Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
nu27_gallery-1520596571-avengers-art.jpg

Avengers:Infinity War

این فیلم رو میشه یکی از متفاوت ترین فیلم های MCU در نظر گرفت. بالانس بین شخصیت ها واقعا عالی بود . برادران روسو خیلی خوب اینهمه کاراکتر رو تونستن تو 150 دقیقه جا بدن. Choreography صحنه های نبرد فیلم همراه با یه ادیتینگ خیلی خوب, عالی کار شده. یکی از نقاط قوت فیلمنامه اینه که رابطه بین شخصیت هارو خیلی خوب به تصویر میکشه که باعث میشه تا آخر فیلم احساس خستگی به بیننده دست نده. Thanos هم از لحاظ CGI خیلی خوب درست کردن و josh brolin هم یه بازی کم نقصی ارئه میده. Pacing فیلم تقریبا همیشه بالاست و از صحنه آغازین فوق العاده فیلم تا آخر خیلی خوب پیش میره. از لحاظ پلات تویست هم که یه سری چیزا رو اصلا من انتظار نداشتم اینجا نشون بدن ولی فیلم اصلا تو غافلگیر کردن عقب نشینی نمیکنه. اون کسایی هم که به تاریک نبودن MCU گیر میدادن این فیلم خیلی خوب این قضیه رو حل میکنه:D

9/10

آخرین ویرایش:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
fb17_1.jpg

Avengers:Infinity War
10/10
متفاوت ترین فیلم مارول! هرچی که دنیای مارول داره بزرگتر میشه شخصیت های منفی بهتری هم پیدا میشن. شخصیت Thanos واقعا عالی بود. باید از بازی Josh Brolin تحسین کرد. برادرای روسو تونستن بار دیگه یک فیلم جذاب رو درست بکنن. واقعا کار سختیه استفاده از اینهمه شخصیت تو این مدت کمتر از ۳ ساعت. از شروع فیلم و تا پایان فیلم به هیچ وجه خسته کننده نیست. صحنه های اکشن فیلم هم عالی و از یکی دیگه بهتر بودن. طنز فیلم هم عالی بود و البته به جا! کل سینما ۳ یا ۴ بار رفت رو هوا لول!
پ.ن:فروش فیلم باید خیلی بالا باشه . دیروز تمام بلیط ها برای تمام سانس ها تموم شده بود:o
پ.ن۲: و البته یادی کنیم از خدا بیامرز DC :))

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
The Florida Project

7c_title-short-bare.png

8/10

ترکیب بندی بی نقض و داینامیک رنج بسیار خوب در کل صحنه من رو متعجب کرد ، ( خودمم چون فیلمبردار هستم ) واقعا لذت بردم از اون شدت Grain و فیلمبرداری روی فیلم های نگاتیو ، واقعا حس خوبی رو تویی فلوریدا و تم کاریشون القا کرد ( تم بنر ها و اعلامیه های Vintage و قدیمی )

دوربین پاناویژن کا باهاش فیلمبرداری شد .

wa8t_voiom6_a3kw-dtv_jbzdhrzdjych83h5siunj4y11aw.jpg

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
1tc0_1.jpg

Avengers : Infinity War
9.5/10

اول که متا رو دیدم ، خیلی تعجب کردم که چه طور میشه دو تا کارگردان کار بلد یه فیلم ضعیف تحویل بدن اونم بعد این همه مدت ! ولی بعد دیدنش فقط نیم ساعت با خودم کلنجار میرفتم که چه طور ممکنه یه فیلم تو این ژانر ، این قدر شاهکار از آب دربیاد :|
شیوه روایت داستان نسبت به سری های قبل کاملا عوض شده بود . بسیار عالی تونسته بودن این همه شخصیت رو کنار هم جا بدن طوری که بیننده سردرگم نشه !
ثانوس واقعا شخصیت پردازی فوق العاده ای داشت و خلاف شخصیت منفی justice league ، پشت هر کدوم از حرکاتش یه فلسفه ای بود . (من شرمندم بابت این مقایسه ! :|)
صحنه های اکشن رو که هیچ جوره نمیتونم توصیف کنم این قدر که عالی کار شده بود . موسیقی متن که یه جاهایی با روح و روان ادم بازی میکرد :(
به نظر من تفاوت اصلی این فیلم با دو سری قبل (و عملا کل فیلم های مارول) این بود که برای اولین بار تونست این موضوع رو عمیقا به تماشاچی منتقل کنه که جنگ با کسی شوخی نداره ! تو سری های قبل بارها شده بود که نقطه ی "اوج" جنگ ، کارکترها بازم مخاطب رو بخندونن ولی این دفعه چنین چیزی تقریبا وجود نداشت . (البته این قضیه جزو نقاط قوت سری های قبل بود و ایرادی هم بهش وارد نیست ! )

همین طور پایان فیلم ، یکی از حماسی ترین ها در نوع خودش بود و بدون اغراق ، واقعا تاثیرگذار بود . ثانوس هم با بازی معرکه جاش برولین ، شخصیت پردازیش به گونه ای بود که حتی بعد از بین بردن نصف جمعیت جهان ، خیلی منفور نبود ! حالا نمیدونم این فقط احساس منه یا بقیه هم همین طورن !
شاید یکی از دلایلش این باشه که همه مون میدونیم قراره اکثر سوپر هیرو ها تو اونجرز 4 برگردن ! شایدم گذشته ثانوس و اشک هایی که وسط فیلم ریخت ، دلیلش باشه ... به هر حال من یکی که واقعا بدم نیومد ازش :D:-" البته اینم بگم که سر کشته شدن یه سری از شخصیتا مثل لوکی و گامورا واقعا اشکم دراومد :|

در آخر این که ، شدیدا پیشنهاد میشه دیدنش . به متا هم اصلا توجه نکنید چون اکثر نقد هاشون برای این فیلم ، بی پایه و اساسه ;)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
avengers : infinity war
عالی بود . بهترین فیلم یونیورس مارول . تو فیلم همه چیز به اندازه بود . هم فضای دارک و لحظات تاثیر گذار داشتیم هم طنز . فیلم از شروعش ریتم اش رو حفظ می کنه و لحظه ای افت نمی کنه . کاراکتر ها اکثرشون به اندازه ی لازم حضور دارند . بعد مدت ها یک شخصیت منفی جون دار و جذاب رو شاهدیم که از لحظه حضورش تا پایان فیلم ابهت خودش رو حفظ می کنه . بازی جاش برولین عالیه . داستان هم چفت و بست داره و خوب جلو میره . پایان فیلم فوق العاده است و بیننده رو برای قسمت بعدی تشنه نگه میداره . اکشن فیلم در بالاترین کیفیت قرار داره و با این که سکانس های شلوغی رو شاهد هستیم ولی مبارزه ها با جزییات و کیفیت زیادی دنبال می شن . برادران روسو بار دیگر ثابت کردن که به خوبی سکان هدایت فیلم رو به دست گرفتن و حالا حالا ها باید تو این یونیورس باشن . قسمت سوم آونجرز ثابت می کنه که با برنامه ریزی درست می توان نتیجه ی موفقی گرفت که کاش رقیبش یاد بگیره . این فیلم جزو بهترین آثار کامیک بوکیه و دیدنش به همه دوستداران سینمای کامیک بوکی و البته تخیلی پیشنهاد میشه امتیاز 9.5 از 10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Avengers: Infinity War - 9/10
گفتنی هارو دوستان گفتن :D فقط اینکه قبل دیدن فیلم منم نگران این بودم که بخاطر شخصیت های خیلی زیاد فیلم یکم به هم ریخته و بیش از حد شلوغ بشه و به نظرم این مشکل رو داشت ولی نه در اون حدی که پیش بینی میکردم.
به خیلی از کاراکتر ها و اتفاقات خیلی خیلی کم پرداخته میشه و کلا روند جلو رفتن داستان خیییلی سریع هست ولی بازم با این وجود بیینده رو سردرگم نمیکنه و مثل فیلم های اخیر مارول خیلی فیلم خوش ساختی هست.
گل سرسبد فیلم هم که thanos بود و واقعا شخصیت فوق العاده ای داشت! ایراد من به اونجرز های قبلی antagonist های خیلی عادی و سادشون بود، مخصوصا ultron که برای من واقعا خسته کننده بود. ولی هرچقدر که از شخصیت های منفی فیلم های قبلی دل خوشی نداشتم، Thanos بیست برابر دوست داشتنی تر بود :D (حالا شاید دوست داشتنی صفت خیلی خوبی برای thanos نباشه ولی خوب منظور رو میرسونه :D )
برید ببینیدش :D
همین طور پایان فیلم ، یکی از حماسی ترین ها در نوع خودش بود و بدون اغراق ، واقعا تاثیرگذار بود . ثانوس هم با بازی معرکه جاش برولین ، شخصیت پردازیش به گونه ای بود که حتی بعد از بین بردن نصف جمعیت جهان ، خیلی منفور نبود ! حالا نمیدونم این فقط احساس منه یا بقیه هم همین طورن !
شاید یکی از دلایلش این باشه که همه مون میدونیم قراره اکثر سوپر هیرو ها تو اونجرز 4 برگردن ! شایدم گذشته ثانوس و اشک هایی که وسط فیلم ریخت ، دلیلش باشه ... به هر حال من یکی که واقعا بدم نیومد ازش :D:-" البته اینم بگم که سر کشته شدن یه سری از شخصیتا مثل لوکی و گامورا واقعا اشکم دراومد :|

در آخر این که ، شدیدا پیشنهاد میشه دیدنش . به متا هم اصلا توجه نکنید چون اکثر نقد هاشون برای این فیلم ، بی پایه و اساسه ;)
اتفاقا منم همین احساس رو نسبت بهش داشتم! برعکس خیلی از شخصیت های منفی قبلی، دلیل و منطق thanos رو ادم میفهمه و درک میکنه.
یکی دیگه از دلایلی که thanos رو قابل باور تر میکرد این بود که از همون اول یه شخصیت خیلی خیلی قوی نبود که بعد اخر فیلم یه دفعه بخواد شکست بخوره! یعنی مبارزه هاش با شخصیت های مثبت داستان/ یه سری از قویترین سوپر هیرو های مارول هیچوقت یه طرفه نبودن و معلوم بود که واقعا داره تلاش میکنه که شکست نخوره.

در کل انتظار برای شماره بعدی بدجوری سخت شد :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Avengers: Infinity War - 9/10
گفتنی هارو دوستان گفتن :D فقط اینکه قبل دیدن فیلم منم نگران این بودم که بخاطر شخصیت های خیلی زیاد فیلم یکم به هم ریخته و بیش از حد شلوغ بشه و به نظرم این مشکل رو داشت ولی نه در اون حدی که پیش بینی میکردم.
به خیلی از کاراکتر ها و اتفاقات خیلی خیلی کم پرداخته میشه و کلا روند جلو رفتن داستان خیییلی سریع هست ولی بازم با این وجود بیینده رو سردرگم نمیکنه و مثل فیلم های اخیر مارول خیلی فیلم خوش ساختی هست.
گل سرسبد فیلم هم که thanos بود و واقعا شخصیت فوق العاده ای داشت! ایراد من به اونجرز های قبلی antagonist های خیلی عادی و سادشون بود، مخصوصا ultron که برای من واقعا خسته کننده بود. ولی هرچقدر که از شخصیت های منفی فیلم های قبلی دل خوشی نداشتم، Thanos بیست برابر دوست داشتنی تر بود :D (حالا شاید دوست داشتنی صفت خیلی خوبی برای thanos نباشه ولی خوب منظور رو میرسونه :D )
برید ببینیدش :D

اتفاقا منم همین احساس رو نسبت بهش داشتم! برعکس خیلی از شخصیت های منفی قبلی، دلیل و منطق thanos رو ادم میفهمه و درک میکنه.
یکی دیگه از دلایلی که thanos رو قابل باور تر میکرد این بود که از همون اول یه شخصیت خیلی خیلی قوی نبود که بعد اخر فیلم یه دفعه بخواد شکست بخوره! یعنی مبارزه هاش با شخصیت های مثبت داستان/ یه سری از قویترین سوپر هیرو های مارول هیچوقت یه طرفه نبودن و معلوم بود که واقعا داره تلاش میکنه که شکست نخوره.

در کل انتظار برای شماره بعدی بدجوری سخت شد :D

فیلم جوری تموم شد که همینجا تموم شه واقعا یه پایان بی نقصه:D الان جوریه که من اصلا نمیخوام تنوس لت و پار شه تو قسمت بعد. واقعا اندینگ بی نقصی داشت

• Like
Reactions: Abolfazl3007

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فیلم جوری تموم شد که همینجا تموم شه واقعا یه پایان بی نقصه:D الان جوریه که من اصلا نمیخوام تنوس لت و پار شه تو قسمت بعد. واقعا اندینگ بی نقصی داشت
منم دوست داشتم که داستان با پیروزی thanos تموم بشه و یه پایان منفی و تاریک داشته باشیم ولی خوب مارول هست و فیلم سوپرهیرویی :| :D
میدونم که بالاخره thanos شکست میخوره ولی واقعا امیدوارم که بیش از حد مثبت تموم نکنن داستانش رو :|
+
برای من وقتی پایان بی نقص میشد که تونی استارک یا captain یکیشون بمیره :D
اگه تونی استارک اون اخر محو میشد/میمرد، ته خنده میشد:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منم دوست داشتم که داستان با پیروزی thanos تموم بشه و یه پایان منفی و تاریک داشته باشیم ولی خوب مارول هست و فیلم سوپرهیرویی :| :D
میدونم که بالاخره thanos شکست میخوره ولی واقعا امیدوارم که بیش از حد مثبت تموم نکنن داستانش رو :|
+
برای من وقتی پایان بی نقص میشد که تونی استارک یا captain یکیشون بمیره :D
اگه تونی استارک اون اخر محو میشد/میمرد، ته خنده میشد:D
تونی و کپتن که اونجرز 4 تموم میشه قراردادشون. احتمالا بمیرن. استقبال میشه:D کلا حرکت های خیلی خوبی زدن تو فیلم. من 2 روز پشت سرهم رفتم دیدم احتمالا بازم برم این هفته:))تنوس به حدی خوب کار شده که ارزش 7-8 بار دیدن داره. کل فیلم به اسم تنوس میشد بقیه نقش فرعی:))

• Like
Reactions: Kurt117

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

9lk5_mv5bmje4mdqxmdg3mf5bml5banbnxkftztgwnjq0mtcwmzi_._v1_ux182_cr0,0,182,268_al_.jpg

What Happened To Monday 2017

9/10

یه سری فیلمها از زیر دست آدم در میره ، یکیش این فیلم فوق العاده از نظر داستانی و VFX ( جلوه های وِیژه اش واقعا جای تحسین داره ) شاید اخیرا زیاد دیده باشید یک بازیگر در 2 یا 3 نقش حضور پیدا می کنه مثل فیلم Legends یا ... ولی در 7 نقش ، واقعا این بازیگر سوئدی جای تقدیر داره بازیش و اون حسی که تو تک تک لحظات این فیلم القاء می کنه به بازیگر ، موسیقی حماسی در زمان خودش بسیار دلنشین عه و آدم رو می چسبونه به صندلی ، داستان خیلی خوبی انتخاب کرده بود و خوب بهش پرداخته انتظار یک Trilogy از این سری میره ، چون واقعا خیلی جای بحث داره ( البته اگر به نسخه دوم ، مثل اکثر فیلم ها گند نزنن )

دیدن این فیلم رو بهتون پیشنهاد می کنم
اگر طرفدار فیلم ها علمی/تخیلی + رازآلود و درام هستید .

*

وسایل استفاده شده در این فیلم

Arri Alexa XT Studio
arri_alexa_xt_plus.jpg
سری لنز های اَری الکسا ( زایس ) با T استاپ های مختلف
Lenses.jpg

*

سعی می کنم هر فیلمی رو دیدم به ارزش داشت ( یک خلاصه + پیشنهاد می کنم / نمی کنم + دوربین و قطعات استفاده شده ( علاقه شخصی در این مورد ) بهتون بگم . که در وقت دوستان هم صرفه جویی شه .

موفق و پیروز باشید .

آخرین ویرایش:

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
9lk5_mv5bmje4mdqxmdg3mf5bml5banbnxkftztgwnjq0mtcwmzi_._v1_ux182_cr0,0,182,268_al_.jpg

What Happened To Monday 2017

9/10

یه سری فیلمها از زیر دست آدم در میره ، یکیش این فیلم فوق العاده از نظر داستانی و VFX ( جلوه های وِیژه اش واقعا جای تحسین داره ) شاید اخیرا زیاد دیده باشید یک بازیگر در 2 یا 3 نقش حضور پیدا می کنه مثل فیلم Legends یا ... ولی در 7 نقش ، واقعا این بازیگر سوئدی جای تقدیر داره بازیش و اون حسی که تو تک تک لحظات این فیلم القاء می کنه به بازیگر ، موسیقی حماسی در زمان خودش بسیار دلنشین عه و آدم رو می چسبونه به صندلی ، داستان خیلی خوبی انتخاب کرده بود و خوب بهش پرداخته انتظار یک Trilogy از این سری میره ، چون واقعا خیلی جای بحث داره ( البته اگر به نسخه دوم ، مثل اکثر فیلم ها گند نزنن )

دیدن این فیلم رو بهتون پیشنهاد می کنم
اگر طرفدار فیلم ها علمی/تخیلی + رازآلود و درام هستید .

*

وسایل استفاده شده در این فیلم

Arri Alexa XT Studio
View attachment 87038
سری لنز های اَری الکسا ( زایس ) با T استاپ های مختلف
View attachment 87039

*

سعی می کنم هر فیلمی رو دیدم به ارزش داشت ( یک خلاصه + پیشنهاد می کنم / نمی کنم + دوربین و قطعات استفاده شده ( علاقه شخصی در این مورد ) بهتون بگم . که در وقت دوستان هم صرفه جویی شه .

موفق و پیروز باشید .
اقا این کاری که میکنی و راجع به دوربین هم توضیح میدی جالبه ولی من الان هیچ تصوری نمیتونم با اسم و عکس دوربین داشته باشم.
شما که خودت تو این کاری اگه هر دفعه که دوربینو میگی یه توضیح مختصری هم بدی : مثلا ویژگی هاش , دلایل استفادش , فیلم های معروف تری که با اون دوربین فیلمبرداری شده و چنتا عکسم بزاری که بتونه چکیده ی اون توضیحاتتو در بر بگیره خیلی مفیدتر میشه.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اقا این کاری که میکنی و راجع به دوربین هم توضیح میدی جالبه ولی من الان هیچ تصوری نمیتونم با اسم و عکس دوربین داشته باشم.
شما که خودت تو این کاری اگه هر دفعه که دوربینو میگی یه توضیح مختصری هم بدی : مثلا ویژگی هاش , دلایل استفادش , فیلم های معروف تری که با اون دوربین فیلمبرداری شده و چنتا عکسم بزاری که بتونه چکیده ی اون توضیحاتتو در بر بگیره خیلی مفیدتر میشه.
حتما سعی می کنم بهتون بگم ، اگر نیازه در مورد لنز ها هم بگم ، بگید

فیلم بعدی یحتمل فیلیمه که با دوربین پاناویژن گرفته شده ، و جدیدا خیلی علاقه شدیدی پیدا کردم به فیلم ها با Grain بالا و نگاتیو

فیلم های سینمایی کلا این هاست که در هالیوود استفاده میشه برای اکثر صحنه ها ( به صورت جنرال )

شرکت سونی - سری RED
شرکت اَری - الکسا
و
پاناویژن

جالبه بدونید دوربین های 2 شرکت بالا اَری و سونی خریداری میشه کرد ولی پاناویژن قابل خریداری نیست اکثرا و باید کرایه گرفته بشه از شرکت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر