سوال بود یه فیلم چجوری میتونه عنصر دیالوگ رو حذف کنه و بازم انقدر موفق باشه. فقط بعد دیدن فیلمه که میتونین بفهمین. بازی تک تک بازیگرها فوق العاده بود کارگردانی معرکه بود! (هنوزم باورم نمیشه که جیم از سریال آفیس کارگردانشه!). صداگذاری دقیق موسیقی دقیقا همونجایی که باید باشه در کل یه فیلم عالی بود. به همه شدیدا پیشنهاد میشه. تجربه جدید و فوق العاده ای تو این سبک ـه!

10 / 9

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
A Quiet Place

5/10

یکی از ناامید کننده ترین فیلم های 2018 برای من !
این همه تعریف و ریویو های مثبت منتقدان به خاطر چی ؟ فقط به خاطر املی بلانت ؟
اخر فیلم مشخص شد با یدونه کیت الکتریکی و میکروفون و بلندگو این موجودات رو میشد کشت ! ( اون صحنه شاتگان هم اخرش بود . طرف به راحتی صفحات فلزی و ماشین رو پاره میکنه بعد با یک تیر شاتگان پخش میشه زمین !!! )
تصور یک فضای اخرزمانی با این موجودات کاملا غیرمنطقی بود !
با اینکه زمان فیلم هم نسبتا کم بود ولی باز بعضی سکانس ها به شدت حوصله بر بودن و دیالوگ خاصی هم نداشتن.
در کل مثل همه فیلم های هم سبکش فیلم کاملا متوسطی بود :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
View attachment 89893

A Quiet Place

8/10

فیلم خوبی بود. تا به الان هیچ فیلمی نبوده که تا اینقدر بهم استرس وارد کنه.:-SSامیلی بلانت و جان کرازینسکی تو این فیلم فوق العاده ظاهر شدن، طوری زیبا بازی می کردن که احساس می کردم تو همون موقعیت و مکان هستم. :| یه پیشنهاد برا دوستان دارم، به نظرم این فیلمو با هدفون ببیند. صدا گذاری و موسیقی این فیلم وحشتناک خوبه\m/

واقعا ؟ :think: برو سراغ funny games هانکه هر نسخه هم دیدی فرق نمیکنه :D

=========

a quiet place

فیلم درکل بدی نبود ولی پلات هول کم نداشت اما به هر جهت یکسری لحظات هیجان برانگیز داشت و اون مهر خانوادگی هم تو فیلم خوب از اب درامده بود
4.5/10

پ ن: اما از خیلی جهات من رو یاده دلست مینداخت از موجودات کور بسیار وحشی تا شباهات ظاهر پدر خانواده به جوئل و در غم از دست دادن فرزند و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر