Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

JaFa_th

کاربر سایت
Jun 12, 2018
3
Gond Week Remastered
7/10
فیلم بدی نبود. فقط نسخه قبلیو کوتاه تر و سرراست تر کردن و بیشتر به جنبه طنزش پرداختن. فیلم قبلی جنبه های احساسی و اکشن بیشتری داشت و از نظر داستانی پرمحتواتر بود ولی این نسخه ریمستر فقط رو طنز تاکید کاره هرچند نسخه قبلم طنز بود ولی ن ب این شدت
77a08f43f2fe0f471d278c3d1f8fb56b.jpg

فرستاده شده از SM-G610Fِ من با Tapatalk

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
TheDarkKnightReturnsPart1.jpg TheDarkKnightReturnsPart2.jpg
Batman The Dark Knight Returns - Part 1 & 2
لعنتی من این داستان رو خیلی دوست دارم.:D دیوانشم.:D خیلی خوبه، خیلی خوبه.:D خود کامیک عالیه اینم اقتباس فوق‌العاده‌ایه ازش. من اول راستش این فیلم رو دیدم چندسال پیش بعد کامیکش رو خوندم، عاشق جفتشونم و فیلم برام خیلی عزیزه. هر از گاهی هی بازبینیش میکنم ببینم واقعاً نوستالژی باعث میشه انقد دوسش داشته باشم یا واقعاً همینقدر با کیفیته.:D جداً همین قدر باکیفیته. برای من صحنه‌ی تونل عشق و اون موسیقی دیوانه‌وارش همیشه باعث میشه مو به تنم سیخ شه.:D فوق‌العاده این انیمیشن رو دوست دارم. یه ذره هم به بتمن علاقه‌مندید از دست ندید. تو این ۳ ۴ ماه بیش از ۷ ۸ بار دیدمش.:D

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فیلم فوق العاده مذخرف . حیف وقت و حجم براش . سری اولش خیلی بهتر بود
0/10 شاید یک بهش بدم اونم بخاطر سیلوستر استالونه
------------

فوقا العاده افتضاح اصلا پوچ بی محتوا، وقت روی داستان دیالوگ و ... نگذاشته بودن

• Like
Reactions: *CATALAN*

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
READY PLAYER ONE

r2cz_flat,800x800,070,f.u1.jpg

خـُب از کجا شروع کـنم؟
Insane-ly GOOOOOOD!
بنده چند ماه پیش توی وقت آزادم نشستم کتابــ این رو خوندم و بشدت خـرکیف شدم ^_^ فیلم با اینکه کلیتش همون داستانـ کتابـه ولی تفاوت های خیلی خیلی زیادی داره... تو کتاب حجم عظیمی easter egg به سخصیت ها و داستان ها و فیلم ها و بازی های دهه 80-90 و حتی بَـعـدتـَرش هست و اسپیلبرگ برای فیلم هم کم نذاشته و به تعداد شاید بینهایتی شما ایستر اگ و ریفرنس میبینین که همگی هم شدیدا حال میدن! تنها نکته نچندان خوب ولی فروتنانه ی این قسمت این بود که اسپیلبرگِ عزیز گفته بود هیچ ریفرنسی به اثار خودم در فیلم قرار نمیدم :( (البته در کتاب به مقدار خیلی خیلی زیادی به اثار همین کارگردان اشاره میشه و حتی یادمه چند صفحه کاراکتر ها راجب اسپیلبرگ به عنوان کارگردان ماندگار قدیمی حرف میزنن :D)
تغییرات داستان به سینمایی تر شدن فیلم کمک زیادی کرده که هرچند بنده از چند قسمتش خوشم نیومد و چند قسمت هم کتاب رو ترجیح میدادم. ولی خب از این نظر فیلمِ خوبیو شاهد خواهید بود :D
فیلم به مقدار زیادی صحنه های کامپیوتری و CGIـیی داره که واقعا عالی از آب در اومدن!
صحنه های اکشن بسیار خفنن! بسیار! مسابقه اتوموبیل رانی درون فیلم بیـنظیر است!\m/

در پایان توصیه میکنم ببینید. مخصوصا که اینجا دوستان گیمر هستن و قطعا لذت میبرن!
و اگر لذت بردین توصیه میکنم کتابـش رو هم مطالعه کنید! اگر زبانتون خوب هست قطعا نسخه زبان اصلی و اگر هم دوست ندارید نسخه ترجمه شدش هم موجوده...

موفق باشید​

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
b2y8_600x600-75.jpg

چه easter egg تو easter egg ـی شد :D داستان فیلم در مورد easter egg فصای فیلم easter egg شخصیتا easter egg کلا همه چی easter egg :D خیلی خوب بود اقا , خیلیییی ! CGI خفنی که دیدن ورژن زیر 5 گیگی فیلم رو برا ما گیمرا رسما حرام میکنه (:D) موسیقی و صدا گذاری و بازیگرا و لحظات کمدی اکشن نوستالژی کلا همه چی \m/

9.5/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
share3.jpg
Ready Player one: 8.5/10

عالی :D فکرشو نمیکردم اینقد خوب باشه، من نه تریلر خاصی ازش دیدم نه کتابشو خونده بودم و نه از موضوع کلیش خبر داشتم، مدت ها بود به این قضیه VR و پیشرفتش در آینده فکر میکردم که چقد میتونه دنیا رو تغییر بده و مردمو درگیر دنیای خودش کنه، در اولین دقیقه ای که فیلم شروع شد و موضوعشو فهمیدم جوری میخکوب شدم که تا آخر مجذوبش بودم، همونطور که دوستان گفتن فیلم کلا ایستر اگه که بنظرم یکی از نیازمندیهای فیلم اینه که واقعا درگیر این دنیا باشی تا باهاش حال کنی :D

نکته جالب فیلم اینه که بنظرم نزدیک ترین چیز به آینده واقعی بشریت هست، ما کلی فیلم در مورد آینده تو دهه 80-90 دیدیم که 2010-2020 ـو نشون میدادن ولی جهان الان ما حتی شبیه به اونا هم نشد اما موضوع این فیلم دقیقا چیزیه که تکنولوژی داره به سمتش حرکت میکنه.

کارگردانی و CG فیلم هم عالی بود، در کل دم اسپیلبرگ گرم :D اگه گیمر یا کلا Nerd هستید بشتابید و همین الان نسخه 1080 به بالا رو دانلود کنید :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
opxn_700x700-75.jpg

RAW (خام)-محصول 2016 فرانسه

قیافه بنده بعد از تماشای این فیلم

ij69_hqdefault.jpg

اول از همه بگم که محتویات فیلم به شدت اعصاب خورد کن بود طوری که در حین دیدن فیلم سه بار تنفس عمومی برا خودم تجویز کردم ( :| ) :D میرسیم به منظور فیلم رو دقیقا متوجه نشدم ! البته که همه ی فیلمای نباید منظوری داشته باشن ؟ یا باید داشته باشن ؟ به هر حال احساس میکنم که کل فیلم حالت استعاره ای داشت و کاملا دیدگاه شخصی کارگردان درش دخیل بود اول از همه فضای عجیب فیلم که انگار هیچ چیز سر جای خودش نیست میشه استعاره ای از دوران نوجوانی یک فرد و ورودش به جامعه دونست که اینقدر چیزای عجیب و غریب دور برش پرداخت میشه که بعضا میتونه ادم رو به سردرگمی کامل ببره در کل فیلم سر راستی نیست با این حال اونای که دیدن هیچی ولی اونایی که هنوز ندیدن به شدت توصیه میکنم بهشون که موقع غذا خوردن فیلم رو تماشا نکنن یا اصلا سعی نکنید چیزی ازش بیاد بیارید که قطعا پیامد های بدی رو در بر خواهد داشت :|

7/10

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
lqgf_ready-player-one-soundtrack-poster.jpg

READY PLAYER ONE
فیلم رو دیشب دیدم و بسیار لذت بردم . باید بگم فیلم هیجان انگیز و بسیار خوش ساختیه کارگردان هم نیاز به تعریف نداره . به نظرم اینده ی VR رو به بهترین شکل نشون میده.
موارد مثبت
THE SHINING
اونجا که یه گروه بچه با VR دارن میدون و تو بازی نشون میده یه گروه از بازی هالو هستن

موارد منفی
تنها مورد منفی به نظرم من نقش اصلی که هنوز یکم تجربه اش کمه تو این ضمینه

نمره 8/10

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
opxn_700x700-75.jpg

ij69_hqdefault.jpg

اول از همه بگم که محتویات فیلم به شدت اعصاب خورد کن بود طوری که در حین دیدن فیلم سه بار تنفس عمومی برا خودم تجویز کردم ( :| ) :D میرسیم به منظور فیلم رو دقیقا متوجه نشدم ! البته که همه ی فیلمای نباید منظوری داشته باشن ؟ یا باید داشته باشن ؟ به هر حال احساس میکنم که کل فیلم حالت استعاره ای داشت و کاملا دیدگاه شخصی کارگردان درش دخیل بود اول از همه فضای عجیب فیلم که انگار هیچ چیز سر جای خودش نیست میشه استعاره ای از دوران نوجوانی یک فرد و ورودش به جامعه دونست که اینقدر چیزای عجیب و غریب دور برش پرداخت میشه که بعضا میتونه ادم رو به سردرگمی کامل ببره در کل فیلم سر راستی نیست با این حال اونای که دیدن هیچی ولی اونایی که هنوز ندیدن به شدت توصیه میکنم بهشون که موقع غذا خوردن فیلم رو تماشا نکنن یا اصلا سعی نکنید چیزی ازش بیاد بیارید که قطعا پیامد های بدی رو در بر خواهد داشت :|

7/10
من این فیلم رو هفته قبل شروع کردم به دیدن
میتونم بگم هرکی تا حالا بالا نیاورده، با دیدن این فیلم میتونه بیاره!!
یه فیلمی مثل سالو(پازولینی) از لحاظ حال بهم زنی پیش این هیچه هیچ!!
اینقدر این فیلم raw بد بود، اینقدر حال بهم زن بود، که من نصفه دیدم
و متاسفانه باید بگم بعد از دیدن همین نصف، بعد از چند ساعت که غذا خوردم بالا آوردم!!
تا حالا صحنه های حال بهم زن تری که توی این فیلم بوده رو هیچ جایی ندیدم

پ.ن:
سکانس دراوردن مو از دهن هیچ وقت یادم نمیره متاسفانه:|

• Like
Reactions: Origami 2008

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من این فیلم رو هفته قبل شروع کردم به دیدن
میتونم بگم هرکی تا حالا بالا نیاورده، با دیدن این فیلم میتونه بیاره!!
یه فیلمی مثل سالو(پازولینی) از لحاظ حال بهم زنی پیش این هیچه هیچ!!
اینقدر این فیلم raw بد بود، اینقدر حال بهم زن بود، که من نصفه دیدم
و متاسفانه باید بگم بعد از دیدن همین نصف، بعد از چند ساعت که غذا خوردم بالا آوردم!!
تا حالا صحنه های حال بهم زن تری که توی این فیلم بوده رو هیچ جایی ندیدم

پ.ن:
سکانس دراوردن مو از دهن هیچ وقت یادم نمیره متاسفانه:|
بنده اونجا رو Skip کردم :| قشنگ داشتم به خودم و و عوامل فیلم فحش میدادم بابت دیدن اون صحنه :|

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر

220px-Flower_%282017%29.png

Flower 2018
8/10

نمی دانم تازگیا من با منتقدان مشکل پیدا کردم. با تماشای فیلم گل و مقایسه ی آن با فیلم لیدی برد سال پیش که هر دو ژانر تینجری و نوجوانانه با رنگ و بوی کمدی تلخ دارند، واقعا می فهمی که فیلم گل سرتر از لیدی برد است. هم داستان جذاب دارد و حادثه ی محرک آن به خوبی مخاطب را برای تماشای فیلم همراهی می کند، هم بازی بهتری نقش اصلی با بازی زویی دوچ نسبت به سرژی رونان دارد. هم فیلم نه آن چنان ساده ساده است و نه می خواهد در لابلا پیامی جهت دار بگوید که البته دومی کمی درس اخلاقی می دهد که چندان زننده نیست. گل در ساده بودنش هم اثری زیبا است. یک اثر ناب مستقل که کسی هم تحویلش نگرفته است.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
opxn_700x700-75.jpg

ij69_hqdefault.jpg

7/10

Thegodfather@

والا منم دیشب فیلم رو دیدم ولی اصلا حتی یک صحنه این فیلم باعث نشد حس بدی داشته باشم یا فکر کنم میخوام بالا بیارم ... حتی در حال دیدنش داشتم چیزی هم میخوردم بهش فکر هم کردم ولی خب ... نه اصلا، بی نهایت دوست دارم قسمت دومش هم با توجه به پایان قسمت اول ساخته بشه، فقط فضای فیلم عجیب غریب بود و جواب یه سری سوال ها رو نداد ... حس میکنم خیلی دل نازکید، یا شایدم من خیلی آدم خشنی ام :D که البته نیستم!

7.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر