Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
you were never really here
یکی از فیلم های مورد انتظارم بود . که متاسفانه اصلا به نظرم فیلم خوبی نبود . فیلم داستان سرراست و معمولی ای داره . به طوری که یادآور بی مووی ها و فیلم های پلیسی جنایی هالیوودیه که با یک سری بازیگر سطح پایین و از مد افتاده برای نمایش خانگی ساخته میشن . ولی با کند کردن و وارد کردن مقداری فلش بک و سکانس های انتزاعی می خواد ادای خاص بودن رو در بیاره و شبیه آثاری بشه که تو جشنواره ی کن ( که تو اون جا سر و صدا کرد ) قابل نمایش و جایزه گرفتن باشن . کاراکتر اصلی اصلا پرداخت جالبی نداره. و صرفا به خاطر بازی خوب جواکین فینیکس میشه تا آخر تحملش کرد . بقیه کاراکتر ها وضعیتشون از نقش اصلی بدتره. داستان هم همانطور که گفتم واقعا نه ریتم خوبی داره و نه حتی میشه گفت بهانه ایه برای بیان یک سری مسائل اجتماعی و فلسفی . از نظر فنی فیلم در سطح بالایی قرار داره . موسیقی - فیلم برداری عالی هستن . در کل فیلم رو با انتظار پایین برای دیدن بازی خوب فینیکس باید یک بار تماشا کرد (که اونهم از نظر من نسبت به نقش آفرینی های اخیر فینیکس مثل فیلم او و مرشد بازی خاصی نبود که جایزه ببر باشه )

امتیاز 4.5 از 10

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
You-Were-Never-Really-Here-2017.jpg
من هم امشب فیلم رو دیدم
نمیخوام خیلی بی رحمانه امتیاز بدم
ولی اگه میخواید فیلم رو ببینید، بدونید به جز بازی خوب واکین فینیکس و یه موسیقی تقریبا خوب چیزی گیرتون نمیاد...
امتیاز من:
۵ از ۱۰

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
You-Were-Never-Really-Here-2017.jpg
من هم امشب فیلم رو دیدم
نمیخوام خیلی بی رحمانه امتیاز بدم
ولی اگه میخواید فیلم رو ببینید، بدونید به جز بازی خوب واکین فینیکس و یه موسیقی تقریبا خوب چیزی گیرتون نمیاد...
امتیاز من:
۵ از ۱۰
من دیشب استارتش کردم ولی اصلا جذابیت نداشت نصفه نگه داشتم امشب باقیشم ببینم شاید در ادامه خوب شد

• Like
Reactions: TheGodfather

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Ready Player One
hb5a_ready_player_one_film.png

یک فیلم خوش ساخت از استیون اسپیلبرگ با یک کَست خوب. فیلم در کل به نظرم برای افرادی که با شخصیت های مختلف دنیای گیم بیشتر آشنایی دارن جذاب تر هست هر چند که جدا از رِفرِنس های گوناگون در ارتباط با دنیای گیم، در ارتباط با برخی از رمان ها و فیلم های دیگه (که اسمشون رو برای اسپویل نشدن نمیگم) هم رفرنس هایی وجود داره که بسیار جالبه. بیشتر فیلم حالت انیمیشن داره تا واقعیت ولی خیلی خوب و با جزئیات ساخته شده و به هیچ وجه خسته کننده نیست. پایان فیلم هم برای من مناسب بود.

8.75/10
پ.ن: راستش بین امتیاز 8.5 و 9 موندم و نمی دونستم کدوم رو بدم، تصمیم گرفتم که 8.75 بدم.

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
220px-MazeRunnerDeathCureFinalPoster.jpeg

6.5/10
داستانش خیلی خوب بود و خوب تمومش کردن

7.5/10
اولش فکر میکردم چون سریال Narcos رو دیدم از فیلم خوشم نمیاد اما فیلم یه داستان دیگه ای رو روایت میکنه و اگر علاقه دارین به این سبک حتما ببینین

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
A Quiet Place
a5wi_webp.net-resizeimage_(2).jpg

یک ساعت و نیم میخکوب بودن. یک فیلم عالی در ژانر مختص به خودش توسط جان کراسینسکی. فیلم به شدت intense هست و خیلی خوب کارگردانی شده. زن و شوهر بودن امیلی بلانت و جان در واقعیت به رابطه ی محکم اونا در فیلم بسیار کمک می کنه به نظرم. تنها مشکل، از دید من البته ممکنه برای دیگران اینجوری نباشه، پایان فیلم بود که به نظرم می تونست بهتر هم باشه ولی اینجوری نیست که بیننده رو بعد از پایان فیلم اذیت کنه .

9/10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
A quiet place - 9/10

خیلی وقت بود که یه فیلم توی این ژانر (ترسناک و thriller) منو انقدر جذب خودش نکرده بود!
فیلم خیلی خیلی خوش ساختی بود و کلا با وجود اینکه فیلم "ساکت" :D هست ولی اون 1 و نیم ساعت یجوری رد شد که اصلا متوجه نشدم :D
به همه پیشنهاد میشه :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
A Quiet Place
a5wi_webp.net-resizeimage_(2).jpg

یک ساعت و نیم میخکوب بودن. یک فیلم عالی در ژانر مختص به خودش توسط جان کراسینسکی. فیلم به شدت intense هست و خیلی خوب کارگردانی شده. زن و شوهر بودن امیلی بلانت و جان در واقعیت به رابطه ی محکم اونا در فیلم بسیار کمک می کنه به نظرم. تنها مشکل، از دید من البته ممکنه برای دیگران اینجوری نباشه، پایان فیلم بود که به نظرم می تونست بهتر هم باشه ولی اینجوری نیست که بیننده رو بعد از پایان فیلم اذیت کنه .

9/10

انتظار برای Web-DL سخت شد.:(( این فیلم هم فروش خوبی داشته تا به الان و هم منتقدا بسیار ازش تعریف کردن. خیلیییییییییییییییی منتظرشم خیییییییییییییلیییییییییی:((

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
den of thieves

فیلم ترکیب heat و رکب زنی از نوع inside man و usual suspect . یک جورایی تا اواخر فیلم یک بازسازی سطح پایین از هیت به نظر میاد ( از سکانس شروع فیلم و نوع وارد شدن کاراگاه داستان تا سکانس تمرین تیر اندازی که درونمایه اش یادآور سکانس مشهور کافه ی اون فیلمه . تا دیالوگ پایانی کاراکتر سارق ) و حتی شاهد این هم هستیم که تو کاراکتر پردازی دو قطب منفی و مثبت داستان هم مثل فیلم مخمصه یک بالانس نسبی وجود داره با این تفاوت که اگه تو مخمصه به خاطر بازی های عالی دو قطب ماجرا برای بیننده جذاب بودن و انتخاب و همراه شدن کمی مشکل بود این جا برعکسه و جفت قطب ماجرا اصلا پرداخت خوبی ندارن و در حد تیپ باقی می مونند . توئیست پایانی هم خیلی دم دستی و سطحیه . اکشن فیلم خوشساخته . بازیگرا هم در حد متوسط قرار دارن . در کل برای وقت گذرونی فیلم خوبیه ولی خب شخصا به نظرم به جای این فیلم برای بار چندم مخصمه رو ببینیم خیلی خیلی تجربه مفید تریه .

امتیاز 6.5 از 10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
rew3_la-vie-dadele-a186d34e-1000x600.jpg

Blue Is the Warmest Colour

خوب بالاخره بعد از چند سال خاک خوردن گوشه هارد رغبت کردم و فیلم رو پلی کردم فک نمیکردن تا این حد با یـ عنوان یونیک و خاص طرف باشم واقعا مبحث عشق رو در کنار نیاز های جن*سی که از پیچیده ترین نیاز های انسان هستن رو به زیباترین شکل ممکن شرح داد شاید موضوع و کلیت فیلم کمی کلیشه ای باشه ولی خوب به سادگی نمیشه از کنار بازیا زیبای این فیلم گذشت ! اینقدر زیبا و باورپذیر که اخر فیلم ما هم مجبور میشیم برا کاراکتر های فیلم غصه بخوریم و غم و اندوهشون رو کامل درک کنیم . اون نگاه های حسرت امیزی که کاراکترها در پایان فیلم به هم دارن هزاران هزار معنی داره و اینو کامل و به خوبی میشه درکش کرد . از منظر هنری فیلم با کلوز اپ های بیشمارش و مکاله های صحبت محور و طولانیش قصد داره به واقعیت فیلم اضافه کنه و اون حس رئال بودن رو به بیننده القا کنه و پیش از پیش مشکلات و دیدگاه های فعلی جامعه امروزی رو مورد انتقاد قرار بده Blue Is the Warmest Colour دقیقا از همون فیلمهایی که شامل جریان اصلی حال هالیوود و جهان امروزیـه ولی خوب این دیدگاه نباید به سادگی رو دیدی که به نسبت این فیلم داریم تاثیر بزاره چون با عنوان 100 درصد ارزشمندی مواجه هستیم ...

8/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر