Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Love, Simon
Love%2C_Simon_poster.png

بعنوان یه کمدی رمانتیک تینیجری خوب گرفتم و محتوای فیلم رو اصلا پیش بینی نمی کردم. یک کلام بخوام بگم بخاطر اعتقادات خودم با فیلم حال نکردم.

چقدر این دست فیلم ها زیاد شدن. بعد نژاد پرستی هالیوود زده تو کار مسئله همجنس گراها و شدیدا داره مانور میده و حمایت میکنه! به اینکه این موضوع خوبه یا بد کار ندارم ولی استراتژیشون تو فرهنگ سازی خیلی درسته طوری شده که هر چیزی رو بخوان می تونن به جامعه اثبات کنن.
مقایسه مسخره ای شاید باشه ولی یه لحظه فک کنید به بحث تلگرام و استراتژی اینا واسه مقابله باهاش :| پاول دوروف به خواب هم چنین اسپانسری رو نمی دید :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Collateral_%28Movie%29.jpg

Collateral 2004
8.5/10

همچنان حسرت میخورم که چرا این فیلم را زودتر ندیده بودم؟! مدام در طی این چند سال تلویزیون داخلی آن را پخش می کرد اما با دیدن چهره تام کروز، کانال را عوض می کردم. در حقیقت علاقه ای چندانی به تام کروز ندارم به خصوص با فیلم های جدیدش اما وثیقه چهره متفاوتی را از تام کروز نشان داد. یک بدمن با تیپ خاص که آدم کشی خونسرد و حرفه ای است که کارش هاهم خوب بلد است و از طرف دیگر راننده تاکسی ما با بازی خوب جیمی فاکس که هم در بعضی اوقات کمیک و در بعضی جهات جدی است، عالی نقش خود را بازی کرده است. سکانس سر میز خاویر باردم و جیمی فاکس قطعا بهترین سکانس فیلم و بهترین قسمت هنرنمایی جیمی فاکس در این فیلم است. فیلمبرداری روان که هیجان فیلم را دو چندان می کند و 15 دقیقه پایانی فیلم به قسمت اوج خود می رسد. فیلمی است که برخلاف فیلم های امروزه، قهرمان پردازی خوبی دارد. وثیقه قطعا بهترین فیلم مایکل مان است (حتی بهتر از مخمصه).​

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Annihilation
Annihilation_%28film%29.png

اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم و به شدت غافلگیر شدم. Annihilation به بهترین شکل ممکن سبک های عملی تخیلی، راز آلود و روان شناسانه رو ترکیب کرده و معجون کامل و عجیبیه. به شدت قابل احترام و دیدنی که منِ مخاطب رو هم غافلگیر کرد، هم جواب هایی که تو ذهنم ایجاد کرده بود رو یکی یکی جواب داد و هم کاری کرد که بعد تماشای فیلم همچنان بهش فکر کنم.

البته این فیلم رو به همه پیشنهاد نمی کنم چون عام پسند نیست.

9/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Only_God_Forgives_poster.jpg

Only God Forgives 2013
5/10

ایراد اصلی فیلم تنها خدا می بخشد این است که فیلم نامه دکوپاژ شده ای دارد؛ همیشه در کلاس های فیلم نامه نویسی که حضور داشتم، استاد هشدار می داد که سعی کنید فقط در فیلم نامه داستان خودتان را روایت کنید و تاکید زیادی بر توصیف مکان و صحنه ها و حرکات دوربین نباشید. نوشتن فیلم نامه دکوپاژ شده حساسیت باید خرج بدهید و کار بسیاری سختی است و خیلی کم کارگردان یا نویسنده ای موفق در نگارش فیلم نامه دکوپاژ شده می شوند. نیکولاس ویندینگ فیلم نامه ای با درونمایه انتقام نوشته است اما آن قدر در فیلم نامه اش از حرکات دوربین، توصیف صحنه ها و موقعیت به کار برده که بیخیال ماهیت اصلی داستان شده است. داستان انتقامی ضعیفی را روایت می کند که سعی می کند که با برچسب های روانشناختی، خلا های موجود فیلم را پر کند که متاسفانه نه آن قدر روانشناختی است و نه آن قدر داستان انتقامی جذاب. رایان گاسلینگ هم همان تیپ درایو دارد و سکوت، تنها هنرش در فیلم است. کارگردان هم تکنیکی های کارگردان را به خوبی اجرا کرده است و اتمسفر نوآرگونه اش خوب است اما فقط برای چند دقیقه و گرنه روایت خسته تان می کنید. پلیس داستان هم که همه را سلاخی میکند، می توانیم نماد همان خدای داستان بنامیم که هم آدم ها را قضاوت می کند و عدالت را اجرا می کند و هم به سزای اعمالشان می رساند که متاسفانه آن قدر بد شخصیت پردازی شده است که او را فقط یک موجود بی جان و شمشیر در دست می تونیم مورد خطاب قرار بدیم. تنها خدا می بخشد خسته کننده ترین و فریبنده ترین فیلمی است قرن بیست و یکم است.​

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
The death of stalin (2017)

8/10
روایتی بریتانیایی از مرگ استالین
یک کمدی سیاه سیاسی درجه‌یک.
دیکتاتورها مسخره‌اند و کسانی که برای جانشینی آن‌ها تلاش میکنند، مسخره‌تر.
فیلم روایت‌گر ساعات پایانی زندگی استالین و کشکمش وزرا و کمیته مرکزی حزب کمونیست چند روز پس از مرگ اوست‌. عده‌ای تغییرات مثبت میخواهند، عده‌ای قدرت؛ اما تنها خواسته مشترک همه آن‌ها بقاست!
فیلم به زبان هجو و طنزی تلخ از لیست‌های دستگیری و کشتار بی‌شمار استالین و از جنگ قدرت در میان اعضای بلندپایه حزب کمونیست بر سر جانشینی استالین میگوید.
شخصیت‌پردازی‌ و دیالوگ‌نویسی جالب و تیم بازیگری قوی هم داره.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Voices

7/10

یه فیلم در ژانر کمدی سیاه که البته وقتی دانلود کردم نمی دونستم که ژانرش کمدیه سیاهه و بیشتر فکر می کردم کمدیه اما وقتی دیدم متوجه شدم که چقدر وحشتناکه! بعضی صحنه های فیلم منو می خندوند که بلافاصله بعد از خندیدن احساس شرم می کردم چون در حقیقت چیز خنده داری نبود جز gore و violence :D در کل فیلم جالبی بود و داستان جالبی هم داشت، اما نمی تونم اونطور که فیلم خودش از مخاطب انتظار داره بهش برچسب روانشناختی بزنم، بله فیلم راجع اسکیزوفرنی و افسردگیه اما متأسفانه اونطور نتونسته حس رویاگونه ای که فیلم مدنظرش هست رو منتقل کنه. بازیِ راین رینولدز خوب و قانع کننده ست ولی کاراکترش اونقدری که باید و شاید عمق نداره و حقیقتش نمیشه باهاش sympathatic بود و اونطوری که هدف فیلمه احساس دلسوزی بکنین. به نظرم یه جور اقتباس دست و پا شکسته از کارای دیوید لینچه. به طور کلی اما اون حس انزجار و حال بهم زنی رو به خوبی می تونه در صحنه های کلایمتیک فیلم به شما منتقل کنه.

• Like
Reactions: Forza Xbox

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
Mean Girls
به این فیلم میشه گفت movie of a generation. قشنگ خلاصه کننده 90% فیلم های رمانتیک عشقی دهه 2000 هستش. بازیگرهای معروفی مثل Lindsey lohan و amy mcadams توش بازی کردن. کلی meme معروف هم ازش در اومده. در کل فیلم قشنگی بود.
Why are you so obsessed with me? :)):))
8 / 10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
A_Quiet_Place_film_poster.png

A Quiet Place: 8/10

چقد ایده فیلم و داستانش جالب و متفاوت بود، قطعا جز بهترین فیلمای دهه توی این ژانر هست، ترکیب Emily Blunt و John Krasinski معرکه بودن.
John Krasinski ـم یک تنه همه کاره ـه فیلم بود تقریبا از اسکرین پلی بگیر تا کارگردانی و بازیگری، واقعا استعداده این بشر.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
Han Solo
این رو به اصرار دوستان رفتم :D. برخلاف انتظارم خیلی هم بد نبود. از rouge one خیلی ضعیف تره ولی به خودی خود فیلم بدی نیست. هرچند زیاد صحنه های اکشن خاصی هم نداره .
7 / 10

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
Escape Plane 2
فیلم فوق العاده مذخرف . حیف وقت و حجم براش . سری اولش خیلی بهتر بود
0/10 شاید یک بهش بدم اونم بخاطر سیلوستر استالونه
------------
Gringo
فیلم خوبی بود . هارلود (بازیگرد سیاه پوست)خیلی خوب بازی کرد .
6/10
--------------
Brothers Of The Wind
یک مخلوطی از مستند عقاب و فیلم هست . با بازی ژان رنو ک خیلی پیر شده متاسفانه. موسیقی وتصاویر خیلی عالی بود . شاید من ک به عقاب علاقه شدیدی دارم موجب شد از این فیلم خیلی خوشم اومد (لامصب بعد از دیدن این فیلم ادمو مجبور میکنه بره عقاب بزرگ کنه:D8->)
8/10

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر